Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
21

"Spēt apsvērt domu to nepieņemot par patiesu ir izglītota prāta īpašība."

Raksts atklāj galveno Iemeslu, kāpēc pašam vajadzētu interesēties par mistikas tradīcijām, disciplīnu un vēstures noklusētajiem notikumiem.

Kas ir Apziņa ko tā dara un... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
1.

Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?


Ieskatoties dažādās vārdnīcās. var secināt, ka apziņa lielākoties ir defineta, kā cilvēka prāta spēja: 1.Uztvert subjektīvi, 2.apzināties sevi, 3.sajust, 4.saprast un atpazīt.

Sīkāk:
1.Subjektivitāte ir indivīda personīgā uztvere(balstās tikai uz viņa uzskatiem), par savu un apkārtējo realitāti.
2.Paš-apziņa ir cilvēka spēja saprast un apdomāt faktu, ka viņs pats izprot savas īpašības, tā teikt, sapratne ka saproti.
3.Just nozīmē uztvert stimulu; emocionālas vai fiziskas izjūtas.
4.Savukārt, sapratne/zināšana (sapience) ir gudrība, vai spriest spēja.

 

Vārdnīcas definīcijas ir... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
2.

Vārdnīcas definīcijas ir atbilstošas un pareizi atspoguļo apziņas funkcijas. Taču, kā lai to definē apziņu darbībā?
Tiešāk apziņu var skaidrot šādi - Apziņa ir būtnes spēja atpazīt lietu/notikumu  būtību un to nozīmi, gan iekš sevis, gan arēja pasaulē, klurā būtne eksistē un darbojās.
(Piemēram, saprast dzīves jēgu... tās būtību un nozīmi, Sevī un pasaulē.)

 

Apziņa ir galvenais... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
3.

Apziņa ir galvenais vadošais speks kas valda pār visā Visuma (in all Creation). Ir droši teikt teikt, ka visa Radība/Visums pats par sevi  IR   Apziņa,   tās dažādajos veidos un stavokļos.

Apziņa ir nepieciešama, lai matērija vispār spētu eksistēt. Viss kas eksistē šķietami "ārējajā" sfērā, vispirms eksistē kā konstrukts apziņā, pirms tas vispārībā spēj materializēties.
Šis ir viens no okultajiem principiem - Mentalisms. Viss ir/rodās no domu, vai apziņas enėrģijas/spēka.

Apziņa vai tās trūkums ir... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
4.

Apziņa, vai tās trūkums ir posms, kas ir atbildīgs  par dzīves apstākļiem kuros mēs atrodamies, visur un vienmēr. Apziņa atbild par visiem patreizējo Zemes kondīciju, cilvēkiem un dzīvniekiem, kas dzīvo uz šīs planētas.

Gandrīz jebkurš kuram tiks uzdots jautajums, "Vai Jūs uzskatāt, ka viss, kas notiek pasaulē norit lieliski un tiesi tā kā tam jānotiek?", atbildēs, "." Un piebildīs, ka pasaules stāvoklis varētu un tam vajadzētu būt labākam, nekā tas ir pašlaik.
Kamēr lielākā daļa apzinās, ka nekas īsti nav kārtībā ar to, kā notikumi norit mūsu pasaulē, daži cilvēki spēj uzreiz pievērsties problēmas cēlonim un atpazīt, kas ir tas, kas izraisa visas ciešanas un negatīvo, ko cilvēki pastavīgi pieredz dzīvojot uz Zemes.

Visu mūsu problēmu sakne, atrodās cilvēka indivīda apziņas stavoklī, vienmēr un visur.

Mūsu acīmredzamā nespēja... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
5.

Mūsu acīmredzamā nespēja izbeigt, vai atvieglot mūsu ciešanas, kuras radušās no visām notiekošajām nesaskaņam, ir vienmēr cēlusies no vienas vietas: Apziņas dis-balansa, kas vienmēr noved pie seklas apzinātas-apziņas. (Būšanas nomodā. Sapratnes. Sevis izpratnes un cieņas.)

