Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
48

Saskaņā ar znak.com un lenta.ru nesen publicēto informāciju un video kāds izsalcis Kremļa Bruņoto spēku karavīrs Semjons Merežņikovs, cenšoties uzsildīt ēdienu, ņēma un kaut kādā, fig-viņ-zin’ kādā veidā nodedzināja bruņutransportieri 28 000 000 rufeļu vērtībā (kaut kādi 400 štukas eiro pa Šoigu pliko pak*ļu). Paldies tev mazo tupo diversant! Nezinu priecāties vai raudāt, par to cik „apķērīgi” jaunieši dien Parašas armijā. Ceru, ka salaga pēc visa tā vēl ir dzīvs, gan jau ģedi un staršinas viņam par to kārtīgi atdarīja.

Spriežot pēc video, pašaizdegšanās gadījums ir noticis kaut kur Astrahaņā 2017.gada maijā. Video redzams, kā krievu zollis ar izbolītām muļķa acīm cenšas komanģiram paskaidrot, kas tad īsti notika. Pēc viņa teiktā sanāk, ka šis ir uztaisījis ugunskuru, lai uzsildītu paiku, bet kāda velna pēc viņam rokās ir kūpoši degošs RPG (ķipa granātmetējs), viņš nespēja paskaidrot.

Izrādās, ka nodegušais BTR-82 uz mācību laiku bija nomaskēts ar maskēšanās tīklu, kaut kādu brezentu un kūlas kušķiem, kas it kā aizdegās no iekurtā izdzīvošanas ugunskura.

Visticamāk redzot smaržīgo pavasara kūlu uz bruņas un sajūtot rokās burvju uguns trubu, Semjonā pamodās nepārvarams kūldeģa instinkts, kas lika viņam uzbliezt ar raķeti pa kūlas pārklāto tanku un paskatīties a čo buģet. Cik zināms šis par savu varoņdarbu saņēma atvaļinājumu disbatā uz sešiem mēnešiem ar Astrahaņas garnizona kara tiesas svētību.

P.S. Mēs ar tevi Semjon!

Avoti:

https://www.znak.com/2018-01-11/golodnyy_soldat_szheg_btr_za_28_millionov_pytayas_podogret_edu

https://www.youtube.com/watch?v=tqAccCsF6kA

 Autors: Sesks Kasjaks Nabaga krievu zaldāts, vārot tušonku, nodedzina bruņutransportieri BTR-82

Pievienotie video

0
48

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 13.01.18 18:22
 
11
0

Sorry, bet Sesks Kasjaks nepadosies un nekad nekritīs ceļos KREMLOĪDU troļļu priekšā. Prieks, ka daži ir jau izslēgti no SPOKI.LV telpas. Šo rakstu un video pārpublicēju vēlreiz, jo tikai viena troļļa ielikto mīnusu dēļ, šis video tika iemest miskastē. Nopirku spēju špions, bet tā man nerāda, kurš tas bija, acīmredzot kāds, kurš kaut kad nesen tika vispār izrubīts no šīs platformas. 

Turās, lai jums jauka nedēļas nogale,

Jūsu Sesks Kasjaks!

Romeo Bravo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Romeo Bravo 13.01.18 18:24
 
9
0

Tai tautai nekad pilns rublis nav bijis.

Sesks Kasjaks avatars
Medaļa ProfesionālisMedaļa PalaidnisMedaļa Redaktors iesaka
  Sesks Kasjaks 13.01.18 18:28
 
5
0

atbildot uz SAMSS komentāru " vakar jau bija "

Uz mazu brīdi

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 13.01.18 18:37  
 
4
0

atbildot uz Sesks Kasjaks komentāru " Sorry, bet Sesks Kasjaks nepadosies un ... "

Lai arī Tev jauka atpūta. Gaidīšu jaunus interesantus rakstus. P.s dzirdēju, vesti.lv, ka vecā interfrontiete Ždanoka nolikusi eiroparlamenta deputāta mandatu, un atgriežas Latvijā. Negribi papētīt sīkāk? Par rakstu atkārtots +

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Recidīvists
  SAMSS 13.01.18 18:26
 
3
0

vakar jau bija