Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1384
« 1  2  3 »

Sveicināti.

Bieži mēs dzirdam no dažādiem cilvēkiem to, ka mūsu kaimiņvalsts ir varena un tās armija ir tik stipra, ka " analogov ņet" ( analogu nav), ka ir tik daudz kodolieroču, ka var iemaukt tā, ka zemeslode sašķīdīs, un citas pasakas. Vai, varbūt, ne pasakas?

Piedāvāju pimo daļu : te būs raksts par aviāciju, ballistiskajām raķetēm un tankiem. Ja savākšu par šo rakstu vismaz 200 plusus vai daudz cepumus, būs otrā daļa par kodolieročiem.

Negribu uzsākt rakstu ar... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
1.

Negribu uzsākt rakstu ar analīzi, teoriju.... sāksim ar pašiem cilvēkiem. ( tiem, kam neinteresē "dzedovšina" un slepkavības armijā, var sākt lasīt no 9. bildes)

Šis puisis ir Artjoms Anduganovs, no Ņeftekamskas, viņam šajā foto ir 19 gadi. 2015.gada 15. maijā viņu iesauca armijā. Aizsūtīja uz 32.armijas pilsētiņu Jekaterinburgā ( Armijas daļa 61423).

Scaronī ir pēdējā reize kad... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
2.

Šī ir pēdējā reize, kad viņš redzēja savu meiteni.... māti un draugus. 2015.gada 26.jūnijā nedaudz vairāk kā pēc mēneša viņu nogādāja mājās tādu:

Lūk tādu Tas zilums bildē... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
3.

Lūk tādu. Tas zilums bildē nav tikai gematoma. Kad māte viņu gribēja paglaudīt, tā ievēroja, ka zem ādas tajā vietā ir caurums. Viņu atrada pakārtu autoparkā pie bruņutransportiera PTS - 4 

Viss ķermenis viņam bija... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
4.

Viss ķermenis viņam bija zilumos. Galva, rokas, kājstarpe, kakls.  Armijas vadība apgalvoja, ka viņš pats pakārās pēc strīda ar savu meiteni.

Tagad paskatīsimies šīs 32.pilsētiņas  vsturi. Līdzīgi pakārās arī Artjoms Tuezovs 2012.gada jaungada naktī, Marseļs Muļukovs 2001.gadā, Artūru Juzļekbajevu tur piekāva līdz nāvei 2006. gadā ( šajā gadījumā nekāra, tikai tika vaļā no līķa) Radiniekiem pateica, ka dezertēja un pazuda, bet pēc tam vecāki viņu atrada Jekaterinburgas kapos, kur apglabā neatpazītus cilvēkus. Tur pat arī atrada Ilviru Ismagilovu 2008.gadā. Arī viņš it kā pazuda. Tēvs uzsāka savu izmeklēšanu un atrada viņu bomžu kapos ar numuru «Н.М.3913» ( nezināms vīrietis 3913).

Tēvs apgalvoja ka scaronajā... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
5.

Tēvs apgalvoja, ka šajā daļā notika tirgošanās ar ieročiem, dēls uzzināja, tāpēc oficieri viņu nosita.  ( bilde nesakrīt ar tektu. Tā ir ņemta no krievijas karavīra personīgā materiāla).

Jūs omājat, ka viss?  Nē. Daži bēga, no šīs armijas daļas, baidoties tikt nogalinātam. Piemēram Aleksejs Kuškins 2004.gadā aizbēga no daļas, tad 5 gadus dzīvoja bez dokumentiem, slēpās un tikai 2009. gadā padevās. 2007.gadā bēga Aleksejs Kargins, pret kuru ņirgājās tadžiki. 2009. gadā Konstantīns Ņečajevs ( neiztueja dagstāniešu spiedinu - viņu piekāva un lika parakstīt parādzīmi par 70 000 rubļu).

2012gadā divi... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
6.

2012.gadā divi dagestānieši nostādīja 16 krievus un ar putām uzrakstīja vārdus - " Dagestāna" , un citus. To nofotografēja un ielika sociālajos tīklos. 

Lūk pati armijas bāze Tā nav... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
7.