Jo mazak apziņas mums piemīt, jo mazāk mēs atpazīstam patieso lietu būtību un nozīmi, tas savukārt ved mūs pie ciešanām. Kad mēs piestrādājam pie savas apziņas, mēs iegūstam labāku spēju atpazīt lietu būtību un, kā tieši visuma likumu neizpratne spēj mūsos radīt negatīvu rezultātu. Tādā veidā mēs kļūstam spējīgāki novērst negatīvos iznakumus, un gūt jaunus  pozitīvus iznākumus un apstakļus apkārtnē.

Kolektīvāskopējas... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
6.

Kolektīvās/kopējas eksistences jēga ir pakāpeniski palielielināt savu apzināto-apziņu (izpratni, zināšanas par sevi un visumu [conscious awareness]) līdz beidzot, mēs pilnībā apgūtu spēju veikt pareizas apzinātas izvēles, izmantojot atbilstošu sapratni, lai radītu pozitīvus effektus, apstākļus un attiecības mūsu pasaulē.

Šis process ir mūsu garīgā ceļa un attīstības mērķis, UN augstākās Vēlmes, Radošā spēka manifestācija.

Tātad...  Mēs esam apziņa... radošais spēks ir mūsos lai laugtu.  Tā ir apziņas evolūcija.

 

Patreiz laikā kura dzīvojam... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
7.


Patreiz, laikā kura dzīvojam, cilvēce evolūcija ir sasniegusi kritisku punktam. Cilvēkiem, vienlaicīgi, ir divas iespējas/spējas.

Spēja radīt īstu paradīzi uz Zemes, kurā cilvēka ciešanas varētu būt praktiski izbeigtas uz visiem laikiem. Kā arī, mums piemīt spēja iznīcināt ne tikai cilveci, bet arī visu pērējo dzīvību uz šis Zemes virsmas. Vienā variantā situācija ir brīnumainu daudzsološa, otra ir neticami šausminoša. Fakts, ka abas iespejas pastāv vienlaicīgi, plecu pie pleca, bez šaubām padara patraizējos laikus kuros dzīvojam diezgan interesantus un satraucošus.

Jo vairāk tu uzzuni, jo vairak pasaule sāk līdzināties kādai sci-fi piedzīvojumu filmai... realitāte kļūst daudz interesantaka nekā mūsu mirstīgā ikdiena.

Kamēr scaronie divi... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
8.

Kamēr šie divi potenciālie iznakumi sacenšās savā starpā, tā ir pastāvīgs cilvēces apziņas līmeņa  kāpšānās un krišana.
Pašlaik, mūsu tagadnē, cilvēku apziņas līmenis aug ar lielaku ātrumu, iespējams, nekā jebkad tas ir pieredzēts šīs cilvēces vēsturē. Kā arī, atkal vienlaicīgi, arī vairāk cilvēku tiek apklusinati, noliegti un iespējams pat iznīcināti, bailēs no Ļaunuma, arī straujāk nekā jebkad mūsu vēsturē.

Ir cilvēki kuri ne pavisam nevēlās, lai cilvēki mostās un būt vienlīdzīgi, brīvi un atbildīgi. Tie vēlās valdīt un atņemt, jo pašu apziņa ir aptumšota un dažreiz pat mirusi uz vieiem laikiem.

Lai pārvarētu ciescaronanu... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
9.

Lai pārvarētu ciešanu stāvokli kurā atrodamies ir nepieciešams palielināt un paātrināt apziņas izaugsmi katrā indivīdā. Pēctam, sadarbojoties cilvēki turpinātu augt, jau globālā līmenī, kā vienota morāla un apzināta cilvēce.
Šāda globalā atmošanās notiks tikai tad, kad pietiekami daudz indivīdu būs sapratuši un veikuši apzinātas pareizas izvēles sevī un radījuši pārmaiņas ...tālāk šīs pozitīvās pārmaiņas spētu pārtapt kolektīvajā apziņā, kas tad spētu augt vēl straujāk un visbeidzot kļūtu par ierastu un pašsaprotamu, ik vienam, vienmēr un visur.
 

