Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
1352

Šis ir, vai jau precīzāk, bija 15 gadus vecais Arminas Pileckas. Jaunietis, kurš pateica Ahmedam Mustafam Al Hadž Ali, bēglim no Sīrijas, lai pārstāj seksuāli uzmākties viņu klasesbiedrenei!

Incidents par kuru klusēja... Autors: matilde Kāpēc Zviedrijas prese noklusēja 15 gadīga puiša nāvi?
1.

Incidents, par kuru klusēja Zviedrijas prese, notika pirmajā skolas dienā pēc ziemas brīvlaika. 

Pērnā gada nogalē Arminas iestājās par kādu klasesbiedreni, kurai nemitīgi uzmācās Ahmeds. Labu gribēdams, viņš aizrādīja par to jaunietim, sakot, ka tā nav jādara, lai liekot viņu mierā. 

Ahmeds to visu uztvēra nedaudz citādāk un visu brīvlaiku meklēja internetā informāciju par to, kā kādu nogalināt ar nazi. Liktenīgajā dienā viņš iedūra nazi jaunā puiša mugurā. Arminas mira slimnīcā no gūtajām traumām. 

Kādu laiku pēc notikuscaronā... Autors: matilde Kāpēc Zviedrijas prese noklusēja 15 gadīga puiša nāvi?
2.

Kādu laiku pēc notikušā, vietējā laikrakstā Aftonbladet parādījās intervija ar sīriešu puiša tēvu, kurš apgalvoja to, ka viņa dēls Ahmeds ir labi audzināts un nekad nav bijis agresīvs. Tomēr nekad nav spējis atrast kopīgu valodu ar 15 gadus veco Arminas, kurš esot regulāri apsmējis viņa dēlu. 

Pēc šīs intervijas publicēšanas, žurnālisti nebija ieinteresēti uzklausīt Arminas vecākus. Viņiem bija pilnīgi vienalga par stāsta otro pusi. 

Tomēr bojā gājušā vecāki spēra drošsirdīgu soli un paši atklāja visu. Puiša tētis atklāja to, ka viņa dēla slepkavība nav vienīgais notikumus, par ko nerunā Zviedrijas prese. Jau iepriekš Sīrijas bēgļi - jaunieši, esot uzbrukuši meitenēm un centušies viņas izvarot. Tomēr policijai trūkstot pierādījumu, vai par to klusējot un nesoda nevienu iebraucēju. 

Paši klasesbiedri par aizgājušo skolas biedru apgalvo, ka Arminas esot bijis ļoti pieklājīgs un draudzīgs jaunietis, vienmēr esot centies sasmīdināt citus. Viņa nāve ir liels zaudējums visai klasei! 

Tagad, kad bēgļu jautājums ir aktuālāks nekā iepriekš, es ļoti ceru, ka, ja kaut kas tāds notiks arī Latvijā, tad par to neviens neklusēs! 

2
1352

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [73]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
badroot avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas domaMedaļa Maģistrants
  badroot 18.01.16 13:23
 
105
1

Man domāt eiropiešiem vajadzētu vienu lietu pārņemt no musļimiem, izvaro - kuli nost un daiktu pašam pakaļā. Nozog vai aplaupa kādu, roku nost bez anestēzijas. Tad varbūt tie mērkaķi sāks domāt ar galvu nevis galviņu.

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 18.01.16 13:19  
 
75
1
Aizmirsti, ja neesi bēglis tad Tu esi otrās šķiras cilvēks.

Sulfāts avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Sulfāts 18.01.16 14:06
 
53
0

jeb kuras sistēmas ļaunākais ienaidnieks ir partizāns. cilvēks, kurš pats uz savu galvu, nerēķinoties ne ar viena palīdzību, neskatoties ne uz kādu bīstamību, vienkārši ķerās pie lietas pats.  tieši tāpēc visādus šitādus Arminus, Breivikus,Antonus Juhņevičus par visām varītēm nomelno, demonizē un nīcina. jo tieši šādi cilvēki ir pa īstam saucami par drosmīgiem. tie, kuri lietas spēj darīt tikai bariņā, komandā, zem kāda diktāta, nav drosmīgi - tie ir massa.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.01.16 13:31
 
36
1

atbildot uz nonie komentāru " "visu brīvlaiku pavadīja meklējot inter... " Tas vienalga nemaina to, ka viņš nodūra to puisi, un zviedru prese slēpa to tāpat, kā vācieši slēpa izvarošanas -.-.Kā arī, šīs ir beigas eiropai(vismaz eiropas brīvībai).

angelii avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Facebook čoms
  angelii 18.01.16 16:40
 
34
0

jau mūsu bračkas sāk galināt..Sanāk neesam nemaz tik tālu no visa tā..

