Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
44
542

Sveiki zēni un kungi gados! Šajā rakstā vērsīšos pie jums un uzskaitīšu iemeslus, kāpēc nekad un nemūžam jums nevajadzētu iesaistīties nekāda veida attiecībās ar tīņu meitenēm. Rakstā izmantošu savu rūgto dzīves pieredzi.

Viņas smird vārda tiescaronā... Autors: Fosilija Par to, kāpēc NEKAD nevajadzētu iesaistīties jebkāda veida attiecībās ar tīnēm!
1.

Viņas smird, vārda tiešā nozīmē. Vai esi kādreiz aizdomājies, kāpēc tīņu meitenes vienmēr ir tik ļoti sasmaržojušās, ka tu pat paelpot nevari esot viņai klāt? Tāpēc, ka viņas smird. Tīņu meitenes nekopj sevi un tās ir pilnīgas muļķības, ka smird tikai sievietes gados. Tīnes smird, jo nekopj sevi un nerūpējas par savu higiēnu. Esmu savā dzīvē daudzas vāveres orāli baudījis, gan jaunas, gan vecas un procentuāli man jāsaka, ka sakoptākas ir tieši sievietēm pēc 40. Ir gadījušās dažas tīnes ar ļoti sakoptām vāverēm, tomēr ar milfām man tā īsti nebija par ko piesieties nevienai. Tīnes ir slinkas, viņam parasti ir tikai viens mīļākais apģērbs, kurā viņas staigā dienu no dienas. Viņas ir pārāk slinkas, lai aizietu uz veikalu un nopirktu jaunas drēbes un pārāk slinkas, lai izmazgātu savu netīro veļu, jo kamēr mammīte neizdarīs nekas nenotiks.

Seksā neko nezin nemāk... Autors: Fosilija Par to, kāpēc NEKAD nevajadzētu iesaistīties jebkāda veida attiecībās ar tīnēm!
2.

Seksā neko nezin, nemāk, baidās un melo par savām prasmēm. Tīņu meitenes seksā ir labas, bet diemžēl tikai virtuālajā pasaulē, reālajā dzīvē viņas ir pilnīgas nulles. Čatā viņas var jums sastāstīt visneiedomājamākās lietas, ko māk, ko iepriekš ir darījušas seksā un ko vēl tikai vēlas darīt. Un tāds jēdziens kā drošs sekss viņām vispār ir svešs. Es esmu apzinīgs čalis un saprotu cik bīstams ir sekss bez prezervatīva, ne tikai slimību, bet arī nevēlamas grūtniecības ziņā. Viņas visas, var būt ne visas, bet lielākā daļa gribēs, lai tu to dari bez prezervatīva. Ja tu pats neesi tikpat stulbs cik viņa tu sapratīsi cik riskanti tas ir, un pie kā tas var novest. Viņām liekas, ka ir baigi kruti palikt stāvoklī jau pēc pirmās reizes un pirms jūsu pirmās reizes, vai pirms jebkuras citas reizes no viņas mutes vai pirkstiem īsziņas tekstā izlēks jautājums: a ja nu es palikšu stāvoklī? Viņas ļoti labi zin atbildi uz šo jautājumu (cerams), ja vien nav pilnīgas duras. Es teikšu tā, pēc savas pieredzes varu teikt, ka viņas visas gribēs no tevis bērnu jau pēc pirmās reizes. Viņas vispār nesaprot, ko tas nozīmē būt par māti vecumā, kad tu vēl pati esi bērns, kāds slogs tas būs viņai pašai un viņas ģimenei. Turklāt tas pats par sevi ir stulbi, ka viņas grib bērnu jau pēc pirmās intīmās reizes ar čali, kuru viņas knapi pazīst. Idiotisms. Un kas attiecās uz viņām gultā, tad tur ir vispār vāks. Kā jau minēju, tad čatā viņa var izlikties par baigo seksa lietpratēju, sakot, ka ir to darījusi ar vairākiem čaļiem un ļoti labi prot ņemt mutē, rimdžobu taisīt un, ka ir gatava uz jebko un ļaus tev darīt ar viņu ko gribi. Izklausās jau labi, bet diemžēl viņas bieži melo par savu pieredzi vai prasmēm gultā. Nebrīnies kad no viņas mutes izvilksi asiņainu savu mazo draudziņu, viņa izvemsies to ņemot mutē vai vispār atteiksies to ņemt mutē. Un nebrīnies ja netiksi arī visos caurumos, kuros viņa solīja tevi laist iekšā vai arī ja viņa gulēs kā līķis un tev pašam viss būs jādara, lai kaut kas notiktu. Meli, bailes un nezināšana- tas viss padara seksu ar tīņu meitenēm nebaudāmu un garlaicīgu. Ja gribat piedzīvot īstu seksuālu piedzīvojumu tad iesaku to darīt ar sievietēm īsi pirms vai pēc 40, jo viņas šajā vecumā ir kā nevaldāmas seksa alkstošas ķēves, kuras prot visu, grib izmēģināt visu un nekad nemelos un godīgi pateiks, ja seksā kaut ko negrib vai neprot izdarīt. Turklāt pats varēsi būt pasīvs un ļaut viņai visu izdarīt tavā vietā, ja tā vēlies.

