Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
19
2292

Vai tu būtu gatavs ēst sava ģimenes locekļa, drauga vai paziņas miesu, ja zinātu, ka tā ir pēdējā cerība izdzīvot?? Šie cilvēki to darīja, jo viņiem citas izejas nebija...

Citi nervus kutinoši raksti:

http://www.spoki.lv/vesture/Pamate-no-pekles/497059

http://www.spoki.lv/vesture/Diseldorfas-vampirs/483290

http://www.spoki.lv/vesture/Elle-zemes-virsu/515526

http://www.spoki.lv/vesture/Naves-macs/523676

http://www.spoki.lv/vesture/Barselonas-ragana/512033

http://www.spoki.lv/vesture/Satans-vai-engelis/380844

http://www.spoki.lv/vesture/Aci-pret-aci-ar-navi/486623

http://www.spoki.lv/ekstremi/Iesvetibas-nogalina/401133

http://www.spoki.lv/vesture/Gramatas-kuras-nogalinaja/484967

http://www.spoki.lv/vesture/Noladeto-kruizs/520833

http://www.spoki.lv/vesture/Dahavas-naves-ekspresis/504844

http://www.spoki.lv/vesture/Vesture-soke/516121

http://www.spoki.lv/vesture/Ankoridzas-cilveku-mednieks/495296

http://www.spoki.lv/ekstremi/Sausmigi-patiesi-stasti/399597

http://www.spoki.lv/vesture/Vini-speleja-lidz-navei/502323

http://www.spoki.lv/vesture/Milestiba-pret-mironi/445118

http://www.spoki.lv/ekstremi/Sausmigakie-fetisi-pasaule/353213

Visnesenākais slavenākais un... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
1.

Visnesenākais, slavenākais un vislabāk dokumentētais piespiedu kanibālisma gadījums ir jau daudzu dzirdētais notikums Čīles kalnos 1972. gadā jeb reiss 571. Lidmašīnā no Urugvajas lidoja 45 pasažieri – regbija komanda, kā arī spēlētāju ģimenes locekļi, paziņas un draugi. Lidojot pāri Andu kalniem, lidmašīna avarēja. Par laimi lidmašīnas piezemēšanās uz sniegotās kalnu grēdas bija diezgan mīksta un lielākā daļa (28) pasažieru izdzīvoja. Sākotnēji visi domāja, ka viņus noteikti drīz vien atradīs, bet šis drīz vien ievilkās pārāk ilgi. Astoņi izdzīvojušie vēlāk gāja bojā lavīnā, bet pārējie palika bezpalīdzīgi ar minimāliem pārtikas krājumiem un kaudzi sasalušu līķu. Ar knapi uztvertu radiosignālu viņi dzirdēja, ka viņu meklēšana ir pārtraukta.

Viņi saprata ka vienīgā... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
2.

Viņi saprata, ka vienīgā iespēja izdzīvot ilgāk ir ēst savu mirušo biedru miesu. Šāds šokējošs lēmums ļāva viņiem izdzīvot 72 dienas, kas ļāva diviem no izdzīvojušajiem, Nando Parrado un Roberto Kanesam, doties pāri kalniem meklēt palīdzību, kas izdevās un viņi visi tika izglābti. Šis notikums tika iemūžināts grāmatā “Alive”, kā arī tāda paša nosaukuma filmā, kura tikusi atzīta par vienu no visu laiku labākajām izdzīvošanas filmām kino vēsturē (ideāla filma, iesaku noskatīties!).

1941 gadā vācu karaspēks... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
3.

1941. gadā vācu karaspēks izveidoja pilnīgu Ļeņingradas (tagad Sanktpēterburga) blokādi. Tā turpinājās veselus divus gadus, un tas, kas šo divu gadu laikā notika blokādes iekšienē, ir viens no šausmīgākajiem stāstiem Krievijas vēsturē. Ja padomju armijas cilvēkiem vasaras mēnešos pāri Lādogas ezeram laivās vēl izdevās piegādāt pārtiku nevainīgajiem civiliedzīvotājiem, tad ziemā daudzi mira no bada, bet tie kuri izdzīvoja, var pastāstīt šausmīgus stāstus.

