Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
222

Sveiki atkal svētdienā! Kuram gan kādreiz nav gribējies nokļūt burvju pasaulē? Šoreiz sniedzu Tev iespēju uzzināt, kurš varonis filmu un grāmatu sērijā "Harijs Poters" Tu būtu, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes.

AUNSnbsp2103  2004Ja... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
1.

AUNS. (21.03 - 20.04)

Ja cilvēkiem nebūtu bail no no tā, ko viņi var izdarīt, viņi sauktu Aunus par karstgalvīgiem. Bet, lai gan viņos ir arī temperiments, Auni vienmēr to noslēp, būdami entuziastiski, pretīmnākoši un izturīgi kā Džinnija Vīzlija. Piedzīvojumu meklētāji un patstāvīgi, Auniem izdodas sevi apliecināt. Kad runa ir par attiecībā, Auni neatvainojas par to, ka viņiem ir jautri vai ka viņiem kāds patīk. Svarīgākais ir tas, ka Auna zīmē dzimušie neizvēlēsies kādu, kas ir mazāk spēcīgs par viņiem.

VĒRSIS 2104  2005Vērscaroni... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
2.

VĒRSIS. (21.04 - 20.05)

Vērši ir uzticami (citi teiktu arī ietiepīgi), un viņi ir lieliski draugi. Gluži kā Ronam Vīzlijam, viņiem patīk ikdienas ērtības (arī svētki), un viņi nekad netērētu lieku gallonu vai divus, tāpēc daži cilvēki viņus mēdz uzskatīt par sekliem.Bet Vērši nepavisam nav sekli: viņiem ir ļoti dziļas emocijas, par kurām apkārtējie pat nenojauš. Kad runa ir par mīlestību, Vērša zīmē dimušie atklāj no citiem slēptas, maigas jūtas. Un lai gan viņi ir kā ietiepīgi, mierīgi buļļi, ja situācija to pieprasa, viņi var ļauties jautrībai. (Tāpat viņiem labi padodas burvju šahs.)

DVĪŅI 2105  2106Piedodiet... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
3.

DVĪŅI. (21.05 - 21.06)

Piedodiet, Dvīņi, zinu, ka jums liekas, ka vairāk atbilstat Vīzliju dvīņiem. Taču, neskatoties uz to, ka Vīzliju dvīņi ir enerģiski un izklaidējoši kā Dvīņu zīmē dzimušie, tieši Drako Malfojs ir tas, kura dubultā personība, vairāk atbilst Dvīņiem. Viņi dzīvo dubultu dzīvi, un ir meistari lieliska izskata saglabāšanā, neņemot vērā to, kas notiek dziļi sirdī. Citām zodiaka zīmēm patīk Dvīņus aprunāt, taču viņiem skauž Dvīņu spēcīgā prāta enerģija. Viņi izskatās noslēpumaini un atšķirīgi (un varbūt nedaudz nesaprasti), taču patiesībā viņi viegli pielāgojas un nostājas uz savām kājām.

VĒZISnbsp22 06  22 07No... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
4.

VĒZIS. (22. 06. - 22. 07.)

No visām zodiaka zīmēm tieši Vēžiem ir vislielākā sirds, viņi ļoti mīl savu ģimeni, draugus un mājdzīvniekus. Jā, viņi mēdz būt emocionāli un dažkārt viņi vēlas palikt mājās un bozties. Lai gan viņi var būt nedroši un ekscentriski, Vēža zīmē dzimušie ir lojāli un mīloši līdz galam. Tāpat kā Hagrids, viņi no ārpuses izskatās bargi, taču viņiem ir mīksta, jūtīga sirds.

LAUVA 2307  2208Lauvas... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
5.

LAUVA. (23.07 - 22.08.)

