Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
9
1269

Iedomājieties situāciju: Jūs esat maksājis godīgi desmitiem gadu par savu dzīvokli, hipotekārais kredīts nāk jau beigām un liekas, ka beidzot jau varēsiet uzelpot. Bet tad vienā jaukā dienā Jūs saņemat paziņojumu, ka Jums līdz 2016.gada maijam ir jāizvācas no sava dzīvokļa, lai atbrīvotu vietu bēgļiem! Liekas neticami, taču Vācijā jau pavisam drīz šādi notikumi var kļūt par realitāti!

nbsp nbspViss sākās kad... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
1.

   Viss sākās, kad Hamburgā, otrajā lielākajā Vācijas pilsētā, 23.septembrī tika pieņemts likums, kas varas iestādēm ļauj konfiscēt privātpersonām piederošas komercplatības, kuras „netiek izmantotas”, lai tajās izmitinātu bēgļus. Bet, kā jau teicu, tas bija tikai sākums, Tübingena pilsētas mērs Boriss Palmers ir sācis izteikt piedāvājumus zemes īpašniekiem, lai tie pārdod vai izīrē savus īpašumus "brīvprātīgi" bēgļu izmitināšanai.

   Kā viņš teica intervijā avīzei Die Welt :” Lai izvairītos no ārkārtas situācijas, kad lielu daļu bēgļu nav kur izmitināt, mēs varam uz vairākiem mēnešiem konfiscēt īpašumus,” lai gan viņš piebilda, ka no šādām situācijām vēlētos izvairīties, "taču ja viņi (īpašnieki) nepiekāpsies brīvprātīgi, mēs izmantosim spēku lai iegūtu īpašumus."

nbsp nbspNieheimā vēl vienā... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
2.

   Nieheimā, vēl vienā Vācijas pilsētā, tās mērs Rainer Vidal izmantoja savas „legālās tiesības”, lai no vairākām valstij piederošām dzīvojamajām mājām izliktu tur dzīvojošos vāciešus un to vietā izmitinātu bēgļus. 

nbsp nbspScaronādā mājā... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
3.

   Šādā mājā dzīvoja arī 51.gadu vecā medicīnas māsa Bettina Halbey, kura šajā dzīvoklī dzīvoja jau 16.gadus. Un nejauciet šo māju ar sociālo namu, viņa maksāja pilnu īres cenu, kura bija atbilstoša tirgus vērtībai. Taču viņa saņēma pavēsti, ka viņai līdz nākamā gada maijam ir jāizvācas no sava dzīvokļa, lai dotu vietu bēgļiem.

   Ka pati Bettina teica : „ Es biju pilnīgi šokēta, nespēju noticēt, ka pilsētas vadība spēja šādi izrīkoties. Es pat nespēju aptvert šo situāciju. Tas ir gluži kā spēriens pa vēderu, tiešs, negaidīts un sāpīgs”. 

nbsp nbspBet tas vēl nav... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
4.

   Bet tas vēl nav viss, no tās pašas mājas izlikšanas pavēsti saņēma arī vientuļā māte, kura audzina divus bērnus. Sākotnēji viņai lika izvākties līdz šī gada novembrim, taču par laimi viņas izlikšana tika atlikta, lai viņas meitai ļautu pabeigt skolu bez pārtraukumiem. Bet jaunais izlikšanas termiņš ir nākamā gada augusts. 

nbsp nbspTaču tās vēl nav... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
5.

