Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
324

Nesen pabeidzu noskatīties visas daļas "Amerikāņu pīrāgam", jo tā bija mana bērnības klasika, kuru mamma neļāva skatīties, kad biju mazāka un kad pa kluso skatījos, tad viss bija bikli un neskaidri. Laiks ķerties klāt rakstam kur sīkāk aprakstu šīs filmas aktierus un kādi tad viņi ir šodienā.

DžeinsonsnbspBigss Džeimss... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
1.

Džeinsons Bigss (Džeimss “Džims” Levenšteins)

Pēc „Amerikāņu pīrāgs” Džeisons ir ieguvis vairākās filmās lomas kurās prasmīgi jāatveido Ēbreju, kas labi viņam sanācis arī filmā „Amerikāņu pīrāgs”. Viņš ir ieguvis lomas tādās filmās kā „Saving Silverman”, „Prozac Nation” un „Anything else”, lai gan viņš pēc tautības nav Ēbrejs. No 2012-2014 gada viņš ierunāja Leonardo balsi multfilmu seriālā “Pusaugu mutanti bruņurupuči Nindzjas” kanālā Nickelodeon. Daudzi cilvēki viņu pazīst no tādas filmas kā „Orange is the new black”. 2015.gadā viņš spēlēja rūpīga tēva lomu filmā „Drive, she said”, kur viņš spēlēja kopā ar daudziem citiem pazīstamiem aktieriem. Runājot par mīlas fronti- 2008.gadā viņš spēlēja galveno lomu filmā "Mana labākā drauga meitene" un uzsāka attiecības ar kolēģi Dženiju Mollenu. Viņi iestūrēja laulības ostā tā paša gada 23.aprīlī. 2014.gadā viņiem piedzima dēls- Sids Bigss. 

FredereksnbspKristofers... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
2.

Fredereks Kristofers Kleins (Kriss “Ozs” Ostreičers)

Laikā kad Kleins spēlēja lomu "Amerikāņu pīrāga" viņam bija ciešas attiecības ar Keitu Holmsu, tas pat nonāca pie saderināšanās procesa, tomēr, kaut kas nogāja greizi un 2003. gadā pāris izšķīrās. Īsi pēc tā, viņu apcietināja par braukšanu dzērumā un kopš tā laika viņš ir mēģinājis savu slavu nedaudz, kā saka "uzspodrināt". Aprecēja ceļošanas aģenti Laini Rozi un turpināja strādāt par aktieri. Kopš 2011-2014. gada viņš  bija galvenais varonis filmā "Wilfred", "How we live" un "Damaged". Kā arī nesen viņš pabeidza filmēties filmā "Out of the burning blue". 

 

Edijs KajsnbspTomass Pols... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
3.

Edijs Kajs Tomass (Pols Finčs)

Uzreiz pēc pirmās "Amerikāņu pīrāgs" filmas daļas Ediju uzreiz pieņēma šovā "Off centre" kur viņš tēloja Maiku Platu. Daudzi šī aktiera fani zina, ka viņš arī ir ierunājis tādā filmā kā "American Dad" kopš 2009.gada. Viņš arī ir filmējies tādā šovā kā "Til Death" no 2006-2007.gadam, bet viņš no šī seriāla tika "izmests" dēļ tā, ka tika samazināts šova budžets. Viņš arī bija nelielā un neilgā šovā "How to make it in America", kā galvenais aktieris. 

 

Tomijs Stīvs Jans Nikolass... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
4.

Tomijs Stīvs Jans Nikolass (Kevins Maijerss)

Arī šim aktierim veiksme uzspīdējusi pēc pirmās filmu daļas "Amerikāņu pīrāgā". Viņš ieguva galveno lomu TV šovā "Party of Five". Viņš arī ir darījis viesa lomas dažādos seriālos, kā, piemēram, "Greja Anatomija". 2016.gadā mēs varējam viņu pamanīt tādās filmās kā "Zeroville", "Strange Ones" un "Living Among Us". 

Scaronons ViljamsnbspSkots... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
5.

