Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
2245
Foto: AP
Varam priecāties ka tiklīdz... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
11.

Varam priecāties, ka tiklīdz Kims Nuf-Nufs nošķaudīsies, viņu ar viņa aizvēsturisko tehniku tūlīt noraks? Pārāk skaisti, lai būtu patiesi! Arī ar savu aizvēsturisko artilēriju, kuras Z-Korejai ir daudz, ir iespējams sagādāt krietnas galvassāpes D-Korejai, it sevišķi tāpēc, ka blīvi apdzīvotajā Korejas pussalā nav nekādas rezerves 30-40 km joslas, kura atdala no pretinieka,un visas nepatikšanas ir tūlīt un uz vietas- artilērija velk līdz Seulas ziemeļu priekšpilsētām, vairākām citām apdzīvotām vietām  un D-Korejas armijas priekšējām pozīcijām, un raķetes, kaut arī nav precīzi nomērķējamas, tomēr spēj stipri vien traucēt- kaut vai lidlauku darbībai, 

Piedevām ZKorejiescaronu... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
12.

Piedevām Z-Korejiešu artilērija ir visai pamatīgi iebūvēta pazemes slēptuvēs- pēc speciālistu uzskatiem Z-Korejā ir uzbūvēti no 8000 līdz 12000 pazemes bunkuriem un 527 km pazemes tuneļu, kuri dod iespējas manevram, ne karavīriem, ne tehnikai neparādoties virszemē.  Komandcentri atrodas pat 300m dziļumā,  daudzas kara  rūpnīcas arī atrodas pazemē, un tiem nespēj kaitēt pat speciālās bumbas- "bunkuru grāvējas". Specifiskais kalnu zemes reljefs atņem priekšrocības uzbrukumam ar modernajiem tankiem un padara visu  ļoti grūtu iebrucējam. 

Tātad ZKoreja ir neuzvarama... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
13.

Tātad Z-Koreja ir neuzvarama? Nebūt ne. Uzbrukuma gadījumā, lai novērstu postījumus un tūkstošiem cilvēku bojāeju ir maksimāli ātri un precīzi jātiek galā ar pretinieku artilēriju un raķešu spēkiem. Tam ir vajadzīga laba izlūkošana un maksimāli precīzi ieroči, kurus varētu nomērķēt uz vājajām vietām, kuras ir arī rūpīgi izbūvētās aizsardzības sistēmās- tādās, kā Ziemeļkorejai. Dienvidkoreja patlaban ļoti piedomā pie šāda tipa ieročiem- piemēram,spārnotajām raķetēm. Pēc tam jau laiks sāk strādāt pret Ziemeļkoreju, jo mazai, trūcīgai valstij, kura ir atrauta no brāļu komunistu pienīgajiem pupiem karš ir ļoti darga izprieca, un jau tāda svarīga resursa ka degvielas pietiek ne vairāk kā mēnesim kara.

Arī Kims tīri labi saprot, ka, sākot nopietnas aktivitātes, zaudējumi var būt lielāki,nekā ieguvumi...Īstenībā nav lielas jēgas raķeti,kura spēj aizlidot līdz Aļaskai, pārstumdīt pārdesmit kilometrus tālāk, ja nu lai to ievērotu politiķi un žurnalisti.

nbspnbspNo pakijiem dabūtās... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
14.

 

 

No pakijiem dabūtās nuke  tehnoloģijas, kuras šie savukārt  ir nospēruši Indijā, deva Kimam kaut vai nelielu iespēju izlīst no izmisīgi badainā stāvokļa-  ziemeļkorejiešu izpildījumā tapušajam monstram gan esot  lielas problēmas  piekombinēt kodolgalviņas, bet- vismaz kaut kas, ar ko pabaidīt pasaules sabiedrību Kimam ir. Atombumba dod viņam cerību sākt kaut nedaudz ieguldīt līdzekļus patērētāju ekonomikā un pacelt iedzivotāju dzīves līmeni, jo uzturēt milzīgo militāri- rūpniecisko kompleksu Z- Korejai  vairs nav pa  spēkam. Pēdējos gados kara kuģu skaits ir samazinājies no 900 līdz 740,zemūdeņu- no 90 līdz 70 un lidmašīnu- no 870 uz 820, jo vecie krievu lūžņi tomēr nav mūžīgi.  Visa pasākuma mērķis ir  atgādināt Rietumiem, ka: 1) Ziemeļkoreja vēl joprojām pastāv, ja šie gadījumā to sāk piemirst, 2) ir  bīstama un draudoša, tas ir,  laiks vērt makus vaļā un maksāt par drošību. Šobrīd Z-Koreja eksistē, pateicoties naudas plūsmai no ārpuses, bet uzturēt tādu suņa naglu pakaļā  ar katru gadu kļūst apgrūtinošāk. Nekā jauna notiekošajā nav- par pamiera pārtraukšanu un karastāvokļa atjaunošanu Phenjana paziņo ar apskaužamu regularitāti, un arī karu ASV piesaka tikpat regulāri (pēdējo reizi 2009. gadā). 

nbspnbspScaronobrīd sistēma... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
15.