Tā ir taisnība ka mēs... Autors: Albedo13 Kas ir Apziņa, ko tā dara un kam vajadzīga?
10.

Tā ir taisnība, ka mēs pašlaik pieredzam grūtus laikus un paies laiks  pirms apziņas gaisma parādīsies pilnība. Es dodu priekšroku, redzēt situāciju vairak cerīgu, nekā drūmu. Vairāk un vairāk cilvēku kļūs apzināti un MOSTĀS.  Pārmaiņas apziņā notiek, un nekas to vairs neaptur jo izaugsme un evolūcija ir mūsu iemesls un jēga, līdz ko ierodamies šajā pasaulē.

Kad mēs beidzot celsimies no šī evolūcijas kokõna, mūsu metamorfoze būs pilnīga un mēs atmodīsimies jaunai dienai un pasaulei. Mūsu ceļa gals savienosies ar jaunu sākumu, lai noslēgtu apli. Un pirmo reizi  mēs patiešām pazīsim sevi.

Varbūt tas nenotiks šajā dzīvē, un arī tavi bērni atmošanos nepiedzīvos. Varbūt tieši otrādi, tie pidzīvos jaunus karus, jaunu politisku tirāniju utt. Tā ir apziņa kas mudina domāt, kāpēc rīkoties un iepazīt sevi tagad. Tā ir apziņa kas mīl brīvību. Tas ir cilvēks kas ir apziņa.

2
21

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.05.18 01:09
 
1
0

atbildot uz Albedo13 komentāru " 10 punkta tekst bija vienkarsi domats kaa poz... "

Es jebkurā gadījumā zinu par ko tu runā, bet tas viss noved depresijā, ja tu saproti kā tas viss notiek, bet īsti izdarīt ko nevari. Neviens nesaka, ka vajag visu pieņemt par patiesību -  "

un vinkarsi vismaz padomatu par to ka varetu but brivi, savadaka pasaule, ar savadaku pratu...

jo es nesamierinasos ar to ka manu brivibu ir nozagusi. Ja es nevaru but brivs fiziski, es vismaz busu brivs garigi... bet ja Tu labak samierinies ar to, ka tavi saimnieki par Tevi smejas, tad pienem vinju veidoto sapni par istu... man Tewis zel"

 

Protams, ka pastāv prāta kontroles mehānismi. Brīvība- arī garīgumā tev notiekti būs domubiedri vai mācītāji no kuriem tu mācīsies kā dzīvot. Nu par uzbrukšanu- piedod, bija svarīgi dzirdēt tavu viedokli, tāpēc saku pilnīgi konkrētus argumentus tieši, lai dzirdētu arī tavu viedokli, tāpēc aizgāju galējībās....

Ir viena maza lieta, kas pietrūkst rakstā, tas ir paskaidrojums kā tu redzi apziņas paplašināšanu- ja tā ir negatīvās informācijas neuzsūkšana, tad piekrītu.  Ja tā ir nesekošana kaut kam, tikai tāpēc ka citi tā dara- arī piekrītu. 

Tomēr arī garīgi- nu piemēram, tev liek strādāt virsstundas, no kurām tu reāli saproti, ka nekādas jēgas, un tā nauda pazudīs ātri kā nebijusi, bet tāpat tāpēc ka darbā vajag, visticamāk piekritīsi. Nu un tā arī tas viss notiek. Līdz ar to dēļ fiziskās izmantošanas cieš arī garīgums, apziņa un principi, vai pat neatliek laika tam. 

