Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
13
631

Šajā rakstā Jūs nedaudz uzzināsiet par vienu no pasaules ļaunākajiem maniakiem vārdā Pedro Lopez. Pedro pat ir ieskaitīts pasaules ginesa rekordu grāmata, kā maniaks ar viss vairāk upuriem. Pats trakākais ir tas, ka Pedro Lopez iespējams tagad ir brīvībā.

Pagājuscarona gadsimta... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
1.

Pagājuša gadsimta baisākais maniaks kura vēsturē ir virs 300 upuriem vel pat tagad ir brīvībā. 

Kad viņam bija tikai 9 gadi... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
2.

Kad viņam bija tikai 9 gadi viņš izvaroja savu māsu, kura bija tikai uz gadu jaunāka par viņu. Māte par to Pedro izdzina no mājām un Pedro esot savācis kāds pedofīls kurs visu laiku turēja Pedro savā pagrabā seksuālām vajadzībām, bet par laimi/nelaimi pēc vairākiem gadiem Pedro izbēga.

Pedro izbēgot no maniaka... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
3.

Pedro izbēgot no maniaka ķepām savāca ielu bandu no vairākiem zēniem un devās nogalināt pedofīlu un pāris tā draugus kuri arī nodarīja pāri Pedro. Pedro un viņa ielu banda nogalināja pedofīlu un vel 4 viņa draugus, pēc neilga laika Pedro stājās tiesas priekšā un tika apsūdzēts par 5 slepkavībām. Viņam piesprieda tikai 8 gadus, jo uzskatīja, ka viņam daļēji bija atļauts atriebties par vairāku gadu mocībām. 

Kad Pedro tika cietumā viņu arī tur esot izvarojuši vīrieši kuri bija stiprākas miesas būves ne, kā Pedro. Cik stāsta Pedro 3 no izvarotājiem viņš nogalināja pats savām rokām.

 

Iznākot no cietuma Pedro sāka atriebties visai pasaulei par to, ka viņš saņēma šādas mocības. Tikai atriebties viņš sāka sievietēm un jaunām meitenēm. 

Lopez atbrauca no Kolumbijas... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
4.

Lopez atbrauca no Kolumbijas uz Peru, kur sāka savas medības uz sievietēm. Izsekoja, ķēra, izvaroja un galināja vairākas sievietes vienā un tajā paša vietā.

 

Neskatoties uz to, ka ik dienas pazuda meitenes policijai tas neinteresēja. Tas viss ir tāpēc, ka Peru bieži pazūd meitenes, jo tās nolaupa un pārdod bordeļos. To visu darīja Peru slavenākie kontrabandisti un slepkavas, ar kuriem policija nemaz negribēja iejaukties. 

Kā arī līķus neviens... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
5.

Kā arī līķus neviens neatrada, tāpēc arī neviens nepievērsa uzmanību tam, ka Peru parādījies maniaks. Tādā veidā Pedro noslepkavoja vairākus desmitus ar sievietēm un tad pārgāja uz mazo meiteņu slepkavošanu.

 

‘Es viņas vedu līdz savām mājām. Es viņas apskāvu un izvaroju saullēkta laikā. Pirmie saules stari mani uzbudināja, pēc izvarosanas es liku savu roku meitenēm uz kakla un kad saule jau bija pacēlusies debesīs es viņas žņaudzu’.  Sacīja Pedro.

lsquoEs gribēju lai es viņām... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
6.

‘Es gribēju lai es viņām esmu pirmais, bet galināju es viņas tādēļ lai es arī esmu viņu pēdējais… Man tā gribējās.. Slepkavot bija tik patīkami.. Man vajadzēja redzēt viņu acis, man to vajadzēja darīt dienas gaismā, savādāk viss būtu velti. Tas bija svēts moments, kad es liku roku uz jauno meiteņu kakla. Skatoties viņas acīs es redzēju dzirksteli, kaut ko neparastu un tad es izeju.. Meitenītes nāves brīdī es palieku lielā sajūsmā un uzbudinājumā. Tikai tie kuri ir galinājusi sapratīs par ko es runāju…’

Pēc kāda laika Pedro devās... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
7.

