Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
102

Hitlera propaganda paģērēja āriešiem nedzert un nesmēķēt,lai rase būtu stipra un dzīvelīga.

Taču patiesībā reiha karavīri lietoja milzum daudz lielas devas bīstama dopinga,kas palīdzēja karot neganti un nežēlīgi.

Augsta ranga atkarīgie.

Narkotikas lietoja arī augsta ranga nacisti,kaut gan tas neatbilda Hitlera teorijai par tikumību un veselīgu dzīves veidu.Propogandas ministrs,Trešā reiha ideologs Jozefs Gebelss aizrāvās ar morfiju,jo uzskatija,ka ir smagi slims.1943.gada aprīlī Gebelss pats sev noteica diagnozi-vēzis,aprakstot dienasgrāmatā neciešamās nieru sāpes,ko izdodas noņemt tikai profesoram Morelam,kurš injicē morfiju.Viņš iegremdē sava veida narkotiskajā miegā un tā tikai Gebelss tika galā ar sāpēm.

Teodora Morela pastāvīgais klients bija arī reihmaršals Hermanis Gērings. Jau Pirmā pasaules kara laikā viņš būdams iznīcinātāja pilots,sajūtu asumu panāca ar kokaīni,bet morfiju nobaudīja 1923 gadā.

Aizsargājot Hitleru,viņš tika ievainots.Lai nenonāktu bavāriešu policistu rokās,partijas biedri viņu slepus nogādāja Austrijā.Grūto pārgājienu Gerings spēja izturēt,tikai lietojot morfiju.

Otrā pasaules kara beigās,kad reihsmaršalsb nokluva amerikāņu gūstā,viņa bagāžā tika atrasts 20 000 morfija ampulu.Protams,Gērings tām vairs nevarēja piekļūt,un viņam nācās iziet piespiedu ārstēšanas kursu.Tomēr tas reihsmaršalu neglāba un 1946.gadā pēc nāves sprieduma pasludināšanas Nirnbergā viņš izdarīja pašnāvību.

Arī pats profesors Morels bija labi zināms narkotisko vielu piekritējs un Gebelsa vardiem runājot,Hitlera balsts,jo apgādāja fīreru ar pervitīnu,kokaīnu,strihnīnu,beladonnu,hormonālo testovironu un citām vcielām,kuras fīrers pēc profesora ieteikuma lietoja,būdams nomākts.

Mūsdienās pervitīna analogs-kristāliskais metamfetamīns ir tā sauktā diskotēku narkotika,ko dažkārt dēvē arī par "fīrera narkotiku"

Nu kautkā tā. Kad esat nomākti nelietojiet narkotikas.

 Autors: Sanders Trešā reiha narkomāni
1
102

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 15.11.17 11:25
 
2
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Metamfitamīns NAV diskotēku narkotika, ... "

Regulāri kafijas dzērāji principā ir narkomāni šī vārda nozīmē. Tāpat kā smēķētāji. Tomēr domāju, ka autors drīzāk bija domājis - lai arī morfiju izmanto kā pretsāpju līdzekli, tas tomēr ir stipru atkarību izraisošs opiāts.

"Metamfetamīns NAV diskotēku narkotika" - ko? Ir gan!

https://en.wikipedia.org/wiki/Club_drug#Stimulants

"Ļoti šaubos, ka kokaīns bija tik plaši pieejams otrā pasaules karā Eiropā."

Šaubies vai nešaubies, bet bija. Veimāras republikas laikos valsts lielā vairumā eksportēja gan morfiju, gan kokaīnu. Nav iemeslu, kāpēc lai viņiem nebūtu saglabājušies pamatīgi uzkrājumi.

"autora pilnīgā nezināšana par "narkotikām" liek apšaubīt, ka arī viss pārējais rakstā minētais nav bullshits."

Pats jau arī īpaši neizcelies.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 15.11.17 08:10
 
1
0

Bet vispār - traki. Amfetamīni esot izmantoti arī, lai zemūdeņu apkalpes spētu saglabāt modrību un neaizmigtu tajā tumsā un šaurībā. Tagad iedomājies, ka esi iespiests metāla konservu bundžā dziļi zem ūdens, aprīkojums atsaka darboties, tuvojas nāve, un tu vēl piedevām esi uz amfetamīniem un izjūti psihozi. Lūk, tā ir elle.

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 15.11.17 06:57
 
0
0

    

Sanders avatars
Medaļa SEOMedaļa TrumpeMedaļa Sponsora favorīts
  Sanders 15.11.17 16:22
 
0
0

Toties krieviem kara laikā deva šnabi mundrumam. Tikai kā ar to šaušanu un tanku vadīšanu bija alkahola reibumā.