Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
262

Holivudas mīlas stāsts ar citplanētiešiem sākās gandrīz vai uzreiz pēc Rouzvelas incidenta 1947.g. Tikai pēc trim gadiem 1950. g. filmu industrija sāka ražot pirmās filmas un seriālus, kas balstījās uz publikas lidojošo šķīvīšu fenomena histērijas. Gadu gaitā daudzi Holivudas profesionāļi kā Dens Aikords, Šērlija Makleina un pat Ronalds Reigans ir pauduši personisko pārliecību par to, ka aiz fantāzijas par NLO slējas patiesība. Tāpat kamerai otrā pusē esošie producenti un režisori ir fascinēti par NLO. Šeit ir minēti daži no viņiem.

Roberts VaizsViņscaron... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
1.

Roberts Vaizs

Viņš radīja Vestsaidas stāstu un Mūzikas skaņas, bet ilgi pirms tam 1951. g. viņš radīja "The Day the Earth Stood Still"  filmu. Kā vēlāk viņš izstāstīja draugam Paulam Deividam, tad filmēšanas laikā viņu apciemoja CIP pārstāvji un producēšanas vadītājs esot bijis Derils Zanuks, kas tad bija CIP darbinieks ar specializāciju propagandā. Vaizs esot apgalvojis, ka viņš ir pārliecināts par citplanētiešu eksistenci nevis tāpēc, ka pats tos redzēja, bet filmēšanas laikā saņemtās informācijas dēļ. Cilvēki no Vašigntonas esot runājuši ar viņu par NLO un tas esot pārliecinājis viņu, ka valdība to uztver ļoti nopietni.

Stenlijs Kubriks1968 g filma... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
2.

Stenlijs Kubriks

1968. g. filma "2001: A Space Odyssey" visus pārsteidza, sajūsminaja un radīja apjukumu. Pēc filmas iznākšanas Playboy invervijā Kubriks atklāja savu interesi par NLO. Intervijā viņš stāstīja par Zilās grāmatas projektu, kas noveda pie valdības izmeklēšanas un projekta slēgšanas. Pēc viņa domām NLO fenomenu vajadzētu rūpīgi izmeklēt. 

Viņš pats kopā ar A. C. Klarku 1965. g. redzēja NLO, kas gan izrādījās satelīts, bet šis notikums viņā radīja spēcīgu interese par ārpuszemes radībām

Stīvens SpīlbergsScaronis... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
3.

Stīvens Spīlbergs

Šis būtu režisors un producents, kuram pilnīgi noteikti ir īpaša attieksme pret NLO. Viņa filmas kā "Batteries Not Included" , "Men in Black"  , "Transformers"  "Falling Skies" vai "Super 8" neprasa komentārus, taču pats ievērojamākais viņa darbs ir "Close Encounters of the Third Kind"  Viņa interese par citplanētišiem ir pāraugusi ticība par valdības iesaisti atklātās informācijas slēpšanā. Daudzi no ASV prezidentiem ir bijuši viņa draugi un viņš ir saņēmis dažādus apbalvojumus no Baltā nama un Pentagona. Baumoja, ka viņs esot piedalījies pat Bilberga sanāksmēs. Neliekas diez ko ticami, ka producents varētu būt informēts par klasificētu NLO informāciju, nu, vismaz ne oficiāli. 

Roberto OrkiViņscaron ir... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
4.

Roberto Orki

Viņš ir radījis "Alias " , "Mission Impossible 3" , "Transformers" , "Star Trek" ,  "Fringe"  un "Cowboys and Aliens" , bet karjeras laikā ir oficiāli sadarbojies ar CIP un Pentagonu. Pateicoties šai sadarbībai viņa filmas ir ieguvušas dažādus labumus no trīsburtu aģentūrām un 2011. g. intervijā "The Warp" viņš atbildēja apstiprinoši par citplanētiešiem. "Es domāju, ka esošie pierādījumi skaidri parāda, ka valdība melo par to, kas patiesībā notiek" 

Endijs FikmansProducenta... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
5.

Endijs Fikmans

Producenta darbības lauks nav īsti fimas par citplanētiešiem, bet viņš radīja "Race to Witch Mountain"  Pirms filmēšanas viņš centās iepazīsties ar pieejamo informāciju par NLO, bet pārsteidzošā kārtā filmai pievērsa uzmanību ar CIP. Filmēšanas laikā viņus esot konsultējis kāds aģentūras darbinieks, pēc kura ieteikumiem ir veidota filmas svarīgākā scēna. Tāpat pēc darbinieka ieteikumiem dažas lietas esot izņemtas no filmas scenārija un producents esot pabijis Šeienas kalna kompleksā, kur viņam ir bijušas sarunas ar augsta ranga militārpersonām. 

