Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
38
357

Atkal un atkal pierādās tas, ka maziem puikām galvā ir sperma un mammas ķīselis.

Kāpēc ir cilvēki jāliek kaut... Autors: NaglaKabatā Vēršos pie Jums, Latvijas puikas!
1. Kāpēc ir cilvēki jāliek kaut kādos rāmjos? Lūk vīrieši pēc 30 dzērāji un tieši jaunie ir tie labākie. Muļķības, dēliņ! Labākie mīlnieki un sarunu biedri sākas tieši pēc 35. Viņi retāk guļ ar sievietēm lai palielītos kādam, ir daudz pašpārliecinātāki par sevi un galvenais ieklausās. Man nav pacietības uzsākt attiecības (jebkādas) ar jaunu puisi. Viņi ne tikai nezin ko sieviete vēlas viņi arī nesaprot, ja tiešā tekstā saki kas jādara un kā nezināmu iemeslu dēļ smadzenes viņiem atslēdzas tieši sievietes klātbūtnē viņi ir pārāk aizņemti domājot par to ko domās citi, kas jāsaka, kā izlikties labākam un kā iepatikties. Jaunietis skatās uz tavām krūtīm sarunas laikā ļoti uzkrītoši bet ar gadiem nāk pieredze un vīrietis skatās un krūtīm tā kā Tu to pat nemani. 😁 Aplūkosim šis vecuma grupās tuvāk
Puikas ap 20 gadiem  Kurā... Autors: NaglaKabatā Vēršos pie Jums, Latvijas puikas!
2. Puikas ap 20 gadiem. Kurā gan gribētu iet uz randiņu ar kādu kam mugurā mikimausis un tik stulba cepure? Viņš noteikti iedomājas, ka ir mačo un visas kas ierauga viņu šādi pozējam paliek miklas un domā, ka ir nenormāli vīrišķīgs! Šāda tipa puikām galvā vēl ballītes, spēlītes datorā, aliņš ,reperi un protams lai sieviete gultā viņam darītu visu, jo tas it kā pienākas tā pat vien. Šī tipa vīriešiem nav naudas par ko aizvest meiteni uz randiņu pieklājīgu vai dāvinātu ziedus. Nezināmu iemeslu dēļ neatvērs durvis, nepiedāvās sasildīties un noteikti no rīta visa pilsēta ziņās, ka pavadīji nakti ar šo jaunieti. Viņš randiņā laikā runās par sevi, varbūt ne tikai tāpēc, ka neinteresē sieviete bet (lai gan tā varētu būt) viņš ar vārdiem centīsies pierādīt kāds viņš ir vīrietis, varbūt palīdz kādam vai mācās neatkarīgi no tā ko viņš dara puika runās tikai par sevi un ja tomēr tev liekās ka viņš varētu klausīties tā nav. Jaunajiem puikām sekss ir dzīves sastāvdaļa, tam ir jābūt daudz un vienalga ar ko un kā, ja Tu seksa laikā esi saņēmusi baudu apsveicu tas nebija speciāli!! Viņi viss biežāk meklē sev otru mammu, kas palīdzēs, uztaisīs ēst , gultā izdarīs visu pati un aiznesis nomazgāties pēc tam puisīti.
Vīrieši ap 30 gadiem Šī... Autors: NaglaKabatā Vēršos pie Jums, Latvijas puikas!
3. Vīrieši ap 30 gadiem. Šī vecuma grupā ir tik maldinoša jo viņi it kā ir pieauguši bet joprojām spēlē spēlītes. Viņiem sāk parādīties kau kāda nauda bet īsti vēl nav. Sāk apzināties sevi un savas vajadzības un labāk saprot sievieti, kā viņai sniegt baudu un kādas ir vajadzības, kā izturēties. Bet ne līdz galam Bet seksā joprojām dominē kvantitāte nevis kvalitāte.Ar tādiem tiekas nopietnākiem nolūkiem lai veidotu ģimeni utt. Viņi vairāk meklē kādu kas derētu kā sieva un bērnu māte.
Vīrietis pēc  40 gadiem Kura... Autors: NaglaKabatā Vēršos pie Jums, Latvijas puikas!
4. Vīrietis pēc 40 gadiem. Kura sieviete gan negribētu aiziet uz randiņu ar vīrieti kas māk sevi kopt, labi smaržo, pieklājīgi runā, labi ģērbjas un ir galants? Vēl kāds interesants novērojums vīrieši pēc 40 dāvina ziedus dāvanas , atver durvis, padod mēteli palīdz to novilkt un uzvilkt, atvelk krēslu, samaksā tā kā sieviete nemaz pat neredz cik viņš samaksāja, neuzdod muļķīgus jautājumus. Ja Tu esi slima viņš Tev noteikti atvedīs vistas buljonu un medu. Šāda vecuma grupas vīrieši vairāk ieklausās sievietēs lai vēlāk iegūto informāciju izmantotu savā labā, viņi zinās kas Tev patīk kā to iegūt. Sekss tādā vecumā ir kvalitatīvs ar abpusēju baudu un viņi nav jākomandē un saprot tevi no pus vārda. No rīta noteikti vari sagaidīt brokastis šiem vīriešiem sieviete vairs nav vajadzīga kā "mamma" bet gan mīļotā, partnere, draudzene. Ar šiem vīriešiem bauda dzīvi.
Kā  jau minēju katrā vecumā... Autors: NaglaKabatā Vēršos pie Jums, Latvijas puikas!
5. Kā jau minēju katrā vecumā grupā būs pa kādam izņēmumam, jo cilvēki ir dažādi audzināšanas atšķiras tā nu tā pasaule ir iekārtota un ir jāpatur prātā, jo vairāk cilvēkam gadu un viņš ir brīvs jāpadomā kāpēc..! Iespējams nesen šķīries vai atraitnis bet lielākoties tur arī slēpjas savi zemūdens akmeņi.
38
357

