Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 FU*K THE OSCARS spēle...

FU*K THE OSCARS spēle...FU*K THE OSCARS spēle...
Latviešu YT
Sākam jaunu caurspēli, mēģināsim izbēgt no cietuma spēlējot Fu*k The Oscars meme autora spēli A way Out... Laikojiet, abonējiet un paldies par atbalstu! Sākam jaunu caurspēli, mēģināsim izbēgt no cietuma spēlējot Fu*k The Oscars meme autora spēli A way Out... Laikojiet, abonējiet un paldies par atbalstu! Sākam jaunu caurspēli, mēģināsim izbēgt no cietuma spēlējot Fu*k The Oscars meme autora spēli A way Out... Laikojiet, abonējiet un paldies par atbalstu!
core222 , 25.04.18 15:14
48 0
08

 Vērts Ieskatīties: The Norwood Suite

Vērts Ieskatīties: The Norwood SuiteVērts Ieskatīties: The Norwood Suite
Latviešu YT
The Norwood Suite ir tā viena ballīte ar tev nepazīstamiem cilvēkiem, kuru tu nevēlējies palaist garām, jo tu tikko par to uzzināji. Video spēles formātā. The Norwood Suite ir tā viena ballīte ar tev nepazīstamiem cilvēkiem, kuru tu nevēlējies palaist garām, jo tu tikko par to uzzināji. Video spēles formātā. The Norwood Suite ir tā viena ballīte ar tev nepazīstamiem cilvēkiem, kuru tu nevēlējies palaist garām, jo tu tikko par to uzzināji. Video spēles formātā.
HerbisLV , 22.04.18 10:49
32 0
024

 Fortnite Win + Giveaway :D

Fortnite Win + Giveaway :DFortnite Win + Giveaway :D
Latviešu YT
5 kill win with LMG

Vai zināji - ja mēnesnīcā iedegt sveci un trīs reizes skaļi nosaukt mīļotā vārdu, tad atnāks vīrs un sados pa pakaļu.

5 kill win with LMG

Fotogrāfijas, kurš cilvēks notievējis no 120kg uz 60kg reāli iedvesmo. Tu saproti, ka notievēt vari vienmēr, un turpini rīt.

5 kill win with LMG
Nevajag mesties galējībās - tādās kā dzīve ir skaista un dzīve ir sūds. Patiesībā dzīve ir skaists sūds.
mazais puika , 20.04.18 20:49
30 0
00

Bezmaksas sākuma layout streameriem

Bezmaksas sākuma layout streameriemBezmaksas sākuma layout streameriem
Latviešu YT
Izveidoju ļoti vieglu un pārskatāmu sākuma ekrānu mūsu jaunajiem censoņiem, lai viņi varētu sākt ar vismaz kaut kādu kvalitāti, pirms iegūst paši savus layoutus. Droši varat pievienot klāt savus elementus un izmantot kā pašiem tīk. Droši varat iemest savas idejas, ko vēl vēlaties redzēt bezmaksas, iespējams tik realizētas. Izveidoju ļoti vieglu un pārskatāmu sākuma ekrānu mūsu jaunajiem censoņiem, lai viņi varētu sākt ar vismaz kaut kādu kvalitāti, pirms iegūst paši savus layoutus. Droši varat pievienot klāt savus elementus un izmantot kā... Izveidoju ļoti vieglu un pārskatāmu sākuma ekrānu mūsu jaunajiem censoņiem, lai viņi varētu sākt ar vismaz kaut kādu kvalitāti, pirms iegūst paši savus layoutus. Droši varat...
Sharpen Armands , 20.04.18 10:46
36 2
014

🔥Tiešraide🔥| Īs vakara gameplay 🎥 LV/RU

🔥Tiešraide🔥| Īs vakara gameplay 🎥 LV/RU🔥Tiešraide🔥| Īs vakara gameplay 🎥 LV/RU
Latviešu YT

Tikai 40 gados pārlasot grāmatu D`Artanjans un trīs musketieri, tu saproti, ka romāna vienīgais pozitīvais tēls bija kardināls Rišeljē.

Fotogrāfijas, kurš cilvēks notievējis no 120kg uz 60kg reāli iedvesmo. Tu saproti, ka notievēt vari vienmēr, un turpini rīt.


Kā ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs tuvākajā laikā mūs sagaida anomāli laika apstākļi - temperatūra atbildīs normai.
SkypherPK , 17.04.18 23:16
17 1
04

Game Night Ep.4 Spēlēsim Fortnite (No FaceCam)

Game Night Ep.4 Spēlēsim Fortnite (No FaceCam)Game Night Ep.4 Spēlēsim Fortnite (No FaceCam)
Latviešu YT
Sveiki šinī kanālā pagaidām būs tikai Fortnite stream kā arī no Maija sāksies likties parasti video. Ceru, ka Fortnite jūs aizrauj , ja aizrauj tad droši varat Subscribe kā arī uzpiest Like. Kā arī uz 100 subscribe būs Giveaway un Giveaway būs domāts priekš Fortnite. Sveiki šinī kanālā pagaidām būs tikai Fortnite stream kā arī no Maija sāksies likties parasti video. Ceru, ka Fortnite jūs aizrauj , ja aizrauj tad droši varat Subscribe kā arī uzpiest Like. Kā arī uz 100 subscribe būs... Sveiki šinī kanālā pagaidām būs tikai Fortnite stream kā arī no Maija sāksies likties parasti video. Ceru, ka Fortnite jūs aizrauj , ja aizrauj tad droši varat Subscribe kā...
YTGamenLV , 13.04.18 10:31
23 2
58
« 1  2  3  4  5 »