Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
25
623

Kāda ir tā mūsdienu jaunatne? Ne visi, bet lielākā daļa ir tādi, kā ir rakstīts šeit. Vajag atzīt, ka tomēr 21.gadsimtā nav viss tik labi, kā varētu vēlēties, bet tagad ir 2016.gads un jaunajā gadā, mēs varam apņemties nedarīt šīs lietas, kas ir rakstītas apakšā.

rupjības respektīvi... Autors: aumy Problēmas ar mūsdienu jaunatni.
1.

*rupjības, respektīvi, lamāšanās.
- visiem zināms ir tas, ka mūsdienu jaunieši diezgan daudz lamājās un ir rupji - pat tad, kad pieaugušie tepat maliņā stāv un visu dzird. kāpēc tā ir? vai viņi nevar paklusēt kaut vismaz tad, kad pieaugušie ir tepat blakus? tagad ir tāds laiks - nosauc savu draugu par kr*pli tāpat vien un visi sāk smiet, arī nosaukātais, taču kā bija agrāk? tādu vārdu pat nedrīkstēja mutē ņemt, tas bija tik rupji un zemiski. tā ir liela problēma jauniešu vidū, aptuveni no 12-19 gadiem, pēc tam jau cilvēks vismaz sāk pieaugt, un vairums saprot, ka lamāties nav labi, jo tas rada sliktu priekšstatu. lai gan skola ir laba un mēs tur iegūstam zināšanas - lielākā daļa rupekļu to ieguva pirmajās klasēs dzirdot lielākos zēnus tā runājam. tas ir viens no retajiem iemesliem, kāpēc skola dod problēmas un bērni izaug par neizglītotiem cilvēkiem - rupekļiem, ja pats ar laiku nesaprot, ka lamāties ir slikti vai vecāki nepieķer un nenosoda.

datoratkarība gan jau ka... Autors: aumy Problēmas ar mūsdienu jaunatni.
2.

*datoratkarība.
- gan jau, ka katram ir draugs, kurš nemitīgi sēž pie datora, ne tā? agrāk nebija datoru, telefonu un citas ierīces. protams, ka ir labi, ka šīs ierīces tagad ir un viņas ir izmantojamas, taču jāatzīst, ka daudzi šīs ierīces izprot nepareizā nozīmē - pie viņām nav jāsēž 24 stundas diennaktī un jāspēlē spēlītes, bet gan jāpilda mājasdarbi, jāsazinās ar citiem cilvēkiem utt. protams, spēles var spēlēt, un tas nav aizliegts, un ik pa reizei var paspēlēt, taču nevajag pārforsēt. `kas par daudz - tas par skādi.`

alkohols cigaretes un citas... Autors: aumy Problēmas ar mūsdienu jaunatni.
3.

*alkohols, cigaretes un citas slikti iespaidojošas vai ķermenim sliktas vielas.
- alkohols un cigaretes tagad ir ļoti viegli iegūstamas arī nepilngadīgajiem. bet kāpēc tā ir? varbūt pieaugušo cilvēku, kuri bērniem pērk šīs preces, bezatbildība un vienaldzība? lai vai kā - visādās ballītēs, tusiņos un pat ik dienā cilvēkiem redzot, nepilngadīgie zēni, kas vēl pat ir teorētiski bērni, vienīgi viņus sauc par tīņiem un jauniešiem, dzer alkoholiskus dzērienus un pīpē. tas ir normāli? itkā jau tas notika arī agrāk, bet tad neviens jaunietis, kas to darīja, to nedarīja publiski un visiem redzot, bet nu tas šajā paaudzē atšķiras no iepriekšējām - tagad daudzi pīpē un dzer, lai iepatiktos citiem cilvēkiem un grib, lai pārējie nodomā: `wow, viņam viss ir vienalga, viņš ir tik foršs.`. vienīgā atšķirība ir tāda - dzert un pīpēt nav stilīgi, tas ir jāatzīst. ja arī, kādam tā šķiet, viņš rūgti maldās. `dažiem vēl mātes piens uz lūpām, bet jau pīpē un lamā vecākus cilvēkus.`

vienaldzība un mācībām arī... Autors: aumy Problēmas ar mūsdienu jaunatni.
4.