Neuzticamas Ilgstoscaronas... Autors: Fosilija Par to, kāpēc NEKAD nevajadzētu iesaistīties jebkāda veida attiecībās ar tīnēm!
3.

Neuzticamas. Ilgstošas attiecības ar tīņu meitenēm nav iespējamas pavisam vienkārša iemesla dēļ. Viņas ir neuzticamas. Tāpat kā viņas mīl melot par to, ko spēj seksā, viņas mīl melot arī par to, ka tu viņām patīc vai viņas tevi mīl. Ļoti bieži ir tā, ka viņas saka šos vārdus tikai tāpēc, ka uz doto brīdi Tu viņu dzīvē esi pats labākais variants. Tici man, tīņu meitenes vienmēr ir meklējumos. Viņas vienmēr meklē labākus variantus jeb savus sapņu prinčus, kurus viņas nemaz nemāk nofurmulēt kādam tam jābūt. Viņas nezin , ko vēlas un kādu puisi tad vēlas pie sāniem. Uzgriezīsi viņai muguru, vai aizkāvēsies darbā, treniņā vai tusējot ar saviem čomiem, viņas jau būs pie cita vai arī uzrīkos greizsirdības scēnas. Viņas nespēj pieņemt, ka puisim ir arī sava dzīve, kurā ne vienmēr viņš grib, lai viņa ir klāt. Vecāka sieviete turpretī dos tev privātumu, un respektēs brīžus, kad vēlēsies pabūt viens vai ar draugiem, turklāt mājās tevi sagaidīs nevis ar greizsirdības scēnu , bet gan seksīgā apakšveļā un ieraus tevi gultā pirms tu spēsi ko pateikt.

Nestabila psihe Tas ir... Autors: Fosilija Par to, kāpēc NEKAD nevajadzētu iesaistīties jebkāda veida attiecībās ar tīnēm!
4.

Nestabila psihe. Tas ir pizģets. Vairums tīņu meiteņu mūsdienās ir psihas, garīgi nestabilas un slimas. 60% no manām bijušajām tīņu draudzenēm ir bijušas ar nosliecēm uz graizīšanos. Un kāpēc viņas tā dara es laikam nekad nesapratīšu. Tas laikam ir kaut kāds 21.gadsimta modes kliedziens vai kas. Protams, līdzko es atklāju, ka mana meitene mēdz sev sagriezt kājas vai rokas, tā es viņu pametu, jo manuprāt šādas meitenes ir bīstamas un būtu jāiesloga psihenē. Tikpat labi, viņai var nepatikt kaut kas, ko tu teici vai izdarīji un viņa var paņemt to pašu nazi vai žileti ar, kuru pati ir graizījusies un uzbrukt tev. Tik daudzas tīnes mūsdienās ir tik depresīvas, nomāktas un jocīgas. Es pat nesaprotu kapēc. Dzīve taču ir skaista. 

Man apnika rakstīt, ir vēl iemesli, bet pagaidām pietiks. Jūsu Bloudžābs

44
542

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [53]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 16.10.17 18:58
 
92
0

Tieši to pašu varētu attiecināt uz tīņu puišiem.   Tā kā, raksta autor, pats tai vecumā diez vai biji sripri labāks par tām smirdulēm. Varbūt tieši tu biji tas, kurš seksa laikā gulēja kā baļķis un gaidīja visu no meitenes, tāpēc aŗi tik sūdīga pieredze.

Kulaki bija pelnījuši avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kulaki bija pelnījuši 16.10.17 19:29
 
81
2

Pazūdi no šejienes. Vari te neliet par ''savu lielo pieredzi gan ar jaunajām ,gan vecākām sievietēm''... Neviens tam netic.

Lilitinja avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Dienas domaMedaļa Stringi
  Lilitinja 16.10.17 19:01  
 
65
0
Jūtu Tev līdzi, ka Tev bija rūgta pieredze, ja jau tā, varbūt pie vainas esi Tu pats?

