Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
304Šie stāsti liks uzmesties zosādai.18 mēnescaronus vecā Teilora... Autors: Tvītotāja Zēns, kurš bija savs vectēvs, un citi neticami reinkarnācijas stāsti
1.

18 mēnešus vecā Teilora vectēvs Augijs nomira gadu pirms Teilora dzimšanas. Pusotru gadu vecais Teilors bija pilnīgi pilnīgi pārliecināts, ka viņš ir Augijs.

Kad zēnam palika četri gadi, viņš vecajās ģimenes fotogrāfijās atpazina savu vectēvu. Lieki teikt, ka viņi nekad nebija tikušies.

Ja šis Tev nešķita pietiekami dīvaini, tad turpini lasīt - Augija māsa tika noslepkavota San Francisko un neviens ģimenē par to nekad nebija runājis. Visi bija šokēti, kad kādā dienā Teilors ļoti detalizēti izstāstīja šo nelaimes gadījumu.

quotKad es biju tavā vecumā... Autors: Tvītotāja Zēns, kurš bija savs vectēvs, un citi neticami reinkarnācijas stāsti
2.

"Kad es biju tavā vecumā, es tev mainīju pamperus", tumšmatainais zēns teica savam tēvam. Rons paskatījās uz savu smaidošo dēlu, kuram vēl nebija apritējuši divi gadi un bija pārliecināts, ka tikai pārklausījās.

Tā nebija pirmā reize, kad Rona un Keitijas dēls Sams pateica ko šādu. Sams bija pilnīgi pārliecināts, ka viņš ir viņa jau kādu laiku mirušais vectēvs. Viņi bija uzdevuši Samam jautājumu, kā viņam izdevās atgriezties, uz ko viņš atbildēja: "es izlidoju cauri portālam."

Sams ir īpašs bērns. Jau 18 mēnešos viņš runāja pilnos teikumos, kā arī vecākus izbrīnīja tas, ka viņš zina vārdu "portāls". Viņi iedrošināja Samu pastāstīt vēl, prasot, vai viņam bija brāļi vai māsas, uz ko viņš atbildēja ar "Māsa. Bet slikti cilvēki viņu pārvērta par zivi un viņa nomira. " To bija diezgan baisi dzirdēt, jo Sama vectēva māsu nogalināja pirms 60 gadiem un viņas līķi iemeta okeānā.

Vecāki vaicāja, kā iepriekšējā dzīvē nomira Sams. Viņš atliecās atpakaļ un iesita sev pa pieri. Viņa vectēvs mira no smadzeņu asiņošanas.

Patrīcijas četrus gadus... Autors: Tvītotāja Zēns, kurš bija savs vectēvs, un citi neticami reinkarnācijas stāsti
3.

Patrīcijas četrus gadus vecajam dēlam Edvardam bija paniskas bailes no lietainām, pelēkām dienām. Tajās viņam bija spēcīgas kakla sāpes, kas bija tik neciešamas, ka viņš sūdzējās par tām mammai. Katru reizi, kad viņam sāpēja kakls, viņš teica: "šāviens ļoti sāpēja."

Edvards mammai stāstīja, ka viņš ir piedalījies Pirmajā Pasaules Karā un tika nogalināts no šāviena rīklē.

Sākumā ārstiem nebija ne jausmas, kas varētu būt sāpju cēlonis, tāpēc zēnam izgrieza mandeles. Tas nelīdzēja. Vēlāk zēna rīklē atklāja cistu un ārsti nezināja, kā to izārstēt. Uzreiz, kā Edvards izstāstīja detalizētāk saviem tuvajiem par savu nāvi iepriekšējā dzīvē, cista pazuda.

Kad manam brālim bija divi... Autors: Tvītotāja Zēns, kurš bija savs vectēvs, un citi neticami reinkarnācijas stāsti
4.

Kad manam brālim bija divi vai trīs gadi, viņš mums teica, ka viņu reiz sauca Ostins.

Kādu dienu mēs ar ģimeni piknikojām netālu no kapiem. Pēkšņi brālis sāka skraidīt gar kapakmeņiem. Es un tētis izlēmām viņam sekot. Zēns  apstājas un apķēra kapakmeni ar uzrakstu "šeit atdusas Ostins." Tas bija vienīgais teksts, tur nebija ne datuma, ne kā cita.

Mans brālis iemācījās lasīt tikai sešu gadu vecumā, kā arī kapakmenis nebija pamanāms no mūsu piknika vietas.

0
304

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [15]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  abolzinis 03.09.17 00:38
 
18
0

Tajā pašā laikā bariņš zinātnieku ir pierādījuši, ka dzīve pēc nāves neeksistē, viss esot pakļauts fizikas likumiem un nekam citam. Žēl, ka nekādi nevar tikt skaidrībā kā ir patiesībā.  

spoku dienas doma

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 03.09.17 14:24
 
9
0

atbildot uz abolzinis komentāru " Tajā pašā laikā bariņš zinātnieku ir pi... " Katram sava patiesība un pie tā arī labāk palikt.   

