Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
136

Neliels Apraksts par 7. pasaules brīnumiem, domāju ka izlasot rakstu jūs būsiet patīkami pārsteigti, Nu novēlu jums Patīkamu lasīšanu, mazakuce turies tālāk no šī raksta

Chichen Itza ir Neparasta... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
1. Chichen Itza ir Neparasta vietā, kura atrodas Jukatanas pussalā Meksikā un tā ir viena no lielākajām struktūrām Maiju kultūrā. Apmeklējot šo vietu, jūs iegūsiet vel neaprakstāmas izjūtas, jo tai ir visas īpašības un īpatnības, kas varētu jūs patiesi parsteigt. Noslēpumainais templis un piramīdas atrodas biezajos Meksikas mežos, kuru var apmeklēt visā gada garumā. Chichen Itza ir svētā pilsēta Meksikā, un to apmeklē daudzi tūristi no visas pasaules, kuri vēlas uzzināt vairāk par šo noslēpumaino struktūru. Struktūrā attēloti dažādi arhitektūras stili, kuras bija aktuālas pirms daudziem gadsimtiem
Brazīlijas galvenā reliģija... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
2. Brazīlijas galvenā reliģija kopš 16.gadsimta ir kristietība ar Romas katolicizmu. Kristus Pestītāja statuja atrodas Riodežaneiro, Brazīlijā,tā ir 38 metrus augsta. Statuja atrodas Corcovado kalna virsotnē Tijuca's Meža Nacionālajā Parkā, tā stāv uz 710 metrus augstas virsotnes, un lūkojas pār pilsētu.
Lielais Ķīnas mūris viens no... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
3. Lielais Ķīnas mūris, viens no lielākajiem brīnumiem pasaulē, Pievienots Pasaules mantojuma sarakstam 1987. Tāpat kā gigantisks pūķis, Lielais Ķīnas Mūris iet uz augšu un uz leju caur tuksnešiem, pļavām, kalniem un plakankalnēm, tas stiepjas apmēram 8,851.8 km (5500 jūdzes) no austrumiem uz rietumiem no Ķīnas. Ar vēsturi, vairāk nekā 2000 gadu, pateicoties tās arhitektūras varenībai un vēsturiskai nozīmei. Šī "celtne" iekļūst šajā sarakstā
7000 pēdas virs jūras... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
4. 7000 pēdas virs jūras līmeņa,uz mazas kalna galotnes starp Andu kalnu grēdu, majestātisko pilsētu Soars virs Urabamba Ielejas. Inku uzceltā Struktūra ir uzskatāma par "pazudušajām pilsētam", šī pilšeta tika atklāta 1911. Arheologi saka, ka aptuveni 1200 cilvēku varētu būt dzīvojuši šajā plsētā, lai gan daudzi apstrīd to, visticamāk tas bija patvērums Inku valdniekiem. Sakarā ar tās izolāciju no pārējās Valstis, kuri dzīvoja attiecīgajā reģionā, daudz laika bija nepieciešams ceļojot lielos attālumos tikai, lai sasniegtu tuvāko ciemu.
Petra ir bez šaubām... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
5. Petra, ir bez šaubām Jordānijas vērtīgākais dārgums un lielākā tūristu apmeklētākā vieta. Tā ir plaša, unikāla pilsēta, izgrebta milzīgā klintī, šeit apmetās cilvēki vairāk nekā 2000 gadus atpakaļ. Šī struktūra ir saistīta ar Ķīnu, Indiju, Ēģipti, Sīriju, Grieķiju, Romu, Arābiju.
Taj Mahal tieks uzskatīts... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
6. Taj Mahal tieks uzskatīts par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem. Daži rietumu vēsturnieki ir atzīmējuši, kas šo arhitektūras skaistumu nekad nav pārsniedzis. Taj Mahal ir skaistākais piemineklis, kas jebkad ticis uzbūvēts kādam musulmaņu valdniekam Indijā. Taj Mahal ir veidots pilnībā no baltā marmora. Tās pārsteidošo arhitektūras skaistumu, tās skaistumu vel vairāk uzsver tā apkārte, jo īpaši rītausmā un saulriets. Taj Mahal, spīdot pilnmēness laikā.
Šis 7 pasaules brīnums savu... Autors: Sindikāts 7 Pasaules Brīnumi
7. Šis 7. pasaules brīnums savu dienas gaismu redzēja 199* gada 1. maijā, tikai retais ir spējis šo brīnumu redzēt savām acīm. Leģendas vēsta, ka viņa ir atdzimusī Afrodīte (Grieķu Skaistuma Dieviete). Afrodīte tika padzīta no zemes virsas, kad viņa Atvēra Pandoras lādi, tādējādi padzenot skaistumu no šīs pasaules un tad, piedzimstot šai būtnei, uz pasaules atgriezās skaistums, tādēļ pacelsim savus cepumus par to, lai viņa vienmēr paliktu tik mīļa un jauka.
4
136

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
lainere avatars
Medaļa Valentīndienas sirsniņaMedaļa Gada spoks 2009Medaļa Valentīndienas sirsniņa
  lainere 13.12.10 23:11
 
4
1

visu manu biogrāfiju izklāstījis 

rafijs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BakalaursMedaļa Nolaidies manā bāze
  rafijs 14.12.10 00:12
 
3
0

Nekā daudz jauna  , bet nu tik un tā interesanti

NazitrapSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Rainis
  NazitrapSS 14.12.10 15:21
 
4
1

Viss bija super liidz peedeejam !!!

...

tavs drafks avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas redaktors
  tavs drafks 14.12.10 00:02
 
2
0

Ir labi!

Ipolits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Ipolits 14.12.10 09:39
 
2
0

tadžmahalam bija paredzēts pretī uzcelt otru tadžmahalu pilnībā no melnā marmora.tas tiktu veidot kā spoguļattēls šim,tik protams melns.ir atrasti pamati,bet tālāk celtniecība tā arī nav notikui.ja projekts būtu ticis realizēts,tad melnais tadžmahals būtu vēl ievēojamāks,jo melnais marmors ir retāks un dārgāks par balto!

AnJiGdOt avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Spoki flameMedaļa Vidusskolnieks
  AnJiGdOt 14.12.10 00:06
 
3
2

man vislabāk patīk 8. brīnums

JancisB avatars
Medaļa KardiologsMedaļa Lord RudolphMedaļa Bakalaurs
  JancisB 13.12.10 23:06
 
2
4

Kāpēc es neesmu iekļauts?