Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [41]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 02.08.17 07:57
 
34
0

Ta pareizi trampucis pateica- ja kautviena raķete tiks izšauta amerikas virzienā, tad tātda valts kā Z-koreja pēc stundas vairs nepastāvēs.. 

moparcape241 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  moparcape241 02.08.17 08:19  
 
26
0
Es domaju, ja ziemeļkoreja uzāks kautko tad visas valstis kopā nobeigs to.... ja Krievija ko tādu uzāks, nebūšu tik pārliecināts.....

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 02.08.17 08:46
 
23
3

Drūmais scenārijs:  Tramps dod triecienu,Ķīna ar Krieviju  nekavejoties sniedz atbalstu Z-korejai(Korejas karš reloaded).  Kamēr štati  iestiguši Āzijā, Krievija Eiropā  ZAPAD  mācības pataisa par  drang nach westen.  Baltijas valstis krīt nekavējoties, Vējonis saka leģendāros vārdus par palikšanu savā vietā, kamēr  treniņtērpu proletariāts Rīga iziet ielās un pasludina "tautas republikas".    NATO atgūstas no šoka kaut kur  Polijā.   Vācija, mīļā miera labad, paņem un uzmet visu alianci. Krievija ir atkal vienota, atguvusi teritorijas, ieguvusi jaunas un Staļins/Putins ir kā svētais duets. Optimistiskākais scenārijs- Kims un Donalds apmainās ar kodolbumbām, sākas  "domino efekts" kas kļūst par sākumu cilvēces izmiršanai.

IgnisDei avatars
Medaļa TulpīteMedaļa TeamworkMedaļa Topmodele
  IgnisDei 02.08.17 11:56
 
14
0

CIlvēkiem laikam gribās to karu  skatos, ka tik maļ par viņu. Karš nav nekāda datorspēle. Priecājieties, ka nav viņa labāk.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.08.17 08:51  
 
14
0
To sūdu bedri vajadzēja noslaucīt no zemes jau 70 gadus atpakaļ.
kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 02.08.17 11:43
 
12
0

Liekat tak to Ziemeļkoreju mierā. Tā ir viens mazs sūdiņš uz pasaules politiskās skatuves, un, ja arī kas sāksies, tad tā būs tikai iegansts nevis cēlonis līdzīgi kā Serbija WW1 gadījumā. Arī, ja ko saprot par kodolieročiem, tad saprot, ka Z-koreja pagaidām un pārskatāmā nākotnē nebūs būtisks drauds pasaulei, ne sevišķi būtiskāks kā teroristisks grupējums.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 10:52  
 
12
1
Zieneļkorejai ir juridisks karš ar ASV jau gadu desmitus. Bija noslēgts pamiers, bet tas ir jau sen beidzies. Bet tā kā šajā karā nav neviena līķa, un ziemeļkoreja nav spējīga uzbrukt, nekas nebūs. Bet runājot par globālu karu, tas vēl nav beidzies kopš krusta kara laikiem. Kamēr rietumvalstis neapvienosies un nenoslaucīs aziātus ( arābus, jūdus, krievus, ...utt) karš turpināsies.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 11:14  
 
8
0
atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Drūmais scenārijs:  Tramps dod tri... "Stulbs vai izliecies? 1) ja asv gribētu noslaucīt to sūdu bedri, tad sen noslaucītu. Sevušķi tāpēc, ka karš ir. Pamiers ir beidzies jau sen. Mieru neviens neslēdza, tāpēc de facto ur karš z-koreja - asv. Vienkārši asv nav vahadzība karot ar psihisi slimu miljonu armiju šahtās un bunkuros. 2. Krievija ar ķīnu NAV draugi. Ķīna ir asv pusē. Tas, ka vates tv rāda, ka ķīnieši izglāba krieviju no bankrota noslēdzot izdevīgu gāzes līgumu, tad papēti ciparus. Ķīnieši na*ebaļi krievus. Viņi nopirka gāzi par pašizmaksu, lai krieviem nevajadzētu apturēt gāzes ražošanu. Ķīnieši pastiprināti bruņojas lai uzbruktu krieviem. 3. Visreālākais karš ar visdrūmāko scenāriju, ir tāds: Ķīna uzbrūk sibīrijai ( 80 % krievu resursu ir aiz urālu kalniem). Asv iet palīgā krieviem. Asv neļaus ķīnai pārņemt krievu resursus. Jo krievi māk zagt un pārdot. Ja kaut ko sāk spirināties, var piegriezt skābekli. Kā tas bija daunbasa krīzes laikā, kā tas bija ar psrs. Ķīnu nevar piežmiegt ekonomiski, bet ķīna ar krievu resursiem pati varēs visus piežmiegt. Tas ir pats reālākais variants. Otrs variants - pilsoņu karš eiropā. Melnie pret baltajiem. Trešais variants - pilsoņu karš asv Ceturtais - pilsoņu karš krievijā. Bet drīz būs karš krievija- baltkrievija ( tas beigsies kā daunbasā)

