Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
18
324

Kad lielākā daļa cilvēku domā par rasu vajāšanu un genocīdu nacistu režīma laikā, Holokausts parasti ir pirmā lietā katra prātā. Lai gan ir taisnība, ka ebreji piedzīvoja šaušalīgas pret viņiem vērstas zvērības, viņi nebija vienīgie, kas cieta no Ādolfa Hitlera slimajām idejām par rasu pārākumu. Vācijā dzīvojošo āfrikāņu iedzīvotāju populācija salīdzinājumā ar ebrejiem bija salīdzinoši neliela, taču arī afrikāņi netika pasaudzēti, kad nacisti nolēma atbrīvot pasauli no ikviena, kas neatbilda viņu Āriešu ideālam. To āfrikāņu stāsti, kuri zaudēja savu dzīvību pirms kara, kara laikā un pēc kara - kā arī to, kuri izdzīvoja - bieži vien tiek aizmirsti. Es uzskatu, ka šiem stāstiem ir jābūt izstāstītiem.

Nāves nometnes Ilgus gadus... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
1.

Nāves nometnes. Ilgus gadus pirms nacistu nākšanas pie varas, Vācijas armija metodiski nogalināja āfrikāņus rasistiski motivētā genocīdā. Kad Vācija kolonizēja Dienvidrietumu Āfriku, viņi izveidoja nāves nometni teritorijā, kuru mūsdienās pazīst kā Namībiju. 1904.gadā ģenerālis Lotārs Van Trota deva rīkojumu, ka jāiznīcina visi vietējās Herero cilts cilvēki, lai dotu vietu vācu kolonistiem. Viņš speciāli pavēlēja, lai karavīri neizrādītu nekādi žēlsirdību prer sievietēm un bērniem. Tikai trīs gadu laikā, vācieši nogalināja tūkstošiem cilvēku, iznīcinot apmēram 80 procentus Herero cilts iedzīvotāju un 50 procentus Namas cilts iedzīvotāju. Pavisam Namībijā bija piecas dažādas koncentrācijas nometnes, kas atradās uz Haizivs salas. Tas izpelnījās iesauku "Skeletu krasts" dēļ masu kapiem, kuri tur atrodas joprojām. Viens misionārs aprakstīja kādas āfrikāņu sievietes ciešanas, kuras pats bija redzējis. Kad viņa lūdza ūdeni saviem ieslodzītajiem biedriem, vācu karavīrs sašāva viņu piecas reizes, par to, ka viņai vispār pietika nekaunības kaut ko prasīt. Karavīri bija tik sajūsmināti par paveikto, ka lika saviem draugiem dokumentēt viņu pieredzi, uzņemot fotogrāfijas, kurās smaidīgie vācu karavīri pozē kopā ar badā mirstošajiem āfrikāņu ieslodzītajiem. Tad šīs fotogrāfijas tika pārvērstas pastkartēs un sūtītas uz mājām. Uz dažām pastkartēm pat bija seksuāla rakstura attēli, kuros vācu karavīri izvaroja āfrikāņu sievietes. Tajā laikā Ādolfs Hitlers bija mazs bērns, un neviens no šiem šausmīgajiem noziegumiem netika asociēts ar nacistiem.

Propaganda Propaganda... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
2.

Propaganda. Propaganda spēlēja milzīgu lomu tajā kā vācieši uzlūkoja āfrikāņus. Lielākai daļai vāciešu nebija ne jausmas, kas notiek Āfrikas kolonijās. Propagandas plakātā redzama vācu sieviete, kas draudzīgi aplikusi roku ap āfrikāņu sievieti. Plakāts apgalvo, ka Vācijā vairs nav nekāda "viltus lepnuma". Valdība vēlējās iedrošināt pilsoņus pārvietoties uz visām Vācijas kolonijām Āfrikā, taču varasiestādes nevarēja pārliecināt cilvēkus pārvietoties, ja vien šī doma liktos pievilcīga. Pēc pirmā pasaules kara Vācija zaudēja savas Āfrikas kolonijas sabiedrotajiem. Pirms un pēc pirmā pasaules kara Vācija zaudēja tūkstošiem cilvēku, kas emigrēja uz ASV dēļ nabadzības un bezdarba, kas plosīja Vāciju. Pēc Trešā Reiha izveidošanas trīsdesmitajos gados, vācu režisori izveidoja filmas, lai glorificētu Vācijas kolonizāciju Dienvidrietumu Āfrikā. Viens no nacistu ilgtermiņa mērķiem bija atjaunot Āfrikas kolonijas un izplatīt Āriešu rasi pa visu pasauli. Viņi vēlējās, lai ar šo filmu starpniecību cilvēkiem iepatiktos šī ideja.

