Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
14
126

Labvakar, spoki!

Es redzu rakstus par partijām, par to kas Latvijā ir slikts, par to, ka cilvēki aizbrauc. Tpc šī iemesla vadīts (plus vēl man vajadzēja soc zinībām) uzrakstīju tādu kā eseju, nezinu cik tur no esejas pareizības, cik faktus esmu pareizi teicis bet 8 es dabūju ^^

Tad nu lūk

Latvijas valsts, tā ir zeme, kurā es dzīvoju un tas vien ir iemesls lai būtu lepns par šo valsti. Šī valsts ir spējīga uz visu ko. Gan iedziļināties parādos, kurus nekad nevarēs nomaksāt, gan pataisīt tautu ar garu degunu ar visiem solījumiem, gan kļūt neatkarīga valsts kad pa tās teritorijām cīnās vienas no lielākajām valstīm.

Lai gan ir cilvēki, kuri pamet šo valsti dēļ krīzes situācijas es ticu, ka viņi ir lepni arī ar savu dzimto valsti. Gan mani draugi, gan radi ir pametuši Latviju un iespējams to darīšu arī es. Bet neskatoties uz to es esmu lepns un laimīgs, ka esmu latvietis.

Pirmkārt vēlētos pieminēt, ka esmu lepns par spēcīgo latviešu tautu kā viņi cenšas izdzīvot šajos grūtajos laikos, kā viņi cīnījās par Latvijas brīvību. Viņi atdeva dzīvības cīnoties ar Bermonta armiju, lai mēs pašlaik varētu šeit sēdēt, prātot kāpēc viņiem tas bija jādara, bet atbilde ir vienkārša, viņi bija Latvijas patrioti, viņi lepojās ar savu zemi, valsti, tautu un vēlējas lai viņi varētu dzīvot tīra valstī. Arī cilvēki mūsdienās varētu to darīt, bet ja vieglāk ir aizlaisties prom no briesmām un sliktiem dzīvošanas apstākļiem, protams, lielākā daļa to izdarīs. Esmu lepns par viņiem, ka cīnījās lai dzīvotu neatkarīga valstī, ko viņi arī panāca un mēs kļuvām par neatkarīgu valsti 1918. gadā 18. novembrī Latvijas Nacionālā teātra telpās Rīgā.

Esmu lepns par valsts valdību, ka mums nav jādzīvo kā citās valstīs kur likumdošana ir savādāka (sliktāka). Par mūsu labajiem prezidentiem kas tiešām darīja lietas labad lai mūsu valsts būtu laba un attīstīta, to nevarētu teikt par tagadējo prezidentu Valdi Zatleru. Tiešāk sakot neredzu jēgu lai ārstu ieceltu par prezidentu.

Esmu lepns par šo dažādo latviešu tautu, ar to, ka tai ir tik daudz dialektu, tik krāsaina vēsture un tās neatlaidību būt neatkarīgai tautai. Mūsu valsts nav tāda kur uz katra stūra ieraudzīsi imigrantus kā citās valstīs. Mēs vēl piekopjam ļoti vecas paražas un dažādas lietas ko darīja mūsu senči, precīzāk, svinam Līgo svētkus, lecam pāri ugunskuram, šūpojamies augstu lai odi mums nekostu. Kā arī ir citas svētku, svinību dienas. Mums ir karogs ar savu vēsturi kā tas cēlies, mums ir sava himna un ģerbonis. To visu noraksturot var kā Latvijas simboliku, kurā tiek dziedāts par latvju meitām un dēliem, par Latvijas zemi un tās novadiem, pilsētām, pagastiem un ciemiem.

Ir arī šīs tautas nīdēji, par kuriem gan neesmu lepns, tikai paliek viens jautājums ja viņiem šeit nepatīk tad kāpēc viņi šeit uzturas. Pēc šiem cilvēkiem varētu spriest, ka Latvija tomēr nav tik slikta un pat nelabvēļiem ir kaut kas vai kāds, kurš viņus šeit tur. Tātad esmu lepns arī par to.

Nobeidzot nevaru nepateikt ka esmu lepns par Latvijas izdevīgo ģeogrāfisko stāvokli, ka mūsu ceļi var kalpot tālbraucējiem palielinot Latvijas preču un resursu eksportēšanai uz citām valstīm, un neatpaliek arī imports kas ir palielinājies mūsu valstī. Tas viss ir iespējams tikai dēļ tā kā atrodamies pie jūras krasta, kurš neaizsalst, kā arī jau manis pieminētajiem ceļiem. Esmu lepns, ka Latvijā klimats nav ne auksts, ne karsts protams reizēm arī ir tādas vasaras dienas kad sajūta ir ka atrodies tuksnesī un pavisam pretēji ir ziemas dienas kad jūtamies kā ziemeļpolā. Bet nebūs tādu kas nepiekristu, ka tas ir pats labākais, ka mēs varam izbaudīt visādas izpriecas, kas dažām valstīm nav pieejamas, tai skaitā snovošana, slēpošanu, varam peldēties jūrā, savā mazajā valstī izbaudīt auto un motosportu. Neesmu pieminējis to, bet varam lepoties arī ar mūsu sportistiem.

