Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
20

Iedomājies parastu dienu vidējam spoku lietotājam. Tu ieej spokos, lai nosistu 5-10 minūtes, kuras tu varēji iztērēt lietderīgāk, bet kuru tas interesē? Pēc maniem novērojumiem spokos ir bijušas 3 katastrofas. Trešā ir ieradusies nesen, bet vai spoki pārdzīvos šo katastrofu?

 Autors: Lightman Spoki DIBENU un TESTU varā.
1.
Pirmā bija komiksu... Autors: Lightman Spoki DIBENU un TESTU varā.
2.

Pirmā bija komiksu katastrofa.Komiksi pa labi un pa kreisi, augšā un lejā.Protams, spoku auditorija sastāv no dažādām vecuma grupām, bet ,manuprāt, vairs nav tik daudz komiksu, ka vienā lapā ir miljons komiksi.Bija ļoti daudz kvalitatīvu rakstu par vēsturi,zinātni un tamlīdzīgi.

Otrā katastrofa bija krusta... Autors: Lightman Spoki DIBENU un TESTU varā.
3.

Otrā katastrofa bija krusta karš pret dibenu licējiem visos rakstos. Raksts kā pagatavot cepumus? Titulbildē dibens. Kā kļūt par miljonāru? Dibens atkal.

Un attiecīgi raksti, kuros ir tikai dibeni un citi labumi.Vēljoprojām pastāv šī problēma.Ja ieej no publiska datora spokos, kāds domās, ka tu sērfo porno lapā nevis izklaides lapā, kur palasīt kaut ko interesantu.Pilna lapa ar dibeniem.

Man nav iebildumu pret dibeniem, nekādu, bet tiem vajadzētu būt attiecīgajās sadaļās.

Pēdējā katastrofa ir testi... Autors: Lightman Spoki DIBENU un TESTU varā.
4.

Pēdējā katastrofa ir testi. Nopietni? Tiem spokiem, kuriem tu seko un viņi izpilda miljons testus dienā, tev lapa stāv pilna ar ziņojumiem. Man nācās atsekot lielākajai daļai spoku, kuriem sekoju, bet man ir vienalga.Testiem vispār nevajadzētu parādīties spoku kopējā lapā, bet būt redzamiem tikai testu sadaļā atsevišķi. Testi spokiem piedod lētuma sajūtu visam portālam kopā.

Ko padarīsi? Jāpielāgojas auditorijai.Acīmredzot tautai interesē, kurš kartupelis tu esi vai kurai viņas melo labāk aktrisei līdzinies.

Spoki vēl nav nolaidies kvalitātes līmenī tik zemu kā tās mājaslapas ar miljons reklāmām ar saturu, kas kopēts no citām mājaslapām.Šeit šad tad var atrast interesantus oriģinālrakstus.

Ar testiem un citiem mošķiem spoki paver nišu, teiksim, izklaides ziņu segmentā jaunam portālam.Ja spoki neuzlabos situāciju,nākotnē uzradīsies konkurents. 

Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis, un ja tu gribi uzrakstīt bezjēdzīgu komentāru kā lasies prom, ko tu šeit dari,[insert stupid text], bez argumentiem, apsveicu! Tu iztērēji savu laiku bezjēdzīgi.

Ko es cenšos panākt ar šo garo murmulēšanu? Gribu vienkārši sākt diskusiju par portāla rakstu kvalitātes uzlabošanu. Mani tik daudz neietekmē minētās katastrofas, jo nepavadu 500 stundas dienā spokos. 

6
20

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [19]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 20.03.17 11:42
 
10
0

Zini arī pavisam vienkārši var atslēgt testu notifikāciju, kuru es arī atslēdzu, kad ieraudzīju spamu

Dark Magician avatars
Medaļa LiterātsMedaļa GremlinsMedaļa Latvijas politika
  Dark Magician 20.03.17 12:10
 
7
0

Pirms pārmet papēti kaut ko sīkāk. Varēji neatsekot spokiem, kas pilda testus, bet vienkārši izņemt ķeksi settingos, lai nerādās draugu testu rezultāti...Un tie paši testi - daļa ir mēsli, taču tajā pat laika netrūkst interesantu testu un viktorīnu.

Green Arrow avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ModeratorsMedaļa Dienas joks
  Green Arrow 20.03.17 11:45
 
7
0

Atkal nav labi. 

Un kur vlogi, blogi, sīkie youtuberi pie tava saraksta?

kmihs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pingvīns
  kmihs 20.03.17 12:06
 
5
0

patestosies un apniks. Man šķiet ka jau šodien to testu kļuvis mazāk kā pirms pāris nedēļām, kad starp testiem bija grūti kādu rakstu atrast.

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 20.03.17 11:54  
 
5
1
Ja tu domā ka varēji spokos sēdēšanas laiku izmantot lietderīgāk, tad kāpēc tu taisiji šito rakstu? Pilnīgi nekāda jēga nav no šī raksta, j tāpat nekas nemainīsies. P.S. piekrītu Green Arrow, kur tad visi youtuberi?! Tie ir vēl kaitinošāki par to ko tu pieminēji

Shuuzs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Shuuzs 20.03.17 15:43
 
2
0

atbildot uz Lightman komentāru " Tātad, ja puika nekad nav braucis ar velosipē... "

 

Spriežot pēc tā kā tu uztver pasauli konstruktīvu sarunu ar tevi noturēt nav iespējams. Es tev aizrādīju par to ka tu sūdzies ar satura trūkumu par satura trūkumu spokos (tas tā ja līdz šim neiebrauci par ko iet runa). 

