Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
2245

Pasaulē ir divi patstāvīgi fenomeni, kas nemainās- jezga Tuvajos Austrumos un kara bungu rībināšana Korejas pussalā...

Foto: AP
Visus 60 gadus kopscaron ir... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
1.

Visus 60 gadus, kopš ir eksistējusi  trīs siventiņu Kimu- Irsena, Čenira un Čenuna pārvaldītā valsts, tā ir centusies apbruņoties līdz zobiem, tērējot bruņojumam 5 miljardus no 32 miljardiem kopprodukta un iesaucot karadienestā uz desmit gadiem visus valsts iedzīvotajus- ieskaitot sievietes.. Korejas armija ir gandrīz tikpat liela, cik  Krievijas un ASV atmijas - 1,2 miljoni labi dresētu komunistu- iespaidīgi...Bet- cik īsti bīstami?

Dienvidkoreja, kur kopprodukts ir 1, 5 triljoni $, pilnīgi nesāpīgi var atļauties tērēt armijai 25 miljardus zaļo- pie tam ar sabiedroto atbalstu šī summa var pieaugt vismaz četras reizes.

Z Korejas Pokphunko vs... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
2.

Z- Korejas Pokphunko vs K2-D-Korejas Abramsi. Krievu T-90 ziemeļkorejiešu kopijai Pokphunko nav kumulatīvo lādiņu, supermodernas mērķēšanas sistēmas un lieliskā tālšavēja lielgabala kā K2- tapēc kaut cik efektīvs viņš var būt tikai pilsētā vai šaujot no slēpņa...Pie tam lielākā daļa Z-Korejas tanku ir novecojuši krievu tanki, no kuriem daļa esot piedalījusies Berlīnes ieņemšanā...

Vismodernākās... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
3.

Vismodernākās lidmašīnas, kas ir Kima- Nuf-Nufa  rīcībā ir MIG-29, atvadu sveiciens no PSRS 1988. gadā.Teorētiski vajadzētu būt 20-40 šādu lidmašīnu, bet...jau piecpadsmit gadu Ziemeļkoreja nesaņem rezerves daļas šīm lidmašīnām. Korejieši mēģināja paši kaut ko ražot, bet mēģinajumi ar blīkšķi izgāzās.

Tāpēc Kimam bija nu ļoooooooti nepatīkami, ka ASV un D- Korejas kopējajos manevros piedalījās supermodernais ASV iznīcinātajs F-22.

Bet kā tad draugi brāļi un... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
4.

Bet kā tad draugi, brāļi un sabiedrotie, kuru atbalsts komunistiskajiem gara radiniekiem tiek stipri vien gaidīts- Ķīna un Krievija? Rādās, ka arī viņi vairs nesniedz beznosacījuma atbalstu šai staļinisma pirātiskajai kopijai.  Krievijā jau kopš deviņdesmitajiem gadiem stāv Z-Korejas pasūtītas lidmašīnu detaļas un pat atremontēti Z-Korejas lidmašīnu  dzinēji- bet- ja par tiem nav samaksāts, tad par velti viņus arī neviens netaisās atdot! Tas pats attiecas uz cerēto Ziemeļkorejas lidotāju apmācību Ķīnā. Arī tur nabagi nevienam vairs nepatīk.

Pamatā galvenā... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
5.

Pamatā galvenā lidmašīna Z-Korejas bruņotajos spēkos ir MIG-23- dzīvs dinozaurs no pagājušā gs 60- 70gadiem. Ar tiem stāvoklis ir labaks, jo z-korejiešiem 1992-1999 gados izdevās iepirkt krievu norakstīto lidmašīnu detaļas. D- Koreja viņiem pretī var nolikt ceturtās paaudzes amerikāņu iznīcinātājus F-15 un F-16, kuri ir guvuši ap 100 uzvaru gaisa kaujās tieši ar vecajiem MIG-iem. Ir pilnīgi skaidrs, ka MIGiem debesīs virs Seulas nav ko darīt, sevišķi ņemot vērā, ka degvielas trūkuma dēļ Z- Korejas pilots gadā lido...2-4 stundas. 