Reinzemes bastardi Pēc pirmā... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
3.

Reinzemes bastardi. Pēc pirmā pasaules kara, Versaļas līgums tika parakstīts 1919.gadā. Sabiedroto spēki tika izvietoti Rietumvācijas teritorijā, ko sauc par Reinzemi. Daudzi no šiem karavīriem bija melnie vīrieši no Francijas kolonijām Āfrikā. Tas noveda pie tā, ka simtiem Vācijas sieviešu dzemdēja šo afrikāņu karavīru bērnu, dodot dzīvību pirmajai daudzrasu bērnu populācijai, kādu Vācija jebkad redzējusi. Šie bērni tika nodēvēti par "Reinzemes bastardiem". Sabiedrība bija sašutumā. Sāka izplatīties propaganda par sievietēm, kuras kļuvušas par melno vīriešu upuriem. Vienā ilustrācijā ar nosaukumu "Jumbo" redzams Godzillas izmēra kails melns vīrietis, kas rokās tur vairākas raudošas vācu meitenes. Tika pat kalta monēta uz kuras vienā pusē bija attēlota pie milzīga peņa pieķēdēta baltā sieviete, bet otrā pusē melna karavīra tēls. Vācijas sabiedrībai tika mācīts, ka šie melnie vīrieši šīs sievietes ir izvarojuši, lai gan tikai viena sieviete no simtiem māšu bija jebkad nākusi klajā ar šādu paziņojumu. Šie vīrieši tika attēloti kā seksuāli maniaki. Hitlers savā grāmatā "Mein Kampf", vainoja ebrejus par to, ka viņi ieveda melnādainos vīriešus Vācijā, sacīdams, ka tas viss bija daļa no viņu plāna iznīcināt tīrās Ariešu rases asinis.

Rassenchande Nacistiskā... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
4.

Rassenchande. Nacistiskā Vācija iestājās par Rassenchande ideju, kas tulkojumā nozīmē "rasu piesārņojums". 1935.gadā pieņemtie Nirnbergas rasu likumi liedza āriešiem stāties seksuālos sakaros vai precēt ne-āriešu cilvēkus. Lielākā daļa cilvēku atcerās, ka šis likums attiecās uz ebrejiem, bet protams tas attiecās arī uz afro-vācu ļaudīm. Vācijas pilsoņiem bija jāveic medicīniski izmeklējumi, lai iegūtu Āriešu sertifikātu, kas apliecināja, ka viņi bija "tīrasinīgi". Tā laika publikācijas apgalvoja, ka tas, ka Sabiedrotie ieveda āfrikāņu karavīrus Vācijas teritorijā, pats par sevi bija uzbrukums Vācijas iedzīvotājiem. Nacisti apgalvoja, ka viņi ir ārpasaules upuri, kuriem tiek uzspiesta rasu integrācija. Ja viņu ļautu viņu asinslīnijā nonākt āfrikāņu asinīm tas nozīmētu vācu rases un visas Vācijas beigas. Lai gan vāciešiem reiz bija diplomātiskās saites Āfrikā un tie gribēja to kādu dienu atkal kolonizēt, tie uzskatīja, ka melnie cilvēki iederas Āfrikā un nekur citur.

Slepkavības un... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
5.

Slepkavības un sterilizācijas. Antropologs Dr.Volfgangs Ābels veica testus afro-vāciešiem un Āzijas vāciešiem un apgalvoja, ka daudzi no bērniem bija agresīvāki, psihotiskāki un "ģenētiski zemāki" salīdzinājumā ar Āriešu bērniem. Viņš arī apgalvoja, ka vācu mātes, kuras dzemdēja šādus bērnus bija ar smadzeņu bojājumiem. 1937.gadā Gestapo tika pavēlēts sagūstīt ikvienu melno, ko atrod. Daudzi no šiem melnajiem tika nogalināti, nosūtīti uz sterilizāciju, vai izmantoti zinātniskos eksperimentos. Arī melnie ne-vācieši, kuriem bija tā nelaime tobrīd atrasties Vācijā arī tika ieslodzīti vai nogalināti, nevis atgriezti atpakaļ dzimtenē. Nacistiskās Vācijas laikā ikviena persona, kas pārnēsāja nevēlamu DNS tika sterilizēta, kas liedza viņiem radīt pašiem savus bērnus. Bija rīkojums, ka katrs Reinzemes bastards ir jāsterilizē. Tika reģistrētas vairāk nekā 400 sterilizācijas procedūras.

