Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
1737

Lietas par kurām amerikāņi labprātāk izvēlas klusēt.

-

-

-

-

Lietas, par kurām Ķīna klusē

Foto: AP, Bloomberg
RasismsLai cik ļoti Amerika... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
1.

Rasisms.

Lai cik ļoti Amerika nereklamētu vienlīdzību un vienādas tiesības pret visiem neatkarīgi no rases, rasisma līmenis štatos vienalga ir ļoti augsts. Aptuveni 21% amerikāņu atbalsta rasismu un publiski par to nekaunas runāt. Tā ir viena piektdaļa amerikāņi, ar visu to, ka rasisms ASV ir likumpārkāpums par kuru draud krimināatbildība. Visbiežāk diskriminētie ir melnādainie un latīņamerikāņi. Viņus uzskata par ''neīstiem'' amerikāņiem. Lai gan nemaz nav tādu ''īstu'' amerikāņu, viņi visi ir iebraucēji no Eiropas un citām valstīm. 

VardarbībaVardarbības... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
2.

Vardarbība.

Vardarbības līmenis valstī ir ļoti augsts un tas Ameriku padara par vienu no vardarbīgākajām valstīm pasaulē. Vēljoprojām katru dienu notiek aptuveni 100 gadījumi, kad cilvēki cieš dēļ bandām, kuras kārto rēķinus savā starpā. Ļoti daudz cilvēku cieš protestu laikā dēļ policijas, jeb paši savainojas iegūstot apdegumus un sagriežoties ar lauskām.

Nebeidzamie kariKopscaron... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
3.

Nebeidzamie kari.

Kopš 1950.gada Amerika ir patstāvīgi ar kādu karojusi. Pašai Amerikai neviens nekad nav uzbrucis un tā nekad nav tikusi pie iespējas aizstāvēties, tikai uzbrukt. Laikā kopš 1950. gadam līdz šodienai karos ir gājuši bojā aptuveni 100,000 karavīru. 

Pārpildītie cietumiASV ir... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
4.

Pārpildītie cietumi.

ASV ir pirmajā vietā pasaulē pēc cietumu pārpilnības ar ieslodzītajiem. Pašlaik štatu cietumos uzturas aptuveni 2,3 miljoni ieslodzīto. Tas ir vairāk kā Latvijas iedzīvotāju skaits. Katrs ieslodzītais gadā valstij izmaksā 24,000 dolāru. Varat pareizināt to ar 2,3 miljoniem un uzzināsiet kādēļ Amerikas nodokļi ir tik augsti. 

Mascaronīnu zādzībasASV ir... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
5.

Mašīnu zādzības.

ASV ir pirmajā vietā pasaulē arī pēc auto zādzību skaita. Aptuveni 700,000 mašīnu ikgadu tā arī netiek atgrieztas pie īpašniekiem. Pēc statistikas rādītājiem Amerikā tiek nozagts auto ik pēc 23 sekundēm.

Neveselīgu dzērienu... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
6.

Neveselīgu dzērienu lietošanas apjoms.

Vidējais amerikānis izdzer, apmēram, 600 limonādes, jeb saldinātos dzērienus gadā. Katru gadu visi amerikāņi kopā uz dzērieniem izterē vairāk nekā 61 miljardu dolāru. Dzērieni ir viens no galvenajiem aptaukošanās izraisītājiem.

ASV parādiASV nebūt nav... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
7.

ASV parādi.

ASV nebūt nav bagātākā vai veiksmīgākā valsts pasaulē. Amerikas parāds līdz šim ir 17 triljoni (!!!) dolāru. Parāds aug katru dienu un valdība to pat īpaši necenšas samazināt. Lielāko daļu ASV ir parādā Ķīnai, Indijai un Japānai. Smieklīgi varētu likties fakts, ka ASV ir parādā pat Krievijai. Toties Krievijai parādu tikpat kā nav.

Pusaudžu grūtniecībaASV ir... Autors: ČOPERS Lietas, par kurām ASV klusē
8.

Pusaudžu grūtniecība.

