Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

komentāri [548]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
CaptainOwnage avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  CaptainOwnage 02.02.14 02:21
 
5
3

atbildot uz Maija Paarsla komentāru " Par saviem greekiem es staashos Dieva prieksh... " protams, ka staasies, chetraapus no mugurpuses mazaa

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 02.02.14 15:50
 
3
1

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Kur esmu minējis, ka nevajag ticēt? :) Tika... " Redz cik smieklīgi, Tu saku, ka ticību piekritējiem patīkot nomelnot citādi domājošos, bet pats savā rakstā esi nomelnojis kristiešus...Tāds nedaudz haoss Tavā domu gājienā : D

Lai nu kā, es nepieskaitu sevi ne pie vienas konfesijas, bet uzskatu, ka cilvēkam ir nepieciešama garīgā attīstība tik pat ļoti kā fiziskā, jo tā māca būt ētiskam un labsirdīgam kā pret sevi, tā citiem un dabu. Jo neticot nekam, cilvēks var kļūt ļoti sautīgs un tad jau veidojas kā tāda anarhija vai ne?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.02.14 15:24
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Panesu. Zinu, ka nav nekāds dižais raksts. B... " Normāls salīdzinājums. Par kaut kādu aizliegšanu pats esi izdomājis.

LordsX avatars
Medaļa Troll killerMedaļa MildaMedaļa Burvju klana biedrs
  LordsX 18.07.14 17:35
 
2
0

atbildot uz edenija komentāru " Labāk, ticēt Dievam un pēc tam nomir... " Dienas doma...

Advokāts avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Caca
  Advokāts 03.02.14 08:55
 
3
1

Varas izpausmes nemainās, tā maina tikai rīkus. Ja agrāk pār tautu valdīja baznīcas un cilvēki pielūdza Dievu, tad tagad pār tautu valda valdība un cilvēki pielūdz naudu. 

Superīgs raksts ;) Labākais, ko esmu lasījis saistībā ar reliģiskām lietām.

Agrāk es arī ļoti pievērsos Dievam, baznīcai, regulāri gāju uz to utml, līdz brīdim, kad sāku lasīt filozofiju. Tas tā kā atvēra acis, jeb lika vairāk domāt. Un pamatoti. Šobrīd baznīcās neredzu neko vairāk kā tīru biznesu. 

Anonīms
subtractor 16.05.18 17:54  
 
2
0
Ja jau baznīca ir tik svēta, tad kādēļ gan tā no mums slēpj Vatikāna slepenā arhīva seno dokumentu saturu!? - Lai uzturētu svēto caureju mūsu prātos
girtish avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Recidīvists
  girtish 02.02.14 11:33
 
2
0

Kur aitas, tur vienmēr būs arī cirpēji. Ne jau tikai reliģījā....  Joprojām visas televīzijas(arī ziņu raidījumi) ir pilnas ar propogandu kas mūs zombē nevajag nemaz iet uz baznīcu - pievērsties kādai reliģījai.... šā vai tā  tavu "vilnu" cērp.....  ja nedomā par patiesām vērtībām.

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  ugnotbug 02.02.14 19:11
 
3
1

Domāju, ka baznīca ir ierocis cilvēku kontrolei.

Precīzi! Organizētā reliģija [vai kāds zina vēl kādu vārdu savienojumu, kas sākas ar "organizētā"?] ir veids, kā kontrolēt cilvēku uzvedību, nomācot racionālu un loģisku domāšanu. Patiesībā jebkuru domāšanu ārpus rāmjiem. Un reliģija ir divkosīga tādā ziņā, ka... Nu, patiesībā divkosība izpaužas daudz un dažādos veidos, daļa rakstā ir pieminēti. Vislielākie kretīni, kādus esmu dzīvē saticis, ir bijuši ļoti reliģiozi. Jo cilvēks taču var būt pēdējais pi**is, bet viņš aizies uz baznīcu, parunāsies ar vietējo pedofīlu par saviem varoņdarbiem, noskaitīs pātarus un pēc nāves dosies uz paradīzi. Īzī pīzī, beib! Bet Tu tikmēr vari katru dienu vest desmit tantiņas pāri ceļam, dot maizi un pajumti tiem, kam to patiešām vajag, būt pieklājīgs kā lords, bet paradīzi tev neredzēt kā savas ausis! Jo tu nepielūdz To Vienīgo Visuvareno, kurš eksistē visvisādās formās un katras formas kvēlākie fani ir pretiniekiem rīkli gatavi pārgrauzt, jo tiem nav īstais Dievs, bet gan Ķīnas viltojums... Tad nu man ir tāds jautājums - nah man vajag ar kādiem kretīniem pēcnāves dzīvi pavadīt, trinkšķinot miniarfu un lidinoties starp mākonīšiem? Es labāk dodos uz elli, jo tur būs visi foršākie cilvēki, apkure nebūs problēma un sievietes - tikai kritušās! 

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 17:34
 
2
0

atbildot uz reiven komentāru " Izlasi vēlreiz un uzzināsi, ka es nenoliedz... " atvaino. 

redz, ir divi varianti, kad jēzus varēja tikt sists krustā - 30 gada 7 aprīlis vai 33 gada 3 aprīlis. atkarībā no tā, kā rēķina. tas, ka divas (patiesībā trīs, ja ņemam koptus) kristīgās baznīcas laiku skaita katra atšķirīgi, tā jau ir cita lieta.

