Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

komentāri [543]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 15:31
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Jūds ir rase? ;) " jūds ir etniski reliģiska piederība. arābs arī nav rase, ja nu kas. ja akurāt gribi runāt par rasi - vārds, ko meklē, ir semīts

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 00:16
 
2
0

atbildot uz lecopers komentāru " Tu jauc ticēšanu ar realitāti. to, ka mākon... " Tu gribi teikt, ka, piemēram fanātiskās Bībera sekotājas neizturās tā it kā viņš būtu Dievs? Tā ir pielūgšana. Ir cilvēki, kas nevar izturēt bez alkohola vai narkotikām- tas ir viņu elks, Dievs, viņu esības pamats. Ar faktu, ka līst lietus nepietiek, var tam ticēt un var neticēt. Pielūgt var arī reālas lietas, tam nav jābūt nekam pārdabiskam (facepalm). Es domāju, ka esi informētāks reliģijā, ja reiz rakstīji šo rakstu.

Aura X avatars
Medaļa BakalaursMedaļa KārumnieksMedaļa Spoki flame
  Aura X 03.02.14 12:39
 
2
0

atbildot uz Harbinger of sorrow komentāru " viena no patiesības iezīmēm ir tā, ka var būt... " Laikam nekad neesi bijis tiesā. :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.07.14 17:00
 
2
0

atbildot uz LordsX komentāru " Kristus teica: "Pēdējās dienās daudzi kritīs ... " Angliski ir viena frāze, kas man ļoti iet pie sirds šajā sakarā. Justifying your existance. Varu saprast vēlmi, iemeslus un ieguvumu no šīs pārliecības, bet tas ar ko man ir grūtības sadzīvot... fakts, ka vairākumam cilvēkiem ar šādiem uzskatiem, ir spēcīga vēlme par to pārliecināt arī citus, jo paši vēl aizvien nav apmierināti. Ironija.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 03.02.14 06:31
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " ŠPalasīju grāmatas pa šai tēmai un noskatījos... " Protams, ka gāja. Tā laika Eiropā bija jauno muižnieku pārprodukcija, pēc mantošanas tiesībām visu mantoja vecākais dēls, un pārējiem atlika tikai vilkt mugurā bruņas un iet kaut ko salaupīt. 

Topošais Uzņēmējs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Mūsdienu domātājsMedaļa Mūsdienu domātājs
  Topošais Uzņēmējs 29.04.15 21:49
 
2
0

Ja runājot par krusta kariem, tad mēs visi pamatskolā mācijāmies, ka krusta kari notika tādēļ, ka vāciešiem vajadzēja šīs teritorijas, ostas- rīga... 1. Labs ģeogrāfiskais novietojums.. 2. desmitā baznīcas tiesa u.t.t., vnk ar šo gribu pateikt, ka krusta karu tā vnk nosauca, jo vāciešiem vajadzēja šīs teritorijas, un tāpēc viņi tā šo karu nosauca. Varbūt man nav taisnība, bet vienkārši saku ko man mācija. Pārāk gudri izteikties nemāku. 

CaptainOwnage avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SpoksMedaļa Jubilārs
  CaptainOwnage 02.02.14 02:21
 
5
3

atbildot uz Maija Paarsla komentāru " Par saviem greekiem es staashos Dieva prieksh... " protams, ka staasies, chetraapus no mugurpuses mazaa

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 02.02.14 18:43
 
3
1

atbildot uz shtekers komentāru " nekr tak bībelē nav rakstīta Marijas izcelš... " Tātad, ja Marijas izcelšanās kā tu saki Bībelē nav rakstīta, tātad viņa ir uzreiz arābiete, ja Jēzus ir arābs kā tu minēji? Vēljoprojām pliks minējums.

iignja avatars
Medaļa TulpīteMedaļa BakalaursMedaļa Zebra
  iignja 02.02.14 17:02
 
2
0

atbildot uz Harbinger of sorrow komentāru " varbūt ne par tēmu un mūs tas īpaši neietekmē... " tā arī mēdz būt. amerika vispār ir brīnumu zeme.

protams, mēs nemaz neesam tik īpaši. cilvēkam vienkārši gribējās izskaidrot to, ko viņš nesaprot un nespēj kontrolēt, tāpēc arī rodas lielākā daļa reliģiju. oftopiks - reku par dēmonu izdzinējiem Benny Hinn: Let the Bodies Hit the Floor: 

http://www.youtube.com/watch?v=5lvU-DislkI

Nexo avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Nexo 02.02.14 14:07
 
3
1

Bībeli sarakstīja cilvēki, nevis kaut kāds dievs. Pupu mizas.

