Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
31
258

''Esmu bijusi ilgākās attiecībās 6 gadus. 1. gads bija burvīgs visur braucām izklaidējāmies, skatījāmies filmas kopā, gājām vakariņās un tad kopā tās gatavojām pārsteidzām viens otru, nevarējām atraut acis viens no otra. Otrais gads jau blāvās un 6 gads pagāja, kā pa miglu, it kā es kopā būt ar svešu cilvēku! '' Stāsta Marija (30gadi)

Attiecības sākuma stadijā ir brīnišķīgas jo tā ir iemīlēšanās stadija cilvēks visu redz rozā brillēs un pasaule liekās lieliska. Tu vari būt precējies un garlaikots vaia rī brīvs un vientuļš laie nav ne vienā ne otrā.

Kad esmu kopā ar vīrieti... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
1.

Kad esmu kopā ar vīrieti ilgāk par gadu man viņš sāk apnikt, viņš pienāk pie manis sasvīdis sēž dīvānā un skatās TV vai ir iegrimis internetā. Tāda sajūta, ka pārāk daudz laika aizņem tas viss, pārāk daudz viņi iegrims ''atpūtas režīmā''. Protams es saprotu saglabāt attiecības sākuma stadijā nemaz nav iespējams un nav vajadzīgs bet kur paliek visa romantika kau tikai pēc gada! Kāpēc vīrieši tik ātri degradē un ielien komforta zonā? Man nav nepieciešams lai katru vakaru dāvina puķes bet vismaz nedēļas nogalē izkustēties no mājas es arī vēlos. Ir apnicis skatīties kā viņš urbina degunu un kasa olas. Apnīk skatīties kā viņš degradē dīvānā. Es arī strādāju un nogurstu, bet ne jau tāpēc pārvēršos par peļķi viesistabā. '' Stāsta Zane (34gadi)
 

Kad atnāku mājas es gribu... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
2.

''Kad atnāku mājas es gribu tikai paēst un sēdēt uz dīvāna. Es esmu noguris no darba un man vajag savu laiku atpūtai. Es nevaru veltīt laiku sev? Mana sieva parasti mani par to zāģē kad sēžu tikai uz dīvāna un neko nedaru es arī neko nevēlos darīt! Es strādāju! Nevaru sagaidīt kad paies ātrāk nedēļas nogale un varēšu sākt strādāt. Mana sieva man nav apnikusi bet nevēlos būt mājās, jo mani zāģē visu laiku.'' (Uģis 34gadi)

Vīriescaroni parasti bieži... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
3.

Vīrieši parasti bieži vien aizmirst, ka jādāvina sievai ziedi, viņš neatceras kad pēdējo reizi būtu pateicis sievai kompliment, viņa pēc bērniem neizskatās tik labi kā kādreiz kad satiku un es varētu turpināt mūžīgi. Sievietēm arī apnīk visu laiku būt lūdzējas formā, līdz ar to to parādās plaisa seksa dzīvē un viens vai otrs partneris sāk viens otru krāpt. tā vai nu beidzās laulības vai arī abi pacieš acīm redzamo un būtībā laimīgi nekad arī nav! 

Esnbsptik bieži esmu... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
4.

''Es tik bieži esmu tēlojusi orgasmu, ka pat neatceros kad to sasniedzu pa īstam. Vīrs vienmēr to dara tikai 2 pozās kad palūdzu pamēģināt ko jaunu viņš saka, ka ir noguris un vēlās tikai beigt un iet gulēt, un kad viņš aizmieg es izmantoju savu vibratoru lai apmierinātu sevi un vīrs pat nezin, ka man tāds ir!'' Agnese (28 gadi)

Personīgi zinu vienu precētu... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
5.

Personīgi zinu vienu precētu pāri kas tiesām ir laimīgi, visi man apkārtējie ir šķīrušies, nelaimīgi apprecējušies.  apprecējās  dēļ bērniem vai arī apprecējās jo bioloģiskais pulkstenis tikšķēja.  Laulības ir garlaicīgas bet neviens nevēlās būt vientuļš...

