Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
356

Biju uzrakstījis par klusajiem čaļiem, kas tie par zvēriem.

Ko domā klusie un kautrīgie puiši?

Vai kautrība ir seksīga?

Jūtas! Ceļojums starp tumsu un gaismu.

Bet šoreiz ieraksimies dziļāk, proti, manis personīgie uzskati un domas. Kāpēc? Jo es tā izdomāju! Kāpēc dažreiz labāk klusēt? Kāpēc man tādas domas? Par ko es satraucos? Lūk, būs atbildes!

PS. Daudzi varbūt saka, ja jau esi tik kluss ko visu liec internetā? Zini kapēc? Jo rakstot var daudz vairāk izlikt, nekā pasakot, vieglāk arī, jo vari piedomāt un pārdomāt, noformulēt! Tas dzīvē tik labi nesanāk. Vienmēr sarakstoties esmu bijis atslābinātāks un mierīgāks! Un jā, man ir problēmas, lietoju antidepresantus un no tā nekaunos.

Sarunas Man patīk sarunāties... Autors: Panzer Klusais čalis – kas tas tāds?
1.

Sarunas. Man patīk sarunāties ar cilvēkiem, bet tikai ar tiem ar kuriem rodas kontakts, nu tas pirmais čiks, un tad aiziet sarunas. Vai arī ir kopīgas intereses un nodarbes. Tomēr, bieži vien lielākās kompānijās lokā tieku atdalīts, jo daudz domāju vai ir jēga kaut ko teikt vai runāt. Citiem taču būs patikamāk runāt ar to personu, kura, piemēram spēlē mūzikas grupa vai strādā augstā amatā, vai vienkārši ir atraktīvs. Nevis runāt ar puisi, kura darbs nav nekas īpašs, izņemot sporta zāli un datorspēlēm ar neko citu nenodarbojas. Un pats kaitinošākais ir tas, ka kāds pēkšņi pasaka: ‘’Ko tu klusē? Vajag runāt, Jāni!’’ Es tāds galvā:’’B*eģ, tiešām?’’ Parasti kad es runāju citi novēršas, un pievēršas ko citi runā, tā vienkārši klik un viss! Itkā es izzustu viņu acu priekšā. Un tā ar laiku sapratu labāk paklusē, un domā kādus vingrinājumus rīt veiksi sporta zālē vai kuru spēli šovakar uz kompja pakapāt! Tomēr, kad esmu divatā ar kādu, saprotu, tagad šim cilvekam nav iespējas novērsties, viņš klausīsies un tad es sāku runāt par visu kas uz sirds, zinu, daudziem ar to ātri apnīku, tāpēc lielākas grupas lokā viņi mani ignorē.

Nepatīk cilvēku pūļi Labs... Autors: Panzer Klusais čalis – kas tas tāds?
2.

Nepatīk cilvēku pūļi. Labs piemērs, braucot pilnā transoprtā uzreiz doma: “ Nu, sasodīts, kur viņi brauc? Kāpēc tieši tad kad es?’’ Apkārt smiekli, bēbju raudas, sarunas krievu valodā. PSC! Kur ir manas austiņas ar mūziku. Tāpēc man patīk mans klusais rajons – Mežaparks! Klusas un tukšas ielas, tikai daži cilveki dodas savās gaitās. Pieriebusies visa tā mudžēšana un bazarēšana. Labāk braucu uz laukiem, tur vispār paradīze!

Domas par sabiedrību kā tādu... Autors: Panzer Klusais čalis – kas tas tāds?
3.

Domas par sabiedrību kā tādu. Ak, kas notiek apkārt? Viss ir pārvērsts tik perverss un seksuāls. Nauda un izskats dominē it visur. Pohuj, ko tu jūti, zini un domā. Ja tev feiss ir greizs, pisies tālāk. Un arī izcilais teiciens:”Izdari 10 labas lietas, tevi aizmirsīs jau rītdien! Izdari vienu sliktu lietu, atcerēsies visu dzīvi!’’ Hah, jā! Daudzi, jau saka, ka ir savādāk, un tur jau ta lieta, ka tikai saka! Bet reti kurš dara. Tās manas domas.

Vientulība un klusums Jā... Autors: Panzer Klusais čalis – kas tas tāds?
4.