Vienīgais veids ir ja ir kāds atskaites punkts, pēc kā vadīties.  Par mani- kristietībai vismaz ir kādi atskaites punkti, kuros varu analizēt savu uzvedību un apziņu. Ir teikts, ka neizraisīt šķelšanos- tas nozīmē arī lasot ziņas, tās vērtēt kritiski.  Nemelot- tas nozīmē, ka es saprotu, ka lielākā daļa melo, un to var viegli noteikt.  Jautājums ir par mani pašu- kāds esmu es?  Pasaule varētu būt brīva, bet vienīgi tad, ja nevis katrs darītu pēc sava prāta, bet gan ievērotu 10.baušļus. Tad arī nevajadzētu biezas likumu grāmatas, ja katrs darītu otram to, ko gribētu lai dara viņam. Tas arī manuprāt arī ir šī apziņa, par kuru tu runā. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.05.18 20:30  
 
1
0

Par centību pluss, bet daudz kur ir maldīgi priekšstati.

1.mīts- tikai tagad sāk mosties apziņa-nē, arī agrāk bijuši parastie un anarhisti, tikai agrāk bija mazāk žēl nomirt kādā revolūcijā, bet tagad cilvēki izlādējas datorspēlēs un internetā.

2.Mits - Var radikāli mainīt iekārtu- kāda agrāk bija hierarhija- varenie, vidusslānis un parastie- tā tas ir tagad. Vienīgi ar izglītību aizvien vairāk cilvēku saprot dzīves bezjēdzību un maz kurš grib būt pašā apaksā. 3.Mīts - Jo vairāk garīgāks būsi, jo vairāk panākumi- mīts, jo pasaules bagātākie ir ateisti, kas paļaujas uz sevi.(Bils Geitss). Garīgums tev liks justies ka esi labāks par citiem, lai gan ne ar kādiem sasniegumiem nebūsi labāks. 4.Mīts-Vajag interesēties par "apgaismību"- to vajag darīt pēc iespējas mazāk, lai nesajuktu prātā. Ja gribi garīgumu- aizej uz baznīcu, izsūdzi grēkus un pateicies Dievam. Bet nelien tur, kur nav vajadzīgs, kas ir ar visādām aurām, čakrām un apziņu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.05.18 00:49
 
0
0

atbildot uz Albedo13 komentāru " you dont get it.... "

You're right, I don't, in sense you are talking about the consiousness wrong. Perhaps you should understand the world structure and history better to understand that the impact of the one individual can only be crucial in case that there are persistance of others, who also adore the idea of revolutionary changes. Just welcome to reality, because I don't know how old are you, but I just grew out of this phase, similar to yours, when I tought that I will be the superman, who will be drastically changing the world through a certain set of actions, and just by expanding my consiousness. I know by now, that this is just a fake stories, meant for kids, same way with crystals, indigo, rainbow kids etc. Some kinds of people even go deeper and set Zelandin Vadim's: Transfering of reality book as an idol, thus believing all the crap. Of course, it was f. interesting back then and I tought that yeah, I am kinda close to supernatural being, but you know, all this consiousness expanding is bull.s. Why I wrote down this long essay? Well, hope that one day it will opens your eyes and you will understand what I am saying.

Albedo13 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa 1/13 kūciņas
  Albedo13 08.05.18 00:49
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Labi, mēģināšu izskaidrot vienkāršāk - 10.pun... "

10 punkta tekst bija vienkarsi domats kaa pozitiva piesknja lai neaizbiedetu civekus no informacija kas sekos talak, Tekstu tulkoju, man personigi neskiet ka cilveki mostas un lietas klust gaisakas... jo cilveki ir stulbi, nepazist sevi un ari istais autors apgalvoja ka ta nedoma... Lasitajiem pashiem vajadzetu but smadzenem un saprast, kas isteniba notiek... nevis uzbrukt ar nejautatiem viedokliem kuri balstiti uz 5 minute reaserch faktiem.