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 02.08.17 07:46  
 
5
0
👍

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 02.08.17 13:08
 
4
0

atbildot uz laprikoniņš komentāru " Gribēšu redzēt, kā Rietumi ar saviem 47% pasa... "

Iesaku tev par šo jautājumu painteresēties nopietnāk. Procentuālās attiecības ir pavisam mazbūtiskas šada kara gadijumā tāpat kā konkrēti skaitļi, ja iet runa par tūkstošiem. Ir daži fakti, kas jāņem vērā, runājot par atomkaru:

1) Atomkarš vispārīgā gadījumā būs pusstundas līdz stundas jautājums ar nelielām atskaņām pēcāk. Būtiskākais šajā gadījumā ir maksimāli ātri (rēķinot pat sekundēs) spēt sagatavot raķetes (uzpildīt raķešu degvielu, pārbaudīt sistēmas, savādīt kodus, dabūt palaišanas komandu utt.). Cerēt, ka pretnieks "nogulēs" pēc iespējas vairāk sekunžu. Raķetes jau ir notēmētas pa pretinieku vissvarīgākajiem stratēģiskajiem objektiem, tajā skaitā atomieroču bāzēm. Starpkontinentālās raķetes var sasniegt pretnieku no otra pasaules gala 20-30 minūšu laikā, tās var nest pat gandrīz desmit kodolgalviņas, kas trāpa katra citam mērķim palielā apgabalā.

2) Nav svarīgi, cik un kādas jaudas aktīvas kodolgalviņas uzrāda kodolvalstis. Salīdzinoši neilgā laikā lielās kodolvalstis un citas tehnoloģiski ļoti attīstītas valstis (Vācija, Japāna) tādas var "saražot" lielā skaitā.

3) Būtisku lomu spēlēs arī tas, kam labākas raķetes, mazāk tehnisku kļūdu, labākas pretraķešu sistēmas, kas vismaz nelielu daļu uzbrukuma varbūs spēs apturēt.

4) Pēc šādas masīvas "kodolapmaiņas" dzīvība, protams, turpinās pastāvēt, bet šaubos, ka aktīva, mērķtiecīga karadarbība varēs turpināties vispārēja haosa apstākļos. Tad, iespējams, Dienvidu puslodes lielvalstis sāks diktēt noteikumus, kuras sevisķi nebūs cietušas no atomkara, lai gan nav zināms, kas notiks ar klimatu, piesārņojumu un citiem mēsliem.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 18:48  
 
