Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
577

Šis raksts nav par to, nez kādām sazvērestības teorijām par to cik pati ASV valdība bija tajā visā iesaistīta un zinoša. Šis ir raksts par 11. septembra notikumiem no skatpunkta, kas atzīts par oficiālo notikumu hronoloģiju.

Viss ir manis tulkots, tāpēc atvainojos ja ir kādas neprecizitātes notikumos vai atsevišķos vārdos.

0:45 Sanfrancisko mērs Villijs Brauns saņem telefona zvanu no cilvēka, kas it kā esot no lidostas drošības instancēm, kurš dod padomu, ka amerikāņiem esot jābūt piesardzīgiem ar avio satiksmi 11. septembrī. Brauns bija nolēmis 11. septembrī lidot no Sanfrancisko uz Ņujorku.

6:00 Busiņš, kurā atrodas daži arābu izcelsmes vīrieši apstājas pie Colony Beach viesnīcas, kurā tajā brīdī atradās prezidents Džordžs Bušs. Viņi paziņo, ka ir sarunājuši interviju ar prezidentu, bet tiek atraidīti, jo nekāda intervija patiesībā nav runāta.

6:30 Bušs dodas 6 kilometru skrējienā pa Colony Beach golfa laukuma teritoriju.

6:50 Muhameda Attas un Abdulaziza Alomari lidmašīnas reiss no Portlendas ierodas Bostonas Logana lidostā.

7:45 Muhameds Atta un Abdulazizs Alomari iekāpj American Airlines reisā 11.

7:59 American Airlines reisa 11 lidmašīna Boeing 767-223ER ar maksimālo pasažieru ietilpību 181 pasažieris un ar 110 kubikmetriem degvielas, paceļas no Logana Internacionālās lidostas Bostonā, Masačūsetsas štatā, ar mērķi Losandželosas Internacionālā lidosta Losandželosā, Kalifornijas štatā. Pacelšanās bija paredzēta 7:45, bet nedaudz aizkavējās. Lidmašīnā atrodas 92 cilvēki.

8:01 United Airlines reisa 93 lidmašīna Boeing 757-222 ar maksimālo pasažieru ietilpību 200 pasažieri un ar 52 kubikmetriem degvielas, ir gatava pacelties no Ņūarkas Internacionālās lidostas Ņūarkā, Ņūdžersijas štatā, ar mērķi Sanfrancisko Internacionālā lidosta Sanfrancisko, Kalifornijas štatā. Lidmašīnā atrodas 44 cilvēki. Lidmašīna nepaceļas vēl nākamās 40 minūtes.

8:13 American Airlines reiss 11dod pēdējo radio signālu Bostonas gaisa satiksmes kontrolei ar pieprasījumu pagriezties par 20 grādiem. Pēc dažām sekundēm gaisa satiksmes kontrolieris dod norādījumus pacelties līdz 10,5 km augstumam. No American Airlines reisa 11 atbilde vairs neatskan.

8:14 United Airlines reisa 175 lidmašīna, kas pēc ir tāda pati kā American Airlines reisa 11 Boeing lidmašīna ar 65 cilvēkiem paceļas no Logana Internacionālās lidostas Bostonā, lai dotos uz Losandželosu. Arī šī lidmašīna ir aizkavējusies par 16 minūtēm.

8:15 American Airlines reiss 11 novirzās no kursa.

8:17 American Airlines reisa 11 pasažieris Daniels Levins, kurš pārstāv Izraēlas Bruņoto spēku īpaši slepenu pretterorisma vienību ir vai nu nošauts vai nodurts. Savāda sagadīšanās, ka tieši šis cilvēks atradās nolaupītajā lidmašīnā.

8:20 American Airlines reiss 11 pārstāj pārraidīt identifikāciju, Friend or Foe (Draugs vai Ienaidnieks) signālu. Tas norāda, ka lidmašīna atrodas lokācijā, kurā tai nav jāatrodas. Par to tiek brīdināta gaisa satiksmes kontrole.