Pretpoli pievelkas uz vienas... Autors: NaglaKabatā Kāpēc ilgtermiņa  attiecības un laulība nekam neder?
6.

Pretpoli pievelkas uz vienas nakts sakariem, bet laulībās nepieciešamas ir kopējas intereses.

31
258

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [131]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 03.05.16 09:04
 
41
0

Tu vienkārši esi garlaicīga, tāpēc arī tev citi apnīk!

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 03.05.16 08:44
 
31
0

Lielākās muļķības, kādas dzirdētas! Viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem.

No analoģijas - daudzi brīnās, kā var padsmit gadus nobraukt ar vienu automašīnu. Ja tev tā patīk un tu gribi ar to braukt, tad tu brauksi. Reti gadās, kas nesaremontējams. Un tas vairāk atkarīgs, kā esi ekspluatējis to.

Visi, kas domā tā, kā rakstīts virsrakstā, mūža otrā pusē nonāk pie sasistas siles, tie ir regulāri psihiatru apmeklētāji un visādi citādi problemātiski tipi.

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 03.05.16 09:23
 
27
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Man ir ļoti daudz paziņas un es redzu cik nel... " kur visi tie nelaimīgie rodas? manā radu un paziņu lokā visi dzīvo ilgi un laimīgi, es tajā skaitā. laikam tādi tādus pievelk

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  Pliiners 03.05.16 09:59  
 
27
2
Santa Santa, nevajag savu neizdevušos dzīvi rādīt citiem kā paraugu. Draudzenēm arī centies padomus nedot, paliksi bez draudzenēm.

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 03.05.16 10:27
 
23
0

Pārāk vienveidīgi izgriezumi. Dzīve ir tik daudzšķautnaina, brīnišķīga un krāsaina. Nevajag to speciāli padarīt par pelēku un garlaicīgu. Priecājies par šo mirkli. Šī ir pati labākā diena! 

spoku dienas doma

TasteOfInk avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  TasteOfInk 03.05.16 11:45  
 
19
0
Santa, es mīlu Tavus rakstus. Tu esi aprobežota aita, kas dzīvo savā perfektajā iedomu pasaulē, bet rakstiTrv unikāli. Vienīgi tas, ka prasītos to visu ikt joku sadaļā.

Arstis avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Teamwork
  Arstis 03.05.16 09:09  
 
17
0
Ja pārstāj censties un iestājās vienaldzība, tad kāda tur vairs laulība. Bez smaga darba šeit nekas nebūs.
liivs avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesaka
  liivs 03.05.16 11:55
 
16
2

Kāpēc mau*ām ilgtermiņa attiecības nekam neder? - Jo ilgtermiņa attiecībās sievitei ir jāspēj uzņemties zināma atbildība(par bērniem piemēram), ilgtermiņa attiecībās sāk veidoties ģimenes modelis, kurā arī sievietei ir pienākumi, galu galā tās ir saistības, nevis mau*ošanās apkārt gaidot ka visi viņu izklaidēs neko nedodot pretī + vēl var pasūdzēties visiem ka vienas nakts partneris viņu nelutina kā lutinātu sievu ar kuru nodzīvojis kopā 10 gadus un tāpēc nav vairs īstu vīriešu pasaulē.

Nepieagušām sievietēm nav izdevīgas ilgtemiņa attiecības, pārējām tomēr ir novērota vēlme pēc savas ģimenes savā ligzdiņā.

palagi@speles avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  palagi@speles 03.05.16 10:51
 
14
0

atbildot uz wtfs komentāru " mana sieva nesēž pie spoguļa un tāpat ir ļoti... " Jo Santa Santa ir sīka un naiva skuķe, kuru pēc 3 nedēļu ilgām attiecībām kāds pameta un tāpēc raud internetā, ka ilgtermiņa attiecības nekam neder. Es pazīstu pārus, kas nosvinējuši sudraba un pat zelta kāzas un ir laimīgi savā dzīvē.

