Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
43

Spoguli nevajadzētu uzlūkot tikai kā negatīvas enerģijas avotu, jo tajā tikpat lielā mērā uzkrājas arī viss pozitīvais, un spogulis, gluži pretēji, var piesaistīt veiksmi. Uzskata: ja vērīgi ielūkojas spogulī, vēlot sev pašam visu to labāko un sakot savam atspulgam, ka tas ir visgudrākais, visskaistākais un lieliskākais, veiksme atnākšot pati.

Atgriežoties mājās no pusceļa, obligāti jāieskatās spogulī. Tas tāpēc, lai atjaunotu mājas aizsardzību pret svešām ietekmēm, proti, aizsardzību, ko nodrošina spogulis, atvairot visas negatīvās ietekmes.To, kurā vietā savā mājoklī vislabāk novietot spoguļus un cik tādu vajadzīgs, katrs izlemj pats. Bet vispār spoguļiem jābūt tur, kur pašiem pietiekami ērti tajos ieskatīties.

1. Visi spoguļi, kas ir mājoklī, allaž jāuztur tīri. Tas ir īpaši svarīgi pēc kāda ne visai patīkama cilvēka viesošanās. Ja tāds cilvēks ielūkosies jūsu spogulī, paužot ļaunus vēlējumus, šie vēlējumi var piepildīties. Proti, spogulis kļūs par sava veida negatīvās enerģijas uzkrājēju un izstarotāju.

2. Ja esat sasituši spoguli vai arī tajā izveidojusies plaisa, nevajadzētu lieki kavēties un bez žēlastības jāatbrīvojas no šā priekšmeta. Sadauzīts spogulis piesaista nelaimi.

3. Laikā, kad slimojat vai esat noguruši, spogulī jāielūkojas iespējami retāk. Citādi tas var negatīvi ietekmēt jūsu ģimenes locekļus.

4. Spogulī nedrīkst būt redzama gulta, jo tad, kad cilvēks guļ, viņš ir pilnībā neaizsargāts un viņa enerģija var aizplūst zibenīgā ātrumā. Tāpat spogulis, kurā atspoguļojas gulta, sekmē ģimenes strīdus, nemieru un atraisa laulības pārkāpšanas kāri. Ja jūs nomoka bezmiegs, nepieciešams vispirms pārliecināties par to, vai spogulis atrodas savā vietā. Ja nepieciešams, spogulis jāpārvieto uz turieni, kur tajā nav redzama jūsu gulta.

5. Spoguļi nekādā gadījumā nedrīkst atspoguļot nepatīkamas vietas miteklī: netīrās veļas grozus, atkritumu spaiņus, klozetus.

6. Nedrīkst rāties uz sevi un tuviniekiem tieši spoguļa priekšā.

7. Priekštelpā vislabāk ir novietot lielu spoguli, kurā ikviens jūsu ģimenes loceklis var bez problēmām sevi aplūkot pilnā augumā. Ja spogulis par kādu tiesu “apgriež” jūsu tēlu – īpaši galvu vai kājas –, tas nav uz labu.

8. Nekad neskaties vecā saplēstā spogulī, jo tad 7 gadus būs nelaime..

 Autors: LaurasAņčuks Daži padomi par spoguļiem
0
43

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 02.05.18 11:14
 
2
0

tas viss jādara pēc noklusējuma

upeskakis avatars
Medaļa DoktorsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  upeskakis 08.05.18 16:04
 
2
0

spogulit, spogulit, saki man...

Sheep avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Adoptē mani
  Sheep 02.05.18 11:15  
 
2
1
Huiņa gavno!

Sanders avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa FraktālisMedaļa SEO
  Sanders 26.07.18 19:25
 
0
0

Mūsdienu spoguļos nav nevienas energijas,Tā neko neuzkrāj un izstaro tikai atspulgu. Bet ja runa iet par seniem spoguļiem ar sudraba pārklājumu,tā jau ir cita lieta...