Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
22

Vienkārši izbaudiet

MonosopiādsRedzot 2 metru... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē #2
1.

Monosopiāds

Redzot 2 metru Holandiešu un psihopātiskas acs ābola šāvējus varētu būt diezgan briesmīgi, lai tiktos uz kaujas lauka, bet vismaz tu redzētu ka viņi nāk. Monosopiāds varētu tevi sašaut ar pietiekami toksiskiem materiāliem, lai nogalinātu govi, bet tu tik un tā viņu nesaskatīsi. Galvas mednieks no 19.gadsimta kuai ciltī, kurš dzīvoja Borneo, viņam apnika ka, viņa ciems pastāvīgi tika izlaupīts no citām, spēcīgākām ciltīm. Tādēļ, kādu dienu viņš aizgāja uz džungļiem ar 2 metru lodējamo cauruli un sauju ar indīgu šautriņu, viņš ceļoja no ciemata uz ciematu, un nošāva katra iendainieka klana līderi. Pēc katras slepkavības, Monosopiāds uzlauza viņa upura galvu ar mačeti, un pievienoja to galvaskausa atlicināšanai, ko viņš bija uzkrājis. Viņš atgriezās ar 42 galvām, un citi ciemati saņēma viņa vēstījumu, lai nekad neuzbruktu kuai ciltij atkal. Diemžēl, nogalinot veselu cilvēku līgu, viņš kļuva par diktatoru savā ciematā, un naktī viņu nogalināja ciemata iedzīvotāji.

Ārons BersViceprezidenti... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē #2
2.

Ārons Bers

Viceprezidenti negalina cilvēkus. Bet viceprezidenti nav Ārons Bers. Kad 1775.gadā ASV neatkarības cīņa, 19 gadīgais Bers pameta savu advokāta darbu un piebiedrojās Amerikāņu Revolūcijai. Kad viņu sūtīja uz karu Kvebekā, viņš pats sevi nosauca pēc tam, kad viņš personīgi gāja šaušanas ceļā cauri 20(+-) ienaidnieka karavīriem, mēģinot izglābt savu ievainoto komandieri. Pēc tam, Bers palīdzēja Ņujorkā, kur viņš palīdzēja uzvarēt Lielbritānijas pilsētas iebrukumu un cīnijās kopā ar Džordžu Vašingtonu (1.ASV prezidentu). Citā gadījumā Bers un vietējie koledžes studentiem izdevās apspēkot  2000 profesionāļu Britu karavīrus. Kad karš beidzās, Bers stājās politikā un beigās kļuva par Tomasa Džefersona viceprezidentu. Bet tas neapstādināja Beru nogalināšanā. Kad viņš sāka strīdēties ar Aleksandru Hamiltonu ( ASV finanšu ministrs) viņš viņu izaicināja nelikumīgā duelī un nošāva viņu.

FlammaRomiescaronu... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē #2
3.

Flamma

Romiešu gladiatoriem nebija lieliska dzīve. Tu esi vergs, kas spiests cīnīties par cilvēka izklaidi, un ja tev veicas, tad izdodas izdzīvot vairāk nekā pāris cīņas. Visi gladiatori gribēja uzvarēt tik daudz cīņu, lai viņiem tiktu dota brīvība. Visi, izņemot trako Sīrijas gladiatoru, kas pazīstam tikai pēc pseidonīma ''Flamma'', kas nozīmē liesmas (The flame). Flamma nebija ieinteresēts nevienā no tādām lietām, kā''pensionēšanās'' vai ''dzīvot pēc 30''. Viņam bija tikai 1 apsēstība : būt slavenam. Bruņots tikai ar zobenu un vairogu,  Flamma parasti vērsās pret 'veciem gladiatoriem', izvairīdami viņu sitienus, pirms tos izšķīdināja. Savas karjeras laikā Flammai tika piedāvāta brīvībai 4 reizes. Katru reizi viņš noraidīja, un turpināja savu dzīvi, griežot cilvēkus gabalos. Flamma uzvarēja 34 cīņas, bet viņu nogalināja arēnā 200.gadā.

ČingishansČingishans bija... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē #2
4.