8:20 American Airlines reisa 77 lidmašīna Boeing 757-223 ar maksimālo pasažieru ietilpību 200 pasažieri un ar 52 kubikmetriem degvielas, paceļas no Dullesa Internacionālās lidostas 50 kilometru attālumā no Vašingtonas ar mērķi Losandželosa. Pacelšanās bija paredzēta 8:01, bet aizkavējās. Lidmašīnā atradās 64 cilvēki.

8:21 American Airlines reisa 11 stjuarte Betija Onga sazvana American Airlines rezervācijas biroja darbinieci Vanesu Minteri. Betija pastāstīja, ka divas stjuartes ir sadurtas, bet kādam pasažierim esot pārgriezta rīkle un viņš izskatījies miris. Paši teroristi ir iebarikādējušies pilotu kabīnē. Vēl viņa apstiprināja faktu, ka lidmašīna samazina augstumu.

8:22 Cita American Airlines reisa 11 stjuarte Eimija Svīnija sazvana American Airlines menedžeri Maiklu Vudvardu un sarunājas ar viņu līdz pat lidmašīnas avārijai.

8:24 Nolaupītāji visticamāk sajaucot radio pogas nevis pasažieriem, bet gaisa satiksmes kontroles centram paziņo: Gaisa satiksmes kontrole atbild ar: Pēc brīža nolaupītāji ierunājas vēlreiz: būs kārtībā. Ja jūs veiksiet kādas darbības jūs apdraudēsiet paši sevi un lidmašīnu. Vienkārši esiet mierīgi.>

8:25 Bostonas gaisa satiksmes kontroles centrs paziņo citiem gaisa satiksmes kontroles centriem, ka American Airlines reiss 11 esot nolaupīts. Savādā kārtā viņi nepaziņo to Ziemeļamerikas Gaisa Telpas Aizsardzības komandai (NORAD). Ja tas tiktu izdarīts, tad būtu atlikušas vēl aptuveni 20 minūtes, lai lidmašīnu notriektu, lai gan nezinot nolaupītāju plānus iespējams tas netiktu darīts.

8:26 American Airlines reiss 11 veic pagriezienu par 100 grādiem un dodas tiešā Ņujorkas virzienā. Drīz vien lidmašīna uzņem kursu tieši virs Hudsona upes, sekojot tai uz dienvidiem. Savāds fakts, ka teroristi neuzbruka, bet palidoja garām Indianpointai, kurā atrodas 3 atomreaktori, no kuriem darbojās 2. Tajos glabājās liels daudzums radioaktīvo atkritumu, bet tās apkārtnē dzīvoja milzīgs skaits iedzīvotāju. Lidmašīnai uzgāžoties atomreaktoram bojā gājušo skaits no sprādziena un radioaktīvā piesārņojuma varētu sasniegt 20 miljonus. Teritorija starp Bostonu un Ņujorku acumirklīgi kļūtu par neapdzīvojamu radioaktīvu tuksnesi. Lai cik muļķīgi izklausītos, par laimi teroristu mērķis šoreiz bija cits.

8:32 Prezidenta Buša autokolonna pamet Colony beach viesnīcu lai dotos uz Emmas E Bukeras pamatskolu Sarasotā, Floridas štatā.

8:36 Abas American Airlines reisa 11 stjuartes Betija Onga un Eimija Svīnija ziņo, ka lidmašīna strauji zaudē augstumu un izteikti šūpojas no viena sāna uz otru.

8:36 NORAD pārstāvji uzzina par American Airlines reisa 11 lidmašīnas nolaupīšanu. Viņiem gan nav iespējams noteikt precīzu tās atrašanās vietu, jo lidmašīna lido pārāk zemu un radari to neuztver.

8:40 Federālā Aviācijas administrācija paziņo NORAD par American Airlines reisa 11 nolaupīšanu. NORAD par to uzzināja paši pirms vien pāris minūtēm.

8:42 United Airlines reiss 175, ar kuru vēl pirms mirkļa sazinājās gaisa kontroles centrs, saistībā ar reisu 11, beidz atbildēt uz gaisa kontroles paziņojumiem.

8:42 Biedzot paceļas United Airlines reiss 93. Lidmašīna paceļas pēc 40 minūšu dīkstāves. Ja pacelšanās aizkavētos vēl 20 minūtes, tad šajā lidmašīnā esošie cilvēki no katastrofas izvairītos, jo tiks pārtraukta gaisa satiksme.

8:43 Krietni laicīgāk kā par reisu 11, tiek paziņots arī par reisa 175 nolaupīšanu NORAD pārstāvjiem. Salīdzinājumam laika starpība no reisa 11 nolaupīšanas līdz paziņošanai bija 15 minūtes, bet reisam 175 vien 3 minūtes.

8:44 NORAD nozīmē divus F-15 iznīcinātājus izsekot United Airlines reisu 175. Dīvainā kārtā American Airlines reiss 11 joprojām turpina tuvoties Ņujorkai neaizkavēts.

8:46 American Airlines reiss 11 ar ātrumu 790 km/h ietriecas Pasaules Tirdzniecības Centra ziemeļu tornī starp 94. un 98. stāvu.

8:46 United Airlines reiss 175 pārtrauc raidīt jau minēto Friend or Foe signālu.

8:47 NORAD tiek paziņots, ka American Airlines reiss 11 ir ietriecies Pasaules Tirdzniecības Centrā.

8:47 Ņujorkas Ugunsdzēsēju departamenta priekšnieks Džo Pfeifers no 7. bataljona izziņo trauksmi, paziņodams, ka lidmašīnas sadursme ar ēku nav bijis nelaimes gadījums. Vienīgais video materiāls, kurā uzskatāmi redzama pirmās lidmašīnas ietriekšanās Pasaules Tirdzniecības Centra(PTC) ēkā ir ugunsdzēsēju video, kurā redzams arī pats Pfeifers.

8:48 Televīzijā un radio parādās pirmās ziņas, ka lidmašīna ir ietriekusies PTC.

8:49 United Airlines reiss 175 novirzās no paredzētā kursa.

8:50 Sanfrancisko lidosta saņem zvanu no United Airlines reisa 175 stjuartes. Viņa esot pateikusi tikai: Tad saruna pārtrūkusi.

8:50 American Airlines reisa 77 pēdējā radio komunikācijas ziņa. Tā tiek pārraidīta brīdī, kad lidmašīna atrodas aptuveni 460 km attālumā no Pentagona.

8:51 Džordžs Bušs ierodas Emmas E. Bukeras pamatskolā Sarasotā, Floridā. Viņš fotografējas ar skolēniem un pēc tam piedalīsies mācību stundā.

8:52 Divi F-15 iznīcinatāji paceļas no Otis Gaisa spēku bāzes Masačusetsā, aptuveni 250 km attālumā no PTC. F-15 maksimālais ātrums sasniedz 3000km/h tātad tie varētu nokļūt Ņujorkā 5 minūšu laikā, bet nav īsti rīcības plāna turpmākajai rīcībai.

8:53 Gaisa satiksmes kontrolieri beidzot ir pamanījuši novirzes United Airlines reisa 175 lidojumā:

8:55 American Airlines reisa 77 pasažiere Barabara Olsone zvana savam vīram ģenerālim Teodoram Olsonam, kurš seko līdzi notikumiem Ņujorkā. Viņa pastāsta, ka teroristiem ir bijuši naži un viņi visus ir sadzinuši lidmašīnas aizmugurē. Drīz pēc tam saruna pārtrūkst. Olsons ātri paziņo par situāciju savam komandierim. Pēc brīža Barbara Olsone zvana savam vīram atkal un paziņo, ka lidmašīna griežas atpakaļ Vašingtonas virzienā.

8:56 American Airlines reisa 77 signāls pazūd, tajā brīdī lidmašīna veic apgriešanās manevru Ohaio un Kentuki štatu debesīs.

8:57 Pašu nesaprašanās dēļ F-15 iznīcinātāji vien tagad saņem ziņu, ka reiss 11 jau pirms 10 minūtēm ir ietriecies PTC. Tādējādi ir novilcinātas arī svarīgas minūtes reisa 175 apturēšanā.

8:59 American Airlines riesa 77 lidmašīna ir pabeigusi manevru un atrodas 530 km attālumā no Pentagona.

9:00 United Airlines sistēmas operatori pārraida masveida ziņu visām lidmašīnām, ka ir iespējams iebrukums pilotu kabīnē. United Airlines reisa 93 apkalpe atbild:

9:00 Pēdējo reizi radaros redzams reiss 175. Tas atrodas 5,4 km augstumā un turpina strauji mazināt augstumu.

9:00 Pentagons bīstamības pakāpi paaugstina par vienu vienību no normālas uz pakāpi Alfa. Tā paliek pakāpē Alfa līdz pat brīdim, kad reiss 77 ietriecas Pentagonā.

9:02 United Airlines reiss 175 ietriecas PTC dienvidu tornī starp 78. un 84. stāvu ar ātrumu virs 800 km/h. Lidmašīnas dzinējs izlido cauri ēkai un piezemējas 6 kvartālus tālāk. Ietriekšanās brīdī seismogrāfi Ņujorkā fiksējuši 0,7 balles stipru zemes satricinājumu. F-15, kuriem teorētiski Ņujorkā vajadzēja būt jau pirms vairāk kā 6 minūtēm atradās vien nedaudz pāri pusceļam. Vēlāk aprēķināts, ka tādā gadījumā iznīcinātāji lidojuši vien ar ātrumu, kas pielīdzināms 23,9% no maksimālā ātruma.

9:05 Rietumvirdžīnijas štata gaisa kontrole pamana lidmašīnu ielidojam radaru uztveršanas zonā, bet ar to neizdodas nodibināt radio kontaktus. Tā kā gaisa kontroles darbinieki nav pārliecināti vai tas ir vai nav reiss 77, viņi par to neziņo NORAD vēl 19 minūtes.

9:06 FAA tikai tagad paziņo militāristiem, ka reiss 175 (lidmašīna pirms 4 minūtēm ietriecās PTC) ir nolaupīts.

9:08 FAA pavēl visām lidmašīnām Ņujorkas gaisa zonā un ceļā uz to nekavējoties nolaisties tuvākajā lidostā.

9:10 United Airlines reiss 93 tiek nolaupīts.

9:15 American Airlines atceļ visas lidmašīnu pacelšanās Savienotajās Valstīs.

9:17 FAA slēdz visas Ņujorkas štata lidostas.

9:21 Tiek pavēlēts slēgt visus tuneļus un tiltus uz Manhetenu.

9:23 Bušs privāti sarunājas ar viceprezidentu Diku Čeiniju, nacionālās drošības sekretāri Kondolīzu Raisu, FIB priekšnieku Robertu Melleru un Ņujorkas mēru Džordžu Pataki. Savādi, ka Bušs nogaida gandrīz 20 minūtes līdz sazinās ar pārējiem. Tāpat arī fakts, ka Bušs nedeva atļauju notriekt nolaupītās lidmašīnas ir vērā ņemams.

9:25 Gaisa satiksmes kontrolieri informē ASV slepeno dienestu par to, ka American Airlines reiss 77 tuvojas Vašingtonai.

9:26 FAA aiztur lidmašīnu pacelšanos visā valstī.

9:28 United Airlines reisa 93 radio pārraida īsu ziņojumu, kurā dzirdams, ka kāds pilota kabīnē saka: Pēc brīža radio dzirdami kliedzieni, kā arī laupītāji runājam arābu valodā. Tā tas turpinās aptuveni 8 minūtes, bet FAA par nolaupīšanu NORAD paziņo vien pēc 12 minūtēm.

9:30 Divi F-16 iznīcinātāji dodas uz Vašingtonu ar rīkojumu aizsargāt Baltu namu par katru cenu. Tiesa, vēlāk izrādījās, ka Baltais nams teroristu mērķos neietilpa.

9:30 Bušs no Emmas E. Bukeras pamatskolas veic runu, kurā stāsta, ka ASV ir piedzīvojusi acīmredzamu teroristu uzbrukumu un nacionālo traģēdiju. Tāpat atklājot, ka atbildīgie par šo noziegumu tiks notverti un atbilstoši sodīti (bija nepieciešami gandrīz 10 gadi, lai notvertu Osamu bin Ladenu , al-Qaeda līderi, kurš uzņēmās atbildību par terora aktiem, starp citu desmito gada dienu solot atzīmēt īpaši)

9:32 Slepenie aģenti steidzīgi iebrāžas viceprezidenta Dika Čeinija kabinetā Baltajā namā un burtiski aiznes Čeiniju uz pazemes bunkuru Baltā nama pagrabā.

9:32 Pārstāj strādāt Ņujorkas birža (lielākā birža pasaulē).

9:35 United Airlines reiss 93 noiet no kursa un sāk doties dienvidaustrumu virzienā uz 450 km attālumā esošo Vašingtonu, kā vēlāk izrādās ar mērķi Kapitolija ēka.

 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
1.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
2.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
3.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
4.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
5.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
6.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
7.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
8.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
9.
 Autors: lameris 11. septembris minūti pa minūtei 1. daļa
10.

Pievienotie video11
577

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [49]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
MINKA321 avatars
Medaļa TīģerisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  MINKA321 10.09.11 13:13
 
50
2

smagi

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.11 13:46
 
35
2

Pēdējā video var redzēt kā tas lidmašīnas dzinējs aizlido, ja tas bija dzinējs.

Es nezinu kāpēc, bet tekstā trūkst pāris vietās tas, ko tie cilvēki saka. Piemēram: "bet gaisa satiksmes kontroles centram paziņo: Gaisa satiksmes kontrole atbild ar: Pēc brīža nolaupītāji ierunājas vēlreiz: būs kārtībā".

Bet tā kopumā jau labs raksts!

N3rdUndead avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  N3rdUndead 10.09.11 15:03
 
28
7

Pilnīgais sviests.... Piedodiet, es zinu ka tas ir traģiski, u.t.t. bet tas nav pat tuvu tam kas notika kad ASV bombardēja Japānu. Cik nomira? 400k-800k cilvēku? Un kad krievi sūtīja visus uz Sibīriju, un tajā laikā daudzi nomira. Cik? 1,2 miljoni? Un tas tikai no vienas tautas, nevis kopējais upuru skaits. 9/11 cik nomira? Bišk pāri 2500? Smagi ir tas, ka cilvēki neapjēdz īstās traģēdijas....

Misuri avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joks
  Misuri 10.09.11 13:10
 
18
0

Torņi pat nofilmeti no visām pusēm!

neredzams avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Sertificēts spoks
  neredzams 10.09.11 13:44
 
13
0

skatoties šos liekas kapēc uzreiz nesabruka? laikam labi konstruēti

Android039s avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Android039s 10.09.11 14:08
 
13
3

atbildot uz ainis232 komentāru " ja es butu bijis terorists es ietr... " Ja tu būtu pietiekami gudrs, tad tu zinātu, ka bija arī trešā lidmašīna kuras mērķis bija baltais nams... bet to nesasniedza.

HomersOrģināls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  HomersOrģināls 10.09.11 18:00
 
9
0

atbildot uz Fichy komentāru " Šausmīgi ,ka nevainīgiem cilvēkiem... " tur nav sakars ar teroristiem, paskaties zeitgeistu un atver taadu opciju kaa logiskaa domaashana. Taada celnte muuzhaa nenogaaziisies no lopenes trieciena, kur nu veel kka mistiski sabruks, nemaz nepieminot faktu par iznesto zeltu un apdrosinasanu 2 dienas pirms "terrora akta"... 

FakeTrump avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Plaiboja olaMedaļa Tīģeris
  FakeTrump 10.09.11 13:41
 
6
0

atbildot uz ainis232 komentāru " ja es butu bijis terorists es ietr... " tu domā ko runā?

BonBongaNikola avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoks
  BonBongaNikola 10.09.11 14:17
 
5
1

atbildot uz ainis232 komentāru " ja es butu bijis terorists es ietr... " bļeģ, tu vsp domā ko raksti?!

lameris avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Students
  lameris 10.09.11 13:38
 
4
1

atbildot uz kachakswova komentāru " ņūarka?  " Ņūarka ir pilsēta Ņūdžersijas štatā ar aptuveni 270 tūkstošiem iedzīvotāju. 

Klaidonis1viens avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  Klaidonis1viens 11.09.11 12:38
 
3
0

atbildot uz lameris komentāru "Pirmkārt, pirms tāda 11. septembra neviens ceļo... "

 

Vispār tādas augstas ēkas būve, ar noteiktu risku, ka tur var kaut kas ielidot iekšā un arī jau nesabrūk zemestrīces laikā.

 

Jo, ka arī Zeitgeistā tika miņēts un citos rakstos, ka deļ ugunsgēka vareja stāvu plāksnes adalīties no ēkas cenrtā metāla konstrukcijas, un ēka brukt pa stāviem lejā un paliktu dzels konstrukcija 300 metru augsta. 

Vel ir fakts, ka ēkas bruka brīvājā kritiena ātrūmā, kas nozīmē, ka ēkas tika uzpridzinātas, no iekšas, noteiktos stāvos. Ka arī putekļos bija atrastas ēku nojaukšanas spridzekļu daļiņas. 

Kā arī nedēļu pēc sabrukšanas, zem gružiem, bija izkausēts terauts pagrabstāvos, kurš nedēļas, laika nebija sacietējis?! WTF!?

 

 

Es neticu, ka tās ēkas sabruka, deļ lidmašīnām. Pie tām WTC7 ēka, arī sabruka, ta lai apkartējās ēkas netiktu sabojatas. http://www.youtube.com/watch?v=972ETepp4GI&feature=related

Es pieņēmu divus spēcīgus faktus! 

1. Brīvā kritiena ātrumu.

 

2. Ēkas sabrukšanas veidu.

 

Kas  paskaidro to, ka lidmašīnu vaina ir uzmanības noveršanai.

Nerunājot, jau par to, dviņu torņu dzels konstrukcijas īpatnībā, kas bija neveselīgi cilvēka organizmam, par ko bija arī tiesa. Ta nu lūk izdevīgs manervs, nojaukt ēkas, dabūt apdrošināšanu + vēl iemēsls iebrukt naftas valstīs. Nerunājot jau par vispasaules bailēm un naidu prēt citu tautu.

HomersOrģināls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  HomersOrģināls 11.09.11 00:48
 
3
0

atbildot uz lameris komentāru "Pirmkārt, pirms tāda 11. septembra neviens ceļo... " Meerija gan, jebkura vieta ietriecoties tam kkadam tur lielakajam boeingam, nekas nesabruktu, ar taadu meerki arii buuveeja taas eekas !!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.09.11 14:15
 
3
0

kko tādu redzēt dzīvē, mute vaļā līdz zemei.

lameris avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Students
  lameris 10.09.11 23:54
 
4
2

atbildot uz Klaidonis1viens komentāru " Zemestrīce, bija sprādziens Dviņu ... " Pirmkārt, pirms tāda 11. septembra neviens ceļot ēku nerēķināja cik pasažieru lidmašīnas, kruīza kuģus 7. maršruta tramvajus vai meteoroloģiskos satelītus varēs izturēt.

