Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
100

Šodien pastāstīšu kas grauj pašcieņu un kā no tā izvairīties! Jo kā Jūs redzat sevi tā arī apkārtēji redz Tevi! Neviens neredzēs Tevi skaistu, ja pati tā nedomāsi.

Tava pascaroncieņa ir jau... Autors: NaglaKabatā Kā pacelt pašapziņu?
1.

Tava pašcieņa ir jau ielikta šūpulī no vecākiem.

Mamma stāsta cik meitiņa ir skaista, kā zīmē, skaisti dzied, skaisti dejo utt.. No mazotnes meitene domā, ka viņa ir pati labākā un skolā kad kāds teiks, ka viņa ir nesmuka, meitene bus šokā un nesapratīs, ka tas bija domāt pat viņai! Kāpēc, jo vecāki ir parūpējušies par to lai viņai būtu augsts pašnovērtējums un slikti vārdi nevarētu viņu aizvainot, jo viņa zinās, ka tā nav taisnība mamma mājās tak saka, ka viņa ir princesīte! Vecāki dzīves sākuma bērnam ieaudzina mīlēt sevi un šīs vērtējums nāk līdzi, kas ir iekšā nāk uz āru. 

DraudzenesNo sākuma viņas... Autors: NaglaKabatā Kā pacelt pašapziņu?
2.

Draudzenes!

No sākuma viņas neko  nesaka bet pēc tam viņas sāk piesieties. Piemēram kopā iepērkoties Tu piemēri kleitu un viņa saka -kāds Tev celulīts uz kājām drausmīgs, velc nost, Tu tajā izskaties briesmīgi,  es jau tikai gribu Tev palīdzēt esmu Tav draudzene! Pēc tam sāc domāt par to, ka Tev uz kājām ir celulīts un kājas paliek vēl lielāks no domām par to vien! Sāc domāt cik briesmīgi izskaties un ka Tev nekas vairs neder un jāsēž mājās.

Vēl viens paņēmiens ko ''draudzenes var pielietot ir. Mans draugs Teica, ka esi tiešām briesmīga un nevēlas lai Tu nāktu līdzi mums uz kafejnīcu. Es Jau teicu, ka Tu esi forša, bet viņš vēlreiz uzstāja lai tādu briesmīgu draudzeni neņemtu līdzi. Bet Tu neapvainojies! .... Lai gan patiesībā viņš nemaz tā neteica un gribēja lai nāc, bet draudzenes baidās konkurenci, viņa gribēja Jūs pazemināt un paskatīties uz reakciju, lai paceltu savu pašcieņu. Draudzenes arī var pazemināt pašcieņu, Ja viņa sāk runāt par tavām porām, celulītu vai ka jānomet svars, dzen viņu prom un lai iet mājās, lai iet noskuj ūsiņas jo sākuša ļoti ataugt! Ja Jūs sākat dot pretīm, viss neviens vairs nevar pazemināt Jūsu pašcieņu un izdarīt dienu sliktāku!

Tu esi skaista Tiescaroni... Autors: NaglaKabatā Kā pacelt pašapziņu?
3.

Tu esi skaista! Tieši šajā brīdi bez vai ar kosmētiku, ar liekajiem kilogramiem vai pumpu uz sejas. Mēs pašas lielākoties pazeminām savu pašcieņu sēžot soc tīklos un salīdzinot sevi ar citām, kāpēc man nav tik balti zobi, kāpēc man tik daudz patīk ēst, kāpēc man nav tādu drēbju kādas ir citām un vēl miljons stulbu jautājumu kad skaties uz citām sociālajos tīklos. Tu esi Tu un viss. Pasakies Dievam ka radīja Tevi tādu kāda esi. Mīli sevi un Tevi arī mīlēs. Neviens nevar domāt, ka esi skaista, ja pati nemaz tā nedomā.

 

Lūdzu. 

6
100

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Deviņvīruspēks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Deviņvīruspēks 15.04.16 13:02
 
10
0

Kā pecelt pašapziņu(meitenēm) - sāc lietot Tinder. Kā sagraut pašapziņu(puišiem) - sāc lietot Tinder.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 14.11.17 21:01
 
0
0

Skaistas meitenes ir tās, kuras nevis lai būtu tādas kā citas, lieto kosmētiku un cenšas izskatīties perfektas, kā modeles, bet gan tās, kuras jūtas labi esot tādas, kādas viņas ir.

Neviens nav perfekts, neviens nevar būt perfekts priekš visiem. Tās skaistās meitenes patiesībā ir neglītas, jo viņas tā vietā lai palīdzētu vai pateiktu ko labu, pateiks ka esi neglīta/nesmuka. ''Smukās'' meitenes ir tās kuras ir seklas.

Dzīve nav tikai par būšanu smukai vai nesmukai, dzīve ir arī par gudrību un labo personību. 

Skaista meitene novērsīs vīriešu uzmanību, un ātrāk dabūs muļķi, kas ir skaists vai bagāts, bet gudra meitene nenovērsīs vīriešu uzmanību, viņa pati zinās kurš vīrietis ir labāks priekš viņas. Bet meitene ar labu personību dabūs to vīrieti, kas būs gatavs ne tikai mirt viņas dēļ, bet arī dzīvot viņas dēļ.

Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 15.11.17 11:58
 
0
0

most of the clean faces be the most dirty.