Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
40

Šis priekš manis ir kas jauns. Izmēģinu spēkus tā saucamajā fan fiction. (Ne-erotiskājā, tā kā pat ja šeit kādreiz nonāks līdz erotikai, tā nebūs daža laba cita spoku autora cienīga) Kā līdz tam nonācu - man patīk komiksi. Un rakstot savus pēdējos literāros stāstus - gan tos, kurus esmu pabeidzis, gan atstājis pusratā bieži saduros ar domām, ka tas viss jau kaut kur ir lasīts un atgādina filmas, grāmatas, spēles un multenes - visbiežāk saistītas ar komiksiem. Izlēmu, ka laiks izmēģināt spēkus fanu fikcijā. Retā reize, kad pats palūgšu komentāros novērtēt un argumentēti pakritizēt, jo šis priekš manis ir tiešām jauns un svaigs lauciņš. Patīkamu lasīšanu. Tēli ir ņemti pamīšus no komiksu līnijām un MCU, līdz ar to nebrīnīties par tēliem, kuri nav redzēti filmās vai arī ir ar atšķirīgu raksturu, izcelšanos, vecumu, spējām utt. Būtība rīkojos līdzīgi kā komiksu autori, kad jārada jauna komiksu sērija - radu jaunu MC universu jeb jaunu MC Zemi.

Prologs

Lietus apsedza Ņujorku. Viss bija izmircis. neviens nebija redzams uz ielas. Ne parastais cilvēks, ne varoņi, ne ļaundari. Pat Ņujorkas ielu žurkas bija paslēpušās miskastēs un renstelēs. Ņujorka šķita izmirusi. Bet kā gan parasts lietus varēja padarīt Lielo ābolu, līdzīgu spoku pilsētām? Uz to atbilde nepastāvēja. Pīters Pārkers vērās pa logu un priecājās, ka viņa iekārta, ar kuru uztvert policijas trauksmes šovakar klusē. Šādā laikā arī draudzīgais Zirnekļcilvēks, labāk vēlās būt tikai un vienīgi Pīters Pārkers, viņa mazajā dzīvoklītī, kur vientuļi gaidīt, kad pāries lietus. Harijs bija devies tēvam līdzi uz Eiropu Oscorp darīšanās, Mērija Džeina, šādā laikā noteikti neies laukā no savām mājām. Pīters no viņas to pat neprasītu.

Kaut kur Elles Ķēķa nomalē no lietus bija patvēries, kāds parasts kabatzaglis. Tupot daudzdzīvokļu mājas priekštelpā, viņš slēpās no lietus un lādēja to par to, ka lietus ir izjaucis viņa iespējas nopelnīt dienišķajai devai. Elles Ķēķī nebija grūti iegūt narkotikas ja tev bija nauda. Bet viņam kā parastam ielas neģēlim, tāda bija tikai tad, kad viņš kādu apzaga. Bailīgais, kaulainais noziedznieks baidījās riskēt apzagt dzīvokļus. Ja nu tur pretī ir, kāds kas stiprāks ar viņu vai uzreiz ieliek lodi pierē? Uz ielas ir vieglāk. Atrodi neaizsargātu sievieti vai sirmgalvi un lieta darīta. Galvenais tikai uzmanīties no Elles Ķēķa velna, Pārgalvja un kā tik vien vēl nesauca pajolu, kas saģērbies sarkanās lupatās, dauzīja godīgus noziedzniekus kā viņš pats. Bet šodien uz to nav ko cerēt. Šādā laikā neviens saprātīgs cilvēks apkārt nestaigās. Ja arī viņš, kādu pamanīs te tuvumā, tad, visticamāk, tādu pašu nelaimes putnu, kurš cerējis tikt pie vieglas naudas.

Iezvanījās Pītera Pārkera telefons. Pīters pameta aci uz ekrānu - zvanītājs ir viņa priekšnieks un viņa otrā es - Zirnekļcilvēka lielākais sliktā PR taisītājs - Džeimss Džona Džeimsons. Pārkers, sākumā iedomājās necelt klausuli, bet saprata, ka lielāku kļūdu ir grūti pieļaut. Ja viņš nepacels tagad, tad nonācis darbā, viņš tiks izgriezts ar iekšām uz āru, un pats uzprintēts uz jaunākā avīzes numura pirmās lapas. Paceļot klausuli, uzreiz varēja dzirdēt, ka Džeimsons nav apmierināts - Pārker, man ir vajadzīgas bildes. Tūlīt pat!

- Mister Džeimson, šādā laikā, es varu nofotogrāfēt tikai lietu. Pat Zirnekļcilvēks nav tik traks, lai līstu ārā šādā laikā.

- Tu runāsi pretī savam bosam? Lai rīt no rīta uz mana galda būtu fotogrāfijas ar to pa sienām ložņājošo biedu vai jebko citu ko likt uz pirmās lapas. Ja nē, tu ne pie manis, ne pie kāda cita šajā pilsētā darbu neredzēsi! Klausule nolikās. Pīters saprata, ka ir dimbā. Kur viņš šādā laikā dabūs normālas bildes? Varbūt aiznest kādu vecu foto? Laika gaitā iekrājušies ir daudz, jo Pīters laiku pa laikam atliek kaut ko malā, nebaltai dienai. Tas ir variants. Bet, varbūt radīsies kas labāks. Līdz rītam vēl daudz laika. Piesēdies pie datora Pīters pamana, ka muzejā ir jauna vēstures izstāde. "Nekas īpašs, bet, varbūt tur būs, kāds vērtīgs artefakts, ko kāds gribēs nozagt vai vienkārši aiznesīšu Džeimsonam foto ar mūmijas smaidu," Pārkers pie sevis pasmējās un uzvilka savu kostīmu, lai dotos uz muzeju. Lietus vai nē - darbu viņam vajag.

 Autors: Dark Magician Marvel fan fiction by Dark Magician - Ūdens ir sākums, ūdens ir beigas (prologs)
0
40

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  aumy 14.02.18 00:38
 
0
0

labs raksts, melnais. saturīgs un patīkams. pluss no manis

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 14.02.18 07:16
 
0
0