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 16.10.17 19:28
 
48
1

1. To var risināt. Piedāvājies pats viņu izmazgāt un tad baudi visas šķirbas uz urrā!

2. Tas jau taisni labi - ir iespēja pamācīt, pārsteigt ar jaunām lietām. Daudz pretī nerunās!

3. Tas labi, nebūs japrec, pašas aiztīsies!

4. Kopš kura laika drāšanai svarīga otras puses psihe?

Svaiga gaļiņa tomēr parliek svaiga gaļiņa, žāvēta vai vītināta man galīgi neuzrunā

Blue Saphire avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Blue Saphire 16.10.17 20:16
 
37
6

TU esi slims.

AdolfHipster avatars
Medaļa BrūzisMedaļa MaskaMedaļa Sākumskolnieks
  AdolfHipster 16.10.17 21:43
 
31
0

Puišelis saticies savā mazajā ciematā ar kolhoza govslaucējas bēdīgi maucīgo mācekli un tagad ir visu zinoš...  Kad biju jaunāks satikos ar dažām un jāsaka ka šis raksts ir pilnīgs fufelis... Mazs pumpains krāniņa raustītājs agrsīvi izbrūk jo šīs tam uzmanību nepievērš...  

 

Tumšulīts avatars
Medaļa ZebraMedaļa TrumpeMedaļa Sertificēts spoks
  Tumšulīts 16.10.17 21:34  
 
27
0
Pilna dirsa stereotipu. Nekā vairāk.

Blue Saphire avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Blue Saphire 16.10.17 21:07
 
23
0

atbildot uz Anonīms komentāru " 100% patiesība. Citas pat savu vāveri n... " Var redzēt, ka tev sievietes nav nekas vairāk kā tikai....paga, nē, mēs tev neesam NEKAS. Nav jau brīnums, ka daudzas nogrimst, jo pasaulē ir pietiekami daudz tādu nejūtīgu pretekļu kā tu. Ar to es tevi arī varu apsveikt.

govskauli avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Karalisks zieds
  govskauli 17.10.17 09:48
 
22
0

Izklausās, ka Tevī ir sakrājušās daudz dusmas... Tu domā tikai par seksu, ka tas dzīvē Tev ir vienīgais un galvenais. Un vēl izklausās, ka Tev ir gadi 40 vismaz. Tāpat šķiet, ka esi ļoti sekls... Ar Tevi nebūtu par ko parunāt... Tikai sekss, sekss, sekss... Nožēlojami... Arī tīņu vecumā meitenes vairāk ciena džentelmeņus un puišus, ar kuriem var parunāt arī par kaut ko citu, un kurš nemēģinās viņu ieraut gultā pirmajā vakarā, kad vecāku nebūs mājās... Man Tevi ir ļoti žēl. Bez seksa dzīvē ir arī citas skaistas lietas otrā cilvēkā... Un, ja jau Tu esi tik VECS, pieredzējis un gudrs šajā jomā, tad kāpēc nepadalies ar stāstu, ka Tu kādas meitenes dzīves uztveri būtu ievirzījis pareizās (Tavuprāt) sliedēs??? Bet Tev ir loģika - slikta, man nepatīk - pametīšu. Tad man vēl radās jautājums - ja jau Tev ir tik MILZĪGA seksa pieredze ar tīņu meitenēm (kuras ir TIK ĻOTI sliktas), tad kāpēc vispār ar viņām ielaidies??? Gudri cilvēki mācās no citu kļūdām, stulbi - no savām... Izskatās, ka Tu nebeidz kāpt uz grābekļa...

Un nē - es neesmu tīne... un man sen vairs nav 25...

FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 16.10.17 23:02
 
21
0

  Morale(rezjumeee)- sporto, trenejies,pumpejies ,gatavojies... un ,kad satiksi tinju meiteni , skrien ,skrien cik atri vien vari ,pret veju(jo vinja smird) un atrak neapstajies kamer neuzskriesi pensionarei seksiga naktsmice,kura tev paradis visu ko prot ....        

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 16.10.17 19:03
 
19
0

Pats raksts ir stulbs, bet ir ļoti daudz pareizas atziņas. Par rakstu protams +, bet autoram ieteiktu padomāt par loģiku, sakarīga teksta veidošanu, bez liekvārdības. Piedod, tās ir manas domas.

IgnisDei avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa TahikardijaMedaļa Priecīgus Līgo!
  IgnisDei 17.10.17 18:40
 
17
0

Atkal to pedotantīšu fetišisma propoganda. Ja tev smird, tas nozīmē, ka meiča tev ģenētiski neder. Neesmu ievērojusi, ka liela daļa meiteņu nekoptu sevi. Un par uzzticamību runā cilvēks, kurš ir veselu baru vāveru ostījis. Gan jau pats esi skandalozs dramatizētājs.