 

 Šobrīd sistēma "izsitam kaimiņam logus, bet viņš mums samaksā, lai mēs to vairs nedarītu" sākusi buksēt (visādas tur krīzes) un Kims, trakoti sapīcis par izmaiņām tētuka ieviestajā  ilgtermiņa programmā, nolēmis nodemonstrēt savu nuke nuke, lai resnvēderi kapitālisti saprot, ka laiks maksāt.

Pievienotie video

8
2245

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [109]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Doktorants
  Dadzītis 15.04.13 22:49
 
94
1

Ar z-koreju ir cita potenciāla problēma. Es runāju par gandrīz miljonu lielu regulāro armiju, kuri ir tikti zombēti un audzināti zem smagas propagandas gadu desmitus. Ar to es domāju, ka, lai arī Z-korejai stratēģiskie un tehniskie spēki ir diezgan apšaubāmi, tajā pašā laikā būtisks Z-korejas spēks ir regulārā armija, kura bez žēlastības ies kaujā.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 16.04.13 19:50
 
81
0

Esmu ļoti pārsteigts... Līdz šim ne tuvu tik labu rakstu spokos nebiju lasījis. Reāli iespēju robežās izpētīta situācija, kura balstīta uz faktiem un izteikts viedoklis-secinājumi. Radās priekšstats, ka lasu profesionāla žurnālista rakstu!

Homer J Simpson avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Homer J Simpson 15.04.13 19:08
 
75
1

Drošvien skaisti malkot martini un raudzīties uguņošanā

Foxdais avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Twittera čoms
  Foxdais 16.04.13 18:16
 
60
0

atbildot uz Skūtā Galva komentāru " un 13. bilde ir domāts kā kkāds jo... "

 

 

Medaļa par Kim Irsena 96. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 97. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 98. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 98. dzimšanas dienu (jā divas reizes kāpēc ne? )

Medaļa par Kim Irsena 99. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 100. dzimšanas dienu.

10 mini medaļas par to, ka 10 reizes bijušas desmitgades.

5 spīdīgas medaļas par to ka ir bijušas 5 reizes divdesmitgades.

spoku dienas joks

atspershaiba avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  atspershaiba 15.04.13 17:49
 
31
1

un 13. bilde ir domāts kā kkāds joks, vai pieradījums tam ka viņu ģenerāļi konkrēti rubīj fišku, un pat nav vietas, kur sakarināt visus tos bling-blingus? :O

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 16.04.13 17:59
 
26
0

atbildot uz heimdals komentāru " Pilnigi skaidrs ka raksta autoram na... " Uzraksti labāku, nav aizliegts :).

mdmalove avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  mdmalove 17.04.13 13:21
 
23
0
Autors ir uzrakstījis kvalitatīvu rakstu. Var redzēt, ka pirms raksta publicēšanas esi ieguvis daudz informācijas. Paldies!
Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 15.04.13 19:35
 
17
0

atbildot uz belge komentāru " Kāds sakars tam video ar Z-Koreju?... " Vnk moderno pretraķešu sistēmu iespējas- es tak nevarēju ielikt, kā tas darbojas Dienvidkorejā, ja tur viss pagaidām  ir mierīgi! Bet iespējas viņiem ir tādas pašas!

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa OLAS
  motorwalwes 16.04.13 18:02
 
16
1

  Da nekas tur nebūs!Ja šamējie pārāk sāks uzdarboties,tak to pussalu ar fleksi nozāģēs un nogremdēs...++

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas doma
  BARBARS 16.04.13 19:56
 
15
0

AUtors ir piemirsis Ka Z korejai ir nenormāli lieli cilvēk resuris kuri būtība ir gatavi darīt jebko jebkurā brīdī, tā ir iespējams vis atsaldētākā armija pasaulē, jo 60 gadi tas ir 2 paaudzes kurām smadzenes ir izskalotas ar tādu klīsteri ka viņi to kodolbumbu būtu gatavi peldot aiznest līdz vašingtonai.....