4
0
atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Uzskatīt ka Ķīna rīko mācības Baltijas jūrā&n... "Puse Sibīrijas izpārdota ķīniešiem. Papēti cik Sibīrijas kokzāģētavas un citas firmas pieder ķīniešiem, un krievu lētais darbaspēks pie viņiem strādā. Ķīnieši sibīrijā būvē ciematiņus. Kara laikā tur būtu reāls atbalsts. Plus, robežas tuvums. Aviācija un raķešu ķīniešiem ir augstākā līmenī. Iznīcinātāju Ķīnai vairāk kā Krievijai, bet lielākā daļa atrodas Eiropas daļā. Ja Ķīna veiktu aviācijas, raķešu uzlidojumus, krievi sāktu zaudēt tehniku un stratēģiskus objektus. Kamēr krievi uz Sibīriju atvilks spēkus, tā jau būs pilnā ķīniešu kontrolē. Cik ilgi krievi varētu karot bez resursiem? Agri vai vēlu varētu noslēgt pamieru, sadalot Sibīriju. Bet ja 2 ww krievi vāciešus varēja pa labiem ceļiem ar lielu sabiedroto atbalstu aizdzīt atpakaļ, tad te krievu sabiedrotiem ( ja asv piekristu palīdzēt) būtu grūti ķīnu bumbot. Apkārtējām mazām valstīm kas robežojas ar ķīnu, vajadzētu atļaut asv izvietot tur savus spēkus un cerēt, ka ķīna tām neuzbruks. Tajā reģionā asv sabiedrotie ir japāna un dienvidkoreja. Bet ķīna var "pamodināt" ziemeļkoreju. Dienvidkorejai uzreiz būs nodarbošanās. Un karš sibīrijā dienvidkorejai un Asv kļūs mazāk svarīgs. Un ķīnas bumbošana varētu samazināties. Bet kā ķīnai karot ar Asv? Asv teritorijā karot būtu nereāli. Tad vajadzētu pret Asv mobilizēt 50 valstis. Jo tas ir nereāli - iegūt kontroli okeānos, gaisā, tad izsēdināt desantu n- tos miljonus. Turklāt ASV ir nato. Vairāk vai mazāk palīdzētu arī nato valstis. Lielbritānija ar savu floti, vācija, japāna un dienvidkoreja. Ķīnai neuzvarēt. Var ķīna pretendēt uz mazu lokālu kariņu kaut kur āzijā, bet tas var izraisīt problēmas ar savu lielāko ekonomisko sadarbības partneri - ASV. Kurš variants labāks? Iekarot ASV tas ir krievu slapjais sapnis. Nekas vairāk. Bet sabojāt attiecības ar ASV par kaut kādu Taivānu vai Sibīriju ir liela starpība. Ķīna var arī noorganizēt pilsoņu karu Krievijā. Daļēji ķīna kontrolē sibīriju, ja saceltu tautu, ielaistu "zaļos cilvēciņus"... Sibīrijā ir ļoti bagāti refioni. Bet dausz naudas no tiem aizplūst uz Maskavu, ar visām izrietošajām lietām - krima, daunbas, ušakova ievēlēšana, nemieru finansēšana citās valstīs, utt. Ja nauda neplūstu prom, ja tie regioni atdalītos no Krievijas, tie varētu kļūt bagāti, pārtikuši. Vajag tikai sakūdīt. .... Par punduri. Arī vācijā daudzi fano par punduri, bet tik un tā vācija uzlika sankcijas. Atsevišķi indivīdi un valsts intereses ir dažādas lietas.

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  FuNkYmoNeY 02.08.17 19:21
 
3
0

Ziemeļkoreja ir mazs rejošs kucēns. Diez vai Kimiņpuika gribētu darīt galu savai pārticībai un harēmam liekot ķīla sevi un visu ziemeļkorejas tautu lai uzvarētu kapitālismu. Ja arī uzvara tā būtu tā nepadarītu Ziemeļkoreju bagātāku vien nedaudz nabadzīgāku, ja vispār tā nebūtu nolīdzināta līdz ar zemi.  Tākā sunčuks lai rej karavāna iet tālāk.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  aris1188 03.08.17 01:00
 
3
0

man ir čujs, ka 3. pasaules karu uzsāks delfu troļļi iebrūkot krievijā ar āboltiņu priekšgalā

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 14:31  
 
2
0
atbildot uz laprikoniņš komentāru " Gribēšu redzēt, kā Rietumi ar saviem 47% pasa... "Ja vairāk interesētos, lasītu, skatītos, nevis sekotu līdzi ren tv, tad saprastu, ka kodolieroču ir stipri mazāk. Gan āzijai, gan rietumiem. Bet pat ja ticēt ren tv, tad rietumiem to ja ne vairāk, tad lielākas iespējas palaist tālāk un precīzāk. Kamēr krievi tos ( kodolieročus) nogādās ar mobilajām ierīcēm līdz krievijas robežām, tos jau desmit reizes paspēs iznīcināt. Vai, tu domā, ka 50.to gadu bumbvedējs ar propelleriem ( galvenais krievu stratēģiskais bumbvedējs.) ir spējīgs kaujas laikā kaut kur aizlidot? Vai kodolieroču galviņas varēs uzlikt uz modernās raķetes- bulava, kura nevar pat precīzi trāpīt jūrā? Kur nu vēl trāpīt? Viņa 50 procentu gadījumos pat neizlido lūdz mērķim. Pat sīrijā krievi var bombardēt tikai labos laika apstākļos un dienā.