Vientulība un klusums. Jā! Ilgi par to besījos, kāpēc tu nevari būt normāls, tāds kā citi, ej socializējies! Tomēr, ilgi piedomāju, vai tas mani darīs laimīgu un apmierinātu? Nē! Pietiek! Sapratu cik klusums un vienatne tomēr ir skaista. Nav neviens kam atskaitīties un skaidroties! Kaķis ielēc klēpi un ar galvu noglāsta tev roku – neko par šo sajūtu nedotu pretī. Jā, varbūt sāku pārvērsties par kaķuvīru, bet pofig, labāk tā nekā kārtējais copy/paste indivīds. Un nepārprotiet, nemēģinu būt kaut kāds īpašais/atdalītais nabadziņš, vienkārši sāku saprast savas dzīves jēgu, ka vajag būt tam, kas vēlos būt, kas mani dara laimīgu. Un ja tā ir vientulība un klusums, hell yeah! Un nav jau tā, ka pilnība vajag izolēties. Ir tā foršā starpiņa – middle ground!

 

Labāk paņemšu aliņus un papildināšu savu Veipu, un noskatīšos kādu labu filmu piektdienas vakarā, nevis iešu uz klubu ar baru nodzert prātu un garu! Man nevienam nekas nav jāpierāda, tikai pašam sev! Peace!

2
356

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [21]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 14.09.16 19:05  
 
13
1
Vientulība vienam nasta, otram dāvana. Tā nu tas ir. Es arī kontaktējos tikai ar dažiem, skolā katru starbrīdi - austiņas uz ausīm un prom kaut kur stūrītī.

spoku dienas doma

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Tadeušs Zvēriņš 14.09.16 21:01
 
9
0

Visa raksta problemātika - nespēja novērtēt to, kas dots, mīlēt sevi! Vīrietim ir vienalga, kāds izskats, cik naudas, kluss vai skaļš, vīrietim ar savu enerģētiku jāveido sava dzīves telpa. Katrs, kuram kustās rokas un kājas, darbojas dzirde un redze, ir neizsakāmi laimīgs cilvēks. Bet cilvēki to nenovērtē, un raud ne par ko. Piemēram, fiziķis Stīvens Hokings, paralizēts cilvēks, bet ir gan bijis precējies, gan naudu un slavu nopelnījis. Vīrietis pats veido apstākļus sev apkārt un pats regulē, cik cilvēku atradīsies viņa telpā. Protams, vienā dienā tas nenotiek, kā rakstīja izcilais krievu rakstnieks N.Gogolis - katram pašam pili pa pilei jāizspiež no sevis vājums un verga dvēsele. Tāpēc nepieciešams smags darbs, pašdisciplīna, egoisma laušana, sports, hobiji u.t.t.  Par vientulību labi rakstīja filozofs A.Šopenhauers - vientulība ir ne tik daudz vēlme atrasties vienatnē ar sevi, cik vēlme izvairīties no nogurdinošu ļautiņu kompānijas. Un vēl - cilvēks, kurš nespēj būt laimīgs vienatnē ar sevi, nespēs būt laimīgs komunikācijā ar citiem cilvēkiem, jo citi cilvēki laimi neiedos (paši to meklē).

spoku dienas doma

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 14.09.16 20:28
 
9
0

 

