Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
52

Video parādīts, kā 2017. gada 6. septembrī tiesu izpildītājs Juris Gehtmans kopā ar policiju izmeta 83 gadus veco Gitu Karsbergu no mājas.

Komentāri no video... Autors: KALENS Policija ar vardarbību izliek no mājas 83 gadus veco Gitu Karlsbergu
1.

Komentāri no video skatītājiem:

1. Tipiski latvieši - vispirms dara pēc tam domā. Vispirms ņemam kredītus un pēc tam bļaujam, ka mums viņus liek atmaksāt. Un te, noliekot malā tukšo morālizēšanu, paskatīsimies uz kopbildi, kuru var redzēt video. Tātad, mums ir 83 gadīga sieviete, kura nav izpildījusi parādsaistības info; vai tas ir kredīts vai nemaksāti rēķini izpaliek, bet nevienam, kurš rēķinus maksā laikā un kredītus neņem, šī situācija principā nav iespējama! Tālāk mums ir 2 dēli, kuri skaļi bļaut un gudri dirst ir profi, bet palīdzēt šo parādu nomaksāt (iespējams, arī, ka pašu ņemts kredīts) nav spējīgi un tā vietā, lai domātu un pelnītu, lai no šīs situācijas izkultos, viņi fiziski pretojas likumīgām prasībām. Un pats skumjākais, ko diemžēl nereti varam arī ikdienā dzirdēt, ir ka vecumu un invaliditāti grib uzskatīt par kaut kādu VIP statusu, ar kuru tu esi neaizskarams un virs jebkādiem likumiem! Šeit kā invalīde viņa varēja vienīgi vērsties pilsētas domē, lai viņai palīdz tikt galā ar parādiem PIRMS tas ir novests līdz tiesu izpildītajam un ja tie ir komunālie rēķini, tad parādu summu var iesaldēt un vienoties par parāda atmaksu uz 1-2 gadu termiņā, bet ja tas ir ātrais kredīts, tad par muļķību vienmēr jāmaksā dārgi un dome, visticamāk, nepalīdzēs. Protams, trūkst daudz informācijas, bet no tā, kas redzams video, policisti ir bijuši nu ļoooooti miermīlīgi, pret likuma pārkāpējiem, jo cilvēki aizmirst, ka mums katram ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi!

2. Sen nebiju tā smējies. Un policisti tikai darīja savu darbu, viņi nav atbildīgi par tiesas lēmumu.

3. Jūs lauķi, bliņ, besījat daudzi ārā komentāros, kuros sūdzās par policijas rīcību (izlasi līdz galam, pirms raudi). Beidzat čīkstēt, tantes pašas vainīgas, ka paņem kredītu, nespēj to atmaksāt, līdz ar to nelikumīgi dzīvo mājā. Žēl, protams, ka tāda situācija, bet pensijas vecums nenozīmē, ka atļauts ir viss. Viņas noteikti ir saņēmušas vairākus brīdinājumus par to, ka nav atmaksāt kredīts, ka draud izlikšana no mājām utt. Policija netiek iesaistīta, ja vien viņas labprātīgi neizvāktos. Brīdinājumus arī tantuki ignorēja. Viņas pārkāpj likumu. Vienīgā rīcība - mājas īpašnieks izsauca policiju un ar spēku izvāca nelikumīgos iedzīvotājus, kuri izrāda pretestību policijas darbiniekiem. Tāpēc arī tiek pielietots spēks pretī un ļoti saudzīgs no policistu puses. Policisti malačo! Pacieta šos visus lauķus apkārt kliedzam kaut kādus fufeļus.

4. Ļoti teatrāli ļaudis Visvairāk žēl dēlus, viņiem pašsaprotami ir jābūt mātes, ģimenes pusē.. Cik saprotu, vecā intrigante savārījusi mēslus un puspasaulei nu tie jāstrebj. Policija gan pie mums korekta, štatos jau visi būtu apšauti smi:

5. Te kads ir no beztabu, degpunkta u.c? Sita so nevar atstat, policistiem it ipasi, pencionarus fiziski iespaidot. Policistiem butu jaaizstav vajaki pret vardarbibu nevis pasiem ar to janodarbojas!

 

Kāds ir Tavs viedoklis?

Pievienotie video

0
52

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 12.10.17 16:30
 
13
0

Kur tur ir vardarbība? Ja policisti varētu vai gribētu, tad būtu iepisuši tiem idiotiem, kas bļauj, lai laiž vaļā utt.. 

Skatoties video neredzu policijas vardarbību, pāris nobrāzumi nav vardarbība, un viss būtu noticis daudz mierīgāk, ja nebūtu bļāvuši pa puspagastu, un mierīgi ļāvuši aizvest.