Z Korejas pretgaisa... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
6.

Z- Korejas pretgaisa aizsardzības spēki arī izskatās visai necili- padomju  S-125, S-200 un "Kubs" pretinieki ir izpētījuši krustam un šķērsām,un traucēt to efektīvai darbībai  nav problēmu. 

D-Korejiešiem ir pieklājīga, mūsdienīga trīslīmeņu pretgaisa un pretraķešu aizsardzības sistēma, balstīta uz amurkāņu "Patriotiem -3" un krievu S-400. 

ZKoreja 70 visu izdevumu... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
7.

Z-Koreja 70% visu izdevumu militāriem mērķiem patlaban novirza raķešu būvniecībai, cerībā, ka ir atrasta panaceja...

Bet- pasaulīte ir gājusi stipri uz priekšu, un raķetes vairs sen nav nerisināma problēma- video var pavērot, cik perfekti Izraēlā strādā pretraķešu aizardzības sistēma Iron Dome- palestīniešu raķešu uzbrukums nu it nemaz netraucē cilvēciņiem baudīt jauku vakaru kafejnīcā un pastaigaties pa ielām...

ZKorejai gan ir izdevies... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
8.

Z-Korejai gan ir izdevies savus Hvasonus sekmīgi pārdot Lībijai, Sīrijai un vairākām citām arābu valstīm- bet tas nav nekas tāds, ko ir iespējams pietiekami precīzi nomērķēt...

Jaunākās daudzpakāpju ballistiskās raķetes "Tephodon" spēj aizsniegt Tokiju, Habarovsku un Pekinu, bet to kravnesība ir ne lielāka par 350 kg. Tephodon-2 palaišana līdz šim ir beigusies ar vienu un to pašu- uzsprāgšanu jeb iegāšanos jūrā. Pie tam Tehodoni ir paredzēti palaišanai no stacionāriem palaisanas poligoniem,kuri ir pietiekoši viegli ievainojama vieta pretinieka raķešu triecieniem un pietiekoši labi pārredzami no izlūkošanas pavadoņiem.

nbspUn kas tad tas... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
9.

 

Un kas tad tas?  Sešas jaunas klases raķetes- KN-08. Daudz lielākas,ka līdz šim pazīstamie ziemeļkorejiesu raķešu tipi.  Eksperti jau agrāk šaubījās par to, ka šīs raķetes, kuras ne reizi nav tikusas izmēģinātas gaisā,funkcionē normāli...Pēc vēsturiskās 2012. gada Kima Irsena dzimšanas dienas parādes gan ANO, gan vācu firmas  Schmucker Technologie eksperti ir vienās domās- fake. Mulāžas.


 
Visai orģināls mēģinajums... Autors: Raziels Z-Koreja - militarizētais šovs?
10.

Visai orģināls mēģinajums uzlabot pensijas vecuma Z-Korejas kara floti- tikai divas no laivām uz gaisa spilvena Z-Korejas ziņu aģentūras izplatītajā fotogrāfijā ir īstas. Pārējās ir visai nemākulīgs fotožops.

8
2245

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [109]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Dadzītis 15.04.13 22:49
 
94
1

Ar z-koreju ir cita potenciāla problēma. Es runāju par gandrīz miljonu lielu regulāro armiju, kuri ir tikti zombēti un audzināti zem smagas propagandas gadu desmitus. Ar to es domāju, ka, lai arī Z-korejai stratēģiskie un tehniskie spēki ir diezgan apšaubāmi, tajā pašā laikā būtisks Z-korejas spēks ir regulārā armija, kura bez žēlastības ies kaujā.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 16.04.13 19:50
 
81
0

Esmu ļoti pārsteigts... Līdz šim ne tuvu tik labu rakstu spokos nebiju lasījis. Reāli iespēju robežās izpētīta situācija, kura balstīta uz faktiem un izteikts viedoklis-secinājumi. Radās priekšstats, ka lasu profesionāla žurnālista rakstu!