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [135]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 17.08.17 12:55
 
74
0

Itkā pirmais raksta teikums -  Kāpēc ir cilvēki jāliek kaut kādos rāmjos?

Pēc tam pati saliek kaut kādos savos sačakarētos, nesaprotamos rāmjos. 

Greyish avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Greyish 17.08.17 09:34
 
45
2

Izskatās, ka autorīte arī apgrozās ne tajā publikā. Pati izveidojusi savus rāmjus un tad nu pieturās pie tiem. Nenobrieduši tirliņi līdzīgās proporcijās ir atrodami visās vecuma grupās. Tāpat kā tā saucamie normālie.

prettits avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Pingvīns
  prettits 17.08.17 08:52
 
30
1

Jūs visi esat tuk tuk    Katra/katrs guļ ar ko grib ko jūs stumjat virsū savus rāmjus   Dzirdu tik nauda nauda laikam Tevi nekas vairāk arī neinteresē.  Vot varētu laimēt tik daudz naudas, ka visām no skaudības acis izsprāgst   

Framinator avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  Framinator 18.08.17 00:11
 
20
0

Autores vecums: 27 gadi

Tātad pirmajā rakstā bija jauns čalis, kurš gribēja pi$ties ar vecākām sievietēm un šajā rakstā ir jauna sieviete, kura grib pi$ties ar vecākiem vīriešiem. Jasnijs ar jums jākļiem.

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 17.08.17 09:53  
 
20
0
atbildot uz prettits komentāru " Jūs visi esat tuk tuk   &nbs... "Nauda jāpelna nevis jālaimē. Paskatoties spokos vispār jā acis tik tiešām sprāgt laukā, visur plikas vecenes un runā par vērtībām! 😁

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.08.17 11:47
 
14
0

Man 24 un uzvedos kā pēc kategorijas vīrieši pēc 40. Nu Jopcik. Dzīvoju nākotnē? Man vienmēr vecāki teica, ka esmu dzimis, lai darītu ko labu dzīvē.

IzzySide avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  IzzySide 17.08.17 13:35
 
15
1

Ok. Skatos, ka NaglaKabatā ir debīlu un jēlu uzbraucienu meistars/e. hu* zin kā ar to dzimumu tur īsti ir, bet runa jau nav par to.

Runa ir par to, ka tādas maukas (rakstura nevis profesijas ziņā), jeb kā vēl saka "gold digger", pēdējā laikā ir saradušās tik daudz, ka pilnīgi vēmienu sit augšā. Kā jau iepriekš viens minēja - Tu raksta sākumā minēji, ka cilvēkus ir stulbi iedalīt rāmjos, bet pati tiko iedalīji savos tizlajos, debīlajos rāmjos. Es protams neko nezinu nedz par tavu vecumu, bet pēc šī raksta izskatās, ka vai nu tu esi augusi kopā ar konservatīvi domājošām mammītēm, vai arī pati tāda esi.