Lauvas atspoguļo grāmatu sērijas galvenais varonis Harijs Poters, jo Lauvas, protams, ir galvenās. Viņi nav egoisti (vismaz ne visu laiku), Lauvas ir dabiski līderi un cilvēki seko Lauvām, lai tās parādītu ceļu. Būšana uzmanības centrā piesaista lojālus draugus, kuru dēļ Lauvas zīmē dzimušie darīs visu. Protams, tam ir arī sliktā puse, jo viss vienmēr notiek tieši ar Lauvām. Par laimi, šiem cilvēkiem piemīt spēcīga personība, kas spēj pārvarēt jebkuru vētru.

JAUNAVAnbspnbsp2308 ... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
6.

JAUNAVA. ( 23.08 - 22.09.)

Jaunavas ir perfekcionistes un pat nedomā to slēpt. Parasti tieši šīs zīmes pārstāvji ir visorganizētākie, tāpat Jaunavas ir pašpārliecinātas un rūpīgi. Dažkārt viņas mēdz būt samākslotas un aprobežotas, taču tas nav Jaunavu patiesais „es”. Dziļi sirdī Jaunavas zīmē dzimušie ir neticami līdzjūtīgi, un pāri visam viņiem rūp, lai viss tiktu izdarīts pareizi. Kamēr Jaunavas ir tuvumā, necietīs neviens mājas elfs. Tāpat kā Hermione Greindžere, arī Jaunavas neiebilst, ka kāds cits atrodas uzmanības centrā, taču, kad ir laiks pierādīt sevi, viņas ir spīdošas. Kamēr nepārdzīvo par kontroldarbā saņemtu 9, Jaunavas labi organizēti ģēniji ar neapturamu spēku.

SVARInbsp2309  2310Zodiaka... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
7.

SVARI (23.09 - 23.10.)

Zodiaka zīmju vidū tieši Svari ir tie, kas ienes līdzsvaru, un visi viņus par to mīl. Pat uzvelkot neredzamības apmetni, viņi visiem patīk. Viņi iemieso harmoniju, un pat, ja kaut kas neizdodas, kā cerēts, Svari saglabā savu šarmu un prātīgumu. Tāpat kā Remuss Vilksons, arī Svari vēlas mierpilnu dzīvi, taču pastāvīgā līdzsvara saglabāšana viņus padara mazliet neizlēmīgus.Beigu beigās, viņi izdara pareizo lēmumu: Svariem patīk pārdomāt lietas.

SKORPIONSnbspnbspnbsp2410 ... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
8.

SKORPIONS.  ( 24.10 - 22.11.)

Lai gan Skorpionus pārstāv Bellatrise Svešovska, tas nenozīmē, ka visi Skorpioni ir vardarbīgi nāvēži. Skorpions ir viskaislīgākā, elestīgākā un spēcīgākā zodiaka zīme. Domājiet par Bellatrisi, ko gribat, bet spēks un kaisle no viņas plūst aumaļām. Turklāt, ir jābūt ļoti elastīgam, lai pēc Azkabanas atgrieztos aktīvā dzīvē. Skorpioni ir neticami lojāli pret cilvēkiem, ko mīl, un, kad nepieciešams, viņi var būt arī noslēpumaini.Skorpiona zīmē dzimušie spēj izdzīvot visu. Skorpionos virmo daudz emociju, un pat cilvēkiem, kas viņus nepazīst, vajag Skorpionus cienīt (vai baidīties no viņiem, kas patiesībā ir viens un tas pats).

STRĒLNIEKS nbsp2311 ... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
9.

STRĒLNIEKS. ( 23.11 - 21.12.)

Strēlnieki ballīšu viesu sarakstā vienmēr ir augšgalā, jo viņi ir jautrākā zodiaka zīme. Tāpat kā Siriuss Bleks, Strēlnieki ir izteiksmīgi un dzīvespriecīgi (lai gan daudzi gadi pavadīti burvju cietumā). Neviens nedrīkst Strēlniekus apturēt vai apspiest, jo viņiem piemīt nemierīga dvēsele un optimisms pat tumšākajos laikos. Strēlnieka zīmē dzimušie ir neatkarīgi un ne vienmēr irīkojas taktiski, bet dienas beigās tieši Strēlnieks ir dāsnākā un atbrīvotākā zīme kosmosā. Viņi tic, ka viss ir iespējams.

