Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
144

Sveiki Spocēni,

Raksts būs par slavenā Rokfelleru Centra (Rockfeller Center) dibinātājiem - Rockfelleriem.

Katrs šo uzvārdu, noteikti, zina.. vai tas saistītos ar "Viens pat mājās 2" slaveno Ziemassvētku eglīti centrālo durvju priekšā, vai tā būtu milzu bagātība Amerikas vēsturē, vai ļaunums (?!), kas slēpās un meta ēnu pār ģimenes uzvārdu un bagātību!

Nosaukta pat kā viena no... Autors: DustySpringfield Rokfelleru ģimenes netīrā bagātība
1.

Nosaukta pat kā viena no ļaunākajām ģimenēm visas Amerikas vēsturē, kas līdz šim dzīvojusi. Rokfelleru ģimene tiek vainota lērumā nopietnu noziegumu, kas palikuši ASV vēsturē. Saņemot savā pārziņā lērumu ar viltīgām un nelietīgām izdarībām tirdzniecība līdz pat nopietnām apsūdzībām izvarošanā. 

Visa aizsācējs ir finansista Viljamsa Rockfellera mazdēls Džons D. Rokfellers Jr., kas izveidoja un finansēja AMA (American Medical Association) jeb Amerikas medicīnas asociāciju, kurā ietilpa, kā visas medicīnas iestādes, tā arī medicīnas mācību iestādes. Visam pamatā bija kunga augstā finansiālā situācija un ietekme politiskajā sfērā. Līdz ar AMA izveidošanu, kas, itkā,  bija labs solis pretīm sabiedrībai, bija tikkai auksts aprēķins, jo Džona J. ietekme nu jau iestiepās arī medicīnas nozarē, ko viņš arī izmantoja. Kontrolējot medicīnas iestādes un ārstus, viņš spieda tos izmantot savā praksē allopātiskos medicīnas līdzekļus, kas bija ne tikkai kaitīgi un indīgi lietošanai, bet arī ļoti ienesīgi! Vēlāk šo medicīnisko ārstēšanu atzina, kā dārgu un neefektīvu.

Līdz ar šo pašu kontroli tikka stingri aizliegti jebkādu homeopātisko līdzekļu, zāļu tēju un citu dabisku vielu rekomendēšana. Un iejaukšanās ārstēšanā, ir vien viens no noziegumiem, kuros apsūdz mantrausīgo Rokfelleru ģimeni. Šīs ģimenes dēļ mira miljoni amerikāņu, kam bija onkoloģiskas saslimšanas, sirds slimības utml, kas bija kontroles sekas, jā! - izrakstot, kaitīgas zāles, kancerogēnas, toksiskas vielas izraisīja plašu saslimšanu visā Amerikā, kas šiem cilvēkiem bija ļoti izdevīgi.. 

Kad vara pār cilvēku veselību bija iegūta, tad nākamais bija prāts! Lai mēģinātu iekarot cilvēku massas, Rokfellery 1940.tajos gados sauca palīgā pat dr. Sigismundu Freidu. Tajā laikā šī bagātā ģimene sponsorēja arī Tavistokas Instiitūtu, kurā tika pasniegtas sabiedriskās attiecības, kas bija kā ideāls atspēriena punkts, lai sāktu grozīt sabiedrības prātu. 

Kopš 40.tajiem gadiem, finansētais institūts uzsāka aktīvu cilvēku programmēšanu, to gan nedarīja ar grupām vai kursiem, tas tika veikts ar atsevišķu, isteikti līderisku personu prātiem, kas bija studentu starpā. Tam visam mērķis bija radīt masu nekārtības, haosu, lai novērstu uzmanību no tā, ko Rokfelleri iecerējuši darīt tālāk. 

 

 Autors: DustySpringfield Rokfelleru ģimenes netīrā bagātība
2.
Ļoti izdevīgi pozicionējot... Autors: DustySpringfield Rokfelleru ģimenes netīrā bagātība
3.

Ļoti izdevīgi pozicionējot sevi Rokfelleriem bija daudz izdevīgu partneru vairumā nozares, tai skaitā banku darbībā un finansēs. Kā viena no ievērojamākajiem bija Rotšildas ģimenes banka, kas ir  Vatikāna dārgumu turētāja kopš 1823. gada un kalpo arī galvenā Jezuīta (Vatikāna dārgumu pārzinis) iegribām.

Rokfelleri tiek saukti kā... Autors: DustySpringfield Rokfelleru ģimenes netīrā bagātība
4.

Rokfelleri tiek saukti kā viena no 13 pasaules ļaunākajām dzimtām. Turklāt dzimta ir varena, tā satur kopumā aptuveni 190 radiniekus vairākās pakāpēs. Ģimene aiz vien turpina kontrolēt dažādus reliģiskus grupējumus,tie aiz vien finansē vairāk un vairāk iestādes, apvienības pār kurām tiek pārņemta kontrole. Dzimta ir tik ļoti apmāta ar valdīšanu, ka tai nav robežu. Lai arī Rokfelleri ir aprunāti, aprakstīti un pētīta dzimta, bet nevienam nekad līdz galam nebūs skaidrs, cik patiesībā daudz naudas viņiem pieder un cik daudz viņi un ko finansē un pārvalda. 