Šons Viljams Skots (Stīvens (Stīvs) Stiflers)

Ļoti interesants fakts: Viņš filmu laikā ieguva tikai 8000 ASV dollārus un tika par galveno lomas atveidotāja filmas daļā :Amerikāņu Kāzas, kas daudzus no mums pārsteidza, jo personīgi arī es uzskatu, ka viņš ir viens no neaizmirstamākajiem lomas atveidotājiem šajā filmā. Pēc "Amerikāņu pīrāgs" viņš ieguva iespēju filmēties daudzās nu jau pazīstamās filmās, kā, piemēram, "Dude, whers my car?", "Road Trip" un"Final Destination". Kopš 2006.gada viņš ir ierunājis arī "Ice Age" vienu no galvenajiem varoņiem. Lai arī viņš ir spēlējis tādās labās filmās kā " Hes done", "Old School" un "Role models" viņam ir arī divtik sliktas filmas, kā, piemēram, "Cop out" un "American losers". Viņš vēl aizvien nebeidz filmēties filmās, seriālos un pat reklāmās, pateicoties savam slavas mirklim "Amerikāņu pīrāgā".  

AlisonenbspHanigana... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
6.

Alisone Hanigana (Mišela Flaiertija)

Šī aktrise mums ir devusi neskaitāmas 90-to gadu filmu citātus, kā piemēram, slaveno "This one time, at band camp...", bet ne jau tikai dēļ muļķīgiem citātiem no filmām viņu pazīst. Viņa savu popularitāti ir ieguvusi dēļ smagajām darba stundām televīzijas labā. Brīdī kad viņa filmējās "Amerikāņu pīrāgā" viņa paralēli arī filmējās filmā "Buffy the Vampire Slayer". Daudzi noteikti zina seriālu "How i met your mother", nu, arī tur viņa ieguva lomu un izveidoja vienu no šī seriāla labākajo pāri kopā ar Džeisonu Segelu. 2003.gadā viņa aprecējās ar vienu no saviem kolēģiem aktieru pasaulē- Aleksu Denisofu. Lai arī viņas seriālā "How I Met Your Mother" laiks nebija ilgs, ar to viņas stāsts nebeidzās un mēs viņu varam redzēt arī tādā filmā kā "Modern Love". 

Tara Rīda Viktorija... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
7.

Tara Rīda (Viktorija “Vikija” Latuma)

90-to gadu beigās un 20.gs sākumā šo aktrisi cilvēki uztvēra diezgan nopietni, dēļ lomām kuras viņa ieguva dažādās nozīmīgās un nu jau visiem zināmās filmās, kā, piemēram, "The Big Lebowski", "Josie and the Pussycats", un "Van Wilder", bet kopš tā laika viņas slava ir strauji sarukusi un tagad viņa ir ieguvusi vienīgi bedīgi slaveno slavu par dažādām operācijām- krūšu palielināšana, botoks lūpās un citas nekam nederīgas operācijas, pēc manām domām. Protams, viņas izskats ir kardināli mainījies kādu mēs to atceramies no filmas "Amerikāņu pīrāgs". Jāatzīstas, ka viņa bija mana meiteņu simpātija.   

Kriss Ovens  Čaks... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
8.

Kriss Ovens ( Čaks Šērmanis) 

Šis aktieris pēdējos gadus nav bijis diezko aizņemts filmējoties, tomēr, 2015.gadā viņš parādijās brīvdienu komēdijā "The Night Before". Lai arī par šo aktieri nekādas slavas dziesmas netiek dziedātas, viņš uzreiz pēc "Amerikāņu pīrāga" filmējās vairākās "National Lampoon" filmās. Tomēr, šis aktieris vienmēr man prātā paliks ar savu iesauku "Amerikāņu pīrāgā"- Šērminātors. Ak, šīs nostaļģiskās atmiņas. 

EižensnbspLevijs Noa... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
9.

Eižens Levijs (Noa Levenšteins) Džima tēvs

Ak, šīs uzacis uz kurām paskatoties uzreiz atceramies "Amerikāņu pīrāgu". Viņš var lepoties arī ar to, ka ir vienīgais aktieris kurš piedalījies visās 8 filmas daļās. Viņš ir arī redzams tādā šovā kā "Schitt's Creek", kā arī 2016.gadā viņš ierunāja Čārlija balsi visiem nu jau slavenajā multenē "Finding Dory". Viņš 2008.gadā tika apbalvots ar "Canada's highest artistic honor" apbalvojumu, par dzīves iegudijumu aktiera karjerā. Dažus gadus vēlāk viņš arī kļuva par "Order of Canada" locekli. 