Čingishans

Čingishans bija mongoļu impērijas dibinātājs, impērija, kura aptvēra 24miljonus kvadrātkilometrus zemes. Kā Hana impērija pieauga tik lielā mērā? Nogalinot ikvieku, kas stāvēja viņu ceļā. Hana armija nogalināja 40 miljonus cilvēkus( 10% no visas populācijas tajā laikā). Hans bija bezbailīgs karavīrs un prasmīgs lokšāvējs jau no bērnības, vispirms pārbaudot savas, kad vergu tirgotāju banda viņu sagūstīja. Neskatoties uz to, ka viņš un viņa sieva tika pakļauti vairākus mēnešus, Hanam un viņa sievai izdevās aizbēgt. Hans kļuva par tādu apņēmīgu ienaidnieku pienākumu, ka viņš varēja būt nejauši 1.pasaules vides aizsardzības persona. Ar tik daudziem cilvēkiem kuri vairs neelpo, un tik daudz beigtām civilizācijām, kas atgriežas neapdzīvotā mežā, Hanam tiek atvēlēta atmosfērā 700 miljonu oglekļa dioksīda

GalvarinonbspViņscaron bija... Autors: čurbaks 5 Dižciltīgākie cīnītāji vēsturē #2
5. Galvarino   Viņš bija kā Edvards Šķērrocis tikai masu slepkava. 15.gadsimta kareivis no Mapuče cilts Čīlē, Galvarino vadīja 150 vīrus pārsteidzošajā uzbrukumā paplašinātai Spāņu impērijai. Galvarino grupa zaudēja, jo viņiem bija zobeni, bet ienaidniekam bija šaujamieroči, un Galvarino tika sagūstīts.Spāņi nogrieza viņa rokas un nosūtīja viņu atpakaļ kā brīdinājumu. Ignorējot to, ka viņam nav roku, Galvarino nolēma izraisīt jaunu uzbrukumu Spāņiem. Viņš arī gribēja uzbrukt Spāņiem, tapēc viņš (kautkādā veidā) piesēja asmeņus pie rokām. Ar 3000 karavīriem aiz viņa, viņš atkal uzbruka Spāņu karavīriem. Diemžēl zobeņi un asmeņi pie rokām nevar uzveikt šaujamieročus, tapēc viņi atkal zaudēja. Lai gan viņš nogalināja 30 karavīru, Galvarino atrada Spāņu spēkus, kas bija komandēti otrādi, un sagrieza viņus gabalos. Viņš tika atkal sagūstīts un Spāņi, kas bija sajūsmā par viņa DIY(do it yourself) protezēšanu, un piedāvāja nenogalināt viņu. Viņš pateica ka, ja viņi viņu izlaidīs, viņš viņus nogalinās. Vēlāk Spāņi izbaroja viņu suņiem.
4
22

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ulrihs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  Ulrihs 03.04.18 10:02
 
7
1

Vēl viens "sū...s" ne raksts. Gan tulkojuma ziņā (pārlasi varbūt vismaz pats pirms publikācijas?), gan materiāla ziņā - gladiatoriem nebija slikta dzīve, viņi ne vienmēr bija vergi utt.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 07.04.18 13:32
 
5
0

Gramatika  

mumis avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  mumis 10.04.18 06:15  
 
3
0

Latviski būtu interesants raksts ! 😎

Anonīms
Kurbulis 10.04.18 12:28  
 
1
0
Doma laba, bet bezsakaraini uzrakstīts.
Anonīms
pH uj 06.04.18 03:24  
 
1
0
Ir ok.... Latvieši, jau tāpat kā angļi, sāk nesakarīgi runāt,bet galvenais jau saprast, ko cilvēks vēlas izklāstīt, kas uz sirds
Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 03.04.18 11:26
 
1
0

  

Anonīms
arturs 03.04.18 10:46  
 
2
1
Tādi, google translate līmeņa, topošie deputāti, ārsti un celtnieki mums no skolām nāk ārā.
SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 03.04.18 07:01
 
1
0

  

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Patīk komentārs
  197403 03.04.18 06:56
 
1
0

  

Anonīms
anonims 03.04.18 08:13
 
1
1

Vai man vienam bija tik grūti lasīt šo rakstu.....kaut kā tas vis uzrakstīts, ka izlasīt un saprast domi ir gaužām apgrūtinoši!

Opis1945 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Patīk komentārsMedaļa Spoks
  Opis1945 24.04.18 12:54  
 
0
1
Raksta ideja laba. Bet nu tas pats raksta autors nerubij pārlasīt. Vot uzšaut viņam ar lineālu pa pieri.
Anonīms
Meistars 18.04.18 20:24  
 
0
1
Tāds mēsls..sēdies divi!