Otra lieta, TESTI nav pirmais trends kas ar savu parādīšanos uz laiku paralizē spokus. Gandrīz katram rakstam, kurš nopelna ievērojamu skaitu plusus pēctam seko pakaļdarinājumi. Kas tik nav bijis - melnie rāmji, cenzūrbildes ar virsrakstiem "JŪS NETICĒSIET", video raksti utt. Viss ar laiku vienmēr norimstas.

Labi uztaisīji savu mazo "protestu" uzrakstot pāris rindiņas par to ka tev piegriezies, padsmit cilvēki izlasīja vairums, piekrita. Ko tālāk? Tu kaut ko ar to panāci? Cilvēki pārstās veidot testus?

Gatavā ironija. Viss ko tu patiesībā izdarīji bija izveidoji vēlvienu rakstu bez satura, kura vietā varēji ieguldīt laiku un enerģiju vērtīga raksta izveidei. Lūk tev paraugs kā izskatās tevis paša pieminētā "loģiskā kļūda tavā loģikā". Uzspied vēlvienu mīnusu un sagremo faktu ka tavā lieliskajā platformā tiek izteikti arī tev nepiekrītoši viedokļi. Es savu esmu pateicis, ja vēlies turpināt mūsu diskusiju lūdzu raksti man vēstulē.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 20.03.17 13:39
 
2
0

Ak, nee.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.03.17 17:16
 
1
0

Šajā portālā vidi veido lietotāji. Vecuma kategorijas ir ļoti dažādas, nav reāli ievietot saturu, kas visiem interesētu. Vienai vecuma kategorijai patīk raksti par vēsturi, bet otrai spēles un smieklīgas bildes. Runājot par testiem: par šāda veida materiālu ienāk iespaidīgs skaits skatījumu, ja cilvēkiem nepatiktu, tad šis jaunums jau sen būtu izņemts.

Ja Tev ir idejas, tad droši Raksti, vadība izskatīs.

 

Hatšepsute avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Hatšepsute 20.03.17 13:27
 
1
0

atbildot uz Shuuzs komentāru " Būtu protestam publicējis pāris saturīg... " Kāpēc jāsaka, ka ir labi-ja tik tiešām ir slikti!

Shuuzs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Shuuzs 20.03.17 12:22
 
3
2

Būtu protestam publicējis pāris saturīgus rakstus, tā vietā, lai izdirstu kārtējo latviešiem raksturīgo "viss ir slikti" vervelējumu. Ar savu sūdzēšanos tu tikai piesārņo vidi vēl vairāk.

No progress has been made.    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 22.08.17 13:37
 
0
0

"500 stundas dienā".  Un man muļķim vienmēr licies, ka dienā ir 12 stundas...

Balanss avatars
Medaļa BetmensMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrs
  Balanss 20.03.17 16:38
 
0
0

Testi nav garlaicīgi.

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 20.03.17 15:26
 
1
1

atbildot uz Shuuzs komentāru "atbildot uz Shuuzs komentāru " Būtu protestam p... " Tātad, ja puika nekad nav braucis ar velosipēdu viņam nekad nevajadzētu braukt ar velosipēdu? Tavā loģikā ir loģiska kļūda. Šāda veida raksts ir lieliska platforma, lai sāktu diskusiju par to kā uzlabot portāla kvalitāti.Komentāriem ir maza nozīme, ja nav raksta. Raksts kurā katram ļauts izteikt viedokli ir vērtīgāks par 50 melnajiem rāmjiem.

Hatšepsute avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Hatšepsute 20.03.17 13:25
 
1
1

Pievienojos raksta autoram!

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 20.03.17 13:23  
 
0
0
atbildot uz Lightman komentāru " Raksta izveide neaizņēma daudz laika, tāpēc n... "Kāds bizness?

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 20.03.17 12:56
 
0
0

atbildot uz Green Arrow komentāru " Atkal nav labi.  Un kur vlogi, bl... " vlogot, blogot un taisīt youtube video,tomēr aizņem vairāk laika nekā samest dažus testus un dupšus. Daži no mazajiem youtuberiem pat savāc 100 plusiņus savam rakstam, un tas palīdz viņu kanālam, mājaslapai attīstīties.

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 20.03.17 12:49
 
1
1

atbildot uz Shuuzs komentāru " Būtu protestam publicējis pāris saturīg... " Visiem, kas apmeklē spokus, nevajag taisīt rakstus.Pēc tavas loģikas sanāk, ja visi lasa ziņas, viņiem jābūt žurnālistiem? Visiem, kas skatās sporta spēles jābūt sportistiem? 

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 20.03.17 12:53
 
0
1

atbildot uz Ciema Sensejs komentāru " Ja tu domā ka varēji spokos sēdēšanas l... " Raksta izveide neaizņēma daudz laika, tāpēc neuztraucos par to.Biznesā katra sūdzība, katrs ieteikums ir tirgus sauklis uzņēmējam kā uzlabot biznesu un nopelnīt naudu, jo sauksim lietas īstajos vārdos, spoki.lv ir bizness.

Lightman avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Lightman 20.03.17 12:49
 
0
1

atbildot uz Dark Magician komentāru " Pirms pārmet papēti kaut ko sīkāk. Varē... " Paldies.ņemšu vērā!