Tā vien izskatās, ka tu esi atskatījusies n-tās melodrāmas, pēc kurām tev tāds murgs ir sakāpis galvā. Nokrīti beidzot no gaisa! Nu... Vai vismaz atraujies no ekrāna. Izej ārā, paelpo svaigu gaisu. Ej uz randiņu nevis ar "Sims" varoni, bet ar reālu cilvēku.

Varu uz 95% saderēt ka tu uz manu komentāru centīsies atbildēt ar kādu kārtējo jēlību, taču nesteidzies! Apstājies, padomā! Vai bija vērts? Vai ir vērts? Un vai būs vērts tev vēl turpināt normālu dzīvi sabiedrībā ar šādiem uzskatiem?

Rakstā aprakstīji kāds tavuprāt ir galants vīrietis. Es tā domāju, ka tādu tu diez vai sastapsi, jo diez vai galanti vīrieši uzturas tādā maucīgā sabiedrībā.

Katrā ziņā. Novēlu tev beidzot ķerties pie prāta. ...Un arī pie latviešu valodas mācību grāmatas, jo nejau tikai sievietēm nepatīk čaļi, kas nemāk rakstīt. Arī čaļiem nepatīk, ja sieviete ir tik pat gramatiska, cik aita aplokā.

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 17.08.17 13:31
 
12
0

Spriest par visu pasauli pēc savas pieredzes galīgi nav gudri   

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 17.08.17 16:23
 
11
0

Manliekas, ka cilveki ir idioti un cīnas par kkādām muļķībām. Lai dzīvo katrs ar ko vēlas pēc paša brīvības un apzinātas gribas. Tu ne ar ko labāka par to bīberpuiku bloudžābu neesi.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.08.17 11:44
 
10
0

Izskatās, ka arī šī autore, tā pat kā Bloudžāb, ir sasniegusi tikai agrīno attīstības vecumu - 2/3 gadus, kad bērns arvien labāk spēj izstāstīt par savām vajadzībām un vēlmēm, taču reizēm viņš pats neizprot, ko īsti grib.

Anonīms
biete 17.08.17 11:06
 
10
0

Šī tipa vīriešiem nav naudas par ko aizvest meiteni uz randiņu pieklājīgu vai dāvinātu ziedus

Viņiem sāk parādīties kau kāda nauda bet īsti vēl nav. samaksā tā kā sieviete nemaz pat neredz cik viņš samaksāja, Trīs teikumi izteica visu par autoru, tu esi vienkārši prece kuru var nopirkt un izmest kad paliec garlaicīga.

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 17.08.17 21:47
 
9
0

Ne jau vecums nosaka cilvēka (vīrieša) uzvedības īpatnības!

Tā ir audzināšana!

Nepilnās ģimenēs ir grūti sagaidīt, lai puikiņš izaugtu par normālu vīrieti.

Māte nevar ieaudzināt dēlā visu to rakstura iezīmju komplektu, kas atšķir vīrieti no vienkārša sēklneša!

Un tā rodas jefiņi un tizleņi.

Agrāk vismaz tos iesauca armijā, kur - ja nebija dzīvotājs - tad arī atrada sev kādu zaru. Vismaz ar savu jēlo genofondu neturpināja savu tizlumu.

Arī ārpus ģimenes - jaunie cilvēki nemitīgi tiek mudināti tikai uz izklaidēm un iepirkšanos. Šis dzīves standarts tiek uzspiests kā pareizais.

Ģimenes vērtību attīstīšana vispār netiek pieminēta!

Vai tad ir jābrīnās, ka līdz pat 30 g.v. puiši ir bērna prātā?

spoku dienas doma

LGPZLV avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa BergmanisMedaļa Dienas joks
  LGPZLV 17.08.17 17:07
 
9
0

Kādā pasaulē dzīvo šī raksta autore? 

Elys avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa SEO
  Elys 17.08.17 21:11
 
8
0

Man pietika ar pirmo rindkopu... Atslēdiet šīs tēmas rosinātājus no wifi..........   

Malefisenta avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa TrumpeMedaļa Vilkaču klana biedrs
  Malefisenta 17.08.17 16:31  
 
7
0
Vispār krietni vecāki vīrieši patīk tām sievietēm, kurām vai nu tēva nav vispār vai arī ar to ir ļoti sliktas attiecības. Tā viņas neapzināti mēģina to kompensēt. Un ar vīriešiem ir tas pats.
Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 17.08.17 14:06
 
6
0

Tāds tādu satiek. Žēl, ka tā sanācis. Autor, nesatraucies, tu esi perfekts materiāls priekš cukura tētukiem. 