ASV ir pirmajā vietā pasaulē ar pusaudžu grūtniecības reitinga līmeni. Tikpat augsts grūtniecības līmenis Amerikā kā mūsdienās tur bija jau 1950.gadā. 61 no 1000 pusaudžu meitenēm paliek stāvoklī ikgadu.

11
1737

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [80]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
4RN15 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  4RN15 11.01.14 15:43
 
142
2

Manā mājā klusē par to kurš apēda nutella

spoku dienas joks

Binky avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  Binky 11.01.14 15:41
 
48
0

Tas, ka tu par viņām neesi dzirdējis nenozīmē, ka par viņām klusē. Tās visas ir problēmas par kurām Amerikā cilvēki nekad nav beiguši gaudot.

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 11.01.14 17:28
 
42
0

A pie mums ir mazāks rasisms? Pret čigāniem izturas stipri rezervēti (maigi izsakoties). 

No otras puses labi tikai ja puse melnādaino ir ganksteri, bet čigāni pie mums lielākā daļa zog, apčakarē un izplata narkotikas

4RN15 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  4RN15 11.01.14 16:39
 
37
3

atbildot uz DanielaSun komentāru " Pastāsti labāk par to, ko noklusē ... "  Latvijā noklusē to , kas ir vainīgs zolitudes traģedija.

Soul Eater avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sponsora favorīts
  Soul Eater 11.01.14 15:43
 
25
0

Skatīsimies paši uz sevi, nevis uztrauksimies par citu problēmām.

Tā vien liekas, it kā mums būtu tukši cietumi, mazāk zādzības, veselīgs uzturs un visas grūtnieces ir precētas māmiņas. Nemelosim paši sev! Mums tāpat visa Latvija pilna ar visādiem vazaņķiem/ēm.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.01.14 16:14
 
19
0

Amerikai ir parāds, bet iebilst labāk nevajag, savādāk ieviesīs demokrātiju..

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 11.01.14 19:52
 
17
1

Kā tas ir redzams Tava raksta 4. attēlā, 80% ieslodzīto ASV ir melnie.

Politkorektie amerikāņi nolikvidēja IQ testus, jo līda ārā nejaukais fakts,ka vidējais IQ baltajiem ir 100, šķībacainajiem 105, bet melnajiem- 70- kas kopā ar paaugstinātu emocionalitāti arī uztaisa tos 80% melno cietumnieku.

Cietumi ir pārpildīti vēl tapēc, ka melnajiem sīču ražošana ir bizness, no kā arī pusaudžu grūtniecība- tās grūtniecītes arī parasti ir melnās,kuras negrib vilkties uz skolu, bet slaistīties pa māju un saņemt naudiņu, par kuru nav jaatskaitās mammai.

Ja sieviete ir vientuļā māte (lielākā daļa melno tādas ir-tiesa, parasti tur kāds tēviņš tuvumā ganās), bet strādā,viņai pabalsts par katru bērnu ir $400 mēnesī, medicīna par brīvu, cilvēks,kas bērnu aizved un atved no skolas un pieskata,līdz mate pārnāk, par brīvu.Pārtikas kartītes  bērniem- $180 mēnesī katram. Ja nestrādā,arī pašai vismaz $400 un pārtikas kartīte $180 + žetoni sabiedriskajam transportam+ apmaksāti mobilie+ medicīna par brīvu. 

 Tā kā krāsaino skaits ASV jau pārsniedz balto skaitu zem šādiem uzstādījumiem viņu ekonomikai ir zveģec obligāti. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.01.14 14:10
 
14
0

8. bitch please. Amerkaņi pusaudžu grūtniecību neslēpj, bet ar to lepojās. Tu laikam nēesi redzējis MTV šovu "16 and pregnant"

DanielaSun avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas domaMedaļa Bučiņa
  DanielaSun 11.01.14 16:29
 
13
0

Pastāsti labāk par to, ko noklusē Latvijā ! 