Sākumā vietējiem maizniekiem... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
4.

Sākumā vietējiem maizniekiem tika dota pavēle samaisīt miltus ar zāģu skaidām, lai maizes būtu vairāk. Tāpat tika ķerti un ēsti putni, žurkas, kaķi, suņi līdz daudzi spēra pēdējo soli un sāka ēst savu mirušo tuvinieku miesu. Padomju armija visu to redzot pat izveidoja speciālu dienestu, lai cīnītos pret šādām darbībām, bet redzot, ka tas glābj cilvēku dzīvības, arī viņi neko pārāk necentās aizkavēt.

Kamēr domājot par holokaustu... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
5.

Kamēr domājot par holokaustu un koncentrācijas nometnēm, mums nāk prātā apsardzes cilvēku nežēlība un necilvēcība, maz tiek runāts par ieslodzīto dzīvi iekšienē.

Daudzi nostāsti vēsta ka... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
6.

Daudzi nostāsti vēsta, ka spēcīgākie vīrieši nogalināja vājākos un vārgākos biedrus, lai būtu, ko ēst un varētu izdzīvot. Pat mazi bērni, kuri dzima koncentrācijas nometnēs, tika baroti ar mirušu cilvēku miesu. Tas ir kā vēl viens piliens šausmīgajos holokausta stāstos.

Jūrniekiem ir... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
7.

Jūrniekiem ir “vispateicīgākais” liktenis, lai nekas cits neatliktu kā izdzīvošanas dēļ ķerties klāt necilvēcīgiem soļiem, jo viņi ir ieslodzīti jūru un okeānu ielenkumā un ja nav pārtikas krājumu, tad tos arī nekur nevar iegūt. Tieši tāpēc 19. gadsimta jūrnieku stāsti ir pārpilni ar kanibālisma gadījumiem. Kā piemērs ir minams kuģis “Essex”. Tas notika 1820. gadā , kuģis veda auduma kravu un nogrima. Kuģa apkalpes locekļiem izdevās atrast patvērumu uz Hendersona salas.

Sākotnēji viņi vēl turējās... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
8.

Sākotnēji viņi vēl turējās, barojoties ar notverto putnu gaļu un dažādiem augiem, bet jau pēc nedēļas viņi nolēma laivās doties meklēt kādu apdzīvotu vietu. Tā kā viņiem nebija nekādu pārtikas krājumu, viņi turpat laivās vilka lozes, kuram nāksies uzupurēt savu dzīvību, lai pārējie varētu izdzīvot un izglābties, pārtiekot no viņa miesas. Šokējoši, bet daļai no komandas izdevās izglābties veselu gadu pēc kuģa pazušanas. Uz to brīdi viņi bija apēduši jau 7 savus biedrus.

Franklina ekspedīcija tika... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
9.

Franklina ekspedīcija tika uzsākta 1845. gadā ar mērķi izveidot Ziemeļrietumu pārejas un Kanādas ziemeļu piekrastes karti. Tolaik šāds ceļojums bija pielīdzināms mūsdienu ceļojumam uz Mēnesi. Divi kuģi, “Erebus” un “Terror” bija aprīkoti ar tolaik labāko navigācijas sistēmu, ieskaitot pat tādas ekstras kā iebūvēto centrālo apkuri. Pēdējo reizi kuģi tika redzēti Bafina līcī, nogaidot vētru, bet tad pēkšņi pazuda bez vēsts.

Ekspedīcijas dalībnieku... Autors: ainiss13 Kanibālisms - pēdējā iespēja izdzīvot
10.

