Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
55

Sveiki,

Daudzi ir dzirdējuši par reinkarnāciju. Bet retais, kurš spēj tieši atcerēties savu iepriekšējo dzīvi vai pat runāt valodā, ko tajā dzīvē prata. Viens no slavenākajiem gadījumiem ir Dorotija Īdija(1904- 1981)- angliete, kura spēja atcerēties savu iepriekšējo dzīvi senajā Ēģiptē.
Viņa piedzima Londonā, īru ģimenē. Kad viņai bija 3 gadi, tad viņ nokrita pa kāpnēm.pēc šī negadījuma viņa sāka dīvaini uzvesties- teica vecākiem, lai ved viņu uz īstajām mājām. Tad grūti gāja katoļu skolā, kur viņa nevarēja iejusties. Vienā dienā vecāki viņu aizveda uz Britu muzeju. Kad viņa ieraudzīja senās Ēģiptes sekciju, tad pat sāka skūpstīt statujas un teica, ka esot mājās. Viņai patika iet uz muzejiem līdz satika Wallis Budge, kurš viņu ieinteresēja mācīties eģiptoloģiju. 27 gados viņa rakstīja rakstus par Ēģipti un pat iepazinās ar savu vīru Emanuel Abdel Meguid. Pēc kāzām 1931. gadā viņi pārcēlās uz Ēģipti. 🇪🇬 Pēc dažiem gadiem pāris izšķīrās, un viņa ar dēlu pārcēlās tuvāk Gīzas piramīdām. Bet 1956. gadā pārcēlās uz Abydos.
Viņa apgalvoja, ka iepriekšējā dzīvē bija priesteriene Bentreshyt, kura izdarīja pašnāvību, jo bija zvērināta jaunava(maksa esot priesterienei), bet iemīlējās faronā Seti I un palika stāvoklī. Par to sods bija nāve, un lai neapkaunotu Faronu viņa izdarīja pašnāvību.
Daudzi apgalvoja, ka Dorotija spēja precīzi aprakstīt dzīvi senajā Ēģiptē, pat runāt tajā valodā. Viņas stāsts ir intriģējošs, jo viņa spēja izmantot savas zināšanas no savas iepriekšējās dzīves.

Dorotija Īdija Abydos 1981 Autors: Zigzig Dorothy Eady (Omm sety)
1. Dorotija Īdija, Abydos 1981
Dorotija jaunībā Autors: Zigzig Dorothy Eady (Omm sety)
2. Dorotija jaunībā

Pievienotie video

Video par Dorotiju
0
55

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 18.01.18 13:54
 
3
1

Un ja nu viņa ir vienkārši jukusi un māk pārliecinoši stāstīt pasakas? Jo jukušie parasti pārliecinoši stāsta.