Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
255

Kādreizējā striptīzdejotāja ir atradusi jaunu aicinājumu savā dzīvē un ir pievērsusies burvestībām, kas palīdz cilvēkiem sasniegt orgasmu. Jā, Tu nepārlasījies - burvestības, kas palīdz sasniegt orgasmu!

Scaronanija Marija ir 31... Autors: matilde «Seksa ragana», kura palīdz pāriem sasniegt baudas virsotnes!
1.

Šanija Marija ir 31 gadus veca sieviete, kura palīdz pārīšiem gūt reālu un pilnvērtīgu baudu intīmajā dzīvē. 

Jaunzēlandē dzīvojošā sieviete iedvesmojās no saviem klientiem, kuri regulāri apmeklēja striptīza klubu. Vairāku gadu pieredze viņai ļāva saprast to, ka vīrieši tur nedodas tāpēc, lai paskatītos uz sievietes krūtīm. Tam visam esot «dziļāka» nozīme.

laquoPēc nostrādātas nakts... Autors: matilde «Seksa ragana», kura palīdz pāriem sasniegt baudas virsotnes!
2.

«Pēc nostrādātas nakts, es pārrados mājās un sāku pētīt internetā par senajiem laikiem. Izrādās, ka kādreiz bija tempļi, uz kuriem devās vīrieši, lai saņemtu palīdzību un dziedināšanu ar dejotāju palīdzību. Tajā mirklī es sapratu, ka tas ir mans patiesais dzīves aicinājums!» Par savu atklājumu stāsta Šanija.

Scaronanija kura sevi iedala... Autors: matilde «Seksa ragana», kura palīdz pāriem sasniegt baudas virsotnes!
3.

Šanija, kura sevi iedala grupā pie «panseksuāļiem - seksuālās tieksmes, romantisku vai emocionālu jūtu izpausme pret visu dzimumu un dzimšu pārstāvjiem», atklāj to, ka viņu spēj uzbudināt pat vēja plūsma. 

«Šobrīd esmu heteroseksuālās attiecībās, bet esmu atvērta izmēģināt visu. Tāpēc pieskaitu sevi pie panseksuāļiem. Kā arī esmu eko-seksuāla, kas nozīmē to, ka mani uzbudina dabas elementi.»

Ko tad dara... Autors: matilde «Seksa ragana», kura palīdz pāriem sasniegt baudas virsotnes!
4.

Ko tad dara šī «seka ragana», lai palīdzētu saviem klientiem? Šanija māca saviem klientiem, kā pareizi lūgties pie specializētiem mīlestības altāriem. Kā arī viņa demonstrē pāris seksīgas erotiskās dejas kustības, kas sievietēm palīdzētu «uzkurināt» savus vīriešus. Savā praksē viņa izmanto arī kristālus, kuriem esot «maģiska» spēja, kas pavada visus viņas klientus. Turklāt, ja nekas no augstāk minētā Tevi neuzrunā, tad saviem klientiem viņa izsniedz rekomendācijas par to, kādas seksa rotaļlietas labāk izvēlēties. 

Bet, ja nekas no visa šī Tev neder, tad Šanija ir atvērta arī dzimumdzīves konsultācijai. Viņa skatīsies, novēros, veiks piezīmes un ieteiks, ko un kā Tev un Tavai otrajai pusītei labāk vajag darīt, lai sasniegtu baudu gultā.

Tagad esi ieinteresēts? Šo «raganu» Tu vari atrast Austrālijā, bet nāksies ilgi stāvēt rindā, jo, kā viņa pati atzīst, tad klientu viņai ir jūra.

0
255

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Šķiedra avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa MobiļņiksMedaļa Admins iesaka
  Šķiedra 04.09.17 20:02
 
2
0

Vecumdienās laikam jāaizmauc ciemos   

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 04.09.17 18:48
 
1
0

  

sfinksa avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa MežezersMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  sfinksa 05.09.17 22:06
 
3
2

Es kārtējo reizi pārliecinos, ka pasaule pamazām jūk prātā