*vienaldzība un mācībām.
- arī šī lieta ir novērojama vairāk puišos, taču nedomājiet, ka es es kādu aizstāvu, es pats esmu puisis, taču nākotne ir svarīga un ir jāmācās. daudzi domā - meh, kas tad tur, nemācīšos, tāpat tur neko nemāca, vajadzēja iemācīt, kā maksāt rēķinus un citas lietas. jā, tur nu es piekrītu, vajadzēja mācīt svarīgas lietas, kas nākotnē, patiešām, noderēs, bet nu kā man saka vienmēr, kad es ko šādu pajautāju - mums ar šīm kvadrātsaknēm un citām lietām, decimāldaļām utt., ietrenē prātu un smadzenes, lai strādā atmiņa utt. arī meitenēs reizēm ir novērojama šāda vienaldzība, bet tur retāk. varbūt pirms domājat, ka dzīvē tas nenoderēs, variet apdomāties, ka jā - nevajadzēs, bet ar labām atzīmēm būs iespēja tikt labākā skolā un labāk pelnīt iztiku ( tā vismaz pareizi notiek ) .

bezatbildība arī viena liela... Autors: aumy Problēmas ar mūsdienu jaunatni.
5.

*bezatbildība.
- arī viena liela problēma. jauniešiem bieži nav atbildības sajūta - neiznest miskasti, lai gan ir apsolīts - nekas traks jau nenotiks, tā viņi domā, bet mātes vai tēva lūgums paliks neizpildīts un arī vecāki mazāk uzticēsies un mazāk ticēs solījumiem. tas ir solis uz vairāk strīdiem un nesaskaņām ģimenes locekļu vidū. dažreiz vajag padomāt - sēdēt pie datora un pievilt vecākus, pēc tam turpinot strīdus un kaitināt vecākus vēl tālāk un varbūt vēl sodu saņemt par pievilšanu, ilgu sēdēšanu pie datora, strīdiem, vai varbūt iznest miskasti un saņemt pateicību. `viss labais dzīvē ir iegūstams bez maksas - draugi, ģimenes un sev tuvas būtnes`.

25
623

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [66]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tourist avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  Tourist 04.01.16 16:53
 
46
0

Lieliski ,ka protam saskatīt PROBLĒMAS, bet visas problēmas sākās ar CĒLOŅIEM- Vecākiem un  sabiedrību.

Vecāki  arvien mazāk pievērš uzmanību bērniem, arvien biežāk ģimenes veido MĀTE UN BĒRNI, sabiedrība paliek arvien mazāk ieinteresēta jaunatnē un bērnos un tieši šie ir tie cēloņi ,kas veicina šādu jaunatnes uzvedību!

Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 04.01.16 16:15
 
35
0

Kas tev liek domāt, ka agrāk tā nebija? Izņemot, protams, atkarību no datoriem un telefoniem.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 04.01.16 16:19
 
33
0

Hmm...par datoratkarību tu vari nemaz nestāstīt, jo kurš te sēž pie datora lai uzrakstītu pāris rakstus...

Prieks ka tu tiešām atrodi tādas lietas kas nav bijušas vai arī apskati vienu tēmu tikai no cita skatapunkta.

Fosilija avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Fosilija 04.01.16 16:05
 
22
0

Bet nu ja tev nepiemīt visas šī rakstā piemīnētas lietas ,tev nebūs SWAG, DOPE ,utt  

spoku dienas joks

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 04.01.16 16:15
 
16
1

Draugi ir uzpērkami/nopērkami, jo ja tev ir nauda tikmēr visi tev būs draugi (protams ja tu to naud tērēsi viņiem vai ar viņiem). Daudzi cilvēki būtu draugi jebkuram cilvēkam ja tikai viņam būtu nauda...viss ir vienkārši...cilvēki izmanto citus. 

Tu saki ģimene ir bezmaksas? Nu varbūt tā ir bet to neizvēlas, tu neizvēlies savu seksualitāti, reiz čatoju ar vienu cilvēku nedaudz jau iepazinis biju viņu. Tātad viņš bija no Saūda Arābijas un pārcēlās uz ASV tikai tāpēc jo viņu centās nodurt miesīgs brālis...Iemesls tam bija tas ka viņš ir gejs /homoseksuālis. Viņu ienīst visa ģimene. Ģimene arī nav bezmaksas jo tā var maksāt...umm...patiesību.

