Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
246

Viņa nomira 1908. g. Ķermeni atrada izskalotu ezera krastā. Ap kaklu viņai bija apsietas korsetes saites, bet nāves cēlonis bija sitiens ar trulu priekšmetu pa pakausi. Nāves apstākļi palika nenoskaidroti un tas radīja vietējo leģendu, kuru kāda vecāmāte stāstīja savam mazdēlam Markam Frostam, kurš savukārt radīja 90-to gadu kulta seriālu "Twin Peaks". Ir dažas lietas, ar ko filma atšķiras no īstā notikuma, bet jauna meitene, kas mirusi noslēpumanos apstākļos, ir palicis kā centrālais notikums gan seriālā, gan tālajā 1908. g.

Pa kreisi Heizela Drjū pa... Autors: Lestets Kurš nogalināja Heizelu Drjū?
1.

Pa kreisi Heizela Drjū, pa labi - Laura Palmere no Twin Peaks

Uz Heizelas Drjū nāves mirkli neviens nezināja, ka viņai bija dzirkstoša un haotiska mīlas dzīve. Pēdējo reizi viņu redzēja pie ceļa lasot avenes. Šķiet, tāds nevainīgs tēls arī raksturoja šo meiteni, bet, kas atklājās izmeklēšanas gaita, lika mainīt domas uz pretējo. 

Viņai nebija neviena zināma kavaliera, bet pēc nāves atklājās sarakste ar vairākiem vīriešiem. Lai arī viņai bija tikai 20 gadi, viņa dzīvoja sarežģītu dubulto dzīvi. 

Tīlas dīķis Sendleikā kur... Autors: Lestets Kurš nogalināja Heizelu Drjū?
2.

Tīlas dīķis Sendleikā, kur atrada Heizelu Drjū

Viņa bija pazīstama ar laukstrādnieku Frenku Smitu, bet uz nāves brīdi viņam bija alibi. Pēc tam aizdomas krita uz tēvoci Viljamu Teiloru, kas dzīvoja 1 jūdzes attalumā no ķermenņa atrašanas vietas. Viņam esot bijusi maniakāla un melanholiska attieksme, bet policija nevareja atrast nekādus pierādījumus, kas viņu saistītu ar slepkavību. Tad bija vietējais pamuļķītis, kurš esot mocījis dzīvniekus un profesors, pie kura Heizela strādāja. Viņas māte pieminēja vēl Troju, kuram esot bijušas "hipnotizētāja spējas" (Twin Peaks okultais elements).

Bet aizdomās turamo saraksts tikai turpināja augt.

Kapsēta kur ir apglabāta... Autors: Lestets Kurš nogalināja Heizelu Drjū?
3.

Kapsēta, kur ir apglabāta Heizela Drjū

Policija atklāja, ka vietējais zobārsts esot bildinājis Heizelu, tad vēl bija vilciena konduktors, ar ko viņa slepeni satikās. Kā arī vietējais miljonārs Henrijs Kramrots, kuram esot piederējusi apšaubāmas reputātcijas iestāde. Par to vietu baumoja, ka tur tiek rīkotas orģijas un sievietes tur tiek ieslodzītas. Tāpat baumoja, ka Heizelai bijušas romantiskas attiecības ar Henriju. Taču arī viņš tika atbrīvots, neskatoties uz lieciniekiem, kuri apgalvoja, ka naktī, pirms tika atrasts ķermenis, no viņa nama esot dzirdējuši kliedzienus. 

Kadrs no Twin Peaks ar... Autors: Lestets Kurš nogalināja Heizelu Drjū?
4.

Kadrs no Twin Peaks ar Lauras Palmeres līķi

Neviens netika arestēts un notiesāts par šo slepkavību. Policija drīz vien izbeidza izmeklēšanu un vietējā avīzē nopublicēja ziņu, ka pēc piecu dienu izmeklēšanas nav izdevies atrast nekādu slepkavības motīvu un ir pilnīgi pieļaujams, ka viņu notrieca mašīna un kāds ir vienkārši atbrīvojies no līķa vietējā dzirnavu dīķī. 

Tā bija steidzīga izmeklēšana, kas droši vien arī necentās neko atrast. Jāņem vērā, ka tas bija 1908. gads. Viņa bija no vienkāršas ģimenes un tajā laikā nebija nekādas līdzjūtības pret tāda veida sieviešu upuriem. Slepkavība tā arī paliek oficiāli neatisināta līdz pat šai dienai.

Marku Frostu, kurš ir audzis un dzīvojis lielpilsētā un priekšpilsētā, pārsteidza ne tikai pats stāsts, bet arī maza ciemata baumas un noslēpumi, kas netraucē būt cilvēkiem izjust kopību.

Laikam jau mazi ciemati visur un vienmēr ir bijuši vienādi, kā arī tādi paliks - kā viens ar otru salaiž tā viss ciemats zina, bet, ja kādu noslepkavo, tad neviens neko nezina

2
246

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Volāns avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MobiļņiksMedaļa Moderatora favorīts
  Volāns 21.07.17 12:48  
 
4
0
Tvinpīka ir tā vērta, lai to skatītos.

irony avatars
Medaļa BronzaMedaļa DoktorsMedaļa Sviestmaize
  irony 21.07.17 12:31
 
3
0

Patika man tā filma, filmas noskaņa...gribētos noskatīties vēlreiz. Esot arī turpinājums nesen iznācis.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 21.07.17 13:36
 
0
0

atbildot uz irony komentāru " Patika man tā filma, filmas noskaņa...g... " Jā, tagad jau ir turpinājums

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AspazijaMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 21.07.17 19:22
 
1
1

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.07.17 13:53
 
0
0

tu

Blistered Outlaw avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Blistered Outlaw 21.07.17 18:00
 
0
1

Es nogalināju Heizelu Drjū