Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
579

Hitlers un Nacistu partija ļoti pieturējās pie jēdziena “Izredzētā rase’’. Šī ideoloģija noteica, ka Āriešu rases, proti Ziemeļeiropas pēcteči, pārsvarā ģermāņi, reprezentēja ‘’tīro rasi’’. Ideāls piemērs ir tā sauktais “Übermensch”, jeb supercilvēks. Visi tie, kuri neatbilda parametriem bija “Untermensch” jeb burtiski zemcilvēks. Šeit tiks apspriests tas cik ļoti Hitlers lika cerības uz tā sauktajiem supercilvēkiem.

Izveidot izredzēto rasiDoma... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
1.

Izveidot izredzēto rasi

Doma par Izredzēto rasi nāk no 19.gs. rasu teorijas, kura noteica rasu hierarhiju, proti, tautas un kultūras deģenerējas tām sajaucoties. Pašā apakšā bija tumšādaino rases kā aborigēni un Āfrikas ļoti tumšie iedzīvotaji jeb nēģeri. Nacisti uzskatīja, ka šie melnie ir ar zemāku intelektu un fiziski vājāki nekā eiropieši. Pa vidu atradās dienvideiropieši – spāņi, portugāļi, itāļi u.c. Šie eiropieši ar tumšajiem matiem un tumsnējāku ādas krāsu tika uzskatīti tikai daļēji nepiederīgi, krustojoties ar zemcilvēkiem. Augšgals piederēja āriešiem – vāciešiem, angļiem, skandināviem, holandiešiem. Ārieša paraugs bija zilacains un blonds cilvēks, kuram bija lemts valdīt jaunājā tūkstoš gadu Reihā.

Bildē Hitlers ar Lebensborn... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
2.

Bildē, Hitlers ar Lebensborn virsnieku

Eigēnika

Lai nodrošinātu ģenētisko tīrību, Hitlers ieviesa speciāli izvēlētu cilvēku vairošanās programu caur rasu pseido-zinātni eigēniku. Precības starp ārieti un zemākas rases pārstāvi bija aizliegtas, un nacisti pat steralizēja nevēlamos, garīgi atpalikušos un slimos. Daudz no tā vēlāk tika sasaistīts ar holokaustu.

Bildē paraugs āriescaronu... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
3.

Bildē, paraugs āriešu ģimenei

1932. gadā Hitlers uzsāka programmu ''Lebensborn'', kas burtiski nozīmēja ‘’dzīvības pavasari’’ jeb āriešu rases atdzimšanu. Tika izveidotas speciālas vairošanās iestādes, kurās speciāli izvēlētas sievietes tika apaugļotas, to varēja darīt tikai SS pārstāvji. Vāciski runājošs vīrietis varēja pieteikties tikai, ja viņš bija tīrs ārietis, un ka viņa dzimtai varēja izsekot līdz pat tālajam 1750. gadam. Līdz programas slēgšanai 1944. gadā, tās ietvaros piedzima 44 tūkstoši mazuļu. Vācieši arī no iekarotajām teritorijām sagrāba āriešu sievietes un bērnus, no Polijas vien tika paņemti vairāki tūkstoši blondu zilacainu bērnu.

Bildē Untermench bīstamais... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
4.

Bildē, Untermench bīstamais pieaugums var iznīcināt āriešus

 

Bildē Hitlers... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
5.

Bildē, Hitlers ar Hünenmensch

Hitlera apsēstība nebeidzās tikai ar zilām acīm un blondiem matiem. Hitlera deva arī priekšroku lielam augumam un spēkam, tādēļ āriešiem, kuri bija spēcīgi un brangi augumā tika dota priekšroka. Tuvu Lebensborn beigām Hitlers noteica, ka jaunajiem kandidātiem ir jābūt vismaz 1.83 metru gariem. Tie, kuri bija vēl garāki tika uzskatīti par paraugu “Übermensch”, un tiem tika dots jauns nosaukums “Hünenmensch”, jeb megalīta cilvēks.  Viņš tos uzskatītja par tuvākajiem līdziniekiem senajiem ģermāņiem, no kuriem ārieši bija cēlušies. Ja biji “Hünenmensch” tev tika pasniegta īpaša medaļa Hünenkreuz – megalīta krusts, kā arī tūlītēja paaugstināšana par SS virsnieku. Tie, kuri slimoja ar gigantisma slimību nebija pieskaitāmi. Jo pārdabisks augums nebija uzskatām par bioloģiski normālu, līdz ar to tie tika pieskaitīti ‘’Untermenschen’’.  Steralizācija biju viņu liktenis.