Cilvēki ir stulbi, ja neko nav nodarījuši, tad par ko gan uztraukties, aizbrauc ar viņiem uz iecirkni un noskaidro visu. Pārsvarā ja jau ir sataisījuši sūdus, tad bļauj un filmē, lai domā ka policija ir vainīgā.

Policija darīja savu darbu. 

Runājot par citām valstīm, zinu, ka vācijā drīkst policistam teikt jebko un lamāt jebkādīgi, bet ja tu viņam pieskaries, vai arī ja policists uzskata, ka tu apdraudi citus, tad tevi saliek rokudzelžos. Tātad vācijā tā vecene, kad paņēma to trubu, jau būtu pie zemes nolikta un rokudzelžos ielikta, un arī tā resnā kaza, kas bakstīja ar nūju policistam, kamēr viņš arestēja to resno čali.

spoku dienas doma

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 12.10.17 16:37
 
10
0

Lūk kāpēc "lauķi" izstāvēja tanti! 

Gitas Karlsbergas kaimiņiene Anda Abricka 2007. gadā no Parekss bankas aizņēmās 86 000 eiro, kā nodrošinājumu ieķīlājot Karlsbergas māju. Karlsberga par to neko nezinājusi. Viņas paraksti uz ieķīlājuma līguma, mērķa aizdevuma līguma (lai segtu ar kredīta ņemšanu saistītos izdevumus) un nostiprinājuma lūguma zemesgrāmatai tika viltoti. Policija 2010. gadā ierosināja kriminālprocesu, taču to velk garumā, izmeklēšana nav pabeigta. Karlsberga ir atzīta par cietušo kriminālprocesā.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.10.17 16:53
 
7
0

Un, lūk, arī iemesls - kāpēc latvieši vēlas ātrāk pazust no Latvijas - liels idiotu bars, kas pārvalda latviju, kā kaut kādu koloniju, ieviešot likumus, kas atvieglo viņu dzīvi - ka tik pašiem labi.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 12.10.17 16:37
 
6
0

Paši jau vainīgi, bet skaidrs, ka likumdevēji arī atbildīgi par to, ka veciem vai mazturīgiem cilvēkiem vispār dod kredītus. Daudzi cilvēki nev spējīgi paši saprātīgi izdarīt lēmumus.   

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 12.10.17 18:33
 
3
0

" ...Vispirms ņemam kredītus un pēc tam bļaujam, ka mums viņus liek atmaksāt " To pirmo komentāru rakstījis idiots, cilvēkus spiež ņemt kredītus un izbraukt, valsts sistēma un zaglīgie ierēdņi, nevajag te dir*t, ka nevajag ņemt, kamēr ieslēdzot TV, internetu, e-pastu 99% visas reklāmas sastāv vien no ātrajiem kredītiem kas patiesībā nodarbojas ar augļošanu un pārkāpj likumu! Kāpēc Latvijā ir ātro kredītu bizness tik augstā līmenī, un bendē cilvēku dzīves, jo viņi visi ziedo partijām un atsevišķiem ierēdņiem, kas atļauj apjāt cilvēkus un uzvārīties no nabagiem.

Kulaki bija pelnījuši avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas doma
  Kulaki bija pelnījuši 12.10.17 16:47
 
3
0

Rēcīgs video.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 13.10.17 18:03
 
2
0

atbildot uz Mežavecis komentāru "Kur tur ir vardarbība? Ja policisti varētu vai ... " Varu pateikt arī pieklājīgāk.. Aptaukojies, bet tas čalis ir resns, pārāk resns, viņam būtu jāiet un jānomet liekais svars, nevis jācenšas pretoties policijai un dabūt sirdstrieku

 

dundundun1 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Jāņuguns
  dundundun1 12.10.17 21:56
 
2
0

uh policistiem grūts darbs, kkadus urlus nolikt pie vietas būtu daudz vienkāršāk

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 12.10.17 16:35
 
1
0

Izskatās ka rausta autoram kaut kādas pretenzijas pret laukiem. (Spriežot pēc 3, punkta)   

Es jau redzu ka kāds grib bļaut: "Te viss notikek laukos, bla, bla, bla..." - jūs laikam nekad neesat bijuši īstos laukos, te vairāk izskatās pēc kādas piepilsētas.   

Visur ir idioti, visur ir dzērāji un izglītoti cilvēki, tāpat arī kredītu ņēmēji!   

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa 1/13 kūciņas
  Jānis Kalnevics 13.10.17 09:53
 
0
0

Beidzot kāds arī loģiski pieiet šai situācijai!

dundundun1 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Jāņuguns
  dundundun1 12.10.17 22:02
 
1
1

atbildot uz veiksmīGais komentāru " " ...Vispirms ņemam kredītus un pēc tam... " cilvēkus spiež ņemt kredītus? lol un tavs arguments ir, ka vajag mazāk reklamēt kredītus? tu galīgi debīls?