Ekspedīcijas dalībnieku liktenis palika neskaidrs veselus desmit gadus, līdz kāds arktiskais pētnieks Džons Rejs satika kādu vietējo inuītu, kurš pastāstīja par ekspedīcijas komandas pēdējām dienām. Izrādījās, ka aiznesti no pareizā maršruta, abi kuģi iestrēga ledū, tāpēc lielākā daļa komandas devās meklēt palīdzību pa sauszemi. Daudzi mira no pneimonijas, bet tie, kuri palika dzīvi, bija spiesti baroties no mirušo līķiem, jo bija palikuši bez pārtikas krājumiem, bet priekšā bija tāls ceļš. Un tomēr ar to bija par maz, lai izglābtos. Britu sabiedrība tolaik bija šokēta par šādām Reja ziņām un pilnībā atteicās pieņemt faktu, ka viņu varonīgie atklājēji gāja bojā šādā necilvēcīgā veidā. Patiesību par to neviens un nekad arī neuzzinās, jo visi fakti ir balstīti uz viena vietējā cilvēka stāstījumu.

19
2292

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [103]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pretīgais lops avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Soarkana Rūžeņa
  Pretīgais lops 08.10.11 15:11
 
125
10

Raksts loti aizrava + no manis

MONTANNA avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa FavorītsMedaļa Uberdraugs
  MONTANNA 08.10.11 14:55
 
70
1

Raksts pa pirmo + 

Namarie avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  Namarie 08.10.11 14:52
 
69
1

Njā...leikas šausmīgi, bet ko tu padarīsi ja gribi dzīvot...?

"Paēdis salkušu nesaprot"

/E. veidenbaums/

Faradejs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Faradejs 08.10.11 15:09
 
56
0

"Labāk būtu ēdis" laikam šajā gadījumā nederēs.

Delicate avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Vidusskolnieks
  Delicate 08.10.11 15:51
 
33
0

atbildot uz Ibumetīns komentāru "     es, personīgi, labāk mirtu... " tagad jau tā var teikt, bet, ja nonāk tādā situācijā, tad domāšana uzreiz mainās. Ne jau tie cilvēki labprāt ēda savus draugus un radus.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.10.11 16:09
 
28
0

Nekur Bībelē nav rakstīc - Tev nebūs cilvēka gaļu ēst. Tiesa, ir "Tev nebūs nokaut" - tā ka domājat paši, kā vienmēr. Bija viens tāds iedomīgs misionārs (vēl nesen), kurš evaņģelizēt uz Jaungvineju devās pats un paķēra līdzi savas meitas arī. "Paldies dievam par vakariņām!" teica vietējie iedzīvotāji...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.10.11 16:14
 
26
0

atbildot uz Kyyy komentāru " Labāk mirtu,nekā ēstu cilvēka gaļu... " Uztaisi eksperimentu. Trīs dienas neko neēd, tikai ūdeni vari dzert. Pēc tam apēd kotleti - un iegaumē labi, ar kādu prieku tu to mirušā cūciņa miesu notiesāsi. Ir nedaudz ātrāks paņēmiens, no rīta dodies mežā bez pārtikas un ūdens, nosoļo 20 kilometrus un mājās pamēģini desasmaizītes :D

kaamis avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa KomiķisMedaļa Iešļūcu vasarā
  kaamis 08.10.11 15:17
 
27
3

Es labāk nolektu no klints nekā ēstu kādu sev tuvu cilvēku...

kirsiits1122 avatars
Medaļa Spoks
  kirsiits1122 08.10.11 15:43
 
20
0

Vairums saka:"Es nekad..es nekad...." Bet reālā situācijā ko jūs darītu?? Es personīgi pati nezinu,ko darītu,teikt,ka nekad neēstu cilvēku,pat bezizejas situācijā un tajos laikos,nevelk,jo nekad neēsmu izbaudījusi patieso badu un bailes no neizbēgamas nāves,un diezvai kāds no jums to ir izbaudījis un jutis! Ekstrēmā sitācijā neviens vairāk sakarīģi un logiski nepadomās!