Zomboy avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Riesta laiksMedaļa Sensācija
  Zomboy 11.01.14 16:45
 
8
0

atbildot uz twist komentāru " pats labākais par amerikas parādu-pa... " neviena valsts pasaulē nedrīkst vienkārši ņemt un drukāt sev vajadzīgu summu, šī summa ir atkarīga no valsts teritorijas resursiem (zelts).

sadPepe avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Admins iesakaMedaļa Žurnālists
  sadPepe 11.01.14 16:26
 
7
0

:D  grībētos zināt par ko klusē latvija 

rīkļurāvējs avatars
Medaļa SpoksMedaļa April, April!Medaļa Pamatskolnieks
  rīkļurāvējs 11.01.14 21:09
 
8
1

atbildot uz Sofists komentāru " 3. nepiekrītu par to, ka ASV nevie... " Tu stulbais idiot, ja viens leitis atbrauks uz Latviju un uzspers kaut ko gaisā, tad tas būs jāuztver, ka Lietuva pieteikusi karu Latvijai?. Ne nu tu točna absolūts lohs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.01.14 16:08
 
7
0

atbildot uz Soul Eater komentāru " Skatīsimies paši uz sevi, nevis uz... "

un tomēr dzīvojam ta uz vienas planētas un prom a i z p i s t i e s nevaram... tā ka daļēji tās ir arī mūsu problēmas

nolādētā cenzūra, lai to, kurš to izdomāja, parauj mēnesi ilga caureja ^_^

Chocoboy avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa April, April!Medaļa Spoks
  Chocoboy 11.01.14 17:07
 
7
0

Taisi vēl šitādus rakstus! +

Paldiesparapsveikumiem avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Paldiesparapsveikumiem 11.01.14 17:42
 
6
0

atbildot uz Facebrick komentāru " Par tiem cietumniekiem..Kas vai ta... " Ņem vērā, ka tajās izmaksās ir iekļautas apsargu algas un cita personāla algas...

Mephisto avatars
Medaļa SensācijaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Mephisto 11.01.14 21:48
 
5
0

atbildot uz twist komentāru " pats labākais par amerikas parādu-pa... " Tev lkm nav ne jausmas ka rodas valutas vertiba...

Sofists avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Sviestmaize
  Sofists 11.01.14 21:47
 
5
1

atbildot uz metalkoore komentāru "vai tad vēl neesi attapies ka amerika pati sarī... " Parādi man, lūdzu, oficiālu izmeklēšanas atzinumu, ka ir noticis tas, ko tu saki! Ar to es nedomāju wikipedia informāciju.  Es nenoliedzu, ka nekas tāds nav bijis, bet līdz šim oficiālu atzinumu par to neesmu redzējis. 

enzo69 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  enzo69 11.01.14 18:10
 
4
0

Ja tekstā nebūtu tik daudz kļūdu tad būtu labi, bet tā galvenā doma saprasta. Par ASV un Krievijas parādu varētu pastrīdēties, tu minēji, ka Krievijai tas praktiski nav. Tomēr, ja salīdzina abu valstu IKP un tad ārējos prādus, tad sanāk, ka ASV ir jāatdod viss savs IKP, bet Krievijai puse. Tad tas nekas nav? Bet vispār interesanti papētīt un saprast, ka mums zināmākās un attistītākas valstis kļūtu visnabadzīgākās, ja parāsds būtu jāatdod uzreiz ;)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.01.14 22:51
 
3
0

Daudzi saka, ka Amerikāņi ir stulba nācija, ka tauta neko nejēdz un nesaprot. Atliek iemest aci komentāros un var tikai saprast, ka vairums Latvijas iedzīvotāju nav ne ar ko labāki.

Psych0 avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Karalisks ziedsMedaļa Frostijs
  Psych0 11.01.14 19:46
 
6
3
vinji ari kluse par lielo skaitu izvaroshanas gadijumu, kuros izvarotajs tiek attaisnots, jo taada nu ir virieshu daba. vinji kluse par to ka vinjiem ir lielas problemas ar dzimumu nevienlidzibu. vinji kliedz par vienadam tiesibam, bet geji vairuma shtatu nevar nodot asinis. kad kads aizrada, cik daudz posta asv nodarijusi, vinji tad sauc - bet atceraties ko hitlers izdarija. ka tragiskako notikumu ,jaunajos laikos, vinji uzskata 9_11 teroraktu. vinji uzskata ka vinju tesiba jau kopsh dzimshanas ir neesat ieroci. man nepatik amerika, parak daudz liekulibas.

« 1  2  3  4 »