Tuvas būtnes vienīgā tuvā būtne kas būs tev bezmaksas ir kaķis vai suns, jo tas tiešām tevi mīlēs un necentīsies izmantot...viņam neuztrauks tas ka tu esi resns, ka tu nevari iet izklaidēties katru piekdienu un ka tev nav labs darbs. 

I avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  I 04.01.16 18:02
 
11
0

Bla bla bla, tie ir tikai vārdi problēma nav jaunatnē, bet tajos kas to veido! Par vecākiem var kļūt katrs debīlais pārītis. Lieta tajā ka visi maisās tajā skolā, tiem kam vispār nevajadzētu piedzimt un tie, kas vēl būtu tā tīri neko. Tas ir pārāk sarežģīti lai pateiktu pāris teikumos un nekādi ne ar virsrakstu, jaunieši ir vainīgi ka ir stulbi. Viss nāk ar pieredzi, ja ir ar ko šo iegūto pieredzi apstrādāt un izdarīt secinājumus.

HeiteruHeiteris avatars
Medaļa Spoks
  HeiteruHeiteris 04.01.16 17:59
 
12
1
Viss šajā rakstā ir taisnība, izņemot to, ka jaunieši pipē un dzer, lai būtu stilīgi. Pašam man ir 16 gadi un lietoju alkaholu no 14 gadu vecuma (tikai ballēs). Tāpēc varu skaidri pateikt, ka alkoholu jaunieši lieto, jo ir patīkams efekts. Smēķējam, jo patīk process. Atver ar draugiem paciņu, izvelc cīdziņ un mierīgi uzpīpē kompānijš. Nekad mūžā neesmu dzirdējis, ka apsmietu kādu kad nepīpē vai nedzer. Tieši to pašu domā arī mani draugi. Tas ir stereotips radies no tiem laikiem, kad mūsu vecāki izmantoja dzeršanu un pīpēšanu kā zīmēšanos.

Anonīms
Anonīms 04.01.16 22:21
 
10
0

ja godīgi tad mums interesē mācības, bet ne visi grib tālāk nākotnē būt matemātiķi, fiziķi, biologi utt. es mācos skolā ar mākslas novirzienu. mums te ir daudzi kuri knapi izvelk atzīmes parastajos mācību priekšmetos, bet dabūn aukstākos vērtējumus mākslas priekšmetos. kā arī mēs neesam vienaldzīgi.. vienkārši ne viss mums šķiet interesants.. 21.gs. bērnus veido kā robotus kuros ieprogrammē vienu un to pašu . bet mēs visi atšķiramies un gribam iegūt zināšanas par to kas mums interesē nevis to kas dzīvē diezvai noderēs. mums māca algebru .. nesaku ka tas ir slikti, bet kāpēc labāk mums nevarētu stāstīt par to kādi ir likumi valstī kurā dzīvojam, vai cilvēktiesības? mums māca senlaiku ārstniecības metodes, bet ko darīt ja tik tiešām paliek slikti un nav zonas lai piezvanītu ārstam? mums nestāsta par lietām kas  šobrīd notiek pasaulē, bet gan par to kas noticis simtiem gadu atpakaļ, kas savā ziņā ir interesanti, bet vai to tiešām vajag tik ļoti mūsos iekalt? šodienas izglītības sistēma ir novecojusi . un tam piekrīt daudzi skolotāji, bet viņi to nedrīkst mainīt. 

un vel.. mēs smēķējam un dzeram nevis tāpēc , ka gribam būt 'kruti' bet gan tāpēc, ka uz mūsu pleciem uzkrauj tik daudz stresa gan skola, gan ģimene, ka mēs nemākam atrast citas lietas kas mūs no tā atslēdz. pieaugušie dzer tieši tā paša iemesla dēļ tāpēc nenosodat mūs ja paši to darat. zinu ka tas ir slikti un nelegāli bet pieaugušie pat nevar iedomāties kā mēs jūtamies dēļ visa kas apkārt notiek . so jā.. 

mēs lamājamies jo mūs samaitā sabiedrība visapkārt mums . tajā skaitā mūsu vecāki . 

un datoratkarība? tas ir līdzīgi kā ar cigeretēm .. tādā veidā var nedaudz atslābināties, kaut gan tajā pat brīdī tas izraisa mūsos vel vairāk stresa. 

zinu kā tas ir būt jaunietim, un kā ir darīt visus rakstā pieminētos punktus, jo pašai ir 15 gadi un pati daru nelegālas un vieglprātīgas lietas. netēlojat gudrus tikai tādēļ ka esat pieaugušie. atceraties savu jaunību un ko jūs darījāt.  

