Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
62

Sievietes, kas lieto Latvijas iepazīšanās portālus, bieži sūdzas par vīriešu dzimumlocekļu fotogrāfiju saņemšanu sarakstēs. Nesen veiktā aptauja atklāj pretrunīgus datus par šo tēmu - vairākums sieviešu šādas bildes ir saņēmušas, savukārt vīrieši respondenti vairākumā atzīst, ka neko tādu nav sūtījuši.

FOTO pexelscomFlirtslv... Autors: EV1TA Vīrieši cer, ka viņu kailfoto pievilinās sievietes
1.

FOTO: pexels.com

Flirts.lv aptaujā 63% sieviešu atzīst, ka sarakstes laikā no vīriešiem ir saņēmušas viņu dzimumlocekļu fotografijas, tikmēr 75% vīriešu atbild, ka nekad šādas bildes nav sūtījuši. Jautājumā par vīriešu motivāciju, sūtot kailfoto, sievietes domā, ka tas atklāj vīriešu seklumu (27%), gandrīz tikpat to uzskata par slimīgu seksualitāti (26%), savukārt 43% vīriešu, kas atzinušies bilžu sūtīšanā, atklāj, ka ar to cerējuši pievilināt sievietes uzmanību. Vismaz vienā jautājumā sievietes un vīrieši ir vienisprātis - 73% sieviešu un 63% vīriešu ir pārliecināti, ka virtuāli sūtīt savu dzimumlocekļu fotogrāfijas nav normāli.
Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess atzīst, ka intīma rakstura fotogrāfiju sūtīšana ir ļoti izplatīta akivitāte iepazīšanās portālos. “Šādu fotogrāfiju cenzēšana ir viens no laika ietilpīgākajiem portāla administratoru darba pienākumiem. Izskatot sieviešu sūdzības portālos, bieži vien gan atklājas, ka viņas pašas ir provocējušas vīriešus uz šo bilžu sūtīšanu. Par ko vispār liecina dalīšanās ar savu dzimumlocekļu fotogrāfijām? Lielākoties par nabadzīgu un problēmātisku seksuālo dzīvi, kā arī par nespēju atšķirt iepazīšanās portālu no seksa portāla,” secina Antess. 
Aptauja ir veikta šā gada novembrī. Tajā piedalījās 1270 sieviešu un vīriešu, kas ir reģistrējušies vismaz vienā iepazīšanās portālā. 

0
62

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Murrātājs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Murrātājs 15.11.17 08:48
 
19
0

tiem kam ir smuka seja, sūta seju.... tiem kam ir smuka sešpaka, sūta sešpaku... tiem kam ir smuks biceps, sūta bicepsu, krūtis utt... ja no tā nav nekā, tad arī sūta 25cm lineālu, ja nav tāda lineāla sūta džipa bildi   

spoku dienas joks

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 15.11.17 10:01  
 
8
0
Būtībā ir tā - sievietes pievilina potenciālos seksa partnerus atkailinātiem krūšu galiem utt utt tagad tas ir moderni bet kāpēc tad vecis savu mantību nevarētu sūtīt? Manis pēc viņi varētu arī staigāt caurspīdīgos šortos kā to dara sievietes, jo vīrieša krūšu gals neizraisa daudz emocijas bet loceklis gan, pat raksts tapis.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 15.11.17 10:19
 
4
0

Drīzāk jau atbaidīs. Tikai pasistas kuc*es uzrunās šāda veida bildes. Sievietēm patīk "romantika" un batonu bāšana ausīs

prettits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Vilkaču klana biedrs
  prettits 15.11.17 09:08
 
3
0

Ir pieprasījums ir piedāvājums tā, ka lai meitenes atslābst   

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 15.11.17 14:08
 
3
0

Nezinu vai kāda mana ķermeņa daļa būtu pietiekami laba, lai sūtītu kādam, it īpaši meitenēm

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 15.11.17 08:45  
 
2
0

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Joda olaMedaļa Praida ola
  kartupelis ar mugurkaulu 15.11.17 15:39  
 
1
0
Man pagaidām neviens vecis savu kailfoto nav atsūtījis!!!