Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
81

"Projekts 112" - ASV Aizsardzības departaments ir nosaucis virkni testu veicošos ķīmisko un bioloģisko ieroču, kurus izmēģinās karavīri. Testi tika veikti līdz 1973., un izmantoja arī ķīmiskos ieročus - zarīna, VX un sinepes gāzi un patogēnas baktērijas.

Testi Projekts 112 notika Amerikas Savienotajās Valstīs, Austrālijā, Kanādā, Lielbritānijā, un pat Aļaskā. Pārbaudēs piedalījās vismaz 13 ASV karakuģi. Saskaņā ar projekta noteikumiem, cilvēki, kas pārbaudīja bioloģiskos un ķīmiskos ieročus, viņi neko nezināja, jo arī nek nebija atļauts zināt.

Bakterioloģisko ieroču testi

Parasti patogēnas baktērijas un to izstrādātie toksīni izsmidzina gaisu aerosolu veidā. Viena no testu mērķiem bija "pārbaudīt aizsarglīdzekļus pret bioloģiskajiem ieročiem," otrs - "pētīt uzvedību, kā uzvedīsies visi, kas piedalījās", trešais - ". Vai ir iespējams izmantojot odus izplatīt dzelteno drudzi" ASV militāristi neierobežoja savu iztēli, viņi bija ieinteresēti visu, lai viņu prietinieki ietu bojā.

SHAD - jūrnieki un zarīns

Projekts 112 ietvēra vairākus šaurākus apakšprojektus. Viens no tiem bija projekta Shad (Kuģa Hazard un Defense - ievainojamība un aizsardzības kuģi). Saskaņā ar šo projektu, vairāki desmiti ASV karakuģi aizklāti no to ekipāžām apstrādāta zarīns, VX, sinepju gāzes un citas gāzes (tikai šis kuģis tika pārbaudīts vismaz 14 veidu ķīmisko kaujas vielu). Kas notika ar saindētajiem jūrniekiem, nav zināms. ASV Aizsardzības departaments izvēlējās, lai neviens nezinātu par testiem. Shad projektā iesaistīti 6000 cilvēki, daži no viņiem ir zaudējuši savu veselību uz visiem laikiem.

Oficiālā atzīšanās

Projekta 112 esamība tika oficiāli atzīta tikai 2000. gadā. Līdz tam Aizsardzības ministrija visu noliedza. Kongresmenis Maikls Tompsons rakstīja par to: ". Viņi man teica - neuztraucieties, vienkārši vielām tur ir jābūt, kad es uzzināju patiesību, mana pirmā doma bija:" Tu melo 40 gadus šiem puišim, jūs melojiet man 2 gadus .. Tagad es neticu nevienam tavam vārdam. "

Tas ir prātam neaptverami, nespēju iedomāties šādas šausmas savām acīm!

Jauku dienu vēlot, sockaxmadara

 Autors: sockaxmadara Projekts 112: Ķīmisko un bioloģisko ieroču testēšana daudziem ASV karavīriem
2
81

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
sorry 13.03.18 10:47  
 
4
0
Piedod, bet iemācies rakstīt skaidrāk, loģiskāk un gramatiskāk. Tavs raksts ir grūti lasāms.
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Praida olaMedaļa Praida olaMedaļa Rainis
  kartupelis ar mugurkaulu 01.04.18 19:00  
 
0
0
SIRRUS velasepēds rullzzzzzzzzz