Cerams ka patikanbsp Autors: DustySpringfield Rokfelleru ģimenes netīrā bagātība
5.

Cerams, ka patika! 

1
144

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [13]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aivarc avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  aivarc 19.10.16 17:59
 
12
1

Sākums ļoti interesants un aizraujošs, jau iekārtojos ar domu - nu tik lasīšu, un viss, beigas. Spēcīga nepabeigtības sajūta.

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 19.10.16 17:53
 
5
0

Ja taisi par viņiem ar pāris rindiņām nepietiek, šādam rakstam jāvelta vairāk laika, vismaz pāris lappuses rakstam jāsaraksta un jāizkārto patīkamāk, lai būtu lasīt vēlme vismaz.

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Jānis Kalnevics 07.12.17 11:57
 
2
0

Rokafelleri un Rotčaildi ir divas bagātākās dzimtas pasaulē, tāpēc ka viņi izžmiedz visu pasauli kā slapju dvieli.

Ja kādam vajag kādus pierādījumus, tad vajag vien paskatīties info par to, kas ir Amerikas Federālo rezervju banka (tur nav nekādu rezervju un nekā federāla tur arī nav) un visiem taps skaidrs ar ko viņi nodarbojas un cik godīgi ir iegūta viņu neiedomājamā bagātība.

Ļaunākais šo ''cilvēku'' noziegums ir visas cilvēces paverdzināšana, citādi to nevar nosaukt.

Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 05.12.17 15:41
 
2
0

Mans ieteikums - nelikt tekstu tādā blāķī, labāk salikt vairāk bildes un pie katras kādu rindkopu vai divas. Un jā, mazliet žēl, ka tik īsi, bet nu, cepumu no manis dabūji.

sega789 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  sega789 06.12.17 12:22
 
1
0

Raksts nepatika, jo rakstā ir minēti apgalvojumi, bet kur tad ir pamatojums tam? Atsauces? Tiesvedības vai kas tamlīdzīgs?

Tik pat labi (lūgums neapvainoties) es tak varētu uzrakstīt, ka autors ir ... varētu nosaukt autoru visādos sliktos vārdos, piedēvēt tam sazin kādus nedarbus, bet bez pamatojumiem šādi apgalvojumi nav ne graša vērti un padara apsūdzētāju tikai par apsmieklu.

Tā pat apsūdzības... nu piemēram... dzimta ir apmāta ar valdīšanu... nu kamon, kas tas par tekstu...ja Tev ir īpašumi, uzņēmumi... vai tad tie nav jāpārvalda? Ja viņi valda pār cilvēku masām, tad lūdzu piemērus ar statistiku, kur, kad, kurš tika pārvaldīts... prasās pēc zinātniskiem pētījumiem, atsaucēm... un tā par visiem apgalvojumiem.

DustySpringfield avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  DustySpringfield 19.10.16 17:58
 
1
0

atbildot uz chibricks komentāru " Ja taisi par viņiem ar pāris rindiņām n... " Protams, par daudzumu nevar būt ne runa, tādēļ mēģināju informāciju izveidot pēc iespējas īsāku. Un ar pāris lappām arī nebūs līdzēts, pat ja raksta par atsevišķām ģimenes personām vai izdarībām. 

Par to kā teksts sakārtots, paldies, ņemšu vērā. 

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Jānis Kalnevics 07.12.17 11:59
 
0
0
The Rothschild Empire - The True Leaders of The Planet Earth

https://www.youtube.com/watch?v=rtiOEpOnqtI

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Jānis Kalnevics 07.12.17 11:51
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Jezuīti valda par Vatikāna bagātībām? K... "

Šī brīža pāvests ir jezuīts... Tas, kas pasaulē notiek ir pilnīga pakaļa ja paskatās uz notikumiem kā uz organizētu notikumu virkni nevis atsevišķiem notikumiem.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 05.12.17 20:35
 
0
0

      

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 05.12.17 18:25
 
0
0

  

DustySpringfield avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  DustySpringfield 19.10.16 18:10
 
1
1

atbildot uz chibricks komentāru " Es ceru! Gribēju tev parādīt par Rotšildiem... " Būs iemesls veidot turpinājumu un laboties! 

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 19.10.16 18:07
 
0
1

atbildot uz DustySpringfield komentāru " Protams, par daudzumu nevar būt ne runa, tādē... " Es ceru!

Gribēju tev parādīt par Rotšildiem rakstu kā bija sarakstīts, bet nevaru atrast diemžēl..

DustySpringfield avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  DustySpringfield 19.10.16 18:02
 
0
1

atbildot uz aivarc komentāru " Sākums ļoti interesants un aizraujošs, ... " ņemšu vērā!