   Taču tās vēl nav stāsta beigas, proti, Berliner Institut für Städtebau, Wohnungswirtschaft und Bausparwesen un IFS brīdināja, ka drīz iestāsies dzīvokļu deficīts, jo no 2014.gadā 285 000 izsniegtajām būvatļaujām tikai 56 000 bija daudzdzīvokļu nami, kuri būtu piemēroti bēgļu izmitināšanai. Un tas ir novedis pie tā, ka IFS ir sācis bīdīt ideju valdības gaiteņos, kura ļautu no mājām izlikt tos vāciešus, kuri dzīvo „lētās” dzīves vietās, bet varētu atļauties dzīvot dārgākās mājvietās. IFS nepaskaidro, kāpēc pēc viņu domām vāciešiem, kuri dzīvo šādās mājās, pēkšņi būtu jāņem kredīti un jāpērk sev jaunas un dārgas mājas tikai tāpēc, lai viņu vecajos mitekļos varētu izmitināt bēgļus. 

nbsp nbspUn nav zināms kādas... Autors: Mao Meow Vācu valdība no mājām izliek māti ar bērniņu uz rokām, lai izmitinātu bēgļus!
6.

   Un nav zināms, kādas idejas valdībām būs nākotnē, jo līdz gada beigām Vācijā vien var ierasties pat līdz vienam miljonam bēgļu un ,tuvojoties ziemai, kļūst arvien aktuālāks jautājums par viņu izmitināšanu.

    Ja ir kādas šaubas par rakstā minētajiem faktiem, vai arī vēlaties gūt plašāku informāciju par šiem notikumiem, tad ieskatieties raksta apakšā norādītajos avotos.  

Pievienotie video9
1269

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [104]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Prominent avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Prominent 28.09.15 11:33
 
121
0

Ja tiem mēriem tik ļoti patīk uzņemt bēgļus, tad lai izmitina savos īpašumos!   

spoku dienas doma

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 28.09.15 08:26
 
114
2

Ha ha, ko viņi darīs, kad šie pilsoņi sabalsos nacistus valdībā?

spoku dienas joks

KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 28.09.15 17:00
 
109
0

Ilgi nebūs jāgaida, kad uzradīsies nākamais Hitlers .

spoku dienas doma

Speciālisc avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TeamworkMedaļa Sviestmaize
  Speciālisc 28.09.15 09:10
 
91
2
Ārprāts! Tas taču ir absurds! Izlikt savu cilvēku no mitekļa lai vietā nāktu citi, SVEŠI, parazīti!? Tā ir nācijas PAŠNĀVĪBA!!! Un tā tas būs visās valstīs, kur šai "sērgai" tiks nodrošināti labvēlīgi apstākļi. Neesmu cilvēku nīdējs, bet domāju, ka šī masveida bēgļu integrācija Eiropā ir tās beigu sākums.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.09.15 13:38
 
86
0

Latvieši turās... ja liek mūs no mājām ārā, kā šajā gadijumā, tad tiekamies pie Saeimas

Postaler avatars
Medaļa ZebraMedaļa JubilārsMedaļa Panda
  Postaler 28.09.15 10:24
 
63
2

Neaizstāvu Hitleru par viņa pastrādātajiem noziegumiem, bet bēgļu problēmas viņa laikos tiešām nebūtu!

Leniijs avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  Leniijs 28.09.15 11:33
 
56
2

atbildot uz Sulfāts komentāru " tikai nepiemirsti arī to, ka tas iebraucēju... " Pec visa lidz sim redzeta sie migranti neizskatas pec darba mekletajiem, kuri mierigi stradas, maksas nodoklus un paklausies valsts noteikumiem. Varbut kadi 10% ir tadi, kuri dodas turp labakas dzives meklejumos bet es pilnigi pielauju domu, ka vini ir tur lai tikai maigi sakot 'paplositos'... Pie tam Eiropai butu janem vera tads fakts, ka musulmanu religija (korana vai ka tos vinu svetos rakstus sauc) ir mineta rinda 'Tev nebus paklauties neticigajam'... tatad pec vinu filozofijas ja policija nav musulmanis - uz vinu pofig; ja valsts prezidents nav musulmanis - uz vinu pofig; Ja merkele nav musulmane - uz vinu pofig; Tu saprati ideju.