Viss ko teici ir vairak vai mazak patiesi, jo runa iet par vel vienu prata kontroles veidu, New Age movement, par ko es nerunaju. Vinji medite uz labaku pasauli un glaabj dabu, green peace and all that shit. Es ari to neatbalstu...vienkarsi bija ideja ar so rakstu iekustinat vismaz kaut vienu cilveku domat ar galvu nevis pecpusi. Sis rakst ir tikai maza, maza daljinja no visas bildes... ta ka neuzbruc pirms neesi noklausijusies visu stastu.... 

Daudzi cilveki to neatbalsta,  vinji sauc sevi par ateistiem, bet pasaulee ir arii kas augstaks par cilveku... nerunaju par raligiju, Jezu vai kadam citam ticibu sistemam. Neatbalstu tadus new age meditatorus, tiraniju, diktatorialu rezimu, ne religiju un ari ateismu ne... utt.

Raks ir par apzinju. par to kas ir Tew, man un citiem... vienkarsi gribetos, lai vairak cilveku zinatu kas tas ir un varbut saprastu ka vinji ir vairak ka mehaniska galjas mashina... un vinkarsi vismaz padomatu par to ka varetu but brivi, savadaka pasaule, ar savadaku pratu...

jo es nesamierinasos ar to ka manu brivibu ir nozagusi. Ja es nevaru but brivs fiziski, es vismaz busu brivs garigi... bet ja Tu labak samierinies ar to, ka tavi saimnieki par Tevi smejas, tad pienem vinju veidoto sapni par istu... man Tewis zel. 

Albedo13 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa 1/13 kūciņas
  Albedo13 08.05.18 00:12
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Un patiesībā, lai cik tev būtu nepatīkami to ... "

you dont get it....

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.05.18 21:13
 
0
0

atbildot uz Albedo13 komentāru " Es neko sheit necenshos piradit, atskiriba no ... "

Un patiesībā, lai cik tev būtu nepatīkami to pieņemt, ir tāda, ka ar mums vienmēr pasaules bagātie slaucīs pēcpusi, un tu neko tur nevari izdarīt. Tu un es un visi citi vienmēr būs atkarīgi no valsts, naudas, ekonomikas, darba utt. Vienīgais veids ir tad dzīvot mežā un ēst sēnes, lai būtu pilnīgi neatkarīgs, bet šaubos vai tas ir tā dzīve, par kuru sapņo.  Viens šāds bagātais var ar vieglu roku sagraut visu Latvijas ekonomiku, ja vien tas būs izdevīgi.  Piemērs- Aizkraukles banka.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.05.18 21:09
 