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 03.05.16 09:27
 
12
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Tā arī ir, man apnīk kad vecis sēž dīvānā vis... " man arī apniktu iedomīgas cacas, kas visu laiku to vien tik dara, kā domā par pucēšanos un iepirkšanos, un kā saņemt komplimentus un apliecinājumus. tādās ģefkas ir ļoti seklas un kopā būšana ir daudz, daudz kas vairāk. ja pārim nav fundamentālu nākotnes vīziju vai arī tās ir pārāk sapņainas, tad nekas labs tur nesanāks.

Tourist avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  Tourist 03.05.16 09:38
 
12
0
Mājas nav tā vieta, kur katrā ziņā jāvaid un jāsaīgst par savām neveiksmēm dzīvē vai darbā, kur jāizber sirdī sakrājušās dusmas un rūgtums. Mājas ir tā vieta, kur jākoncentrē visi savas dvēseles spēki, jāatdzimst un jāatspingst jaunam darbam, jaunām gaitām. /L. Ausēja/

spoku dienas doma

wtfs avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa MaģistrsMedaļa Doktorants
  wtfs 03.05.16 10:43
 
12
0

atbildot uz Santa Santa komentāru " Vēlviena vīriešu īpašība redz skaistu koptu s... " mana sieva nesēž pie spoguļa un tāpat ir ļoti skaista. pie tam gudra, strādīga, laipna un ļoti mīļa. tā kā viss šis, ko lasīju man šķiet muļķības.

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 03.05.16 17:11
 
11
0

Muļķības! Ilgas attiecības un laulības ir ļoti skaistas, ja esi saticis pareizo cilvēku.   

Anonīms
patiesais 03.05.16 10:52  
 
11
0

Šis raksts ir diezgan bezjēdzīgs. Es saprotu, ka no vīriešiem sievietes gaida interesi, atsaucību, un nepārtrauktu uzmanību. Bet vai pašas esat labākas? Mums, vīriešiem, arī vajag, lai par mums uztraucas, saka mīļus vārdus, atbalsta, kad tas ir nepieciešams. Ja tu, rokas klēpī salikusi, sēdēsi un gaidīsi to no vīrieša, bet pati neizrādīsi nekādu ieinteresētību par viņu, tad, saprotams, attiecības nebūs mūžīgas.

ĪstensDullaisDauka avatars
Medaļa Most WantedMedaļa ZebraMedaļa Dienas joks
  ĪstensDullaisDauka 03.05.16 10:08
 
11
0

FFTV jauns profils ?

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 03.05.16 09:40  
 
13
2
Tātad sagaidi visu no vīrieša uz sudraba paplātes, bet pati neko netaisies darīt?

palagi@speles avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  palagi@speles 03.05.16 09:55
 
12
2

atbildot uz Santa Santa komentāru " Neviens neteica ka vīrietis ar sievieti ir pr... " Ar tevi neviens 20 gadus neizturētu, tas ir fakts.

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  Pliiners 03.05.16 12:14
 
9
2

atbildot uz ĪstensDullaisDauka komentāru " FFTV jauns profils ? " Man jau arī liekas, ka drīz būs kardināli jāmaina dzīve un jāpāriet no mazu bērnu debilizējošu jauniešu heitošanas uz feministes heitošanu. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.05.16 13:17
 
7
0

Īsti nepiekrītu šim rakstam. Tas, ka pārdesmit minētajiem cilvēkiem nav veicies laulību dzīvē, vai seksā, nedod nevienam tiesības kladzināt, cik laulību dzīve ir slikta. Tā nebūt nav - vienkārši ir jāatrod īstais cilvēks, nevis nāpslis.   

Piena paka avatars
Medaļa NakļeikasMedaļa NostradamsMedaļa Testaments
  Piena paka 13.05.16 19:09
 
5
0

Kāpēc nevar būt vienkārši visu dzīvi forever alone?

« 1  2  3  4  5 »