Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
81

NEGAIDĪTA MĀTES NĀVEKad... Autors: angelsss51 5 fakti no Hitlera dzīves, kas varēja izmainīt vēsturi
1. NEGAIDĪTA MĀTES NĀVE Kad Hitlers vēl bija jauneklis, bija kāds noteikums, kas spēcīgi ietekmēja fīrera nākotni - viņa mātes nāve. Viņa nomira 47 gadu vecumā no krūts vēža. Hitlers māti neprātīgi mīlēja, un savā grāmatā "Mein Kampf" viņas aiziešanu nosauca par "vissmagāko triecienu". Daži vēsturnieki uzskata, ka Hitlers ir atteicies ticēt tam, ka māte mirusi no krūts vēža. Viņš itkā uzskatījis, ka viņu noindējis kāds ebreju ārsts. Diezgan ticams, ka tieši šī epizode beigās noveda pie holokausta.
AVĀRIJA UZ CEĻA1930 gada 13... Autors: angelsss51 5 fakti no Hitlera dzīves, kas varēja izmainīt vēsturi
2. AVĀRIJA UZ CEĻA 1930. gada 13. martā smagā automašīna ar piekabi ietriecās Ādolfa "Mersedesā". Hitleram par laimi, smagās automašīnas vadītājs paspēja nospiest bremzes, tapēc sadursme bija mazāk iznīcinoša, nekā tā varēja būt. Pēc pusgada Hitlers un nacistu partija nāca pie varas. Diemžēl, par smagā auto vadītāja likteni nekas nav zināms.
PĀRĀK ŽĒLSIRDĪGS BRITU... Autors: angelsss51 5 fakti no Hitlera dzīves, kas varēja izmainīt vēsturi
3. PĀRĀK ŽĒLSIRDĪGS BRITU KAREIVIS Tuvojoties kara beigām, britu karavīri pārņēmuši savā kontrolē un saramontējuši tiltu, kuru daļēji bija sabojājuši vācieši, kuri centās traucēt ienaidnieka militārajai tehnikai nokļūt līdz okupētajai Francijas pilsētiņai. Pēc kārtējās kaujas jauniņais britu kareivis Henrijs Tendijs apgūlies atvilkt elpu un pārsiet ievainojumus. Pēkšņi viņš pamanījis vācu kareivi, kurš meties prom no sava slēpņa. Tendijs notēmējis, jau gatavojies šaut uz ienaidnieku, taču pārdomājis, pamanot, ka tas ir ievainots. Izrādijās, ka Henrijs ir apžēlojis 29 gadus veco Ādolfu Hitleru. "Es negribēju nogalināt ievainoto," par šo gadījumu pastāstijis Tendijs 1940. gada maijā.
GANDRĪZ NOSLĪKST1894 gada... Autors: angelsss51 5 fakti no Hitlera dzīves, kas varēja izmainīt vēsturi
4. GANDRĪZ NOSLĪKST 1894. gada jānvārī mazs vācu puisēns uz ielas dauzījies kopā ar citiem bērniem. Rotaļu laikā viņš nejauši izskrējis un blakus esošās upes, un plānais ledus ielūzis. Puisēns iekritis ledainajā ūdenī un izmisīgi spirinājās, mēğinot nenoslīkt. Šajā laikā cits zēns, Joahims Kībergers, gāja garām upei. Izdzirdot kliedzienus, viņš metās ūdenī un izglāba bezpalīdzīgo bērnj. Cietušais izrādijās četrus gadus vecais Ādolfs Hitlers. Visu atlikušo dzīvi Ādolf Hitlers atcerējies, kā pirmo reizi saskāries ar nāvi. Par šo atgadījumu pasaule uzzināja pateicoties nelielam rakstiņam avīzē. Johans Kībergers vēlāk kļuvis par garīdznieku.
SANIKNOTS PŪLIS GANDRĪZ... Autors: angelsss51 5 fakti no Hitlera dzīves, kas varēja izmainīt vēsturi
5. SANIKNOTS PŪLIS GANDRĪZ PIEKAUJ LĪDZ NĀVEI Kad Hitlers vēl bija pie varas, viņš bija viens no daudziem labējo kustības radikālajiem aģitētājiem. Pēc kādas īpaši radikālas aģitēšanas reizes Minhenē viņam nācās bēgt no saniknotu cilvēku pūļa, kurā bijuši ne mazāk kā 200 cilvēku. Hitles paklupis, un pūlis viņu panācis. Cilvēki sākuši viņiem neiepatikušos aģitātoru spārdīt. Vienlaicīgi priekšā izlauzies kāds vīrietis ar durkli rokā un bijis gatavs nākamo fīreru nodurt, taču izrēķināšanos pārtraukuši astoņu bruņotu cilvēku iejaukšanās.
0
81

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 09.09.17 19:04
 
3
0

atbildot uz Anonīms komentāru "Varbūt tev taisnība, bet tas visur tiek pieminē... "

Galvenais jautājums ir - kā britu kareivis atpazina, ka tas ir tieši tolaik vēl absolūti neiezīmīgais Hitlers?  Ja vēl būtu bijis gūstā uz īsu brīdi saņemts, tad savādāk...

3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 09.09.17 17:15
 
6
5

Avoti? 

Jo daži izklausās pēc pasakām, kuras var piedēvēt jebkuram. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.09.17 23:20  
 
1
0
Jā, daudzas lietas bija vairāk kā sakritība. Arī gāzes uzbrukums, kur Hitlers zaudēja redzi uz īsu laiku, un neizdevušais atentāts ar masīvkoka kāju, kas pasargāja. Bet ne tikai mātes nāve- arī patēva cietsirdība un fiz.sišana viņu iespaidoja, kā arī radinieku nāves viena pēc otras. Lasot viņa biogrāfiju "Ādolfs Hitlers- grāmata", radās iespaids, ka tiešām kāds nezināms spēks viņu sargāja un palīdzēja, lai izdodas tas, ko viņš bija iecerējis, kas biha smags sods Eiropai.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.09.17 23:21  
 
1
0
atbildot uz 9K116 komentāru "Galvenais jautājums ir - kā britu kareivis atpa... "Hitleram bija ūsas(parastās toreiz vēl) vienmēr līdzi suns...varbūt tas bija viena no raksturīgām iezīmēm.
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 09.09.17 16:48
 
0
0

Interesanti    

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 09.09.17 17:42
 
0
0

Tas par to britu kareivi gan izklausās pēc pasakas, pārējais varētu arī tā būt bijis.

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 09.09.17 19:06
 
0
0

intetresanti  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.09.17 20:09  
 
0
0
#3 Tas bija WWI.