Ridlijs SkotsViņa... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
6.

Ridlijs Skots

Viņa šedevrs "Alien"  izceļas ar vizuālajiem efektiem, bet "Prometheus" , kas ir ne pārāk izdevusies filama, ir interesanta no ufloģiskā viedokļa. Viņš pats sevi uzskata par seno astronautu teorijas piekritēju. 

"Jo vairāk informācijas mēs iegūstam, jo vairāk kļūst skaidrs, ka mēs nevaram būt vieni kosmosā un pastāv liela iespēja, ka kaut kur galaktikā ir vēl mums līdzīgas būtnes." 

Par citplanētiešu Zemes apmeklējumiem aizvēsturē

" Tas ir pilnīgi loģiski. Ideja, ka Zeme ir bijusi 3 miljardus gadus un nekas nav noticis līdz 75 000 gadu senai pagātnei, ir muļķīga. Ja kaut kas notika pirms 2 miljardiem gadu un tad bija civilizācija, vismaz līdzvērtīga mums, vienīgais, kas būtu no tās palicis pāri, ir ogleklis. Mēs runājam par Atlantīdu un nogrimušām pilsētām, bet tas viss ir salīdzinoši nesena pagātne. Es runāju par pustro miljardu gadu senu pagātni - vai šī planēta bija tukša? Es tā nedomāju"

0
262

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 07.09.17 19:05
 
1
0

atbildot uz NuNavViņaPlakana komentāru "A tu nedomā,ka tieši tāpēc tā informācija saucā... " Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjeru, brīvību un, iespējams, dzīvību, lai tikai paziņotu, ka NSA noklausās amerikāņus, pilnīgi noteikti kāds būtu gatavs riskēt ar vismaz to pašu, lai pavēstītu ziņas par citplanētiešiem (kas ir apmēram 100 reizes sensacionālāka informācija).

Būtu naivi domāt, ka ja tiešām jau vairāk kā 50 gadus eksistē informācija par citplanētiešiem, to zin tikai pāris super-lojāli cilvēki. Ir saprotams, ka militāristi neizpauž noslēpumus par, piemēram, kara lidmašīnu prototipiem - viņiem nav nekādas jēgas no tā, tikai sūdi. Līdz ar to rodas ilūzija, ka viņi māk turēt noslēpumus. Citplanētieši ir nenormāli daudz reizes interesantāki par kaut kādām lidmašīnām. Tā izpaušanas dēļ daudzi būtu gatavi riskēt ar visu.

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 07.09.17 18:02
 
0
0

  

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 08.09.17 14:52
 
0
0

atbildot uz NuNavViņaPlakana komentāru "Asv darbinieki, kas ir strādājuši tur, apgalvo,... " Tajā pašā laikā - ir naivi domāt, ka ir bijis jebkāds kontakts ar citplanētiešiem, jo visums ir tik liels

Ir vērtīgi iedomāties, kā viss darbojas laika skalā. Cilvēce eksistē mazu procentu no līdzšinējā visuma vecuma. Visticamāk, pirms mums ir bijušas un pēc mums būs neskaitāmas civlizācijas ar spējām komunicēt un pārvietoties telpā, bet iespēja, ka šo civilizāciju dzīves laiks un telpa saskan ar mūsējo, ir neiedomājami niecīga. Mēs neuzzināsim par civilizācijām, kas bija miljards gadus pirms mums, pēc mums un miljons gaismas gadus prom no mums, un tās visticamāk sastāda 99.999% no visām.

Starp ASV darbiniekiem un Snoudenu ir milzīga atšķirība - darbinieki var klaigāt visu ko, bet Snoudens nāca ar reāliem pierādījumiem. Snoudens gluži vienkārši ir precedents tam, ka kāds ir spējīgs sniegt pasaulei ziņas, par kuru izpaušanu draud cietumsods un gan jau spīdzināšana. Kaut kas līdzīgs draudētu arī par NLO faktu izpaušanu, tikai atalgojums par to būtu nesalīdzināmi lielāks.

Iedomājies situāciju - tu vari izpaust ziņas par NSA spiegošanu vai par NLO reptiloīdiem, par abiem tev ir neapgāžami pierādījumi, un par abiem tev nāksies atlikušo dzīvi bēguļot vai pat mirt. Kuru tu izvēlētos izpaust?