Sreka avatars
Medaļa TrumpeMedaļa TeamworkMedaļa Tulpīte
  Sreka 10.01.16 23:38
 
9
0

Haha, tās visas uzskaitītās nav nekādas problēmas! Tie ir bērni, pusaudži un jaunieši. Visos laikos šajā vecumā viņi mācās dzīvot un tas attiecīgi ietver sevī i lamāšamos i dzeršanu i pīpēšanu un mūslaikos arī datorus. Ko un cik daudz no tā visa lieto, tas jau no jaunieša vides un interesēm atkarīgs. Bet tas nav nekas ārkārtējs un nav jāuztver kā problēma. Problēma ir, piemēram, spaisa pīpēšana, līmes ostīšana, agresija, bet ne jau kādas cīgas uzpīpēšana un alko iedzeršana. Ir tāda lieta kā selektīvā atmiņa - gadiem ejot mēs savas atmiņas mazpamazām pārveidojam un tad rodas tie teicieni "tad, kad mēs augām, tā nebija", bet bija gan!!! I bastojām, i učukiem pretī runājām i pīpējām i iedzērām. Un lamājos es vēlaizvien tāpat kā lielākā daļa pieaugušo.

Man ir bērni, bez 5 min pusaudži. Un viss, ko varu darīt, ir cerēt, ka viņi nevārīs tādas ziepes kā es viņu vecumā

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 13.04.16 20:17
 
9
0

Un vēl pēc 10-20 gadiem raksts par nākamo paudzi cik tad bija labi, bet tagad dara to un to...

spoku dienas doma

EpicLietotājvārds avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  EpicLietotājvārds 10.01.16 22:37
 
8
0
Kas uzspieda šim rakstam mīnusiņu ?...mūsdienu jaunatne.
Pitagora teorēma avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Pitagora teorēma 04.01.16 19:54
 
8
1

Ļoti stipri esi ietekmējies no maniem rakstiem es skatos   un viss ko tu minēji, izņemot datoratkarību piemita arī pagajušā gadsimta jauniešiem.

mix41 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  mix41 07.01.16 16:26
 
8
1

manā laikā 16 gados jājās un tusējās, tagad 16 sēž pie pc, xbox un ps   

Ultrasn0w avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Ultrasn0w 10.01.16 19:35
 
6
0

atbildot uz weedniga komentāru " Man tlt 14 un daleji par lamasanos varu... " kad iemācīsies uzrakstīt vārdu ''alkohols'' pareizi, tad varēsi sākt arī domāt par tā lietošanu lol

tu pat necieni alkoholu

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.01.16 18:49
 
6
0

Visi nav vienādi.