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 02.02.14 16:45
 
2
0

atbildot uz *****zakis komentāru " viena no pretigakajaam un ljaunaka... " Un to saka reliģisko kustību eksperts? Kundziņ, Tu pat latviski nemāki rakstīt, bet tēlo no sevis nez kādu Einšteinu (plamface).

girtish avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Recidīvists
  girtish 02.02.14 11:33
 
2
0

Kur aitas, tur vienmēr būs arī cirpēji. Ne jau tikai reliģījā....  Joprojām visas televīzijas(arī ziņu raidījumi) ir pilnas ar propogandu kas mūs zombē nevajag nemaz iet uz baznīcu - pievērsties kādai reliģījai.... šā vai tā  tavu "vilnu" cērp.....  ja nedomā par patiesām vērtībām.

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 03.02.14 02:30
 
4
2

Raksts tāds visai apšaubāms - ko tādu varētu uzbliezt kādā 9.klasē, neko nemācoties, lai izspruktu no situācijas - vispārzināmas frāzes, nekā konkrēta, tēma, kas vienmēr izraisa ažiotāžu.

Bet komentāri gan ir debešķīgi. Es nemaz nezināju, ka spokos ir tik daudz dažādu akadēmiķu - te vēsturnieki, te biologi, te maģistri turpat vai visās jomās. Nu lieliski! Ja vēl gramatika pieklibotu tikai neuzmanības dēļ, tad pat būtu ticami :)

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 00:42
 
3
1

atbildot uz lecopers komentāru " amerikā 90% ir ticīgie un tur ir vislielāka... " Reliģiski cilvēki "pēc pieraksta" va tiešām? Reliģisks cilvēks apmeklē savu baznīcu un ievēro saas reliģijas dogmas. Cik pasaulē tādu ir? Maz, tici man. Arī Bībers ir ticīgs, bet cik bieži viņš Tavuprāt iet uz baznīcu? Tā ir tikai klišeja, daudziem. Īsteni ticīgs cilvēks nebūs noziedzinieks (bet arī ticīgie grēko, neviens nav perfekts).

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 01:11
 
2
0

atbildot uz lecopers komentāru " Dakteri saņemot algu maksā nodokli tāpat kā... " Pieņemsim mācītāji nemakstā. Bet cik vieņiem saziedo? Cik no tās naudas viņi tērē labdarībai, baznīcas uzturēšanai, rēķiniem, utt. Par to neesi aizdomājies? Bet par to nav runa.

SinagogenBombardiren avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Laimīgu Jauno gadu
  SinagogenBombardiren 03.01.16 00:21
 
4
2

Nē - kristietībai. Tā cilvēcei, nesusi tikai karus un ciešanas, gluži, ktā pat kā islams.

fuck u Chelios avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KlaunsMedaļa Veiksmes lāde
  fuck u Chelios 03.02.14 00:37
 
3
1

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Nu te parādās vēl viena fanāta izdomājumi. ... " Starp citu, "Mūsdienu Domātājs" ir pārāk skaļš vārds. Ieteiktu sākumā izlasīt kādu gudru grāmatu, iemācīties filozofiski spriest, argumentēt savas idejas (nevis tikai izkliegt apvainojumus saucot lasītājus par meļiem). Un pirms taisi rakstu, savāc informāciju no visām pusēm, nevis subjektīvi stosties šaurā telpā (lūkojies plašāk). Tad varbūt tiešām būsu "Domātājs", nevis mediju, televīzijas un interneta zombis bez viedokļa (neuztver to kā uzbraucienu).