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 03.08.17 00:15
 
2
0

Nu kādas blēņas. Nebūs nekāda nenovēršama 3. Pasaules kara tuvākajā laikā, tam vienkārši nav priekšnoteikumu. Jo īpaši, ja mēs runājam par WW3 ar kodolieroču pielietošanu - ja tāds notiks, tad mēs varam teikt ardievas tai planētai, kādu mēs to pazīstam šobrīd. Bet tik psihs neviens nav, pat biedrs Kims.

Kopš kura laika ražot raķetes un tās izmēģināt ir `agresija`? Agresija ir iebrukums kaimiņvalsts, teroristu atbalstīšana (kas ir stipri nosacīta lieta, jo pret Saūda Arābiju kā pret vahabītisma dzimteni un eksportētāju neviens nekādas pretenzijas pagaidām nav izvirzījis) utml., bet ne plika ieroču attīstīšana un izmēģināšana (kamēr vien netiek šauts nevienam tieši virsū, LOL).

Lai vienkārši tāpat izšautu raķeti uz Dienvidkoreju, Japānu vai ASV, Kimam ir jābūt pilnīgam oligofrēnam, bet es baidos, ka viņš tomēr tāds nav. Tieši tāpat kā Krievijas un NATO/ASV attiecības.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 14:57  
 
2
0
atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Kur tad tu tik jūtīgs ka jāsāk lamāties. ... "Nu tu te ren tv nocitēji. Pats palasi ķīnas lapas. Nevis krievu lapas par ķīnu, nevis to ko ren tv pastāstīja par ķīnu, bet ĶĪNAS lapas. Tur krieviju neuzskata par nopietnu spēku. No krievijas baidās polija, latvija un cita eiropa. Ne jau no spēka, bet no sūdiem, ko tie krievi var izdarīt. Piemēram - radioaktīvie atkritumi. Pat ja krieviem ir kodolieroči, eiropa ir ļoti tuvu. Kaļiņingrada atrodas tuvu vācijai, anglijai, utt. Kā arī eiropai ir liels iedzīvotāju blīvums. Pat ja krievu vienu raķete izlidotu cauri tam vairogam, būtu sūdi. Daudz upuru, ciestu ekonomika, utt. Tāpēc baidās. Bet Ķīna nebaidās. Sibīrijā ir maz aktīvu bāžu. Ķīna dēvē krieviju par noliktavu, kur pa lēto var iegādāties resursus. Ķīna jau ir varenāka par krieviju raķešu, aviācijas un jūras spēkos. Sauzsemes spēki pagaidām nedaudz atpaliek. Ķīnas skolu atlantos jau ir ķīnas kartē iekļauta daļa Sibīrijas ( ko krievi ķīniešiem atņēma). Vai latvija var skolu kartēs ielikt abrenes karti kā latvijas daļu? Nē. Vai Vācija liek kaļiņingradu kā savu Kēnigsbergu? Nē. Jo eiropas valstis baidās no iespējamiem sūdiem. Ķīna nebaidās. Otrais. Jā, Asv plānoja krieviju atbruņot ar spēku. Sabombardēt stratēģiskos objektus. Bet tas tika atcelts, jo krievi nevienam draudus nerada, un tas, ka " šaļnaja puļa" var trāpīt kaut kur Eiropā. Un kāpēc to darīt? Kāpēc jākļūst agresoram? Ko dos iekarot Krieviju? Padomā cik vajadzīgi kara resursi, laika un naudas. Bet Ķīna var. Paskaties cik cilvēku Krievijas Eiropas daļā, cik Āzijas? Pat krievijas militārais potenciāls pārsvarā Eiropas daļā. Ja Ķīna sagrābs Sibīrijas pilsētas, tad Krieviem būs tur jācīnās. Jāsūta tanki pa mežiem un purviem. Ceļu tur nav, tikai viena dzelzeļa līnija, armijas bāžu maz. Padomā, ja Ķīna gribētu karot ar ASV, tad tā netaisītu kaujas nācības pie krievijas robežām. Tad krievi nemēģinātu bruņot Sibīriju ( to viņi cenšas darīt). Tad krievi epārdotuķīnai resursus par pašizmaksu ( pēdējais gāzes līgums). Krievi pat saviem draugiem Baltkrieviem pārdot daudz dārgāk.