Lūk pati armijas bāze. Tā nav kaut kāda aizmirsta, pamesta. Tā ir " elitāra" - no šejienes brauca karot Čečenijā, Ukrainā. 

Lūk ko raksta bijušie saldāti, kas dienēja te.:

" Атмосфера концлагеря» и дикий ужас. Офицерам плевать на солдат («солдаты для них мясо»), лютуют «даги-обезьяны» и пьяные ветераны Чечни с поехавшей крышей. За 6 месяцев до меня забили до смерти одного, в 2003 в разведроте — другого."  ( "Koncentrācijas nometnes atmosfēra un mežonīgas šausmas. Oficieriem nospļauties par karavīriem (karavīri viņiem ir kā gaļa), valda "dagi-pērtiķi" un piedzērušies Čečenijas kara veterāni, kam aizbraucis jumts. Sešus mēnešus pirms manis līdz nāvei nosita vienu, 2003.gadā izlūkošanas rotā - otru)

Negribu sīkāk iedziļinātis par citām lietām, - lūk avots, ja gribat palasīt ---->https://uglichjj.wordpress.com/2015/09/30/32-gorodok-1/

 

Jūs domajat ka tā ir tikai... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
8.

Jūs domajat, ka tā ir tikai vienā armijas pilsētiņā? Nē. Aziāti dominē visur.

Labi, pietik atkāpe, Sāksim analizēt.

1 Nodaļa  AVIĀCIJASākoties... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
9.

1. Nodaļa - AVIĀCIJA

Sākoties karam Donbasā, Krievija aktīvi sāka bazūnēt par savu varenību, par to - cik daudz raķešu " topoļ" vajag lai noslaucītu Eiropu, cik ātri varētu tikt līdz Berlīnei, Parīzei, Varšavai. Sāka demonstrēt jaunos tehnikas sasniegumus - tanku Armatu, utt.

 

Līdz ar visām demogoģijām... Autors: Bezvārdis Mīts par Krievijas armijas varenību (pirmā daļa)
10.

Līdz ar visām demogoģijām Sergejs Šoigu ierosinaja atjaunot virsskaņas bumbvedēja Ty-160 ( Baltais gulbis) ražošanu. Kā viņš teica - " Šai mašīnai analogu pasaulē nav"

un arī prese uzreiz piebiedrojās, ka labāka aparāta vēl nav. Tas ir ražots sen, bet pa visiem šiem gadiem nekas labāks vēl nav uzražots ne NATO valstīs, ne pašā Krievijā.

« 1  2  3 »
2
1384

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [78]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.06.16 13:57  
 
47
0
Šir ir info ko tipa pasaule zin... cik daudz tu zini par reālo asv un krievijas tehniku? Cilvēki zin tikai par to ko ir ļauts zināt
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 03.06.16 21:55
 
40
0

Droši vien Krievijas armijā par koroziju trakāka ir tikai korupcija, cik procentus tā ir saēdusi?

spoku dienas joks

zeminem avatars
Medaļa Nedēļas hītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Zelta ninja
  zeminem 04.06.16 11:49
 
32
1

tas kas ielika mīnusu laikam bija krievs

labs raksts , vismaz uzzināju vairāk par krievijas armiju , taisi turpinājumu.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 03.06.16 21:51
 
23
0

Var jau būt, ka visā šajā ir daļa patiesības, jo Kremlis ļoti saasināti reaģē uz pretraķešu sistēmas izvietošanu.

Mephisto avatars
Medaļa SensācijaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Mephisto 03.06.16 17:14  
 
23
1
Protams ka tagadējā Krievijas armija, salīdzinot ar Padomju armiju ir viens liels joks, taču galīgi apsmiet arī nedrīkst. Krievija ir veljoprojām reģionālā vara ar diezgan spēcīgiem sabiedrotajiem Āzijā. Krievija nekad nesāks tiešu kofliktu ar NATO, taču Putina režiīmam ir svarīgi tā teikt "parādīt muskuļus". Jebkurš loģiski domājošs cilvēks to sapratīs.

elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 03.06.16 20:07  
 
21
1
Pēdējā laikā labākais raksts, ko esmu lasījis

toowild avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  toowild 03.06.16 19:05
 
19
0

Sāc tik rakstīt par kodolieročiem

 

Bet ja par tēmu - man liekas, ka nevienam nav šaubas, ka uz pasuales fona krievijas armija ir niecība. OK uz masu izgājuša, bet tomēr atvarncētībā reāla niecība.