Bruzis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Žurnālists
  Bruzis 28.09.15 15:11
 
51
0

atbildot uz wtfs komentāru " biški tomēr neticu, līdz galam kaut kas net... " Principā, skatoties uz to kas tagad notiek, jāsāk domāt, ka Breivīks ir viens saprātīgi domājošs džeks. Nu tikai mazliet nesaprasts 

aloka avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  aloka 28.09.15 14:26
 
41
2

Latviju,gan jau sagaida līdzīgs liktenis...

Jo jau tagad par bēgļiem domā vairāk,kā par latviešiem!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.09.15 11:01
 
41
2

Kas zin, varbūt drīz pienāks diena,kad man kaimiņos dzirdēšu Allahu slavinām!? Muhameds nāks man cukuru prasīt..  

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 28.09.15 16:41
 
33
0

Laikam ES mērķis ir iznīcināt Eiropu, padarot to par Eirābiju...  

Anonīms
Aviators 28.09.15 08:28
 
35
3

Vakar bija vāradiena vienam vēsturiski ievērojamam vācietim,kurš šito visu neciestu ne acu galā.

peljuxs avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  peljuxs 28.09.15 21:19
 
32
1
Te jau jacer uz Ādolfa augšāmcelšanos, lai tak ievieš kārtību.

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 28.09.15 12:18
 
30
0

Ir tak simtiem pamestu lielveikalu, atrakciju parku un līdzīgas dieva aizmirstas vietas. Lūdzu dzīvojiet bēgļi. Veidojiet biznesus, attītaties, strādājat.

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 28.09.15 10:08
 
29
0

atbildot uz LordsX komentāru " Hamburg city officials say that owner... " biški tomēr neticu, līdz galam kaut kas netiek izstāstīts, BET.. ja tas tomēr tā ir, tad gatavojamies jaunai totalitāro režīmu ērai. Šādā situācijā uzkurināt tautu ir viegli un tā nekavējoties pavilksies uz jaunu hitleru.. Varbūt tāds arī ir mērķis?

Mao Meow avatars
Medaļa Vilkaču klansMedaļa ĢenerālisMedaļa Vilkaču klans
  Mao Meow 28.09.15 10:48
 
28
0

atbildot uz LordsX komentāru " Galējās nacionālistu partijas ir izslāpušas p... " Kad eiropiešu dzīves līmenis sāks kristies dēļ lielā bēgļu skaita, tad gan pie varas var nākt radikālāk domājošas partijas. Jo lai ari Vācija ir neiedomājami bagāta valsts, tomēr miljonam iebraucēju būs savas sekas, it sevišķi ja lielai daļai no viņiem bus jāmaksā pabalsti un jādod dzīves vietas.

spoku dienas doma

zttzfaafa avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  zttzfaafa 28.09.15 16:50
 
22
0

žēl cilvēkus, kuri dzīvo paši savu dzīvi, audzina savus bērnus, ir ģimene..un pēkšņi uzspiež viņu mājas atdot. slikti jau paliek!

zmpi avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  zmpi 28.09.15 08:15
 
23
3

Nu nav jau gluži tā, ka izmet uz ielas cilvēkus, kuriem nav kur palikt. Izmet tos, kuriem pieder vēl kādi īpašumi, vai arī tuviem radiem pieder plaši un lieli īpašumi, kur viņus izmitināt. Protams, tas nemaina faktu kā tādu, ka kaut kādiem bandītiem jau tagad ir lielāka teikšana šajā vlastī, kā tās pamatiedzīvotājem. Pietrūkst tagad tāda cilvēka Vācijai pie stūres, kā pirms apmēram 70 gadiem.

marekitto86 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Komiķis
  marekitto86 28.09.15 21:05
 
19
0

un es domāju,ka Vācija ir attīstīta valsts...

Anonīms
Ieklausies 28.09.15 08:25
 
19
2
Oficiāli , tas tiks kvalificēts kā genocīds pret pamatnāciju.
« 1  2  3  4  5 »