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 17.10.17 00:40  
 
12
0
Raksts protams subjektīvs,attiecībā uz tīņiem kopumā. Kā jau te komentāros daži ir minējuši, to ka pats jau sapinies ar tādām vieglās uzvedības meitenēm, kas dzīvojas pa tusiņiem un ņēmās ar visiem pēc kārtas. Ko gribēji to saņēmi. Labi štrunts par to, bet par tavu dzīves uzskatu un vērtībām man kļuva skaidrs, pēc tā kā minēji,ka vienkārši pamestu ja zinātu ka graizās, gļēva ricība. Vīrietis tā nedara, un vīrieša statusu nenodrošina vecums pēc 18 vai 21 un liela seksuālā pieredze, tā ir morāle un vērības. Ja jau esi tik kruts čalis, noskaidro kas meitenei vainas, kādēļ dara sev pāri, ja viņa ir tava draudzene un nav tikai purināms gabals. Kad internetu mazliet izmanto noderīgām lietām,kā piemēram primitīvas noderīgas info apgūšanai par sabiedrībā nopietnām problēmām,kaut vai par to pašu tīņu depresiju,tad vairs pats neticēsi apsurdam ko esi šeit uzrakstījis. Lūdzu izsaki savu viedokli par manis pausto.

Rhaa avatars
Medaļa Karalisks ziedsMedaļa TopmodeleMedaļa Most Wanted
  Rhaa 16.10.17 23:37
 
11
0

Vīriešu kārtas mauka, tīņus iedala gandrīz vai kā visus krievus komunismā, bet vismaz kādam bija ja ne galvassāpes no raksta, tad vismaz smiekli

Reālais skatījums avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  Reālais skatījums 16.10.17 21:59  
 
11
0
Tu esi bisku slims, visi tavi raksti kāpēc sievietes pēc 40 ir ģeniālas bet tīnes ir briesmoņi un kāpec 12 gadīgs puišelis var ar 40 gadīgu... Saprati Pats vēl esot gribējis bērnudārza....
Ivo Kalnins avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Bērndārznieks
  Ivo Kalnins 16.10.17 19:25
 
11
0

Tagad jau 16 gadīgās izskatās uz 25. Makeup queen!

mayday avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Facebook čomsMedaļa Bestsellers
  mayday 17.10.17 09:05
 
9
0

bļāviens, steidzīgi jātbrīvojas no visām tīnēm, kas ir man mājās

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 17.10.17 10:42
 
9
0

Sekss, sekss, sekss -viss, kas tevi interesē. Nesrtabila psihe var gadīties arī tevis iecinītajām četrdesmitgadniecēm. Pastāsti ar ko, lai attiecības veido tīņi puisi? Vairosim pedofīliju? Tas nekas, ka tīnes ir attīstītākas par sava vecuma puišiem. Un loģiski, ka pieagušam vecim ar tīni nav ko darīt - ne morālā, ne fiziskā, ne seksuālā veidā viņi nevar būt līdzīgi... Tik ļoti tās nabaga tīnes noliec, lai arī par pieredzi tieši puiši melo visvairāk. Un neuzticami mūsdienās ir abi dzimumi. Nevajag pārklausīties lv hh, kurš liek domāt, ka visas Latvijas meitenes ir pī un čaļi apbižoti eņģeļi, tas nekas, ka nokurījusies, iedzēruši un ripu iekoduši...

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 17.10.17 12:49
 
6
0

Protams , es teiktu, ka lietas IR jāsauc īstajos vārdos. Bet to var izdarīt dažādi. Šis raksts ir spļāviens sejā visām jaunajām meitenēm, jo redz autors visticamāk no sava rajona kādas nabadzīgas meitenes no ļoti slikti situētām ģimenēm laikam pa matraci mīcījis un lūk izdarījis secinājumus, ka visas viņas smaržojas , jo redz mazgājas varbūt reizi nedēļā vai retāk! Pietam, visas viņas esot neprašas, meles un psihopātiskas, garīgi nelīdzsvarotas, kā arī krāpnieces Tomēr skatoties uz plusu daudzumu un nezskatoties uz salīdzinoši agresīvo un provokatīvo tēmas apspriešanas stilu , liekas, ka vairākumam tomēr tas patīk vai uzskata sanāk - līdzīgi? Katrs jau pēc sevis spriež teorētiski. Un teorētiski es piekritīšu tiem, kas raksta, ka šādus rakstus spokos nevajag. Un tava milfu propagandēšana ir smieklīgi nožēlojama. Vecums nenozīmē, ka cilvēks būs tajos pašos 40 gados arī prātiņā pieaudzis, kas tas par stulbu pieņēmumu vispār?  

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 17.10.17 06:21
 
6
0

Kādā miskastē Tu grozies? Ja padomā, es nevienu Tevis aprakstītu cilvēciņu nepazīstu vispār. 

« 1  2  3 »