Ja sāktos slaktiņš tad tur būtu tāda kautuve, ka pat Irāka un afganistāna liktos tādi ziedi vien......  Protams  Viņiem ātri izdotos sabumbot raķešu strata vietas lidlaukus uguns atbalsta punktus, ako darīt ar gandrit ar 1 miljonu cilvēku kuri ir bruņoti ar veco labo AK .... Tu vari iedomāties kādas sekas tam būtu?? Turklāt nevienam pat nav nekādas nojēgas par to Kas ir un kas Nav tajā Korejā...

Benchs avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  Benchs 16.04.13 19:28
 
14
0

Lai ari cik loti man nepatiktu ASV arpolitika, es ceru ka vini atradis veidu kaa nepielietojot kodolierocus un minimali kaitejot iedzivotajiem varetu gazt to rezimu un vismaz iesakuma apturet badu un represijas. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.04.13 17:10
 
11
0

raķetes viņiem ir, bet dzirdēts un lasīts, ka šiem nepietiek naudas pat uzmontēt galviņu tai raķetei.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 22.08.16 14:55
 
9
0

Jā pofig kamēr notiek raķešu uzbrukums tu paļaujies uz modernu pretgaisa aizsardzību un klubā copējot čiksas malko martinī vērojot krāšņo ugunošanu kas rada romantiskāku gaisotni   

Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Doktorants
  Dadzītis 16.04.13 20:59
 
8
0

atbildot uz DesuMizas komentāru "Teorētiķi lēš, ka visa šī situācija izveidojusi... " Daļēji piekrītu, bet cik ticami ir šo teorētiķu spriedumi? Protams, ir tā, ka daļa ar laiku kļūst nelojāli, bet Kimam ir viena "drausmīga" kārts! Tā kā Z-korejas iedzīvotāji cieš no liela bada, viņš izmantojot "noslīpēto" propagandas mašīnu var izmantot pret pašiem Z-korejiešiem piesolot, piemēram, pārtiku pret D-korejieša galvu. Ciniski, bet iespējami un tīri teorētiski :) Taču otrs aspekts, no kura šo situāciju var skaidrot ir tāds, ka sociālismam ir nepieciešams KĀDS ienaidnieks! Aukstā kara laikā PSRS nr. 1 ienaidnieks bija ASV! 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 15.04.13 17:55
 
7
0

atbildot uz Skūtā Galva komentāru " un 13. bilde ir domāts kā kkāds jo... " Karš Korejā beidzās 1953. gadā, neizskatās ka šitie būtu tik veci, lai reāli būtu karojuši- vnk bižutērija ar nacionālajam un komunistiskajām īpatnībām :D

ArchaTDI avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  ArchaTDI 15.12.13 21:20
 
7
0

Izskatās, ka Z-korejā var dabūt medaļu tikai par to, ka pienes Kimam ūdens glāzi  

Booker DeWitt avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Dienas joks
  Booker DeWitt 16.04.13 22:49
 
6
0
Nu ja, bet NATO ir lielaks parsvars ar sabiedrotajiem, ne ka Z-Korejai.

Karliks avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa BestsellersMedaļa Twittera čoms
  Karliks 15.04.13 19:05
 
7
1

Nu pēc vjetnamas var spriest, ka nemaz tik viegli tādus iekarot nav. Nekā viņiem īsti nav, bet cīnīsies līdz pēdējam, pieraduši dzīvot kara draudos, tad karšs nekas īpašs nebūs viņiem. Bet amerikāņi vienu īstu karadarbību ieraudzīs ātri vien mājas aizlasīsies, jo nevar tikkai no teorētikas un skaitļu piemēriem ņemt. Ar spēku neko neizdarīs ne viens, ne otrs. Nebūs skaldi un valdi šajā gadijumā.

MDevil avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MDevil 19.04.13 00:02
 
6
0

atbildot uz Dadzītis komentāru " Ar z-koreju ir cita potenciāla pro... " Zombēti viņi ir jau nu bez gala, bet tāpat neviens jau nav pārbaudījis, cik daudzi tic tam, ko viņiem saka. Palasot pārbēgušo bijušo Ziemeļkorejiešu teikto, var saprast, ka visi tur dzīvo bailēs un īpasās ticības režīmam vairs nav. Ja dzīvo badā, tad domas arī mainās pat vistrakāk zombētajiem.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FuNkYmoNeY 22.08.16 14:46
 
5
0

Tie džeki ar ordeņiem laikam visos pasaules karos piedalijušies no pasaules rašanās sākuma   Pat krievijā ar tiem ordeņiem salīdzinot ir kāda neliela mēra izjūta lai neizskatītos tik nereāli  

« 1  2  3  4  5 »