Bildē pa... Autors: Panzer Hitlera supercilvēki
6.

Bildē pa vidu Hünenmensch

2
579

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [32]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.08.17 21:09
 
33
2

atbildot uz KKK komentāru " mums vajag Hitleru lai vins attiritu ei... " Piekīrītu! Līdz kaklam, ka āfrikāņi, jobanie pi*ari tik pišās ar visiem, reāli VISIEM un laiž bērnus  jeb stulbos nigērus pa visu pasauli. Viņiem neinteresē, ka pašiem nav ko rīt un ūdens ir tikai peļķeēs. Kapēc neuztaisīt 50 bērnu? Lai tak brauc uz eiropu un tur visu piš. Stulbie nigēri. Ceru, ka viņus kādreiz ar ieročiem sadzis no visas pasaules uz āfriku un tur lai arī dzīvo savos mēslos.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 08.08.17 15:34
 
31
1

Ne viss bija slikts no nacistiem.. teikt, ka bija, būtu tas pats, kas nedzert kafiju tikai pāpēc,ka mans kaimiņš nepatīk un viņš dzer kafiju.

Hescafe avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  Hescafe 11.08.17 11:21
 
32
3

Tauta, holokausts ir žīdu meli!    Bet realitātē - hitlers cīnījās par tīru eiropu. Viņš neļāva tādām izdarībām notikt, kā pašlaik to dara Merkele.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.08.17 20:38  
 
25
1
Ja abiem vecākiem ir šizofrēnijas pazīmes, ir 50% iespēja, ka bērns piedzims ar to. Pēc kastrācijas vai sterilizācijas parasti pazūd arī dzimumtieksme. Man nepatīk manis pārmantotā iedzimtība uz kalsnumu, nervu problēmām un citām lietām, tāpēc pat īsti nezinu vai strlizācija ir tik slikta lieta, ja veido stiprāku cilvēku kopienu, kas ir izturīgāki, gudrāki, spēcīgāki.
vienkarši Ivo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  vienkarši Ivo 09.08.17 20:12
 
21
0

Vispāt šitā  ideja par garīgi atpalikušo, alkašu ,nariku un recidīvistu sterilizēšanu nemaz nepieder Ādolfam. Demokrātijas lielvalstī ASV darīja tieši to pašu . Hitleram vispār bija ļoti maz personīgo ideju , koncentrācijas nometnes aizguva no komunistiem, antisemītisms vispār ir vecs kā pasaule . Japāņi savās koncentrācijas nometnēs darīja trakākas lietas, bet neviens netika tiesāts, kur nu vēl sodīts .

Anonīms
KKK 08.08.17 20:50
 
19
1

mums vajag Hitleru lai vins attiritu eiropu no melnadaino sergas!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.08.17 21:10
 
15
2

Un melnādainie ir spēcīgāki par baltajiem. Viņi manā uztverē ir kā alu cilvēki - neizglītoti, stulbi, bet spēcīgi.

JustARide avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Betmens
  JustARide 10.08.17 11:20
 
11
0

atbildot uz vienkarši Ivo komentāru " Vispāt šitā  ideja par garīgi atpa... " Viens aspekts, kas parasti netiek ņemts vērā, runājot par otrā pasaules kara laika pasauli, ir tas, cik daudz neiecietīgu ideju, skatoties no mūsdienu perspektīvas, tolaik bija populāras arī ārpus Vācijas un Japānas. Amerikā valdīja rasu segragācija, antisemītisms valdīja arī Padomju Savienībā, bet komunistiskās un nacistiskās pārliecības bija izplatītas visā pasaulē. Pat liberālisma dzimtene Liebritānija ķīmiski kastrēja geju - kara vadoni, enigmas koda uzlauzēju un vienu no datortehnoloģiju tēviem - Alanu Tūringu. Vairums cilvēku redz Hitlera Vāciju, kā ļaunuma impēriju, radušos no vakuma, aizmirstot, cik traka pasaule bija 70 gadu atpakaļ. 