Sulfāts avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Sulfāts 18.01.16 14:02
 
31
0

paturēsim prātā to, ka šī metode arī ir veca kā pasaule.

būtībā doma ir baigi vienkāršā - pazemot cilvēkus līdz tādam mēram, līdz kuram tie kļūst pilnīgi inerti un apātiski. tad ar tādu sabiedrību var darīt pilnīgi visu, kas vien ienāk prātā.  būtiski ir panākt cilvēkā apziņu, ka viņš pats ne ko nav spējīgs darīt lietas labā. 

  bija tāds eksperiments ar suņiem un elektrību. varbūt kāds atcerās? ideja sekojoša: vienā būrī suņus slāna ar elektrību, bet būra vidū ir poga, kuru nospiežot elektrība mitējās. suņi ļoti ātri attapa ka poga izslēdz elektrību. tiklīdz elektrība atsākās, tā suņi tuliņ metās slēgt pogu. otra būŗī suņus vienkārši tēsa ar elektrību. suņi ļoti ātri kļuva dikti grūtsirdīgi un pasīvi, vienkārši gulēja būrī un samierinājās ar elektrības dzalkstīšanu.

  bet interesantākais sākās pēc eksperimenta. kad atvēra būrus, tad pirmie suņi pa galvu pa kaklu metās prom no būra. tajā pat laikā otrajā būrī suņi pat netaisijās nekur iet. kad tos izlika laukā no būra, tie vienkārši apgūlās un skumīgi gulēja. te sākās pats jautrākais - kad joka pēc sāka suņus slānīt ar elektrību, lai panāktu to, ka tie mūktu prom, TIE NEKUSTēJāS NE PAR MATA TIESU, vienkārši turpināja gulēt pie būra un paciest elektriskos triecienus...

  tāpēc paturiet prātā šo eksperimentu un jums būs skaidrs vismaz viens iemesls no notiekošā.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.01.16 13:55
 
24
0

atbildot uz Lestets komentāru " Vai tā ir demokrātija? Tā ir tāda pati ... " Demokrātija... jā kā tad.Āksti.Demokrātija ir tikai uz papīra, caur to tiek veidoti vienpersoniski lēmumi, kas galīgi NESAKRĪT ar tautas velmēm.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 18.01.16 15:36  
 
24
0
Nav jau pirmais gadījums, kad mediji klusē. Par Ķelnes izvarošanām četras dienas neviens nozīmīgs medijs nerakstīja...

Sulfāts avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Sulfāts 18.01.16 14:09
 
24
0

atbildot uz Crop komentāru " Aizmirsti, ja neesi bēglis tad Tu esi o... " tieši šādu apziņu arī taisa ar bēgļu palīdzību.  breiviks parādija to, ka sabiedrība vēl nav pilnībā pakļauta.  

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Testētājs
  Jāņa oga 18.01.16 18:59  
 
22
1

Tāpat būs arī letiņzemē... Ja kāds aizstāvēs savas meitenes vai nepazīstamas personas no šiem kropļiem izsitot pāris zobus vai kā savādāk, tas arī būs vainīgais, kuru visu atlikušo dzīvi vajās vārds "rasists" un, visticamāk, iebāzīs pat cietumā. Pilnīgi slima attieksme...

Anonīms
Anonīms 18.01.16 13:31
 
16
1

Zviedrija jau gadu desmitiem pazīstama ar savu divkosību(leģionāru izdošana,dezertējušo 3.Reiha kareivju izdošana Vācijai un vēl un vēl)-pretīga nācija.

Odium avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Odium 18.01.16 14:20
 
11
0

Tur jau gadiem tiek noklusēti, piepušķoti utt reālie fakti saistībā ar reipfudžijiem.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 18.01.16 13:48
 
10
0

Vai tā ir demokrātija? Tā ir tāda pati diktatūra kā Krievijā, vien ar to atšķirību, ka mērķi, ko grib sasniegt, ir savādāki. Kā vienmēr kādam tas ir izdevīgi, tāpēc arī tā notiek un valdība par to neko neiebilst, jo vai Zviedrija vai Zimbabve, tāpat valdība ir nopirkta. Tikai citur tas notiek rafinētāk

spikeh2x23 avatars
Medaļa SpoksMedaļa JubilārsMedaļa Bērndārznieks
  spikeh2x23 18.01.16 18:27
 
