Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
193

Uz zemes ir neskaitāmas zirnekļu sugas, kur katrs zirneklis ir ar savām īpatnībām un unikālo dzīves veidu. Šķiet, zirnekļi ir pielāgojušies visām iespējamajām situācijām. Šoreiz stāsts ir par kādu ļoti neparasta izskata zirnekli.

Kāds zirnekļveidīgais kuram... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
1.

Kāds zirnekļveidīgais, kuram uz aizmugures ir citplanētieša seja ar izliektām acīm, izskatās tā, it kā tas nāktu no citas pasaules. Un pateicoties tam šis zirneklis ir ieguvis iesauku "citplanētiešu dibens zirneklis [Alien Butt Spider]. 

Nav brīnums ka scaronim... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
2.

Nav brīnums, ka šim zirneklim ir tāda iesauka. Ar šādu dīvainu un fascinējošu izskatu tas tiešām var likties, ka tas nācis no kādas citas planētas.

Ar divām acīm uz tā... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
3.

Ar divām acīm uz tā aizmugures, lai mulsinātu plēsējus, šis gaiškrāsainais zirneklis spēj šokēt jebkuru. Šis radījums dzīvo Austrālijā (kur gan citur?) un tiek saukts par Zaļo lodesvelkātājzirnekli [Green Orbweaver Spider]

Dienas laikā scaronie... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
4.

Dienas laikā šie zirnekļi slēpjas pašu izbūvētās ligzdošanas kamerās, lai noslēptos no plēsējiem. Kameras tiek izveidotas, ar savu spēcīgo tīklu palīdzību piespiežot saliekties lapai, tādējādi tie sevi nosedz.

Taču nakts laikā šie zirnekļveidīgie audīs tradicionālo zirnrekļtīklu, lai ķertu kukaiņus, gluži kā visi citi parastie zirnekļi.

Fotogrāfs Roberts Vaits... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
5.

Fotogrāfs Roberts Vaits [Robert Whyte] noķēra neparasto zirnekli Boba Kassimata parkā, Austrālijā. 61 gadu vecais fotogrāfs stāsta: "Kad es fotogrāfēju lietusmeža augus, es pamanīju tīklu, kas rītasaules staros zaigoja zaļā un zeltainā krāsā. 

quotEs zināju ka tur tuvumā... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
6.

"Es zināju, ka tur tuvumā ir jābūt zirneklim, paslēptam vai ietītam kādā lapā, jo šie zirnekļi tīklā atrodas tikai nakts laikā, bet pa dienu noslēpjas drošībā. Šo zirnekli es esmu meklējis kopš es to pirmo reizi ieraudzīju 2011. gada oktobrī."

quotEs to maigi izstūmu... Autors: Zirnrēklis Zirneklis - citplanētietis
7.

"Es to maigi izstūmu laukā no midzeņa uz lapas un viņa palika perfektio rāma, kāmēr es to fotogrāfēju. Kad es pabeidzu uzņemt fotogrāfijas, es ļāvu tai ierāpties viņas slēpnī un pārliecinājos, lai viņai viss ir labi."

Šie zirnekļi ir nekaitīgi un labvēlīgi apkārtējai videi. 

0
193

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AspazijaMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 06.08.17 09:58
 
4
1

  

Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 06.08.17 11:03
 
2
0

iespaidīgi

Ciepanick avatars
Medaļa KallaMedaļa AutoklikerisMedaļa Viktors
  Ciepanick 06.08.17 16:20
 
1
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.08.17 16:28
 
1
0

Zirnēkli~!!! Tas tak Tu!