Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
6

Mārtins Hariss (Liams Nīsons) ar sievu Lizu (Džanuārija Džonsa) ierodas uz biotehnoloģijas samitu Berlīnē. Ierodoties viesnīcā, Mārtins atklāj, ka taksometra vadītājs aizmirsa viņa koferi un ir spiests noķert citu taksi, lai atgrieztos lidostā. Taksometrs cieš avārijā un Mārtins atjēdzas slimnīcā. Viņam nav nekādu dokumentu, jo tie visi palika koferī.

Šajā brīdī sākas action... Atgriežoties viesnīcā, sieva viņu nepazīst un izrādās, ka tur jau dzīvo viens Mārtins Hariss. Visi oriģinālā Mārtina centieni pierādīt savu identitāti cieš fiasko. Viņš noalgo bijušo Štazi aģentu Jirgenu (Buno Gancs), lai mēģinātu pierādīt pats sev un arī citiem, ka viņš nav nojūdzies.

Pakaļdzīšanās ainas ir tādas aiz matiem pievilktas, bet visādi citādi pieklājīga spriedzes filma. Filmas laikā skatītājiem ir pietiekami daudz laika censties izsecināt, kas notika.

Labs aktieru sastāvs - Bruno Gancs Latvijas skatītājiem vislabāk pazīstams ar Hitlera lomu filmā Sakāve vai vismaz neskaitāmajām parodijām ainai bunkurā. Komisāra Rekša fani atcerēsies Karlu Markovicu, kurš atveidoja Štokiju un vēlāk tika pats pie sava seriāla.

 Autors: Čeirāne Unknown (2011)
1.
 Autors: Čeirāne Unknown (2011)
2.
 Autors: Čeirāne Unknown (2011)
3.
 Autors: Čeirāne Unknown (2011)
4.

Pievienotie video

0
6

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes