Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
0
113

Ir pienākusi Svētā Valentīndiena. Varu jums novēlēt daudz mīlestības, siltumu un pavadīt šo dienu labā noskaņojumā. Šis raksts balstīts uz manām domām, bet nepārmetat, jo es īstenībā esmu brīva un tur nekā slikta nav. Šo dienu pavadīšu ar draugiem. Bet kas man liedz šajā dienā saskatīt plusus? Lūk daži!

Mēs visi droscaroni varam... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
1.

Mēs visi droši varam pasmieties par nenopietnām 13 gadnieku attiecībām. Sīkie var paraudāt un pačīkstēt cik viss ir slikti...Bet ja tā nopietni... Kas īpašs ir mīlestības dienā?

Bet kur jūs saredzat mīnusus... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
2.

Bet kur jūs saredzat mīnusus šai dienai, mīlestības, ja ir ļoti daudzi īsti pārīši ar īstu mīlestību? Šī ir nozīmīga diena, kas tieši arī to atzīmē, kā arī īstas simpātijas un vairāku gadu attiecības. Vai tas nav lieliski? Tapēc sveicam visus kuri atraduši savu īsto mīlu, un protams, vientuļie, vēlam jums atrast un viss izdosies! Nav iemesla nīdēt.

Scaronajā dienā mēs varam... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
3.

Šajā dienā mēs varam apsveikt visus, kuriem ir un nav otras pusītes. Varam arī dāvināt kaut ko, jo tas ir jauki un tas ir galvenais parādīt siltumu pret kādu. Vecākiem, tuvākajiem draugiem, dzīves partnerim. Un neaizmirstam mīļam mājasdzīvniekam iedot ko garšīgu.

Tas ka uz scarono dienu... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
4.

Tas ka uz šo dienu nereti tiek tērēta nauda dāvanām ir normāli. Var kaut ko mazu un jauku uzdāvināt. Tāpat, var arī ko vairāku dāvāt, kā jums pašiem tīk. Sev arī varat kaut ko jauku nopirkt, jo kā zinām, uz šajiem svētkiem internetā un veikala plauktos var atrast jau gatavus dāvana komplektus... Ja ne otrajai pusītei(ja nav), tad sevi vari palutināt.

Novēlēt kādam daudz... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
5. Novēlēt kādam daudz mīlestības un veiksmi turpmākajās attiecībās vai lai veiktos atrast kādu sirdim tuvu.
Var skatīties romantiskas... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
6. Var skatīties romantiskas filmas un atpūsties šajā dienā.
Tie kuri uzskata sevi par... Autors: Fosilija Problēmas ar Valentīndienu (?) 2017
7.

Tie kuri uzskata sevi par forever alone, nedomājiet tā. Viss dzīvē nevar notikt tulīt pat, viss ar laiku būs. Tapēc neskumstam un kaut vai izejam ārā, aizejam uz kafejnīcu un izbaudam dzīvi, nav iemesla iespringt šajā dienā un rakstīt internetā cik viss ir slikti šodien! Nezinu kā jūs, bet es nesaskatu problēmas sakarā ar šiem svētkiem. Ja nepatīk, tad nesvinat, neviens neliek!  

0
113

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 14.02.17 16:36
 
2
0

atbildot uz Asais pipars komentāru " Latviesiem tads valentins nekad nav bij... " Ar tradīcijām un valodu tur maz sakara.   

SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 13.03.17 18:50
 
0
0