Iepriekšējos karos krievija ir izgājusi drīzāk uz "masu". Kautkur lasīju komentārus, ka vācieši pat WWII jau bija izbesījušies - kārtējā kauaja -  šauj un šauj tos sarkanos nost, reāli ir kalns ar līķiem, bet viņi  tik turpina nākt. Un tad arī pēc tūkstots nošautiem krieviem, tam vācu bataljonam ar kādiem 50 armijniekiem vnk beidzās lodes. tad nu pāri palikušie krievi ar "cirvīšiem un āmurīšiem" atskaldīja vāciešus.  ... bet nu uzvara ir uzvara.

šaidienās ... krievija tik mērās ar krāniņiem. bet tā kā usa/nato negrib kašķī ielaisties, tad tiem kuriem galva nav uz peciem, tik turpinās blatot. diemžēl pasaules sabiedrība to pieļauj. Skatāmies reāli - mierīgi var paspēt ieņemt LV un tad tik pasaule iespētu reaģēt.

 

 

Sulfāts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Sulfāts 04.06.16 11:07
 
15
0

vispār jau veltīgi ir dalīt "krievijās", "amerikās" utt. tam visam cauri spīd, ja labi ieskatās, ka viss ir lieliski atrunāts, saskaņots. protams, priekš cilvēka parastā ir divas naidīgas nometnes, bet tas ir teātris acu aizmālēšanai.

  kā apstiprinājumu tam pietiek paskatīties pasaules mērogu piem. zinātnes projektos - kas ņēm dalību? lūk arī visa atbilde - ir divas naidīgas nometnes, jeb spicītēs visi ir čomi.

victorian avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  victorian 03.06.16 15:02
 
15
1

Tu apgalvo, ka krievi tikai plātās ar veco tehniku un saka, ka ''analogov ņet'', kamēr NATO staruji progresē. Tādā gadījumā, kodolieroču vietā, būtu interesanti palasīt rakstu par Krievijas un NATO militārās tehnikas un kājinieku ekipējuma salīdzinājumu. Cik NATO ir militāri vareni un cik ļoti Krievijas armija sūkā. Kontrastam, kā saka. 

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 05.06.16 18:34
 
13
0

Labs raksts.Lielakoties viss pareizi.Tiem, kas fano par vareno un neuzvaramo,butu derigi atcereties -krievija ir tikai pashvaka psrs ena.Nevajag klausities to visu muldeshanu propagandas raidijumos tv.Jau  psrs ziedu laikos tieshi pashas krievijas teritorija bija neapskauzama stavokli ,pustukshas gjerevnjas (bez jaunatnes),sudiga lauksaimnieciba,bardaks visur un bezceljsh. Pats to redzeju dienesta laika Maskavas kara apgabalaa.Vai pec psrs sabrukuma teritorija palika lielaka ?Vai tukshie lauki tagad butu apstradati ,ja jau tad tur nebija kam stradat,jo visi muka uz pilsetam.Bet tad bija Baltijas republikas ,kas baroja lielas krievu pilsetas ar galjas un piena produktiem,Ukrainas un Baltkrievijas druvas un regulara ,,celjinas,, (neskarto zemju) izmantoshana,Dienvidu republikas ar savu kokvilnu ... utt. ..utt.... Tagad visu jasagada pashai Krievijai .Jauniesaucamos jakjer ka zakjus ,jo armijaa bardaks un gjedovshkjina ,tadi zaldati gan ,,cinisies lidz navei,,....ka tad.Kads ir padomajis ,kapec tagad ,pec Krimas aneksijas un sankciju pret Krieviju ievieshanas(kuras pamatigi skar ari mus), pasaules naftas cenas nokritushas tik zemu( tik degvielas cenas nez kapec nekrit)....?Krievijas centieni panakt to celshanos atduras ka pret sienu ,bet tas bija gandriz vienigais tas ienakumu avots.Tatad kadam ir pietiekoshi liela ietekme pasaule ,lai viss ta notiktu,miniet tris reizes kam.Pirms sankciju ievieshanas Putins lielijas ,ka vinjiem esot rezerves 160 (isti neatceros precizi)miljardu dolaru apmera un pat ja naftas cenas nokristos par 15-20 dolariem barela ,tad vienalga to pietiktu vairakiem gadiem... Nokritas divreiz vairak.Kur te vel attistit armiju,brunjojumu utt.?Vel tas dullas dnr un lnr republikas jabalsta... Uzreiz saku ,ka manis minetie skaitlji ir aptuveni,bet lietas butibas izprashanai pietiekoshi, es vienkarshi neuzskatu par vajadzigu meklet,ja kads grib atradis.Nav Krievijai resursu modernizeties un apmacit personalu...