Ibumetīns avatars
Medaļa Gada spoks 2011Medaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Ibumetīns 08.10.11 15:16
 
35
17

''Mēs vienvienmēr būsim kopā, līz caureja mūs šķirs'', teica jūrnieks ēdot savu draugu. Bet ja godīgi, diezgan traģiski.

SaulsPakne avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  SaulsPakne 08.10.11 17:11
 
12
0

Kad biju Sanktpēterburgā, mums viena omīte kuru satikām rādija, ka kopš blokādes laikiem kuru viņa pārdzīvoja, viņa tagat neiziet no mājas bez maizes klaipa somiņā.

roza ruksits avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SensācijaMedaļa Tīģeris
  roza ruksits 08.10.11 16:13
 
11
0

Vai tu būtu gatavs ēst sava ģimenes locekļa, drauga vai paziņas miesu, ja zinātu, ka tā ir pēdējā cerība izdzīvot??----- tagat jav protams ka neviens nebūtu gatavs, bet ja apstākļi būtu savādāki,tad tu arī to zinātu skaidri...

Ibumetīns avatars
Medaļa Gada spoks 2011Medaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Ibumetīns 08.10.11 15:18
 
18
9

atbildot uz diaana363 komentāru "Tavuprāt, labāk ir mirt? "

   

es, personīgi, labāk mirtu. No gaļas vien atturos un uzturā to lietoju ļoti reti, kur nu vēl stūķēt māgā cilvēka miesu...

nāriņa avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoks
  nāriņa 08.10.11 18:01
 
8
0

atbildot uz BeautyKiller komentāru " Es arī labāk mirtu. Esmu veģetārie... " Bet Tu rēķinies, ka tādā gadījumā citi - mazāk izvēlīgie - appēstu Tevi? ;)

Es nezinu, ko es darītu tādā situācijā. Atliek vien cerēt, ka nekad to arī neuzzināšu.

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 08.10.11 14:50
 
10
2

Kārtējais labais raksts, Aini.

blagues avatars
Medaļa ZebraMedaļa SviestmaizeMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  blagues 08.10.11 16:04
 
7
0

badaspēles

sarkanais avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Jubilārs
  sarkanais 22.01.12 15:36
 
6
0

izsalcis cilvēks nav sev saimnieks

passerby avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  passerby 08.10.11 17:40
 
6
0

Manupārt, interesantāks raksta jautājums būtu: "Vai tu būtu gatavs ziedot sevi (savu miesu), citu izdzīvošanai?" Man šķiet, ka man nav tik liels izdzīvošanas instinkts un es labāk ziedotu sevi, nekā ēstu citus cilvēkus.

Jebkurā gadījumā situācijā, kad kanibālisms, kas ietver kāda cilvēka nogalināšanu, ir vienīgais veids, kā kādai cilvēku grupai izdzīvot, tas ir ētiski attaisnojams, jo pretējā gadījumā tiek nogalināts nevis kāds viens cilvēks, bet gan visi grupā ietilpstošie cilvēki.

Tieši tāpat arī pretējā situācijā, kad izdzīvošanai nav nepieciešamība kādu nogalināt, nav attaisnojams ne kanibālisms, ne arī cūku, govju vai vistu nogalināšana, kas šobrīd atšķirībā no kanibālisma ir pilnīga norma.

passerby avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  passerby 09.10.11 01:21
 
5
0

atbildot uz KasiitisLV komentāru "Nāve nav sliktākais ,kas var notikt ,ja Tu to a... " Ar ko mirušā atsāšana sapūšanai vai tārpu sagraušanai ir lielāka cieņas izrādīšana par apēšanu, nodrošinot savu izdzīvošanu?

kissikEEE avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  kissikEEE 08.10.11 16:30
 
4
0

labs raksts ))) malacītis :*

« 1  2  3  4  5 »