MEŽĀZISnbsp2212  2001Tāpat... Autors: antila Kurš „Harry Potter” varonis Tu esi, balstoties pēc Tavas zodiaka zīmes?
10.

MEŽĀZIS. (22.12 - 20.01)

Tāpat kā Severuss Strups, arī Mežāži ir pacietīgi un ambiciozi. Viņiem padodas sagaidīt piemēroto brīdi un saturēt sevī emocijas. Cilvēki nekad īsti nezina, kas notiek Mežāžu galvā, bet tas pašus Mežāžus nesatrauc – viņi ir pastāv paši par sevi (un zina, kā iegūt to, ko vēlas). Viņu ambīcijas bieži tiek uzskatītas kā aprēķins, taču Strēlnieki ir spējīgi būt neizsakāmi mīloši. Kad ir runa par attiecībām, Strēlnieku zīmē dzimušie dod priekšroku pastāvīgai savienībai, jo praktiskā āriene sevī slēpj neglābjamu romantiķi.

0
222

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [17]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ytteroy avatars
Medaļa JubilārsMedaļa KukijsMedaļa Priecīgus Līgo!
  ytteroy 27.08.17 11:20  
 
8
0
Par mežāzi nav kkas sajaukts?

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 27.08.17 18:23
 
5
0

Beidzot dvīņiem noveicies

Absynthe avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa TrumpeMedaļa Sviestmaize
  Absynthe 27.08.17 12:01
 
5
0

Strups

SienāžuMednieks avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Darts VeidersMedaļa Sertificēts spoks
  SienāžuMednieks 27.08.17 14:16
 
4
0

Svari   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.08.17 11:11
 
4
0

Haha, tieši iedomājos par Dumidoru un tā bija!  

moparcape241 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  moparcape241 27.08.17 15:48  
 
3
0
Rons, jūs smejaties?....

Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 27.08.17 12:14
 
3
0

Tak..tagad gribu būt Mežāzis, nevis Zivs!

Tanheizers avatars
Medaļa StudentsMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Tanheizers 30.08.17 23:16
 
2
0

Protams ka skorpioniem piešķirts pats lielākais draņķis kādu vien varēja atrast, kāds pārsteigums!  

wurry avatars
Medaļa RonsMedaļa HarijsMedaļa Emma
  wurry 27.08.17 17:02  
 
2
0

Malfojs 

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 27.08.17 16:59  
 
2
0
Harijs Porters

Krystal Forscutt avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Patīk komentārs
  Krystal Forscutt 27.08.17 15:21
 
2
0

Es esmu Hermione, cik patīkami. 

Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 27.08.17 11:09
 
2
0

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 27.08.17 11:07
 
2
0

labs..

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa AspazijaMedaļa Patīk raksts
  Drakonvīrs 23.10.17 10:53  
 
1
0
atbildot uz SienāžuMednieks komentāru " Svari    "Sveiks kolēģi, mans arī svari

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 22.12.17 15:33
 
0
0

VĒZIS. (22. 06. - 22. 07.)

No visām zodiaka zīmēm tieši Vēžiem ir vislielākā sirds, viņi ļoti mīl savu ģimeni, draugus un mājdzīvniekus. Jā, viņi mēdz būt emocionāli un dažkārt viņi vēlas palikt mājās un bozties. Lai gan viņi var būt nedroši un ekscentriski, Vēža zīmē dzimušie ir lojāli un mīloši līdz galam. Tāpat kā Hagrids, viņi no ārpuses izskatās bargi, taču viņiem ir mīksta, jūtīga sirds.  

vemejs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa TrumpeMedaļa Bakalaurs
  vemejs 02.11.17 17:58
 
0
0

Zivīm viens un tas pats, visur kur ir rakstīts, kādas zivis ir. Kā jau saka, zivis ir vienas no traģiskākjām horiskopa zīmēm.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 03.09.17 21:42
 
0
0

Es esmu Voldemorts ,kādā sakritībā....