Steiga avatars
Medaļa KallaMedaļa Spoks
  Steiga 05.01.16 08:33
 
6
0
GARŠ KOMENTĀRS. Teikšu uzreiz, man ir 14 gadi, šogad 15, un personiski man šādas problēmas man nav. Bet tagad pastāstīšu par saviem novērojumiem. Par 1. punktu, - tiesa, daudzi lamājas. Bet kur tad viņi lamāties iemācījās? Atceros, kad biju maza (5-6 gadi), tētis bieži lamājās krieviski. Ar šo gribu pateikt, ka bieži vien vainīgi ir arī vecāki, pieaugušie, jo viņi nepievērš uzmanību, ja izsprūk kāds lamuvārds. Kā arī es labprāt gribētu zināt, vai 'idiots', 'stulbenis' arī skaitās rupji, jo, ja tā, tad mani skolotāji mēdz lietot šos vārdus attiecībā uz skolēniem, tādējādi parādot viņiem, ka tas ir forši. Manā klasē, protams, daudzi lamājas, bet nav tā, ka lamuvārds katrā otrajā teikumā. Viss ir normas robežās. 2. Šī gan ir liela, liela problēma. Bērni vairs nelasa (mani tas ļoti satrauc, jo, manuprāt, grāmatas tik ļoti paplašina skatu uz dzīvi, un bērni to visu laiž garām (ne es, ņemot vērā, ka izlasu apmēram 10-12 grāmatas mēnesī)). Tā kā šī ir problēma, bet es nezinu, kā to atrisināt ātri un maigi. 3. Nav diži novērojams manā skolā, bet vispār es varu teikt konkrēti par 1. ģimnāziju, ka tur 8. klasē bērni bieži vien smēķē, dzer. Zinu, jo draudzene mācās tur. Nu principā viņi aizbrauc ekskursijā uz vairākām dienām, kamēr skolotāja neskatās, dzer, tad možas ar paģirām un neko neatceras. Man paliek skumji, uzzinot ko tādu. 4. Var just. Bet bieži vien pieaugušie nesaprot to, ka dažiem ir grūta galva. Manā klasē iet puisis, kuru skolotāji visu laiku klasē nomoka, jo viņi domā, ka viņš ir dīkdienis, kurš mājās nemācās. Bet viņš mācās. Ļoti daudz. Vairāk par mani, vairāk par tā saucamajiem zubriem. Bet viņam tas viss iet grūtāk. 5. Okay, piekrītu, šī ir patraka problēma. Nenoliegšu, ka arī es bieži vien izvairos no atbildības, bet, ja man palūdz, es parasti to izdaru. (Cmon, salīdzinot ar parastajiem vecāku lūgumiem, miskastes iznešana man liekas tīrais nieks ). Nu jā. Es teiktu, ka ir problēmas, bet ir arī cēloņi. Vecāki nepieskata bērnus (savējos redzu tikai no rīta un vakarā), maniem laikam paveicies, jo esmu tāds diezgan labs bērns (mēslus parasti nevāru), pieaugušie tikai redz problēmas, bet viņi aizmirst, ka viņi tos bērnus audzināja.
Osmijs avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Dienas doma
  Osmijs 10.01.16 20:52
 
5
0

Aj beidziet gvelzt to pašu sūdu, ko jebkura iepriekšējā paaudze gvelza, pirms gadiem 15 apkārt jaunieši bija skūti mudaki, tas, ka tagad ir problēmas, nenozīmē, ka agrāk nebija. Agrāk līmi ostīja, heroīns bija biežāk sastopams, smēķēja daudz, daudz vairāk.

Tā ir pubertitāte, un visi tajā vecumā vairāk vai mazāk ir neciešami muļķi.

Cpt.Pravietis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Cpt.Pravietis 05.01.16 17:27
 
5
0

Vecāki spēj audzināt sīkos līdz 12 gadu vecumam ( čiksas) un max 15 gadu vecumam ( džekus). Tālāk seko apkārtējā vide, kas "audzina" viņus. Attiecīgi, ja atvase nenodarbojas ar ārpusskolas nodarbībām, tusē ar potenciālielm neveiksminiekiem - attiecīgi būs arī tāds rezultāts.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.01.16 17:06
 
5
0
4.- man liekas garlaicīgas tās stundas kurās skolotājs nemāk pastāstīt kaut ko interesantu vai arī pastāstīt tā lai būtu vieglāk atcerēties un izpildīt. Ja skolotājs normāli nepastāsta kas un kā, tad es nemaz neklausos, bet ja stāsta ko interesantu, tad klausos. Un man liekas, ka skolotājiem būtu jāuzdod kaut ko pašam izveidot,izdomāt(kaut kādi patstāvīgie- radošie darbi).
lietojošais avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Bērndārznieks
  lietojošais 10.01.16 03:03
 
5
0

Tu čurā pret vēju, vecīt. Bērni to turpina darīt, un turpinās arī. Tas jau sen vairumam skaidrs. Es arī sēžu ilgstoši pie datora, bet ne tādēļ, ka lūk var spēles spēlēt, nē, man vienkārši ir garlaicība - mežs, mežs, mežs, ceļš, stabs, mežs. Te nu gan nav ko darīt. Protams, jāpiekrīt, ka bērni (vairums) lamājās 24/7, jo tas ir ''kruti''. Protams, ļoti žēl viņu vecāku, uz kuriem jānoskatās ar nožēlojošu skatienu un jāsaka, ka viņu bērni ir dauņi. Traki.

« 1  2  3  4 »