eMMe avatars
Medaļa ZebraMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Žurnālists
  eMMe 03.06.16 20:00  
 
8
0
atbildot uz Anonīmais lietotājs komentāru "Jā, viņai pieder 1/6 no visas sauzemes, bet pad... "Krievija lielāko dału savu smadzeńu ir pazaudējusi, jo vińu debīlie PSRS uzskati par to, ka zinātniekiem nevajag maksāt un vispār neviens nav pelnījis neko izńemot maizi ir novedusi pie tā, ka vińi bremzējās attīstībā. Taču man liekas, ka arī vińiem ir tehnologijas kas łautu sastādīt konkurenci ASV. Jebkurā gadijumā es nedomāju, ka vińi blefo. Gan ASV, gan Krievijai ir ieroči kas spēj radīt problēmas. Sibīrija ir svarīga teritorija, bet tas, ka ar to nekas netiek darīts ir cits jautājums. Tāpat ASV iegūt savā īpašumā to vēlētos. Kā jau teicu, ja ASV neizbrūk, tam ir iemesls. Irākai vińi uzbruka, jo zināja, ka var. Irānā vińi nelien, jo tur arī ir ar ko aizsargāties. Man liekas Krievijas valdību vieglāk ir uzpirkt kā tas bija ar Gorbaču, kuram tagad ir 1-2 miljardi naudas un naids no dzimtenes, nerunājot jau par Jełcinu kurš pārdeva valsti oligarhiem.
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 03.06.16 22:17
 
8
0

Raksts kopumā nav slikts, bet kā jau daudzi teica, nevar zināt, kas patiesībā krieviem ir. Un par to Persijas līča karu, pilnīgi lieki, kaut vai tāpēc, ka ASV invāzijas iemesls nebija Irākas iebrukums Kuveitā, bet gan nafta.

Un nevajadzētu salīdzināt vienu pašu Krieviju ar visu NATO. Pašsaprotami, ka NATO uzvarētu, ja šāds karš vispār notiktu. Jo tā būtu visa aliance pret vienu valsti.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.06.16 19:05
 
8
0

atbildot uz eMMe komentāru " Viens no iemesliem kapēc Krievijas armi... "

Jā, viņai pieder 1/6 no visas sauzemes, bet padomā dziļāk... APDZĪVOTĀS zemes ir daudz mazāk. Sibīrija tur veido lielāko daļu no valsts, taču tajā populācija ir vienkārši nožēlojama. KO viņi var izdarīt ar neapdzīvotu zemi? Vajag aiziet tālāk no centrālās Krievijas uz citiem reģioniem. Tur ir galīgā tūtā. Par pierobežu vispār nerunāsim.

Jā, es nenoliedzu viņu cīņas sparu un drosmi, taču pret kvalitāti, droniem un jaunākajām tehnoloģijām neko daudz nevar padarīt. Un tieši tā ir vieta, kur ir vislielākā sāpe.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 04.06.16 16:58
 
6
0

man sak patikt Amerika

shmerkele avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa SviestmaizeMedaļa Bērndārznieks
  shmerkele 05.06.16 00:20
 
6
0

atbildot uz toowild komentāru " Sāc tik rakstīt par kodolieročiem &nb... "

Tā tas ir. Vāciešiem kara beigās katastrofāli trūka munīcijas. Atceros bija stāsts par kaut kādu tiltu Vācijā kuru ofic vajadzēja uzlaist gaisā lai sabiedrotie nenāk pāri. Vis bija detonēts, bet tilsts nesabruka, jo spēcīgās sprāgstvielas bija jau iztērētas.

