Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
213

Vienkārši izbaudiet

Piērs Gerlof DoniaViņa... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē
1.

Piērs Gerlof Donia

Viņa stāsts šākās 1515.gadā, kad algotņi kalpojot Habburgas mājas karaliskās ģimenei, kas valdīja Austriju, aizbrauca uz viņa pilsētu un sāka to izlaupīt.Algotņi ne tikai izlaupīja viņa pilsētu, bet arī nogalināja viņa bērnus, sievu un nodedzināja viņa baznīcu. Piērs sāka mūža atriebības misiju. Neapmierināts ar izsekošanu un nogalināšanu, visiem 4000 algotņiem kuri to izdarīja, viņš pasludināja karu pret Habburgiem, kuri valdīja visu Austriju. Savācot nemiernieku grupu, Piērs pavadīja 4 gadus kā pirāts, kurš uzbruka Austrijas kuģiem. Tajā laikā, viņš nogremdēja 138 laivas. Viņa spēki veiksmīgi izlaupīja 2 pilis, nodedzināja visu ciematu un nogalināja 300 ienaidnieku armijas karavīrus. Bet stiprs pirāts nevar iznīcināt visu nāciju, tapēc viņš ''gāja pensijā'' 1520. gadā

Mijamoto... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē
2.

Mijamoto Musaši

Viņš sāka trennēties ar zobeniem 7 gadu vecumā. Viņš kļuva vis slavenākais  Ķīnas karavīrs 16.gadsimtā. Viņa 1.duelis bija 13 gadu vecumā, kad viņš uzvarēja Arima Kihei iedurot viņam galvā un sitot viņu līdz nāvei ar rokām. 16 gadu vecumā Mijamoto pameta savas mājas un sāka ceļot apkārt Ķīnai, izaicinot lokālos iedzīvitājus uz dueli. Viņš gadiem ilgi uzvarēja(nogalināja) savus pretiniekus. Viņam palika garlaicīgi, tapēc viņš sāka cīnīties ar koka zobenu, bet tik un tā neviens viņu neuzvarēja. Viņš uzvarēja 60 dueļus un nekad nezaudēja. Viņš ''aizgāja pensijā'' 55 gadu vecumā.

Leonīds 1Senie... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē
3.

Leonīds 1.

Senie Spartieši bija galīgi traki. Viņi meta invalīdus zīdaiņus no klintīm, medīja savus vergus un sāka trennēt puišus lai karotu no 7 gadu vecuma. Kad Persija sāka plosīt Grieķiju 480. gadu pmē, Leonīds savāca 300 Spartas karavīrus, lai aizturētu Persijas karavīrus pie šaurās Termopīļa pārejas. Viņi cīnījās pret 2 miljoniem Persiešu. Kad viņi bija brīdināti, ka Persiešiem ir pietiekami daudz bultu, lai bloķētu saules gaismu, Leonīds atbildēja īstas action-filmas stilā:'Tad cīnīsimies ēnā!'. Persieši viņiem uzbruka 2 dienas pēc kārtas, bet Leonīds un Spartieši turēja līniju, izmantojot tikai šķēpus un zobenus lai nogalinātu 10 000 Persiešu kareivjus. Diemžēl Grieķu nodevējs Emfialtes ka tur ir vēl viens ceļš, ko viņi var izmantot un Persieši ielenca Spartiešus. Parasti cilvēki padotos, bet Leonīds un Spartieši cīnijās, līdz katrs no Spartiešiem bija miris.

Xiahou Dunneatradu... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē
4.

Xiahou Dun(neatradu tulkojumu)

Izaugot 3.gadsimtā Xiahou Dun bija 'problēmu bērns'. Kad viņš bija maziņš, viņš piekāva visus kas viņam nepatika. Kad viņam bija 13 gadi, viņš nogalināja puisi, kas apsaukāja viņa mīļāko skolotāju. Kad Xiahou izauga, viņš sāka iet armijā ne tapēc, lai kalpotu savai valstij, bet lai nogalinātu cilvēkus. Jo vairāk civēkus viņš nogalināja, jo ātrāk viņu paaugstināja. Sākumā par Majoru, tad par Kaprāli un tad par Ģenerāli. Bet moments kas padarīja viņu par leģendu, bija cīņā par Jana Provinci. Kamēr attīrot viņa ceļu cauri 10 000 ienaidnieku karavīru, Xiahou tika sašauts ar bultu kreisajā acī. Vēlāk viņš izrāva bultu ar savu aci ārā, un apēda aci. Viņa armija uzvarēja, jo neviens negribēja cīnīties ar cilvēku, kurš apēda savu aci.

Haralds FarhairsnbspMēs visu... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē
5.