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 02.02.14 15:19
 
3
1

Nekas nav tikai balts vai tikai melns- ne reliģija, ne politika, ne Jūs, ne es. Ja tas ir skaidrs, tad kāda jēga censties kaut ko īpaši "nolikt"? Visur ir harmonija (labā un ļaunā līdzsvars). Arī katrā reliģijā ir ļaunums, bet arī daudz kā laba, jo tā māca būt ētiskam, pieklājīgam un laipnam pret citiem (šīs vērtības mūsdienās pietrūkst). Tādēļ ir muļķīgi būt nekorektam un aizskart citu cilvēku reliģiju, jo tā ir ļoti personiska un subjektīva lieta. Tevi, autor, jau neviens nespiež ticēt, tad nespied neticēt tos, kas to vēlas ar savu negatīvo viedokli : )

Bleksmits avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Jubilārs
  Bleksmits 02.02.14 02:12
 
2
0
zeitgeist filmu saskatijies.

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 17:02
 
2
0

atbildot uz Harbinger of sorrow komentāru " varbūt ne par tēmu un mūs tas īpaši neietekmē... " tā arī mēdz būt. amerika vispār ir brīnumu zeme.

protams, mēs nemaz neesam tik īpaši. cilvēkam vienkārši gribējās izskaidrot to, ko viņš nesaprot un nespēj kontrolēt, tāpēc arī rodas lielākā daļa reliģiju. oftopiks - reku par dēmonu izdzinējiem Benny Hinn: Let the Bodies Hit the Floor: 

http://www.youtube.com/watch?v=5lvU-DislkI

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.14 12:48
 
2
0

šausmas! Tad jau jāizmaina arī LV himnas teksts,jo sazombētais himnas autors  atļāvās lūgt dievu,lai tas svētī Latviju

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 03.02.14 06:31
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " ŠPalasīju grāmatas pa šai tēmai un noskatījos... " Protams, ka gāja. Tā laika Eiropā bija jauno muižnieku pārprodukcija, pēc mantošanas tiesībām visu mantoja vecākais dēls, un pārējiem atlika tikai vilkt mugurā bruņas un iet kaut ko salaupīt. 

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 01:11
 
2
0

atbildot uz lecopers komentāru " Dakteri saņemot algu maksā nodokli tāpat kā... " Pieņemsim mācītāji nemakstā. Bet cik vieņiem saziedo? Cik no tās naudas viņi tērē labdarībai, baznīcas uzturēšanai, rēķiniem, utt. Par to neesi aizdomājies? Bet par to nav runa.

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 01:41
 
3
1

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Nu tu jau izteici viedokli ar par manu niku, ... " Jau vēls, jāiet gulēt. Citam uz darbu, citam uz skolu. Saka, ka gudrākais piekāpjas.

Paldies par diskusiju, ceru, ka Tev veiksies. Atvainojos ar visām negatīvajām negācijām, jo tādu ikdienā jau pietiek. Esam tomēr latvieši (tas varētu mūs vienot). Ceru, ka neturēsim ļaunu prātu viens uz otru, jo katram ir sava taisnība (kas nav slikti). Veiksmi, attīstību un gudrību vēlu gan Tev, gan sev svešiniek, jo tas tomēr pats galvenais. Arlabunakti : )

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 00:42
 
3
1

atbildot uz lecopers komentāru " amerikā 90% ir ticīgie un tur ir vislielāka... " Reliģiski cilvēki "pēc pieraksta" va tiešām? Reliģisks cilvēks apmeklē savu baznīcu un ievēro saas reliģijas dogmas. Cik pasaulē tādu ir? Maz, tici man. Arī Bībers ir ticīgs, bet cik bieži viņš Tavuprāt iet uz baznīcu? Tā ir tikai klišeja, daudziem. Īsteni ticīgs cilvēks nebūs noziedzinieks (bet arī ticīgie grēko, neviens nav perfekts).

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.07.14 17:00
 
2
0

atbildot uz LordsX komentāru " Kristus teica: "Pēdējās dienās daudzi kritīs ... " Angliski ir viena frāze, kas man ļoti iet pie sirds šajā sakarā. Justifying your existance. Varu saprast vēlmi, iemeslus un ieguvumu no šīs pārliecības, bet tas ar ko man ir grūtības sadzīvot... fakts, ka vairākumam cilvēkiem ar šādiem uzskatiem, ir spēcīga vēlme par to pārliecināt arī citus, jo paši vēl aizvien nav apmierināti. Ironija.

Aura X avatars
Medaļa BakalaursMedaļa KārumnieksMedaļa Spoki flame
  Aura X 03.02.14 17:34
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Nu teorētiski jau viena patiesība ir, bet lie... "  

Patiesība var arī nepastāvēt - var pastāvēt vairāk taisnīgs vai mazāk taisnīgs iznākums kādai no pusēm. Visi tiesību strīdi ir tiesību normu interpretācijas jautājums, ko katra puse arī izmanto savu zināšanu robežās. Slikts ir tas advokāts, kas iet uz tiesu jau zinot, ka viņa pusei nav taisnības, bet naudu iekāst gribās. Labs ir tas advokāts, kurš zina, ka šajā jautājumā ir iespējams taisnīgs rezultāts klienta interesēs un uz to arī koncentrējas.

Nav svarīgi, kuram ticēt, svarīgi atrast samērīgo līdzsvaru. Lai vainīgais saņem sodu, lai tie, kas strīdas - izlīgst un panāk vienošanos.

Sarcastic avatars
Medaļa TeamworkMedaļa TulpīteMedaļa Vidusskolnieks
  Sarcastic 09.10.14 06:13
 
2
0
Baznīca un Dievs, ir divas dažādas lietas. Cilvēks to ir padarijis par Dieva namu, pēc saviem ieskatiem.

spoku dienas doma

« 3  4  5  6  7 »