Tautas Spogulis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Tautas Spogulis 23.08.17 20:49
 
6
0

> pirmais teikums - "Kāpēc ir cilvēki jāliek kaut kādos rāmjos?"

> viss pārējais raksts - cilvēku likšana rāmjos pēc vecuma

   

krouli avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  krouli 21.08.17 22:35
 
7
1

atbildot uz NaglaKabatā komentāru "Man nav žēl, ka aizvainoju tevi.😁 Es nenācu s... "

 

 

Nosauc, kaut ko kas tevi atsķir no tā ko tu par 20 gadniekiem aprakstiji? Jeb, ja mēs tekstu pamainam mazliet, mums ir identitāte.

NaglaKabatā (ap 27 gadiem) -. kurš gan gribētu iet uz randiņu ar kādu, kam mugurā drebes kā lētai ielenei. Viņa noteikti iedomājas, ka ir lēdija un visi, kas ierauga viņu šādi pozējam paliek ar stieni un domā, ka ir nenormāli sievišķīga! Šāda tipa sievietēm galvā vēl ballītes, instagram un facebook(kur atjauno tits pick un ass pick, jo produkts ir jāreklamē), Justin Bieber un protams, lai vīrietis gultā viņai darītu visu, kamēr viņa guļ kā baļķis, jo tas it kā pienākas tā pat vien. Šī tipa sievietēm nav naudas par ko, nopirkt normālu apģērbu un rotalsietas, viņas paredz, ka kāds viņām, to visu sagādās dēļ zelta vagīnas un viņas iedomātā skaistuma dēļ. Nezināmu iemeslu dēļ uztvers vīrieti kā bankas automātu, nepiedāvās palīdzību grūtākā brīdī nekad, un noteikti no rīta visas draudzenes zinās (Jeb ar sieviešu noslēpmu turēšanu zinās visa pilsēta), ka pavadīji nakti ar šo sievieti. Viņa randiņa laikā runās par sevi, varbūt ne tikai tāpēc, ka neinteresē vīrietis, bet tāpēc, ka viņa ir narcistiska būtne un jebkurš cits atskaitot viņu nav cilvēks. Respektīvi vīrieši ir radīti, lai kalpotu viņai,  bet (lai gan tā varētu būt viņas iedomātajā poniju, varavīkšņu un cepumu zemē) viņa ar saviem vārdiem centīsies pierādīt, ka viņa ir sieviete, neatkarīgi no tā, ko viņš darīs, meitene runās tikai par sevi un cik skaita, un neatkārtojama viņa ir, un ja tomēr tev liekās, ka viņa varētu klausīties tevī, tā nav. Jaunajai meitenei nauda>dāvanas>sekss ir dzīves sastāvdaļa, tam ir jābūt daudz un vienalga ar ko un kā, ka tikai viņs gala rezultātā samaksā par to, ja vīrietis nonāk jebkādās grūtībās, vīņa lēks tālāk pa daiktu karuseli cerīa, ka nākamais daikts būs turīgaks.

NaglaKabatā 35+, hits wall un sveicam cat lady pasaulē, visi vīrieši ir cūkas. Un tie paši vecie kraķi kuri bija 40 gadus veci tagad ir 50 gadus veci, bet dod vaļā ar 18-28 gadus vecām muļķēm, NaglaKabatā viņiem ir pārāk nolietots pisuārs.

 

theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 17.08.17 10:55
 
5
0

krouli avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  krouli 22.08.17 16:31
 
6
1

Titpiska liberāle( SJW), tiklīdz argumenti beidzas spiež uz emocijām un jūtām, kas jautājuma kontekstā nav aktūalas. Atbildes, kā "Oj Oj puisītis apvainojās!" , 6 klases līmenī.  Neatbild uz neērtiem jautājumiem, jo tad viņas no gaisa grābtie fakti izkūst turpat uz vietas. Loģiskā domāšana vāji attīstīta vai nav vispār.

Kad izrāpsies ārā no savas uz emocijām balstītās cepumu un vienradžu valstības. Atbildēši uz vienkāršu jautājumu: kas tevi atšķir no 20-gadniekiem .. 30gadniekiem? Prasu trešo reizi, ja neatbildēsi konstruktīvi un pamatoti ar faktiem uz kāda pamata tu 20-30~% populācijas uzskati par iznīcināmu materiālu koncentrācijas nometnēs. Diskusija ir beigusies...

« 1  2  3  4  5 »