Haralds Farhairs 

Mēs visu darītu stulbas lietas, lai meitene kuru mēs mīlam mūs pamana. Haralds priekš savas dāmas uzcēla valsti. 9.gadsimtā Norvēģija nebija 1 liela valsts, bet daudz mazas valstis. Haralds bija karalis mazai karaļvalstij vārdā Vestfolda. Kad viņš gribēja precēt Hordelandas princesi, viņa teica ka nevar apprecēt karali ar tik mazu karaļvalsti. Tad Haralds zvērēja ka iekaros visas mazās vaslstis. Nākamās desmitgades laikā Haralds nokāva savu ceļu cauri skandināvijai, iznīcinot armiju, pēc armijas kā viņš izplatīja savu impēriju. Vienā cīņā 3 karaļi apvienoja savas armijas pret  Fairhaira armijai, bet Fairhairs uzvarēja un nogalināja 3 karaļus ar cirvi. Pēc tam kad viņš nogalināja visus ienaidnieka karaļus, viņš palika viens, kā Norvēģijas karalis un aprecēja princesi

6
213

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 31.03.18 07:30
 
16
0

"Sākumā par Majoru, tad par Kaprāli un tad par Ģenerāli."

Ar šo tu, pilsoni, esi nopeklnījis kārtīgu plusu no manis. Ne katrs var panākt, ka es, nopietns cilvēks, balsī smejos 7 no rīta. Paldies tev!   

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas doma
  BARBARS 31.03.18 13:19
 
6
1

Mijamoto Musaši bija nevis ķīnietis, bet japānis. un vēl daudz dazādu kļūdu..

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 02.04.18 20:22
 
3
0

atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " "Sākumā par Majoru, tad par Kaprāli un ... "

Un pensija ejot tika iecelts par     Jefreitoru ... Gruti lasit tik kljudainu rakstu,kas citadi butu tiri interesants .

spoku dienas joks

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.03.18 13:09  
 
3
0
Kad prātiņa nav var darīt jebko. Bet raksts super.
Anonīms
Raven 02.04.18 17:18  
 
3
1
Gandrīz katrā ir kļūda.
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 01.04.18 12:23
 
2
0

Interesanti    

čurbaks avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Bestsellers
  čurbaks 31.03.18 18:46
 
2
0

atbildot uz kristapsliepa komentāru " Pārāk daudz kļūdu... "

Neviens nav perfekts

kristapsliepa avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  kristapsliepa 31.03.18 17:46  
 
3
1

Pārāk daudz kļūdu...

Anonīms
Latvietis. 31.03.18 14:49  
 
2
0
9. klases līmenī
SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 31.03.18 09:51
 
2
0

  

Uldis Birks@speles avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Spoks
  Uldis Birks@speles 05.04.18 16:11
 
2
1

Fakti kļūdaini, neprecīzi. Tulkojums vienkārši katastrofāls. Google translate, man šķiet, tulko stipri labāk, jo neesmu manījis, ka Google randomā komatus samet starp vārdiem. Kur vajag, tur nav komata, bet, kur nevajag, tur salikti uz nebēdu. 

Trekns mīnuss no manis un ieteikums vispār neko nepublicēt, kamēr nav apgūta gramatika elementārā līmenī. Bet tiem 200, kas ir ielikuši plusus... Es nezinu, ko par jums domāt. 

Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 02.04.18 01:19
 
1
0

  

pecbucis avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  pecbucis 31.03.18 17:52
 
1
0

Dižciltīgs nozīmē ar labiem ciltsrakstiem, varbūt biji domājis dižākie?

Anonīms
Lucifers 31.03.18 13:49  
 
1
1
atbildot uz Faktu kaste komentāru " Kad prātiņa nav var darīt jebko. Bet ra... "

Viņi tā dēļ ir kļuvuši nemirstīgi bet kas būsi tu pēc fiziskās nāves? 15 gadi pēc tevis, tu tiksi aizmirsts bet viņu leģenda vēl joprojām dzīvos.
bigbadvoodoo avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  bigbadvoodoo 24.04.18 20:18
 
0
1

par spartiešiem tiešām filmas esi pārskatījies, par pārējiem nemāku spriest, bet tāpat izklausās pēc fantastikas.

Ulrihs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  Ulrihs 03.04.18 09:57
 
0
1

Briesmīgs tulkojums ar goolge translate... + vēl nezini vārda "dižciltība" nozīmi. Pačukstēšu - tai nav nekāda sakara ar nogalināto skaitu. Par "faktiem" - nezinu no kurienes tie ņemti, bet Spartiešu gadījumā ir kaut kāda zinātniksā fantastika uzrakstīta. Kaut vai tas, ka spartiešu nebija 300 un persiešu 2 miljoni.