Homer J Simpson avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Homer J Simpson 15.04.13 19:08
 
75
1

Drošvien skaisti malkot martini un raudzīties uguņošanā

Foxdais avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Twittera čoms
  Foxdais 16.04.13 18:16
 
60
0

atbildot uz Skūtā Galva komentāru " un 13. bilde ir domāts kā kkāds jo... "

 

 

Medaļa par Kim Irsena 96. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 97. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 98. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 98. dzimšanas dienu (jā divas reizes kāpēc ne? )

Medaļa par Kim Irsena 99. dzimšanas dienu.

Medaļa par Kim Irsena 100. dzimšanas dienu.

10 mini medaļas par to, ka 10 reizes bijušas desmitgades.

5 spīdīgas medaļas par to ka ir bijušas 5 reizes divdesmitgades.

spoku dienas joks

atspershaiba avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  atspershaiba 15.04.13 17:49
 
31
1

un 13. bilde ir domāts kā kkāds joks, vai pieradījums tam ka viņu ģenerāļi konkrēti rubīj fišku, un pat nav vietas, kur sakarināt visus tos bling-blingus? :O

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 16.04.13 17:59
 
26
0

atbildot uz heimdals komentāru " Pilnigi skaidrs ka raksta autoram na... " Uzraksti labāku, nav aizliegts :).

mdmalove avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  mdmalove 17.04.13 13:21
 
23
0
Autors ir uzrakstījis kvalitatīvu rakstu. Var redzēt, ka pirms raksta publicēšanas esi ieguvis daudz informācijas. Paldies!
Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 15.04.13 19:35
 
17
0

atbildot uz belge komentāru " Kāds sakars tam video ar Z-Koreju?... " Vnk moderno pretraķešu sistēmu iespējas- es tak nevarēju ielikt, kā tas darbojas Dienvidkorejā, ja tur viss pagaidām  ir mierīgi! Bet iespējas viņiem ir tādas pašas!

motorwalwes avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  motorwalwes 16.04.13 18:02
 
16
1

  Da nekas tur nebūs!Ja šamējie pārāk sāks uzdarboties,tak to pussalu ar fleksi nozāģēs un nogremdēs...++

BARBARS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  BARBARS 16.04.13 19:56
 
15
0

AUtors ir piemirsis Ka Z korejai ir nenormāli lieli cilvēk resuris kuri būtība ir gatavi darīt jebko jebkurā brīdī, tā ir iespējams vis atsaldētākā armija pasaulē, jo 60 gadi tas ir 2 paaudzes kurām smadzenes ir izskalotas ar tādu klīsteri ka viņi to kodolbumbu būtu gatavi peldot aiznest līdz vašingtonai.....

Ja sāktos slaktiņš tad tur būtu tāda kautuve, ka pat Irāka un afganistāna liktos tādi ziedi vien......  Protams  Viņiem ātri izdotos sabumbot raķešu strata vietas lidlaukus uguns atbalsta punktus, ako darīt ar gandrit ar 1 miljonu cilvēku kuri ir bruņoti ar veco labo AK .... Tu vari iedomāties kādas sekas tam būtu?? Turklāt nevienam pat nav nekādas nojēgas par to Kas ir un kas Nav tajā Korejā...