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  abolzinis 03.09.17 14:30
 
2
0

atbildot uz kaķūns komentāru " Katram sava patiesība un pie tā arī labāk pal... " Es jau neko nesaku, tikai pieminēju, ka tāds 'atklājums' eksistē. Kas to zin' kā ir īstenībā. Atliek tikai pašam nomirt un pārbaudīt.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 03.09.17 09:28
 
2
0

  

Džons Snovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Vampīru klana biedrs
  Džons Snovs 04.09.17 11:51
 
1
0

atbildot uz abolzinis komentāru " Tajā pašā laikā bariņš zinātnieku ir pi... "

Kad nomirsi redzēsi    Varbūt jau esi 100 dzīves dzīvojis, Iepriekšējā biji ķiniešu zemnieks, tad afrikāņu vergs ASV, ..., n, ... tagad piedzimi par latvieti

Interesanti vai tiešām ir vairākas dzīves un vai iepriekšējās dzīves var atcerēties. Varbūt ir tikai viena dzīvē, bet pēc nāvēs ir kaut kas cits

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Verņjom vsjo v zad 28.04.18 06:30
 
0
0

Mans palātas biedrs iepriekšējā dzīvē bija Ļeņins. Tas jau nebūtu nekas īpašs,bet sūdi tādi...viņš apgalvo,ka arī tagad esot Vladimirs Uļjanovs no Simbirskas  

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 06.09.17 22:04  
 
0
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " Es neteicu ka visiem jātgriežās, bet teicu ka... "Dievs ir izdomāts un atliek tikai pastudēt vēsturi, lai to saprastu... Un pēc nāves ideoloģija ir bijusi arī pirms reliģijām un dieviem, šī doma ir bijusi jau kopš laikiem, kad cilvēki saskārās ar mistisko un nezināmo... Pētīt nāvi un kas pēc tās seko nav ticība, bet tas arī ir saprāts, kas ved cilvēkus nezināmajā un ved izzināt un ir žēl tos, kuri tam pretojas, izdomājot sev attaisnojumus un robežas dēļ bailēm, kuras ievieš nezināmais un neizskaidrojamais...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.09.17 21:37
 
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Dieva nav, bet tas, kas notiek pēc nāves gan ir... " Es neteicu ka visiem jātgriežās, bet teicu ka neviens to nav izdarijis NEVIENS.

Un redz saki ka pagaidām nav tādu iespēju, bet tad jau jāpieļauj doma ka ir arī dievs un velns, tikai pagaidām to nevar pierādīt..

Jo tie jēdzieni ir saistīti... principā var apgalvot ta jebko, kas nav pierādāms, un var teikt ka tā tas ir - yo sauc par ticību. nevis veselo saprātu.

 

 

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 06.09.17 21:25  
 
0
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru "atbildot uz Grey Wolf komentāru " Nu vis... "Dieva nav, bet tas, kas notiek pēc nāves gan ir pierādāms, tikai vēl nav tādu iespēju... Tu domā, ka visiem ir jāatgriežas? Ha! Tas jau ir viens no jūsu klupšanas akmeņiem...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.09.17 20:48
 
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru ""Dzīve pēc nāves, protams neeksistē..." Un tu t... " un nepierāda arī to ka eksistē,  Ticība dzīvei pēc nāves - ir visu reliģiju pamatā. Tātad tā kā nevar pierādīt ka dievs eksistē, tad tāpat nevar pierādīt ka ir dzīve pēc nāves...

nezkāpēc NEVIENS nav no turienes atgriezies, un nav fiksēts neviens gadijums, kas liecinātu par pēcnāves eksistenci.. Uzsvēršu NEVIENS.

 

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  abolzinis 06.09.17 18:30
 
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Es ļoti gribētu zināt, kā viņiem izdevās to 'pi... " Here you go:

http://www.express.co.uk/news/science/848991/life-after-death-what-happens-when-you-die-quantum-physics

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 06.09.17 18:24  
 
0
0
atbildot uz abolzinis komentāru " Tajā pašā laikā bariņš zinātnieku ir pi... "Es ļoti gribētu zināt, kā viņiem izdevās to 'pierādīt'... Ja jau būtu bijis pierādīts kas tāds, tad, domājams, tā būtu vispasaules sensācija. Neesmu par tādu dzirdējis...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 06.09.17 18:22  
 
0
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " Nu vispār ir viena teorija, kas to visu... ""Dzīve pēc nāves, protams neeksistē..." Un tu to tik pārliecināti zini, jo...?

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.09.17 10:33
 
0
0

atbildot uz Gazhs komentāru " Man interesanti liekas ka nekad Latvijā... " Ir ir, tika nepublisko - paprasi saviem vecākiem, vai radiem, gan kāds tev ko līdzīgu pastāstīs.. 

Ka tāda lieta ir bijusi...

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 06.09.17 10:32
 
0
0

Nu vispār ir viena teorija, kas to visu izskaidro ar fizikas un bialoģijas likumiem.

Dzīve pēc nāves protams neekasstē, bet neviens īsti nav pētijis DNS mutācijas kas iegūtas dzīves laikā, instinkti kas iegūi dzīves laikā taču kautkā tiek nodoti tālāk, ja tas tā nebūtu tad dzīvība neeksistētu kā tāda. Kāpēc nevar pieņemt ka kautkādi atmiņu fragmenti tiek nodoti tālāk nākamajāi paaudzei?

Tas pat ir ļoti ticams, un būtu pat ļoti loģiski.

Un tas ari izskaidrotu kāpēc tieši bērni atcerās kautko no pagātnes, ir zinātniski pierādīts ka bērnam piedzimstot ir krietni daudz vairāk sinapšu ( nervu savienojumu), nekā pieaugušam.

Tas tika skaidrots ar to ka tas lai varētu uzņemt informāciju, bet kāpēc nevarētu būt ka t''a ir pagātnes - mantotā atmiņa? kas laika gaitā, dēļ tā ka nav vaajdzīga pazūd. 

Un vel par reinkarnāciju - ja visi cilvēki kautkur pārdzimtu, tad kā gan laika gaitā rastos vairāk cilvēku? un citu radību?

To skaits taču uzreiz nebija triljonos ( ja skaita visus kukaiņus un tā tālāk )...

Tās ir manas subjektīvās domas par to renkarnāciju