Ja jāsaka taisnība tad es lai vai cik ļoti cenšos būt tas kas visu laiku runā un spēj uzdot kaut kādus tur jautājumus un padiskutēt skolā ar skolotājiem un bedriem, es nekad neesmu spējis pārkāpt to slieksni kad es to izdaru, protams internetā, skaipā un telefonā es vienmēr esmu tas skaļais kas pastāv par sevi, diskutē un izsaka tas kas ir uz lūpām, vai kāds apvainojums, kāds dīvains teksts vai kāda stulbība, vai arī kāds labs vārds. Protams no tās vientulības mani ir izglābusi mūzika, klausos kad varu un cik varu, lai nebūtu man jābrauc ar autobusu es izlemju iet ar kājām, ja ir austiņas ļoti labprāt pastaigājos pa lietainu laiku, jo tades varu lēni un mierīgi izbaudīt to vienatnē. Protams citi saka ka vienatne ir nāvējoša, un es savā vienatnē ar mūziku esmu apdomājis daudz lietas, paraudājis, fantazējis un piedzīvojis brīžus, kad es vēlētos būt miris, kopš ir pagājusi skola un ir sākušās studijas (jau 2 gadu studēju) esmu nomierinājies, es vairs neuzskatu sevi par kaut ko, ja es kādam nepatīku mani tas neinterisē, ja kādam patīku tad es to uzskatu par joku un turpinu gulēt (gulēt domāts kā būt vienatnē), skolā ejot es klausijos skaļu mūziku un gulēju tumsā, domāju tikai kāpēc es esmu dzimis un kāpēc man jācenšas būt kādam? Es skolā biju tad ko izvēlējās pēdējo jebkur, nekad neiederējos nekur. Kā jau tas dīvainis kas ir slinks un nav gudrāks par pārējiem. Parasti sporta stundas bastoju lai aizietu pastaigāt gar jūru. Bet tagad es cenšos darīt cik varu lai tik nebūtu tas kas biju, protams bez skaļas mūzikas un būšana vienam no pēdējiem ko pzņem komandā (sporta stundās) un klusēšana, viss ir mainijies daudz maz, tagad man ir pohu* ko citi saka un domā par mani, varbūt drīz sākšu dot pa muti tiem kas apsmej mani, varbūt tikšu izsviests no skolas, bet tas varbūt būs labāk nekā būt tam klusajam stulbenim kāds es esmu visu laiku bijis. Pat tagad es atsvešinos no draugiem, no paziņām, no ģimenes.... varbūt reiz visi par mani aizmirsīs un es varēšu nomirt vienatnē.  Mani nebiedē tas kas notiks, mani biedē tas ko es uzskatu kas notiks.

 

Piekritīšu tam kas rakstā ir uzrakstīts, ka cilvēki tikai draudzējas ar tiem kas ir skaisti un bagāti. Gudrie vajadzīgi tikai tad kad jāpilda kādi uzdevumi. Bez naudas čaļiem šajā pasaulē nav ko darīt. Vienīgais veids kā izcelties ir izdarīt ko tiešām traku, un ļaunu, bet tomēr tevi neviens nepieņems, jo tu esi traks cilvēks. 

 

Lai vai kā cilvēki var mani iespaidot kā vēlas, bet drīz man mērs būs pilns un tad redzēs kas notiks...

Agresīvais hakeris avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa ArheologsMedaļa Sensācija
  Agresīvais hakeris 14.09.16 21:38
 
8
0

Viss tas pats kas man, lasu un atceros teju dajebkuru dienu un viss ir identiski, protams ka dažas lietas atšķiras, bet lielākā daļa ir copy/paste es! +++

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 14.09.16 20:48
 
7
0

atbildot uz HaystackHalo komentāru " Piekrītu, ka klusums ir lielisks, bet t... " Dažreiz dzīve ir labāka kad esi viens, jo tu vari izdarīt ko tādu, par ko parasti citi tevi apsmietu, vai pazemotu. 

 

Draugi ir nevajadzīga lieta, jo nevienmēr tu viņiem vari uzticēties un nevienmēr viņi būs taisnīgi pret tevi. 

Meklēt vērtīgos draugus nav vērts ja visi tik vēlas no tevis kaut ko, vai arī vienkārši salauž tavu sirdi, dvēseli un miesu. Vienatne ir labākā lieta, jo tu zini ko tu spēj un tu vari uzticēties sev, nebūs neviens kas tev teiks ''davaj neesi mīkstais lec.'', ''ej sadod pa muti tam čalim viņš tevi nosauca par geju''. Labāk ir būt vienam, es uzskatu ka vienatne tevi var vainu iznīcināt vai arī izveidot, tas ir atkarīgs no katra paša cilvēka, reizēm vienatne tevi iznīcina, kad tu saproti ka nekam nav jēgas un cilvēki ir vieni vienīgi nodevēji, un vienatne spēj tevi izveidot, uzbūvēt veidojot tevi tādu kāds tu vēlies būt, jauks, spēcīgs, gudrs. Vienatne tev neliks pārkāpt savas spējas, viņa tev ieteiks ka ja tu cīnīsies un pārkāpsi savas iespējas, tu būsi labāks un citi tevi nespēs sāpināt. Vienatne tevi atbalstīs, lai vai ko tu darītu, veidotu kārtējo grafiti uz policijas mašīnas, sāktu lamāties kamēr no sāpēm un noguruma tu turpini treniņu, vai vienkārši izlemtu izdarīt ko traku, vienatne tev neko neaizliegs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.09.16 19:21  
 