Benchs avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  Benchs 16.04.13 19:28
 
14
0

Lai ari cik loti man nepatiktu ASV arpolitika, es ceru ka vini atradis veidu kaa nepielietojot kodolierocus un minimali kaitejot iedzivotajiem varetu gazt to rezimu un vismaz iesakuma apturet badu un represijas. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.04.13 17:10
 
11
0

raķetes viņiem ir, bet dzirdēts un lasīts, ka šiem nepietiek naudas pat uzmontēt galviņu tai raķetei.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  FuNkYmoNeY 22.08.16 14:55
 
9
0

Jā pofig kamēr notiek raķešu uzbrukums tu paļaujies uz modernu pretgaisa aizsardzību un klubā copējot čiksas malko martinī vērojot krāšņo ugunošanu kas rada romantiskāku gaisotni   

Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Dadzītis 16.04.13 20:59
 
8
0

atbildot uz DesuMizas komentāru "Teorētiķi lēš, ka visa šī situācija izveidojusi... " Daļēji piekrītu, bet cik ticami ir šo teorētiķu spriedumi? Protams, ir tā, ka daļa ar laiku kļūst nelojāli, bet Kimam ir viena "drausmīga" kārts! Tā kā Z-korejas iedzīvotāji cieš no liela bada, viņš izmantojot "noslīpēto" propagandas mašīnu var izmantot pret pašiem Z-korejiešiem piesolot, piemēram, pārtiku pret D-korejieša galvu. Ciniski, bet iespējami un tīri teorētiski :) Taču otrs aspekts, no kura šo situāciju var skaidrot ir tāds, ka sociālismam ir nepieciešams KĀDS ienaidnieks! Aukstā kara laikā PSRS nr. 1 ienaidnieks bija ASV! 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 15.04.13 17:55
 
7
0

atbildot uz Skūtā Galva komentāru " un 13. bilde ir domāts kā kkāds jo... " Karš Korejā beidzās 1953. gadā, neizskatās ka šitie būtu tik veci, lai reāli būtu karojuši- vnk bižutērija ar nacionālajam un komunistiskajām īpatnībām :D

ArchaTDI avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  ArchaTDI 15.12.13 21:20
 
7
0

Izskatās, ka Z-korejā var dabūt medaļu tikai par to, ka pienes Kimam ūdens glāzi  

Booker DeWitt avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Dienas joks
  Booker DeWitt 16.04.13 22:49
 
6
0
Nu ja, bet NATO ir lielaks parsvars ar sabiedrotajiem, ne ka Z-Korejai.

Karliks avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa BestsellersMedaļa Twittera čoms
  Karliks 15.04.13 19:05
 
7
1

Nu pēc vjetnamas var spriest, ka nemaz tik viegli tādus iekarot nav. Nekā viņiem īsti nav, bet cīnīsies līdz pēdējam, pieraduši dzīvot kara draudos, tad karšs nekas īpašs nebūs viņiem. Bet amerikāņi vienu īstu karadarbību ieraudzīs ātri vien mājas aizlasīsies, jo nevar tikkai no teorētikas un skaitļu piemēriem ņemt. Ar spēku neko neizdarīs ne viens, ne otrs. Nebūs skaldi un valdi šajā gadijumā.

MDevil avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  MDevil 19.04.13 00:02
 
6
0

atbildot uz Dadzītis komentāru " Ar z-koreju ir cita potenciāla pro... " Zombēti viņi ir jau nu bez gala, bet tāpat neviens jau nav pārbaudījis, cik daudzi tic tam, ko viņiem saka. Palasot pārbēgušo bijušo Ziemeļkorejiešu teikto, var saprast, ka visi tur dzīvo bailēs un īpasās ticības režīmam vairs nav. Ja dzīvo badā, tad domas arī mainās pat vistrakāk zombētajiem.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  FuNkYmoNeY 22.08.16 14:46
 
5
0

Tie džeki ar ordeņiem laikam visos pasaules karos piedalijušies no pasaules rašanās sākuma   Pat krievijā ar tiem ordeņiem salīdzinot ir kāda neliela mēra izjūta lai neizskatītos tik nereāli  

« 1  2  3  4  5 »