Pēc kāda laika Pedro devās atpakaļ uz Kolumbiju kur turpināja izvarot un slepkavot. 1980. gadā vienai no meitenēm sanāca izrauties un aizbēgt no Pedro. Viņa pasūdzējās policijā par izvarotāju un viņu arestēja par izvarosanas mēģinājumu. Neviens nemaz nebija nojautis kādu ‘zvēru’ viņi sagūstīja. Pedro pats par visu pastāstīja, pie tam visos sīkumos un detaļās. To visu Pedro pastāstīja tikai tāpēc, ka viņš vēlējās palikt slavens un viņš lepojās ar to, ko viņš bija paveicis. 

nbsplsquoEs nogalināju... Autors: ORGAZMO Pedro Lopez - Atriebās pasaulei par savām sāpēm!!!
8.

 ‘Es nogalināju aptuveni 300 simtus tās ku@es!’ Kad Pedro to sacīja viņam neviens neticēja, pat ne policija, bet tad viņš teica, ka visu pastāstīs vel sīkāk un aizvedīs policiju uz to vietu kur viņš vairāku gadu garumā apglabāja savus upurus. Kad policija izraka aptuveni 70 upuru kaulus visa pasaule bija šokēta, bet Pedro bija laimīgs un gorījās slavas staros.

Pedro tika piespriesti 20 gadi cietumā, bet pēc tam viņu nodeva Ekvadoras rokās, kur viņam piesprieda nāves sodu, bet vai tas tika veikts neviens pat tagad nezin, jo nav nekādu pierādījumu un dokumentu kas varētu apliecināt par Pedro nāvi.

Pedro ieslodzījumā laiks jau sen ir pagājis un neviens arī nezin vai viņš ir miris, jo nekur tas netika piefiksēts, tas nozīmē, ka iespējams Pedro vel ir brīvībā.

 

Kad Pedro nodeva Ekvadoras rokās lai tam veiktu nāves sodu, pēc neilga laika Peru, Ekvadorā, Kolumbijā un Venecuēla atkal sāka pazust daudz sievietes un jaunas meitenes. Cilvēki uzreiz apgalvoja, ka atkal uzdarbojās Pedro Lopez. Visiem likās, ka viņš palika nesodīts un turpināja savu maniakālo karjeru… 

13
631

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.10.14 12:01
 
10
4

Es šodien vai rīt ielikšu jaunu rakstu, gaidiet! Tā būs sensācija! Rakstam -

chikucis avatars
Medaļa BakalaursMedaļa MaģistrsMedaļa Sviestmaize
  chikucis 13.10.14 10:51
 
4
0

Cik es esmu lasījusi, tad uz aizvesto vietu bija 53 meiteņu, vecumā no 9-12 gadiem, kaulu. Un vēl kaut kur pazibējis moments, ka "Andes" nezvērs ticis palaists brīvībā 1998. gadā no psihiatriskās slimnīcas. Bet nu jā, neviens jau īsti nezina, katrā avotā savs stāsts.

ORGAZMO avatars
Medaļa VārdotājsMedaļa PūšļotājsMedaļa Dimants
  ORGAZMO 04.10.14 14:35
 
3
0

atbildot uz huļidirs  komentāru " Kā tas ir iespējams? 70 slepkavības ... " 70 upuru kauli tika atrasti, slepkavības bija vairāk, ka 300.

Un tu izlasīji rakstu līdz galam? Pēc tam viņu sūtija uz nāves soda uzpildi.

Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joks
  Mahitoo 15.11.14 10:12
 
5
4

Ļauj minēt - tulkoji ar google transfer?

Attiecīgi mīnuss par "uz gadu jaunāka", "sāka medības uz sievietēm" un citām gramatikas pērlēm.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.10.14 12:08
 
0
0

atbildot uz ORGAZMO komentāru " Montanna čist tu neesi normals.. R... " Es jums abiem ar uzdāvināšu!

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 21.03.17 08:59
 
0
0

Vikipēdijā arī nav norādīts nāves datums, tad jau nāves sods nav ticis izpildīts. Varbūt, ka saņēma amnestiju un izbauda pensionāra dzīvi.   

SAMSS avatars
Medaļa Pavasara laiksMedaļa Ģēnijs GenādijsMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 11.04.17 18:20
 
0
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.02.15 11:36
 
0
1

atbildot uz 13 komentāru " Ko? Tu vēl neesi izkastrēts??? " Nebūs. Pis prom no maniem komentāriem, zanuda

Ipolits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Ipolits 15.11.14 02:21
 
1
3

300 simti,tas ir 30000