8
2
Nja , man īsti draugi tikai 4... 1 tikai ar kuru vēl pa brīvdienām var iziet ārā... Gan iepriekšējais , gan šis raksts perfejti attēlo mani... Tikai pa to veipu un aliņu ne... +
HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 14.09.16 20:29
 
6
0

Piekrītu, ka klusums ir lielisks, bet tev jāsaprot arī to, ka dzīve sākas ārpus konforta zonas un tava konforta zona ir māja. Kaut vai satiecies ar kādu no interneta spēlēm. Grūti atrast vērtīgus draugus bet tas ir tā vērts.

angussans avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa Darts VeidersMedaļa Jubilārs
  angussans 15.09.16 11:34
 
5
0

Lasot šo rakstu, šķiet, ka raksts ir gandrīz par mani.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.09.16 19:06
 
4
0

Perfekti! 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.09.16 22:24  
 
3
0
Šis raksts būtībā atspoguļoja manu dzīvi. Well done! +
Čimpuks avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa SviestmaizeMedaļa Trumpe
  Čimpuks 04.01.18 03:38  
 
2
0
Izlasīju šito rakstu, patinu uz leju un ieraudzīju, ka esmu nokomentējusi... 😂😂😂😂
IgnisDei avatars
Medaļa nolaifersMedaļa KukijsMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 11.11.17 16:46
 
2
0

Es kā meitene pirmajās rindās atradu daudz ko raksturīgu sev. Ta ir ar mums klusajiem. baros uzmanība aiziet kkādiem izlēcējiem un simpātiskajiem cilvekiem. Bet man kkā poh, vnk novēršos no tādiem cilvēkiem un viss. Vairāk laika, ko var veltīt zīmēšanai.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Senču olaMedaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrs
  kartupelis ar mugurkaulu 10.11.17 21:06  
 
1
0
Interneta atkarība rada klusēšanas fenomenu!!!Dažreiz es ar saviem vecākiem vakarā nevaru vairs parunāt,jo garīgi esmu noguris sērfojot internetā!!!Viss,es nākošgad sāku ārstēties no interneta atkarības!!!

Čimpuks avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa SviestmaizeMedaļa Trumpe
  Čimpuks 14.09.16 23:26  
 
1
0
Es nesen sapratu, ka tāpat dzīvē nekam nav jēgas, bet turpinu dzīvot normāli un kaut cik aktīvi un daru to, kas man patīk manu iespēju robežās. Citi cilvēki to nemaz nav pamanījuši, bet mazliet kaut kas ir mainījies - mamma ar mani mazāk un mierīgāk komunicē, klases biedri domā, ka esmu vienkārši palikusi normālāka nekā agrāk, jo tik ļoti "necepos" par kaut kādām pasaulīgajiem notikumiem, kas notiek ikdienā.
misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 14.09.16 20:25  
 
0
0
atbildot uz dundundun1 komentāru " man patīk emo meitenes. :-) " Neesmu emo, līdz emo man tālu, tālu.

HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 14.09.16 20:26
 
0
0

Žēl, ka tev feiss greizs   

maia avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  maia 14.09.16 22:34
 
0
0

labas pardomas

JaanisJonis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MaskaMedaļa Admins iesaka
  JaanisJonis 14.09.16 22:46
 
0
0

galvenais lai darbā uz tevi nekliedz! 

HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 14.09.16 23:17
 
0
0

atbildot uz kibulis komentāru " Dažreiz dzīve ir labāka kad esi viens, jo tu ... " Cilvēki kādus tu aprakstīji nav draugi, tie ir parazīti. Cilvēki ir sociālas būtnes, vienatnē ir labi, bet vai tu būsi laimīgs, to laiks rādīs. 

Čimpuks avatars
Medaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa SviestmaizeMedaļa Trumpe
  Čimpuks 14.09.16 23:27  
 
0
0
*kaut kādiem