Dženifera... Autors: Paula Freimane Filmas "Amerikāņu pīrāgs" aktieri tad un tagad
10.

Dženifera Kolinsa (Stiflera mamma)

Viņa vienmēr būs Stiflera mamma priekš mums un, lai arī viņa nav redzama daudzās filmās, seriālos vai šovos kā citi šīs filmas aktieri, šī aktrise katru filmu nospēlē izcili un paliek atmiņā daudziem no mums, kā, piemēram, filmā "Legally Blonde". Viņa ir arī ierunājus vienu no galvenajiem varoņiem multenē "Gravity Falls" kopš 2012.gada, kā arī spēlējusies mums visiem zināmajā "A Cinderella Story" ļauno pamāti kur viņa mums ir devusi ļoti atmiņā paliekošu citātu "you're not very pretty and you're not very bright".

1
324

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [17]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SashaZaicevs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrs
  SashaZaicevs 12.07.17 20:54  
 
12
0
Esmu noskatījies visas filmas 2 reizes. Šis filmas ir klasika!

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 13.07.17 06:35
 
4
0

  Dzīvē nekas nestāv uz vietas.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.07.17 21:34
 
2
0

atbildot uz SashaZaicevs komentāru " 7. Esi lesbiete? "

Kads simpātijām ir sakars ar lesbieti? 

Domāju, ka tev arī interesē un aizrauj kāda asa sižeta filma/ filmu sērija, kura galvenās lomas atveidotājs ir čalis, tad tas nozīmēs, ka gejs esi??

theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 12.07.17 21:04
 
2
0

  

white bird avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  white bird 12.07.17 22:29  
 
1
0
Jānoskatās velreiz, jau 10x

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 12.07.17 21:59  
 
1
0
Ēbrejs nav reliģija, tā ir tautība...

IksPee avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa TeamworkMedaļa Dienas joks
  IksPee 12.07.17 21:25  
 
1
0
Nekā personīga, bet manās acīs Tara Rīda (Viktorija “Vikija” Latuma) ir palikusi par kārtīgu "lacosti."

gelandewagen avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  gelandewagen 18.07.17 18:46
 
0
0

Stifleram mamma ....

real MILF

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Senču olaMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 14.07.17 23:11  
 
0
0
Ilze,tev tak tā Tara Rīda patīk!Gan jau pa kluso ar viņas gribētu pabučoties!Vai ne KAĶŪNIŅ?Mjau!

boo hoo avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Students
  boo hoo 13.07.17 11:55
 
0
0

šis reāli parāda to, ka sievietēs vecums parādās daudz izteiktāk nekā vīriešos

pokish avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Bakalaurs
  pokish 13.07.17 08:09
 
0
0

Bigss īpaši nav mainījies.

Paula Freimane avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Moderatora favorīts
  Paula Freimane 13.07.17 06:56
 
0
0

atbildot uz anonymousmargo komentāru "  Edijs Kajs Tomass (Pols Finč... " Filmas laikā arī bija īsts smukulītis.   

SashaZaicevs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrs
  SashaZaicevs 13.07.17 03:07  
 
0
0
atbildot uz kaķūns komentāru " kas tev ir ar tām lesbietēm?   ... "

SashaZaicevs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrs
  SashaZaicevs 12.07.17 22:03  
 
0
0
atbildot uz laprikoniņš komentāru "Kads simpātijām ir sakars ar lesbieti?&nbs... "Es intereses pēc paprasiju , un viņa to uzrakstīja tā itkā tas būtu kautkas ekstraordinars tāpēc radās aizdomas.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 12.07.17 21:35
 
0
0

atbildot uz SashaZaicevs komentāru " 7. Esi lesbiete? " kas tev ir ar tām lesbietēm?   

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Recidīvists
  SAMSS 12.07.17 21:19
 
0
0

  

SashaZaicevs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrs
  SashaZaicevs 12.07.17 20:52  
 
2
2
7. Esi lesbiete?