Anonīms
Anonīms 08.08.17 16:32  
 
12
2
Melnādainie ir daudz spēcīgāki nekā baltie. Melnajiem ir platāki kauli, lielas nāsis un dabīgi augsts testestarona līmenis. Baltajiem ir gudrība, bet melnajiem spēks.
BARBARS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  BARBARS 12.08.17 23:49
 
13
3

Es protams esu pret jebkāda veida genocīdu. Taču viņiem bija Tāda zinātne kā Eigenika... Un tur bija labas fīčas, ka piemēram liegt psihiski slimiem vairoties, Ja tu esi alkašs vai narkomāns tev bērnu nedrīkst būt...

Mana pārliecība ka Cilvēku rasei nav nekontrolēti jāvairojas, tā ir jākop tā pat kā tiek selekcionēti augi un dzīvnieki ir jāselekcionē arī cilvēks... Jo manupār pārāk liels procents cilvēku ir vienkārši deģenerāti..

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 10.08.17 11:17
 
10
0

Īstam ārietim bija jābūt blondam (kā Hitlers), slaidam (kā Gērings), un spēcīga, gara auguma (kā Dr. Gebelss)

Roterdama avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Vilkaču klana biedrs
  Roterdama 10.08.17 11:50
 
11
2

atbildot uz KKK komentāru " mums vajag Hitleru lai vins attiritu ei... " Diemžēl, tāds cilvēks bija vienīgais un viņu neviens vairs neatgūs. Bet, ja viņš būtu starp mums, tad, manuprāt, Eiropa būtu tīra no melnajiem.

Roterdama avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Vilkaču klana biedrs
  Roterdama 10.08.17 11:47
 
10
2

atbildot uz Fosilija komentāru " Piekīrītu! Līdz kaklam, ka āfrikāņi, jobanie ... " Tie melnie sūdi ātri vairojas - manuprāt, tik drīz vaļā netiksim.

krishna avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  krishna 08.08.17 19:17
 
5
0

Intersants rakst..Brinums ka vell kada holivudas filma nav shitas atelots..

Roterdama avatars
Medaļa RudzupuķeMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Vilkaču klana biedrs
  Roterdama 10.08.17 11:41
 
5
0

Kārtībai jābūt!

FakeTrump avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Plaiboja olaMedaļa Tīģeris
  FakeTrump 12.08.17 23:59
 
5
1

Un skolās māca, ka viss šis ir slikti ,un Holokausts notika... :^)

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 10.08.17 11:20
 
4
0

atbildot uz vienkarši Ivo komentāru " Vispāt šitā  ideja par garīgi atpa... " Koncentrācijas nometnes pirmo reizi parādījās karagūstekņu izvietošanai angļu-būru karā vēl 19. gadsimta pašās beigās

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 08.08.17 22:53
 
3
0

5. - Rūdis izstiepts ar fotošopu.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 24.08.17 12:19
 
3
0

Uzskatu, ka arī šodien sabiedrības padibenes (smagi noziedznieki, alkāni, ļoti nelabvēlīgu ģimeņu vecāki utml.) un garīgi slimie būtu jāsterilizē. Lai cik šausmīgi tas neizklausītos, bet neko nedarot nākotnes cilvēka genofonds būs šačakarēts. Pēc teorijas šodien mums esot jābūt pateicīgiem senčiem par mūsu labajiem gēniem, jo visā vēstures periodā izdzīvoja tikai labākie (stiprākie, gudrākie, spējīgākie) un attiecīgi šos gēnus nodeva tālāk līdz mūsdienām.

Sviestainis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Sviestainis 24.08.17 12:44
 
2
1

atbildot uz Fosilija komentāru " Piekīrītu! Līdz kaklam, ka āfrikāņi, jobanie ... " Tad, kad baltajiem bija ekonomiski izdevīgi tad paši izvedām no Āfrikas, ak tad tagad paliek neērti sāk traucēt dzīvot, tad jādzen atpakaļ? Ko sēsi to pļausi