0
0

atbildot uz Albedo13 komentāru " Es neko sheit necenshos piradit, atskiriba no ... " Labi, mēģināšu izskaidrot vienkāršāk - 10.punktā, un arī pārējos tiek apgalvots, ka apziņa ir svarīga un notiek mošanās, kuras mērķis ir lai padarītu pasauli labāku un par paradīzi.  Runa iet par to, cik svarīga ir apziņa utt.  Kā tas notiek patiesībā- tagad ir daudz runas par apziņu un apgaismību, kur cilvēki saka, cik tas ir svarīgi, bet patiesībā cilvēks nevar atrauties no materiālisma, kamēr vien ir šeit, šajā pasaulē. Ir daudz runu par to, kā vajag uzlabot pasaules iekārtu, bet patiesībā beigās visiem sāk interesēt nauda- jo ja tas nebūs kādam izdevīgi vai nevarēs nokāst piķi, tad neviens to nedarīs.  Greenpeace, United Nations, NVO u.c. organizācijas, kuru galvenais mērķis ir likt cilvēkiem apzināties sekas viņu rīcībā,  un mainīt pasauli (Vari palasīt par Sustainable Development Goals 2020), ir bez panākumiem, jo joprojām notiek cīņa par varu, naudu un resursiem. Tas pats piemērs ir ar biodegvielu vai elektromobiļiem- lai iegūtu elektroenerģiju, tiek izmantots fosilais kurināmais, bet tā kā naftas kļūst mazāk un mazāk, vajag lai ekonomika aug un nauda ienāk. Rezultātā uzbur ideju par to, cik ļoti rūpējas par vidi, un ka apzinās visu, bet patiesībā vienkārši MELO, un dara to, kas ir izdevīgi- ražo elektromobiļus ar batarejām, kuras pēc tam pat nevarēs pārstrādāt.  Īss rezumē- tas, ka cilvēks apzinās situāciju vai attīsta apziņu, nav mainījis neko ne šodien, nedz pagātnē, jo šie cilvēki ir pārāk vāji lai radītu kādu pretestību cilvēka dziņām pēc naudas, varas un slavas.  Viens no apziņas attīstības veidiem, ko esmu dzirdējis,  ir "garīgums". Un par to bija arī mana otra komentāra daļa- par to, ka cilvēki domā, ka veicot kādas meditācijas vai citādi, viņi baigi palīdz cilvēcei, jo attīsta apziņu. Trešais- tas ir vienkārši lasīt ko gudru un domāt, ka tādā veidā tu garīgi attīsties un saproti vairāk kā ir uzbūvēta šī pasaule- to tu arī esi izdarījis šajā rakstā. Bet patiesībā tu esi tieši tajā pat vietā, tajā pat lomā, un nekas no tā, ka tu esi ko gudru izlasījis, nav mainījies nedz tavā, nedz pasaules dzīvē.

Albedo13 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa 1/13 kūciņas
  Albedo13 05.05.18 08:03
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Par centību pluss, bet daudz kur ir mal.. Es neko sheit necenshos piradit, atskiriba no tevim... nerunaju par chakram. Tu vispar izlasiji par ko iet runa? Nav svarigi...

Nevajag intereseties par apziju/ apgaismibu? Tas ir tiesi tas ko vinji velas lai tu sheeople mentalitates cilvek domaa... pasaules bagatie ar tadiem ka tu pecpusi slauka, bet tu vinjus aizstavi? Good luck.

Ta ir patiesiba.

Albedo13 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa 1/13 kūciņas
  Albedo13 05.05.18 07:55
 
0
0

atbildot uz Bishop komentāru " :"My people are destroyed for a lack of... "

(Atvainojos par garumzimem)

Ja, Jezus tiesam to visu macija... Originali kristietiba bija filosofija, maciba par to ka cilvekam dzzivot saskanja ar sevi un visumu. Lidz bridim kad valdnieki padarija Kristu par Dieva delu, kuram nelidzinas neviens cilveks, lai kontroletu masas.  Jebkurs spej but ka Jezus... apzinja ir Jezus. Jezus ir apzinja.

Un katrai religijai ir sava saule.

 

Bishop avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  Bishop 04.05.18 22:28
 
0
0

:"My people are destroyed for a lack of knowledge" - Hosea 4:6

Cilveeks peec dabas jau no bernibas mekle kadam kam lidzinaties.. ja ari nemekle, tad tikuntaa kaut kam lidzinaas vai veido sevi pec kada cilveka parauga jeb piemeera. Tas ir ar visiem..

Ir tikai viens cilveeks kurs ir patiesiba, cels, un dziviba. Tas kuram ir jalidzinas, tas kurs spej patiesi piepildit cilveku taa, kaa cilveeks ir bijis paredzeets un kaa cilveekam ir paredzeets dziivot orginaali. Un tas ir jeezus Kristus kas mums visu to maaca. Dievs kurs tapa par cilveeku..

 

Tas kurs atradiis "sevi un savu dzivibu to pauzudees, bet tas kurs to pauzudees manis deel (dariis un dziivos kaa Jeezus maaca) tas dzivibu atradiis." - patiesa un pilniga dzivba ir atrodama Jezus kristus vienigaa un istaa Dieva deela macibaa.. tas ir cels un pilniibu111