9
0

ble ko jus visi tur dirsat vini ieved legali karaspeku eiropa citadi nevar teikt jo parsvara tie suktie begli  ir jauni viriesi kuri ir 18 - 35 gadu veci un berni ar vecakam sievietem un tas tapec lai neraditu liekus jautajumus  un vienkarsi sakot bus cauri 

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 18.01.16 22:55  
 
8
0
Nedēļu meklēja infu par to kā kādu novākt ar nazi? Lol gudrs gan

Tavaiesauka avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Tavaiesauka 18.01.16 15:58
 
8
0

atbildot uz Zibens šautra komentāru "Tam, kurš gatavs rūpēties par savu drošību, lūd... " Un tagad situācija: Pieņemsim, ka meitēns nopircis pipargāzes baloniņu un vēl otrā rokā nes elektro šokeri. Te pēkšņi viņu ielenc desmit dvieļgalvas... Ko viņa viņiem izdarīs ar to baloniņu? Vai viņa pat spēs iekurbulēt elektrošokeri pirms būs jau uz muguras zemē? Tad jau jāstaipa līdzi lielais balons ar pipareni, lai var kādas desmit minūtes nonstopā pūst laukā kāzi...tas mož arī palīdzēs, savādāk bez spec apmācības pašam būs pilnas acis ar to pipareni un tiks nošokerēts līdz bezsamaņai.

atspershaiba avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  atspershaiba 29.01.16 14:50
 
7
0

jā, jā, vediet tos nēģerus šurp, viņiem taču grūti klājas

FakeTrump avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Plaiboja olaMedaļa Tīģeris
  FakeTrump 19.01.16 00:51
 
7
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Vienīgā problēma ir tajā, ka tas bija faking ... " Tu cieti no tā, ka tavi vecvecāki tika izsūtīti uz Sibīriju?Visticamāk tev nospļauties par to , kā viņiem klājās,jo par to, cik ļoti šīs izsūtīšanas tevi ietekmēja vai uztrauca, muldēt un dirst tu vari daudz .

Vispārināšana nerodas no zila gaisa.Ja pietiekami liela daļa cilvēku, no šīs noteiktās grupas, dara konkrētas lietas, tad man rodas jautājums - ko dara pārējie šīs grupas locekļi? Kuli kasa un skatās, kā ši ''mazā'' grupa visus pārējos vērš pret viņiem ar savām rīcībām?

95% no bēgļiem ir vīrieši savos spēka gados, kas bēg no kara nopostītas valsts, lai ienestu haosu civilizētajā pasaulē, jo šiem lopiem zem drupām par maz vietas palicis. Ja viņi tik ļoti gribētu brīvību, tad sen to būtu izcīnījuši.

Žīdiem piederēja lielāka daļa Vācijas banku, tieši viņi ievilka Vāciju ekonomiskajā sabrukumā un nabadzībā. Vācija pirmajā pasaules karā NEZAUDĒJA NE CENTIMETRU savas zemes, bet kaut kāda maģiska iemesla pēc viņi zaudēja karu, kaut vai bija uzvarošajā pusē.

Apskaties uz Izraēlu kartē - viņus praktiski ielenc musulmaņi, bet diez kāpēc viņiem neviens tik ļoti pāri nedara?Viņi visticamāk ir uzpirkuši tos pašus teroristus un sūta viņus uz Eiropu, lai paši sev gūtu kādu labumu no tā visa haosa.

 

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 16.06.17 17:44
 
6
0

Zviedrija ir kļuvusi par pēdējo mēslu bedri ar savu nespēju rīkoties, tādēļ arī rodas tāda visatļautība Zviedrija, visādu 'bēgļu' un svešzemnieku vidū, jo atbildīgās iestādes ir palikušas gluži vai aklas... Stokholmā ir bīstamās zonas kurās arī pati policija ne pārāk grib iet iekšā.. Vēl pirms dažiem mēnešiem bija tie grautiņi kurus bija migranti sarīkojuši, aizdedzinājuši mašīnas u.t.t...

Sulfāts avatars
Medaļa KomiķisMedaļa Dienas domaMedaļa Apēst sirdi kā konfekti
  Sulfāts 18.01.16 15:53
 
6
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Breiviks arī parādīja, ka vēl eksistē morāli ... " oi, ja tu zinātu kādu vēmienu uzdzina tā nodrāztā frāze par "nogalināja nevainīgus cilvēkus" ....

« 1  2  3  4 »