Cilvēku zoodārzi Teodora... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
6.

Cilvēku zoodārzi. Teodora Vonjas vecāki bija no Vācijas kolonijas Kamerūnā. Viņiem tika mācīts ticēt, ka "dzimtene" bija brīnišķīga vieta, tāpēc viņi pārcēlās uz Vāciju uzskatot, ka tur viņiem būs labāka dzīve. Kad viņi ieradās , viņi bija šokā, kad uzzināja, ka afrikāņiem nav atļauts strādāt normālos darbos. Diemžēl viņiem nebija pietiekami daudz līdzekļu, lai atgrieztos Kamerūnā. Viņiem visiem bija jāstrādā par aktieriem cilvēku zoodārzos. Tos sauca par "Tautas šoviem", kur melnie cilvēki puskaili sēdēja dubļos pie ugunskura un izlikās par mežoņiem. Šie cilvēku zoodārzi parasti ceļoja kopā ar cirku. Daudzi no tiem tika izvietoti īstos Vācijas zoodārzos blakus pērtiķiem. Rīkotāji apgalvoja, ka šie bija āfrikāņi, kuri nesen tika sagūstīti un tagad viņiem tiek ļauts dzīvot savu dabisko dzīvesveidu, gluži kā dzīvniekiem. Vācijas ļaudis skatījās, smējās un izsmēja šos āfrikāņus, nezinot, ka daudzi no viņiem arī runāja vāciski. Līdz trīsdesmitajiem gadiem Vācijā darbojās 400 šādi cilvēku zoodārzi. Pēc nacistu režīma cilvēku zoodārzi kļuva par pagātni - līdz 2005.gadam, kad Augsburgas zooloģiskais dārzs izveidoja Āfrikas pamatiedzīvotāju ikdienas dzīves izstādi, ar dzīviem cilvēkiem, dubļu mājiņām, zāles svārkiem un cilšu dejām. Daudzi šo uzskatīja par rasistisku izrādi. Cilvēki bija tik nikni, ka zoodārzs sāka saņemt nāves draudus. Protestētāji piketēja pie zoodārza līdz izstāde tika aizvākta. Augsburgas zoodārzs apgalvo, ka viņi nemēģināja atgriezt atpakaļ cilvēku zoodārzus un nesaredz tajā neko rasistisku.

Pēckara dzīve Kad karscaron... Autors: Blistered Outlaw Fakti par afrikāņu dzīvi nacistiskajā Vācijā
7.

Pēckara dzīve. Kad karš bija galā, karavīri no amerikas okupēja Vāciju, kā rezultātā pasaulē nāca bērni, ko vācieši iesauca par Mischlingskinder (brūnajiem mazuļiem). Vācijas mediji izmantoja šos bērnus kā piemēru tam, cik ļoti Vācija bija mainījusies, ļaujot jauktas rases bērniem iekļauties viņu sabiedrībā. Rasistiskie uzskati joprojām bija ļoti plaši izplatīti arī pēckara Vācijā. Lielākā daļa jauktās rases bērnu tika pamesti bērnu namos. Piecdesmitajos gados uz Ebony žurnāla vāka bija redzams melns bērniņš ar zilām acīm. Zem bildes bija uzraksts:" Nepieciešamas mājas 10 000 brūnajiem bāreņiem." Afroamerikāņu ģimenes steidzās šos bērnus adoptēt. Taču joprojām, daudzi bērni bija bez vecākiem un uzrauga bērnu namos, kur nereti piedzīvoja vardarbību. Apvienotās Nācijas 2017.gadā izplatīja oficiālu brīdinājumu melnajiem tūristiem, nekad nespert kāju konkrētos Vācijas apgabalos, ja viņi nevēlas tikt nogalināti. ANO arī šobrīd izmeklē ziņojumus par to, ka skolotāji Vācijā apzināti liek sliktus vērtējumus afro-vācu bērniem un diskriminē tos arī citos veidos.

18
324

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [26]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pecbucis avatars
Medaļa StudentsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  pecbucis 20.11.17 08:55
 
23
0

Kurā krievu dzeltenās preses portālā salasijies?