Otrkārt, visos 5 video var ļoti skaidri redzēt, ka brukšana sākas nevis kaut kur pie pamatiem, bet gan aptuveni vietā, kur lidmašīna bija ieskrējusi. Starp citu nevis dēļ trieciena, bet gan degšanas, kas radīja tādu karstumu, ka dzelzs, kas turēja kopā ēku vienkārši sāka kust un neizturēja ēku svaru, jo gluži kā pēc fizikas likumiem pirmā sabruka dienvidu ēka, kurā ieskrēja kā otrajā, bet zemāk, tātad uz trieciena vietu spieda par vairāk vai mazāk 20 stāviem vairāk.

Treškārt, nenoliedzu, ka Zeitgeist izteiktās teorijas ir ticamas un saprotamas, bet dažas lietas ir safabricētas tikai, lai situāciju sadramatizētu un filmu padarītu pieņemama garuma. Tas, ka tīra šī lieta nav ir lasāms arī manos rakstos vairākkārt redzot aizdomīgas darbības dažādu amatpersonu rīcībā.

Man gan ir pilnīgi vienalga cik daudz tajā visā ir iejaukta ASV valdība, CIP, FIB, Afganistāna, Irāka un arābu pasaule kopumā, bet fakts, ka bojā gāja vairāk kā 3000 cilvēku gan man liek pārvērtēt cik liela ir dzīvības cena un, diemžēl, atšķirībā no visa pārējā, cilvēka dzīvībai cena laika gaitā neaug.

4ewa avatars
Medaļa BotsMedaļa Admins iesakaMedaļa Twittera eksperts
  4ewa 10.09.11 14:02
 
2
0

Drausmīgi. 

VataFaks avatars
Medaļa SpoksMedaļa Picu rijējsMedaļa Dienas joks
  VataFaks 10.09.11 19:01
 
2
0

atbildot uz Fichy komentāru " Šausmīgi ,ka nevainīgiem cilvēki... " Asv uzbruka Irākai tādēļ, ka Huseinam patika spēlēties ar naftu - tad tirgo, tad pēkšņi izdomā ka netirgos. Tas pats apmēram notika ar Kadafi, viņš gribēja, lai nafta aizietu no dalāra, protams, ka nesanāca. 9/11 bija iegansts, lai iebruktu Afganistānā, kur itkā slēpās bin Ladens. Politika sasodīts.

gurunduce avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Sertificēts spoks
  gurunduce 10.09.11 13:38
 
3
1

atbildot uz ainis232 komentāru " ja es butu bijis terorists es ietr... "  

briesmīgi tā teikt tev!! bet ja godīgi, viņi mēģināja. lasīju kaut kur. tā vietā laikam Pentagonā ietriecās, vai arī tajā Pensilvānijas laukā. Pie tamvēl - pats Džordžs Bušs nemaz nebija Baltajā Namā tajā brīdī, bet gan skolā, lasīja bērniem kaut ko. 

lameris avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Students
  lameris 11.09.11 12:03
 
1
0

atbildot uz Martinsmz komentāru " Hmm.. kautkā neticās, jo visus šos... " Šāda veida timeline ir bijis wikipēdijā un citur internetā pat grāmatās atrodams jau gadus 8-9. Arī neskaitāmas dokumentālās filmas par tās dienas notikumiem ir bijušas jau kopš 2002. gada.

Amonraa avatars
Medaļa SniegpārsliņšMedaļa ZebraMedaļa Riesta laiks
  Amonraa 11.09.11 22:26
 
1
0

Pentagona nekada lidmashiina nemaz neietreicaas.. tur vnk sariikoja spradzinu.. pat vis siikaga detaljinja netik atrast pie pentagona kas varetu liecinaat ka tur ir nogazusies lidmashinna... thats all i know ;)

godie avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  godie 11.09.11 21:58
 
1
0

F-15 nevar lidot ar 3000km/h ... Viņš vienkārši pajuks

« 1  2  3 »