Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
30

Kaķis ir viens no vajadzīgajām lietām dzīvē.

1.Tavs kaķis uzklausīs tevi vienmēr, pat, ja tavs kaķis kož un skrāpē. 2.Kad esi apaukstējies vai slims, kaķis tev nogulsies blakus un sildīs tevi. 3.Tiesa, ka kaķis dienu pavada guļot, bet ja kaķis ir nomodā, nav nemaz tik slikti paspēlēties ar viņu. 4.Kaķis tavā sirī ievieš mājīgumu un mīlestību. Kad viņš murrrā, tava sirds kļūst atvieglotāka. Kad pārnāc no darba noguris pie durvīm sagaida tavs kaķis. Tas ievieš plašu smaidu sejā un palīdz labsajūtai.

Kas tad īsti ir kaķis?

Kaķis tavā vientulībā var būt tavs sarunu biedrs, jo kaķis tevi cenšas saprast un uzklausīt. Reizēm tas pat ir interesanti. Kaķi tev vienmēr palīdzēs mājā ienest jaunus priekšmetus. (aplūkojot kas tas tāds) Pēc brīža viņi aposta jaunās lietas un ērti iekārtojas blakus priekšmtam vai uz tā. Ja tev ir kaķis, tad vari biežāk doties pastaigā un iegriezties dzīvnieku veikalā, nopirkt barību un smiltis. Tavs mīlulis liks tev piecelties lai iztīrītu kastīti un iebērtu tukšajā trauciņā kaķbarību. Kaķis tev vienmēr liks pasmaidīt, jo tie mēdz darīt interesantas un smieklīgas lietas. Kaķis tiek lutināts un cienīts.

Ko domā kaķis?

Kaķis mēdz domāt savādas lietas. Kaķis ļoti bieži iedomājas, ka ir mājas saimnieks. Liek viņu lutināt un paijāt un bužināt un pabarot.... cik apnicīgi tas liekas. Īstenībā tas ir labāk nekā nebūtu jādara nekas. Tev kļust tikai labāk kad visu to dari.

Ar kaķiem dzīve ir labāka!

 Autors: Avatarija Kaķi #1
1.
 Autors: Avatarija Kaķi #1
2.
 Autors: Avatarija Kaķi #1
3.
 Autors: Avatarija Kaķi #1
4.
0
30

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 09.01.18 20:15
 
1
0

  

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 25.01.18 15:39
 
0
0

  

Padomdevēja avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Praida olaMedaļa Sensācija
  Padomdevēja 25.01.18 17:00  
 
0
0
man dažreiz šķiet ka mans minkāns speciāli uzvedas kā klauns lai uzjautrinātu