BARBARS avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  BARBARS 02.08.17 22:04
 
2
0

Ja valsts nevēlas būt demokratizēta, un padarīta brīva, kā piemēram Irāka, vai Afganistāna, tai ir jābūt bruņotai ar kodolbomi, vai arī ar milzīgu armiju...

Es nesaku ka Ziemeļkoreja man simpatizē, taču patiesībai ja Tev ir kodolbomis, tad tas ļauj samazināt arī regulāro armiju, nav jādedzina saļarka visādās mācībās, jāsvilina munīcja treniņos, atliek vienkārši pulēt raķeti lai tā ir reāls drauds visiem.. Ja tā loģiski padomā manuprāt tas ir variants kā ziemeļkoreja mēģina savilkt militārajam budžetam jostu ( ilgtermiņā).

Bet protams, viens no iemesliem kapēc Ziemeļkorewju neiaztiks ir Industriālās zonās kur cilvēk kā rūķi strādā par rīsu sauju dienā... Ražojot visādu sūdus lai mēs varētu runāt pa Samsungu vai Ifonu un tamlīdzīgiem mēsliem

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 03.08.17 00:17
 
2
0

PS. Diez vai 5. punktā ir runa par `raķešu sprādziena diapazoniem` (lai kas tie arī nebūtu), drīzāk par ballistisko raķešu šaušanas tālumiem.

Btw, par Ziemeļkorejiešu spējām tēmēti iebliezt ar kodolraķeti, vēl jo vairāk, ar vairākām kodolraķetēm pa ASV teritoriju es esmu diezgan skeptisks. Bet nu Dienvidkorejai un Japānai gan viņi var iebliezt gana konkrēti, par to šaubu nav.

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 02.08.17 09:13
 
1
0

atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Drūmais scenārijs:  Tramps dod tri... " Diezgan precīzi izteikts scenārijs, im impressed. Z-koreja tagad ir 100% foolproof katalizators. Otra variācija,civilkara uzliesmojumi dažādās eiropas valstīs, kuri destabilizētu gan ekonomisko gan starpvalstu attiecību stāvokli.

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Humorists
  Viens Zeks 02.08.17 19:52  
 
1
0
atbildot uz Fēlikss Edmunda dēls komentāru " Uzskatīt ka Ķīna rīko mācības Baltijas jūrā&n... "Vēl viens variants. Ķīna un Asv kopā sadala sibīriju. Pagaidām asv un ķīna ir konkurenti par vadošo pasaules valsti. Tāpēc neticu, ka tās varētu kopā kaut ko tādu darīt. ... Neticu, ka ķīna varētu darīt kaut ko pret Asv.... tuvāko desmit gadu laikā. Jo ķīnas ekonomika ir atkarīga no eksporta. Ķīnas eksporta- importa attiecība ir 2,2 pret 1.6. Lielākie sadarbības partneri - Eksports uz A-Āziju un klusā okeāna valstīm ( asv roklaižiem) , otrajā vietā - Ziemeļamerika, trešajā vietā Eiropa un centrālāzija. Imports no 1) a āzija, 2) eiropa un ventrālāzija 3) z amerika 4) dienvidkoreja No krievijas imports - raw materials ( izejvielas) . Tas ko iegūst no Sibīrijas. Redzam, ka visa ķīnas ekonomika balstās uz nato valstīm vai asv sabiedrotajiem. Ja sāktos kādas sankcijas, ķīnā var sākties krīze. Asv ir otrādi. Tā vairāk iepērk nevis pārdot. Exp pret imp. ir 1.5 pret 2.3. Exports ar ķīnu sastāda tikai 1/10 no visa exporta. Imports 1/4. Bet ķīna asv piedāvā jau kaut kādus ražojumus. Mēs zinām, ka lielākā daļa rietumu rūpniecības tiek ražota Ķīnā. Konflikts nav izdevīgs nevienam, bet asv ciestu mazāk. Jo savas ražotnes no ķīnas var pārnest uz ,piemēram, vjetnamu, indiju, u.c. valstīm. Asv ar ķīnu diez vai karos. Diezin vai krustos šķēpus kaut kur. Bet ar krieviem var mierīgi.

« 1  2  3 »