Makjavelli avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Patīk komentārs
  Makjavelli 21.11.17 11:52
 
19
0

Kārtējā nomelnojošā propoganda nacionalajai Vācijai. Uzvarētāji un pārējie viņu piekritēji vienmēr ir ņirgājušies par Nacionāl sociālistiem, un šis raksts ir labs piemērs!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.11.17 12:02  
 
14
0
Propoganda
vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Jubilārs
  vemejs 28.11.17 05:09  
 
12
0
Neesmu nacisma piekritējs, bet riktīgi pēc propogandas izklausas. Un pēdējais tik tiešām ir bulshita un propoganda.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Senču olaMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 23.02.18 12:45  
 
7
0
Blovdžabiņ tu ar saviem propogandas rakstiem visiem esi apriebies!!!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 23.02.18 11:48
 
7
0

Pilnigi normāla nacismam atbilstoša iekārta. Neko īpašu nesaskatu. Amerikā vēl stipri pēc kara nēģeriem bija smaga dzīve un pat tagad līdz galam vēl nav vienlīdzības, a te par nacistiem uztraucās

critic avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Jubilārs
  critic 23.02.18 15:11
 
6
0

Raksts kartējo reizi par faktiem, tad jauko rakstniek, esi tik laipns un ieliec arī atsauci uz grāmatu, portalu utt., no kurienes esi ņēmis šos faktus, jo lasīt kaut ko par vēsturi ar pieņēmumiem un no pirksta izzīstiem skaitļiem, kaut kā tracina! Vien vārdu sakot, saprotu, ka esi paveicis konspektu kādam informācijas avotam, bet lūdzu norādi, tad atsauci, ja nu man konspekt par konkrētu tēmu ieinteresēja, man ir jābūt iespējai izlasīt visu avotu. 

 

baqate avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  baqate 23.02.18 12:12  
 
6
0
Nēģeri pat ievietojās pat leitnantu pozīcijas Āfrikas cīņās. Hitleram bija liels respekts pret tiem, jo, lai gan viņi nesakrita ar "āriešu rases" idejām, viņi bija milzīgi nacionālisti un gatavi aizsargāt savu zemi no pretiniekiem, kuri vēlēja tiem ļaunu.

spoku dienas doma

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 19.11.17 22:10
 
5
0

Interesanti    

critic avatars
Medaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Jubilārs
  critic 23.02.18 15:21
 
4
0

atbildot uz Žaks Paganels komentāru " Netaisos nevienam atklāt no kurienes tulkoju ... "

Tad, mums lasītājiem ir pilnas tiesības pieņemt, ka tie ir tikai izdomājumi.

Speķuks avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Speķuks 19.11.17 22:22
 
7
3

Skumji

Anonīms
Anonīms 23.02.18 15:13
 
3
0

Atsauce uz avotiem, kā vienmēr aizgājusi pastiagāties.

sniega pele01 avatars
Medaļa Spoks
  sniega pele01 23.02.18 20:21
 
2
0

genocīds??

ASV pret indiāņiem,nēģeru paverdzināšana un iznīcināšana ,

haholi iznīcināja daudzus ebrejus,haholi uzrīkoja un apsita poļus Katiņā,horvāti iznīcināja ap miljonu serbu..kāpēc ??vienkārši tāpat..un joprojām ASV iznīcina tuvos austrumus un sēj naidu..

it kā bija dom a,ka augstāk stāvosā un attīstīta nācija ir humāna pēc definīcijas--tieši otrādi---augstākie iznīcina zemākos..

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Recidīvists
  SAMSS 20.11.17 09:14
 
2
0

interesants  

daniels44 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa KārumnieksMedaļa Spoki flame
  daniels44 20.11.17 11:47
 
3
2

Tu esi iemesls kapēc es apmeklēju šo saitu. Gribētu redzēt kaut ko vel līdzigāku tavām faktu sērijām, pieņemsim kā taisīji par negadījumiem pasaulē, u.t.c. Mazāk vēstures, vairāk interesantus kas ir jaunāki piesaistīsi. Turi buru - Labraksti <3

xraptor avatars
Medaļa BakalaursMedaļa RecidīvistsMedaļa Jubilārs
  xraptor 23.02.18 22:16  
 
0
0
Tolaik viņi bija sabiedrības piesārņojums un ir vēl tagad, tik mūsdienās šādas izdarības mums nav ļautas.

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 23.11.17 20:42
 
0
0

Rassenschade ir pareizi.

Anonīms
Nazi 26.02.18 18:08  
 
0
0
Holohoax. Holokausts ir žīdu līdzeklis kā iegūt vairāk shekels.
Blistered Outlaw avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Blistered Outlaw 23.02.18 15:42
 
0
0

atbildot uz critic komentāru " Tad, mums lasītājiem ir pilnas tiesības pieņe... "

ja gribi tā uzskatīt tad droši uz priekšu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.02.18 17:38
 
0
0

Es nedomāju, ko rakstu.