Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
21

Ja meitenes saka, ka viņas nevar sist, bet ja čalim aiziet širmis ciet? Ko tad darīt?

Ja mani meitene uzbruktu tāpat vien un mani sist, tad nevajadzētu aizstāvētos? Tāpat vien gaidītu?

Ir daudzas meitenes, kas pašas kasās virsū: apsaukā, sit, spīdzina. Tas notiek bieži skolās, koleģās, varbūt pat bērnudārzos.

Es pats esmu ļoti miermīlīgs cilvēks, jauks, labsirdīgs, izspalīdzīgs cilvēks un nevienu neaiztieku pats pirmais. Ja kāds/kāda mani sakaitinātu tad būtu pi*dets. Esmu vienai meitenei iesitis ar grāmatu, jo pati sāka pamatīgi man d*rst augumā, pati dabūja un to arī viņa ir bijusi pelnījusi. Vienam čalim es salauzu viņa degunu un viņam asiņoja deguns, jo viņš pats pirmais man iesita pa žokli, bet man nesāpēja. Nu aizgāju pēc tam pie direktoriem, policiju izsauca, vecākus arī. Nu man bija ļoti lielas nepatikšanas, jo es tikai sevi aizstāvēju no tā mu*aka, a viņam nekas nebija.

Atceraties tādu video Zvejnieksvētkos Rojā? Viņu tur sākumā sita un viņš nobrauca ar psihisko stāvokli ar dzērumu vienu vīrieti! Tā kā atceramies visi, ka nevajag kaitināt cilvēku kas var citam nodarīt, un pēc tam paši būsiet vainīgi un cietīsiet sāpes. Arī ir skolās šaušanas ir bijušas, jo paši motivējat cilvēku. Atceraties, kāpēc buļļi uzbrūk spāņiem? Jo Spāņi paši viņus provocēja, spīdzināja ar savu sportisko ativitāti. Bullim jābūt brīvam no tās drausmīgās sporta sacensībām. Bullis nav nekāda lelle, bet gan dzīvnieks. Atcerās to, ka man patīk mierīga dzīve, nepatīk kauties, nepatīk apsaukāties, nepatīk kasīties utt!

Te būs video ielikts, kāpēc džeki sit meitenes? Jo pašu motivē un kaitina, tādēļ arī pašas ir pie vainas. Tu nezini kā cilvēks var izdarīt pret to, ja tu viņu aiztiec.

Dzīve visiem atmaksāsies kam nodari ļaunu!

Staļinu dr*tē elle!

Ja tu esi heiteris tad pi*ies d*rst.

 Autors: Heiteri smird Meitenes kaujas ar zēniem!

Pievienotie video

1.
2.
3.
4.
3
21

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aivarc avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  aivarc 14.07.17 19:22
 
9
0

Pat atmetot visas uzspiestās sabiedrības normas, kurām it īpaši piekrīt "vīrieši", kuri atrodas zem tupeles, un kuriem vienīgais veids, kā savai kundzei un pavēlniecei parādīt, ka viņš ir "vīrietis" ir dažādu tupu tekstiņu, kā, piemēram, "Ja  vīrietis iesita sieveitei, tad nosita vīrieti sevī", "vīrietis pacelt roku pret sievieti var tikai tad, ja nekas cits neceļas" utt.,  laikošana, jāpiekrīt, ka sievietes nebūtu īsti korekti sist, jo pastāv krasa fiziskā spēka atšķirība. Tāpat, kā nebūtu īsti korekti, ja vīrietis spēka gados dauzīs večuku vai bērnu, vai ka kačaks dauzīs vājas miesasbūves vīrieti. Tai pat laikā arī sievietei ir jāapzinās šī fiziskā atšķirība un jāsaprot, ka viņa nav kaut kas īpašs un neaizskarams. Diemžēl daudzas sievietes, nezin kāpēc, sevi uzskata par neaizskaramām un uzskata, ka var darīt jebko.

Esmu kategoriski pret to, ka vīrietis, izmanto savu fizisko pārspēku lai sievietei uzspiestu savu gribu, tai pat laikā nenosodu vīriešus un neizjūtu nekādu līdzjūtību pret sievietēm, kuras dabūjušas pa muti, jo mēģinot uzspiest savu gribu vīrietim, nespēja nepārkāpt robežas un nesaprata, ka nav nemaz tik neaizskaramas.

Vilkoritto avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  Vilkoritto 14.07.17 19:09  
 
8
0
Neaiztiec mani, es neaiztieku tevi. Punkts uz I.

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 14.07.17 20:47
 
4
0

Piesiet pie ķēdes visas šāda veida šimpanzes un izlikt zoodārzā, lei bērni paskatās cik kropli cilvēki var būt.   

aivarc avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  aivarc 15.07.17 04:41
 
3
0

atbildot uz Just me komentāru " Es pat nezinu kas ir briesmigāk ka puis... " Nejauc, pārējie vienkārši skatās, kamēr meitene provocē un ņirgājas par puisi, kad puisis neiztur un iesit meitenei, pārējie sāk šūmēties un tēlot pareizos...

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 14.07.17 20:40
 
1
0

atbildot uz TheVilcene komentāru " Neaiztiec mani, es neaiztieku tevi. Pun... " Ja viss būtu tik vienkārši.    Cik labi ka man nav gdījušās šāda veida ķibeles

MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 17.07.17 14:35
 
1
0

Provokātori IR tiesīgi saņemt pēc nopelniem, tur nav par ko pat diskutēt!

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 17.07.17 21:58
 
0
0

Vienkārši izteikts uzmanības trūkums vai arī tevi ikdienā apceļ ? 

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 16.07.17 10:19
 
0
2