Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
62

Sveiki atkal, miera jums no manis nav. Šoreiz kino kategorijā. Agrāk nebiju seriālu mīlis, domāju - nu ko tur var skatīties dienām ilgi tās dullās meksikāņu ziepenes un klaču operas, bet tad atradās seriāli, kas man tiešām patika.

Šodien man svinamā diena, jo iznāk mana mīļākā seriāla 2.sezonas otrā epizode..

Un, tā kā, kad runāju par šo seriālu ar draugiem, liela daļa neko nav dzirdējusi, tad nu nolēmu iepazīstināt arī jūs.

Seriāls veidots pēc grāmatas motīviem. Kas, manuprāt, pēdējā laikā ir samērā ierasta lieta, kad ekranizē visas jaunākās grāmatas pēc kārtas :D Protams, ekranizēt seriālu pēc grāmatas neapšaubāmi ir mazliet specifiskāk. Vispār, gribētos izlasīt. Būs jāatrod. Autore - Kasa Morgana (Kass Morgan) (nez,ko viņa kasa) , grāmatas nosaukums tāds pats, "The 100". Seriāla formā tālāko sižetu attīstīja Džeisons Rotenbergs (Jason Rothenberg). Pirmā epizode TV parādījās 2014.gada 19.martā, un pirmajā sezonā bija 13 sērijas. Otrajā savukārt paredzēts vairāk, tomēr, režisors pačukstējis, ka mazāk par citos seriālos standartā ierastajām 22 epizodēm.

Raksta beigās ir treileri abām pieejamajām sezonām. Pirmās sezonas treilerī skan laba dziesma. Kura gan ir tikpat īsa arī realitātē, tā ka nu..jā. Neko darīt. Bet nu laiks ķerties pie sižeta un aktieriem, un tā tālāk:

Seriāla nosaukums quotThe... Autors: jāņtārpiņsh The 100 - seriāls
1.

Seriāla nosaukums "The 100", kā jau nopratāt no virsraksta. Sižets balstīts tālā nākotnē, kad pēc atomkara visa Zeme kļuva neapdzīvojama, un cilvēku grupiņa izdzīvoja, patveroties kosmosā. Pagājuši 97 gadi pēc atomkara, un, tā kā kosmosa stacijā sākas tehniskas problēmas, 100 jauniešus (faktiski ieslodzītos) nosūta izmēģinājuma misijā uz Zemi.

Protams Zeme izrādās mazliet... Autors: jāņtārpiņsh The 100 - seriāls
2.

Protams, Zeme izrādās mazliet radioaktīva, bet visai apdzīvojama un pat apdzīvota - mežoņi, vēl mežonīgāki mežoņi, un vēl šis tas, bet neiešu jau visu izbazūnēt, ja nu kādam rodas iedvesma un interese paskatītie.s

Un arī paši varoņi, manuprāt, ir izvēlēti interesanti un spilgti. Un, diezgan glīti, nenoliegšu  

Jāsaka ka seriālā iekļauti... Autors: jāņtārpiņsh The 100 - seriāls
3.

Jāsaka, ka seriālā iekļauti visi iespējamie elementi, uz kuriem publika nereti paķeras - nākotnes tēma, izdzīvošanas motīvs, mīlestība, liela izkaušanās, interesanti radioaktīvi skati.. Faktiski nekas kliedzoši unikāls, Roma no jauna nav izdomāta. Tomēr, žanra mīļotājiem gards kumosiņš. Ko lai vēl jums pastāsta.. Zemāk ir pirmās un otrās sezonas treileri. Ceru, nevienam nav grūtību ar angļu valodu. ;) Ja nu rodas interese, tad zinu, ka savu esmu paveikusi Jauku dienu un patīkamu skatīšanos!

 Autors: jāņtārpiņsh The 100 - seriāls
4.

Pievienotie video

0
62

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
burtutarps avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  burtutarps 22.10.14 17:28
 
5
1
Jā, kruts seriāls, tik tā blondā krīt uz nerviem

MsQueen avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  MsQueen 01.11.14 15:35
 
2
0

Noteikti skatīšos!..