Kā arī, krieviem bija taktika - ar masu, pofig par zaudējumiem. Vieņiem pat ieroču pietrūka un uzbrukama laikā kājinieki ar ieročiem bija priekšā un aiz viņiem bija kājinieki bez ieročiem vnk gaidīja kad priekšējo novāks, lai varētu paņemt šaujamo un tādā stafete tika iestrādāta. Kā arī Žukovs lielījās amerikāņu ģenerālim pēc kara kā viņš esot mīnu laukus atmīnējis vnk kājiniekus sūtījis pāri un viss. Amerikāņu ģenerālis bija šokā to dzirdot. Kā arī, viņam pēc kara prasīja kādēļ tik lieli zzaudējumi. Viņš atbildēja: "nekas gan sievas sadzemdēs". epic

TheOne avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  TheOne 04.06.16 10:53
 
8
2

atbildot uz Keda komentāru " Viss tas ir ļoti skaisti... tikai kriev... " Ko tu tur dirs - krieviju iekarojuši ir tatatari, poļi, pat lietuvieši. Krievija, iekaros nato 6 dienās - tak viņi ar ukraiņiem netieik galā, varbūt Latviju varētu iekarot 6 dienās, ja nebūtu nato.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 06.06.16 10:38
 
6
1

NEKAD neesmu šaubījies par rakstā izklāstīto tematiku. Pietiek zināt tikai dažus acīmredzamus faktus, lai loģiski izsecinātu, cik nožēlojama tā valsts ir.

1) Krievija ir pasaules lielākā valsts (tik cik ASV un Kanāda kopā) ar pasaules lielāko resursu krājumu un pietiekami lielu cilvēkresursu daudzumu. Pie šādiem nosacījumiem tai vajadzēja būt pasaules 1. ekonomikai un tautai dzīvot zaļi no pārticības! Diemžēl ir absolūi pretējais.

2) Krievijas preces nekur nepērk, tikai trešās pasaules valstīs. Tāpat ir ar kara tehniku. Tā nav konkurētspējīga ar Rietumu tehniku. Bet vislielākais trūkums Krievijas armijā ir tie zaļie, ne visai gudrie un ar bandītisku uzvedību apveltītie puišeļi, kas tur sastāda lielāko masu. To kaujā var izmantot tikai kā lielgabalu gaļu, ko jau reiz veiksmīgi darīja. Krievijas militāro varenību nodrošina TIKAI kodolieroči. Konvencionālā karā tā diez vai spēs mēroties ar jebkuru no pasaules spēcīgākajām valstīm. Tāpec Krievija izliekas varena, biedējot mazās un mikroskopiskās kaimiņu valstiņas.

3) Krievijai Rietumus vajag kā ēst. Gan ekonomiski (kur pārdot savus resursus, lai vispār pildītos valsts budžets), gan militāri, jo Ķīna sen met acis uz Sibīrijas plašumiem un ķīniešu skaits ir neizmērojams, kas tikai turpina strauji augt. Krievijai un ASV ir 98% kodolieroču. Tās abas pārējo pasauli varēja nolikt uz lāpstiņām vienā setā.

spoku dienas doma

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Recidīvists
  norlatvija 03.06.16 18:27
 
5
0

Ļoti labs raksts vecīt! Gaidam otro daļu! +++

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrs
  FuNkYmoNeY 03.06.16 15:57
 
4
0

Vēl aizmirsi piebilst, vieņiem ir ļoti populāri armijā barot vienam otru ar "gaiļu senvidžiem" Dokumentālo filmu redzēju   

danilanorge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  danilanorge 03.06.16 18:32  
 
4
0
Labs raksts!!!
« 1  2  3  4 »