Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
73

Gadalaiks, kurā tu esi dzimis ietekmē savā mērā tavu dzīvi. Jau tālā senatnē astrologi zināja, ka cilvēka liktenis veidojas arī atkarībā no tā, kāds laiks bija aiz loga viņa dzimšanas brīdī. Runa nav tikai par laikapstākļiem, bet arī gadalaiku.

Pavasarī... Autors: Pensionāris Kā gadalaiks nosaka tavu likteni?
1.

Pavasarī dzimušie.

Pavasarī dzimušie cilvēki ātrāk par citiem attīstās gan fiziski, gan garīgi. Viņi aug gandrīz vai acīm redzami, agri atklāj savus talantus, agri iemīlas, apprecas un pamet savu vecāku mājas. Vislielāko spēka pieplūdumu jūt 20-30 gadu vecumā. Arī viņu ekonomiskais un sociālais stāvoklis šajā laikā ir visai augsts.

Dzīves pasniegtos labumus viņi bauda kopš agras bērnības, taču aptuveni 40 gadu vecumā fiziskais un seksuālais stāvoklis sāk slīdēt lejup. Stabila paliek tikai pārticība. Pēc tam iestājas barga ziema - parādās dažādas slimības, nesaskaņas ģimenē, vilšanās.

Vasarā dzimuscaronieVasaras... Autors: Pensionāris Kā gadalaiks nosaka tavu likteni?
2.

Vasarā dzimušie.

Vasaras bērniem dabas dāvanas tiek pasniegtas uzreiz, bet skolas gados veiksme sniedz maksimumu. Šajā laikā atplaukst visi talanti, apkārtējo atsaucība, nereti tiek saņemts arī mantojums. Uzplaukums turpinās līdz 20 gadu vecumam. Šie cilvēki ir jautri, enerģiski, mīlestības pārpilni. Pēc tam liktenī parādās plaisa : karjera piebremzējas, mīlestība apdziest, ārējais izskats zaudē agrāko košumu. Jau 40 gadu vecumā viņu dzīvē iestājas ziema. Uzrodas materiālas problēmas, draugi pamazām novēršas no viņiem.

Taču pēc ziemas, pavisam negaidot, vēlreiz iestājas pavasaris, un notiek tas aptuveni 50 gadu vecumā. Šajā laikā var atnākt arī otrā jaunība : atkal var uzplaukt mīlestība, pavērties jaunas iespējas biznesā.

Rudenī dzimuscaronieLai arī... Autors: Pensionāris Kā gadalaiks nosaka tavu likteni?
3.

Rudenī dzimušie.

Lai arī šajā dzīmē dzimušie nākuši ražas sezonā, kas ir dāsna un bagāta, pavisam drīz to nomaina lieti un aukstums - mēneši, kad saulainu dienu kļūst arvien mazāk. Tāpēc, lai arī agrā bērnībā viņi dzīvo pārticībā un mīlestības gaisotnē, jau skolas gados nākas saskarties ar nopietniem šķēršļiem. Materiālas grūtības ģimenē, bieži vecāku šķiršanās, nesapratne no skolotājiem, nelaimīga mīlestība. Ir jābūt patiesi pacietīgam, lai to visu pārdzīvotu. Tie, kas centīgi pārvar šīs dzīves grūtības, pēc 30 gadu vecuma saņem likteņa atbalstu. Karjera, reputācija, mīlestība, nauda - tas viss pamazām atnāk un pilnībā kompensē iepriekšējo neveiksmīgo dzīves periodu.

Aptuveni 50 gadu vecumā viņu dzīvē iestājas īsts pavasaris, kas pāriet saulainā vasarā. Bet mūža nogalē atkal iestājas rudens, un otra ziema diez vai viņu dzīvē atkārtosies.

Ziemā dzimuscaronieDaba... Autors: Pensionāris Kā gadalaiks nosaka tavu likteni?
4.

Ziemā dzimušie.

Daba viņus nelutina ne ar kādām dāvanām. Tāpēc pirmajos dzīves gados ziemas bērni ir vārgi, daudz slimo, bieži gūst traumas. Viņus nomāc vecāku ķildas, grūti atrast īstus draugus. Pat ja bērns piedzimis pārtikušā ģimenē, kopš mazotnes viņu apņem drūma gaisotne. Viņš noslēdzas sevī un var kļūt vienpatis. Tā tas turpinās līdz 30 gadu vecumam. Pēc tam iestājas pavasaris, tiesa - tikai tiem, kas piedzimuši siltā ziemā, jo viņiem laimīgāks dzīves periods iestājas agrāk. Laime, karjera, īsta mīlestība pie viņiem atnāk vēlu, toties - ir ilga, praktiski uz visu atlikušo mūžu.

3
73

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 24.09.17 14:00
 
5
0

Šito jau vienā citā vietā biju lasījis un teikšu , ka ticēt un paļauties uz ko tādu nevar pilnībā. Katrs cilvēks un katra cilvēka dzīve ir indviduāla, tāpat kā izvēles, kuras katrs pats pieņem. Un ja kādā brīdī šķiet, ka dzīve ir iedalījusi sliktas kārtis, vajag atcerēties, ka ir citi, kam iespējams iet daudz sliktāk un lai cik ironiski nešķistu, jābūt pateicīgam par to, ko dzīve ir devusi. Vismaz es kaut ko tādu biju dzirdējis, lai arī neteikšu, ka piekrītu tam pilnībā.  

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 24.09.17 17:19
 
1
0

  

Kritiskā avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Kritiskā 24.09.17 15:57
 
0
0

Par vasaru un ziemu atbilst man un draugiem, vismaz pagaidām...

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 24.09.17 17:40
 
0
0

    

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 22.12.17 15:32
 
0
0

intresanti ! !