Dažos vārdos sakot es ļoti lepojos ar šo valsti, kurā dzīvoju – Latviju.
 Autors: Fosilija Es lepojos ar Latviju
1.
 Autors: Fosilija Es lepojos ar Latviju
2.
 Autors: Fosilija Es lepojos ar Latviju
3.
Paldies ka izlasījāt un... Autors: Fosilija Es lepojos ar Latviju
4. Paldies ka izlasījāt un veltījat manam rakstam laiku (ceru ka tā) =D
14
126

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [19]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Salvadors avatars
Medaļa Adoptē maniMedaļa MūzaMedaļa Adoptē mani
  Salvadors 26.09.10 23:15
 
7
0

Mīlu savu Tēvzemi!

PRESS avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas redaktors
  PRESS 26.09.10 23:42
 
2
0

Par lielu latviju

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.09.10 06:56
 
1
0

atbildot uz bubble komentāru " kura klase? " 9 klase

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.09.10 23:07
 
1
0

Ups .. atvainojos ka tur ar tiem izmēriem ir tā kā ir .. pārrakstīt nebija vēlēšanās nekāda šovakar =D

un nets pašlaik ir uber lēns tpc visticamāk ar izmēriem parūpēšos rīt no paša rīta, jo man vajadzēja uztaisīt reloud lapai 7 reizes lai ierakstītu šo komentāru =D

Snickers avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sviestmaize
  Snickers 27.09.10 18:52
 
0
0

atbildot uz Raacenis komentāru " Varētu konkrētāk? " Tu taču zini, ka uz mājām sūta tās visas reklāmas, šoreiz vienkārši nebija nevienas konkrētas partijas slavināšanas. Internetā nevarēju atrast, varbūt pats pameklē.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.09.10 14:42
 
0
0

atbildot uz Abadins komentāru " nedomāju, ka tu tik jauns, tad ir ok. :) " tad jau forši ka tā =D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.09.10 14:41
 
0
0

atbildot uz bubble komentāru " priekš 9.sākuma laikam jau nav ne vainas ;)... " paldies =D iespējams .. viss vēl priekšā =D

Abadins avatars
Medaļa Spoku zvaniMedaļa VārdotājsMedaļa Admins iesaka
  Abadins 27.09.10 09:29
 
0
0

atbildot uz koudman009 komentāru " iespējams  es tik saku ja būtu zemāka ... " nedomāju, ka tu tik jauns, tad ir ok. :)

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 27.09.10 09:16
 
0
0

atbildot uz koudman009 komentāru " 9 klase " priekš 9.sākuma laikam jau nav ne vainas ;) cerams, ka atzīme motivēs turpmākai izaugsmei ;)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.09.10 06:57
 
0
0

atbildot uz Abadins komentāru " dīvaini uzrakstīts vai man tik tā šķiet? :D " iespējams  es tik saku ja būtu zemāka atzīme nebūtu licis .. bet tas visticamāk jo mēs tikai mācamies veidot šāda veida tekstus .. šis ir pirmais ko rakstu .. pārējie parasti ir copy/paste vai domraksti  =D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.09.10 01:31
 
0
0

atbildot uz Snickers komentāru " Runājot par tām partijām šodien saņēmu, bezpa... " Varētu konkrētāk?

LosAngeles avatars
Medaļa Spoku Misters 2015Medaļa Spoku Misters 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  LosAngeles 27.09.10 00:45
 
0
0

dirsa dabrovski ar vidu vienotibu! tik paslepus visu izpardod to kas no sis valsts vel ir palicis!

Abadins avatars
Medaļa Spoku zvaniMedaļa VārdotājsMedaļa Admins iesaka
  Abadins 27.09.10 00:43
 
0
0

atbildot uz bubble komentāru " kura klase? " dīvaini uzrakstīts vai man tik tā šķiet? :D

TikaiCilveks avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Sviestmaize
  TikaiCilveks 27.09.10 00:41
 
0
0

baig jeeli, cereeju, ka buus kaut kas interesantaaks.

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 27.09.10 00:33
 
0
0

kura klase?

towelie avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Bots
  towelie 26.09.10 23:58
 
0
0

atbildot uz latvis2010 komentāru " tiešām lepojies par Dombrovski? " Es arī lepojos, jo viņš bija vienīgais, kurš uzņēmās atbildību par Latviju, kad viņa jau bija galīgā, atvainojiet, pakaļā. Ne jau Dombrovska valdība visu salaida grīstē.  

Snickers avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sviestmaize
  Snickers 26.09.10 23:56
 
0
0

Runājot par tām partijām šodien saņēmu, bezpartejisku lapiņu ar nezināmu autoru, kurā apkopots objektīvs viedoklis par to, ko katra partija var un nevar, un kādas varētu būt sekas. Pats biju pārsteigts, jo domāju, ka būs kārtējais aicinājums balsot par kādu noteiktu politisko spēku. Lapiņas saturs itkā esot uziets internetā.

latvis2010 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  latvis2010 26.09.10 23:45
 
0
0

tiešām lepojies par Dombrovski?

bobijs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Bakalaurs
  bobijs 26.09.10 23:35
 
0
0

es arī