Aramiss65 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Aramiss65 06.04.14 17:12
 
2
0

Raksta autoram ir visai miglains priekšstats par baznīcas vēsturi un bībeli. Mūdienās zināmā kristietība sākās 4. gadsimtā mūsu ērā Romas imperatora Konstantīna valdīšanas laikā. Kristietība, protams, pastāvēja arī līdz tam, taču tā tika nežēlīgi vajāta. Imperatora Konsantīna laikā kristietība tika legalizēta, taču ar nosacījumu, ka tā pieņems pagāniskos ticējumus un rituālus. Liela daļa šos rituālus un ticējumus arī pieņema, neskatoties uz to, ka tas ir pret svētajiem rakstiem. Oficiāli tas tika deklarēts kā solis, kas palīdz pagāniem pieņemt kristīgo ticību. Realitāte gala rezultātā bija tāda, ka legalizētā "kristietība" tika pilnībā paganizēta. Sabata vietā (sestdiena) kā svētāma tika pieņemta Saules diena (svētdiena), un pagāniem pierasto daudzu dievu vietā tika ieviesti svētie, kā arī pagāniem pierastā statuju un bilžu pielūgšana. Arī ticības doktrinālajos jautājumos tika daudz kas izmainīts. No baušļiem tika izmests 2. bauslis "Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes. Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem, jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst, un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.", kā arī izmainīts 4. "Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus. Bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam, tad nebūs tev nekādu darbu darīt, nedz tev, nedz tavam dēlam, nedz tavai meitai, nedz tavam kalpam, nedz tavai kalponei, nedz tavam lopam, nedz tam svešiniekam, kas ir tavos vārtos. Jo sešās dienās Tas Kungs ir radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tur atrodams, un septītajā dienā Tas Kungs atdusējās; tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu, lai tā būtu svēta.." uz vienkāršu "Tev jāsvin svētā diena" un 10 sadalīts divās daļās. Tika pieņemta pasaciņa par mūžigo elli, kur mūžigi tiks mocīti tie, kas nav Paradīzē,  pasaciņa par mūžīgi dzīvo dvēseli, un daudzas citas, kuras raksti noliedz. .

Vēlāk Romas bīskaps tika saukts par Pāvestu, kas ir Dieva vietnieks un ir tikpat nemaldīgs kā Dievs un pāvests sāka valkāt visu to pašu atribūtiku, kuru valkāja pagānu Saules dieva virspriesteris. Arī pāvesta tituls "Pontifex Maximus" ir pagānu Saules dieva virspriestera tituls un atrodams jau senās Sīrijas un Babilonas laikos, kur ar šo pašu titulu tika apzīmēti Saules dieva virspriesteri. Tāpat pāvesta nemaldīgums ir pārņemts no pagānu Saules dieva virspriestera, kas arī tika uzskatīts par nemaldīgu.

Faktiski mūsdienās Romas katoļu baznīcā ir tas pats senās Romas pagānisms, tikai ar to starpību, ka pagānu dievu personāži ir nosaukti vārdos, uri ir paņemti no bībeles un vēlākiem šīs pašas baznīcas kanonizētajiem.

Attiecīgi visi šīs baznīcas noziegumi jau sākot no tā paša 4. gadsimta mūsu ērā ir izdarīti labākajās pagānisma tradīcijās 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.02.14 15:24
 
2
0

atbildot uz Mūsdienu domātājs komentāru " Panesu. Zinu, ka nav nekāds dižais raksts. B... " Normāls salīdzinājums. Par kaut kādu aizliegšanu pats esi izdomājis.

PūcīgāPūcīte avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Kapteinis Huks
  PūcīgāPūcīte 18.07.14 21:16
 
3
1

Es nepiekrītu šim rakstam. Dievs, ja nav vainīgs, ka šie cilvēki dara sliktas lietas. Jūs te sakat, ka Dievs ir slikts, Jēzus ir slikts, bet ko viņi sliktu ir izdarījuši ?! Viņi nav vainīgi, ka cilvēki viņus attēlo citādāk un domā citādāk, tādēļ pārveido svētos rakstus pēc sava prāta. Šobrīd ar šo rakstu tu veido sliktu priekšstatu par Dievu un reliģiju, kā tādu. Es vrb nemāku pareizi noformulēt savas domas, bet ceru, ka jūs saprotat, ko es cenšos pateikt. Tie cilvēki izdarīja, ko izdarīja, taču tikai tpc, ka viņi saka, ka tas bija reliģijas dēļ tas nenozīmē, ka tas ir tas ko Dievs mums vēlējis. Dievs savā ziņā ir mīlestība, draudzība un prieks. Vienīgais, ko Dievs ar saviem baušļiem ir centies panākt, ir tas, ka cilvēki dzīvo saticīgi un draudzīgi. Cerams jūs sapratāt...

spoku dienas doma

« 3  4  5  6  7 »