Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
446

Palasīju komentārus, sapratu kad ir pāris neskaidrības, jautājumi, ģimene, darbs ka tāds jūrā, vai morāli grūti. Pamēģināšu izklāstīt savu viedokli. Plusi un mīnusi strādājot jūrā? Pieminēšu tādus, manuprāt, svarīgus.

WARNING!

Šīs ir tikai MANS viedoklis par šo darba sfēru, no MANAS pieredzes.

Citi raksti saistīti ar jūrniecību

Ir jautājums, būs atbilde: Cik daudz pelna jūrnieki?

Jūrniecība. Kā tad tikt jūrā?

Sāksim laikam ar kaut ko... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
1.

Sāksim laikam ar kaut ko pozitīvāku.

Plusi

Kādi tad var būt Jūrā plusi. Dzīvošana un barošana. Parasti, kad cilvēki dodās uz ārzemēm strādāt, viņiem ir jāmeklē dzīvoklis, jātērē nauda pārtikai, kaut kāds procents no nopelnītas naudas aiziet dzīvošanā. Jūrā tā nav. Jūrā ir nodrošināta dzīvojama telpa, atkarība no pakāpes, ar dīvanu un gultu, tualete, duša vienā kaītē. Diezgan zolīdi. Nodrošinātas veļas mašīnas, žāvētājs, pulveris, sporta zāle, atpūtas telpa ar televizoru, dažreiz Xbox, playstationu, galda spēlem.

Ēdināšana, atkarība no pavāra, bet brokastis, pudienas un vakariņas ir zolīdas katru dienu. Vienīgais ja nestrādā ar filipīniešu pavāru, kurš taisa rīsus un zivis, katru noladēto dienu, tad ir ok. Katru svētdienu ir saldējuma diena. Principā cilvēciski dzīvojamie apstākļi, atliek tik strādāt.

Alga Neskaitot kadetu algas... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
2.

Alga. Neskaitot kadetu, algas jūrā ir samērā labas. Pat ar nodokļu nomaksāšanu paliek pāri labs cipars. Laikam tas ir viens no primāriem apstākļiem, kāpēc cilvēki izvēlās iet jūrā. Principā, ja neiet krastā un netērē naudu visādam hu*ņam, tad paliek pāri tik cik nopelni. Nu maksimums, ja pīpē, tad aiziet cigaretēs, bet arī, LM bloks 14-18$, Malboro 18-24$ bloks. Kā kurām pietiek. Plus vēl kādi šampūni, zobupastas, šokolādītes, čipši, aliņš, Interneta kartes un zvanīšanas kartes. Mēnesī kādus 50-200$ norēķināt nost.

DažādībanbspPersonīgi es... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
3.

Dažādība. Personīgi es ciest nevaru rutīnas darbu. Jūrā vienmēr notiek kaut kas jauns, nav nekāds rutīnas offisa darbs dien dienā, piecas dienas nedēļā, 8-17. Protams, papīra darbs netrūkst, papīru tur ir vairāk nekā vajag, uz katru darbību savs papīrs, drīz pat padirst nevarēs aiziet bez atļaujas papīrā formā, bet tomēr katra osta ir savadāka, cilvēki savadāki, pieeja savadāka, krava, iekraušanas, izkraušanas veids, pārbaudes, vari, gaidot, kādās siltajās zemēs, papeldēties okeānā, okeāns savadāks katru reizi, laikapstākļi, kā uzvedas kuģis, manevrēšana ar citiem kuģiem, problēmas, PROBLĒMAS, bļ*, tur katru reizi savādākas ir, kuriem jāmeklē risinājums.

Ģimenes dzīve Lai nu kā tas... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
4.

Ģimenes dzīve. Lai nu kā tas izklausītos, bet jūra neļauj iegrimt ģimenes dzīves rutīnā. Jā, ir grūti braucot reisā atvadīties no meitenes, un esot reisā domā visu laiku par viņu, bet atgriežoties mājās, mani sapratīs tikai jūrnieki, kad atlido un tad satiec savu mīļoto, ir neizskaidrojamas sajūtas, apmērām kā pirmo reizi tiktos un iemīlētos, viss sākās no jauna. Tad tik aiziet laika pavadīšana kopā, randiņi, ceļojumi nu un lieki piebilst par intīmo dzīvi un kaisli.

Atbildot  viņa tak... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
5.

Atbildot - viņa tak nesagaidīs, viņai jau tur simts citi bijuši un līdzīgi komentāri. Sākšu ar vēsturi. No seniem laikiem, tiklīdz jūrniecība attīstījās internacionālā līmenī, bijis nerakstīts likums, jūrniekiem kopumā ir daudz nerakstītu likumu, pie kuriem pieturās līdz pat šodienai. Svešam vīrietim, līst klāt, pie jūrnieka sievas, skaitījas visslielākais negods un pazemojums. Atbraucot mājās, jūrniekam bija visas tiesības izrēķināties, kā sirds vēlās ar cilvēku, kurš gribēja pazemot sievu. Lielākoties tas noveda pie smagiem miesas bojājumiem, dažreiz nāves, likums centās neiejaukties saprātā robežā, cilvēks labi apzinājās uz kādu risku viņš iet.

Lai nu kā, pilsētās, kurās jūrniecība ir gana attīstīta, arī Latvijā, cilvēki ir lietas kursā par tradīcījām, kaut kā tas iegājies. Nerunāju tagad par jauniešiem, kuri nezina pat kas ir Plutons, domā ka jauns spaisa veids. Bet fakts paliek fakts. Tie kuru zin kas ir cieņa, tie neprovocē problēmas, kuri nezin, vēlāk uzzin - viss vienkārši. Otrkārt, ja attiecības ir patiešām sirsnīgas, tad visu krapšanu jūt, un ātri atkož. Treškārt, nav jātiekas ar mauķeli, kura meklē labumu tikai sev, tādas meitenes arī var ātri atkost. Ir ļoti daudz jaukas, sirsnīgas, rūpīgas un uzticīgas sievietes. Esmu, personīgi, kopā ar meiteni, ļoti ilgu laiku, tuvu 10 gadiem, un esam cēlušies kopā no pašas apakšas un atbalstījuši viens otru. Pārliecība, cieņa un uzticība. Ja Jums šādas nav, tad ar jebkuru dzīves veidu, netikai jūrniecību, visas pasaules meitenes Jums būs maukas. Bet šī ir jau dziļa psiholoģija, kuru netaisos skaidrot, vismaz šajā rakstā.

Jaunāsnbsppazīscaronanās Lai... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
6.

Jaunās pazīšanās. Lai nu kā, ir nācies strādāt ar ļoti dažādiem cilvēkiem kopā. Gan krieviem, ukraiņiem, gruziņiem, baltkrieviem, lietuviešiem, gan filipīniešiem. Un gadās kad pa 4-6 mēnešiem sadraudzējies gana labi ar kādu, un jaunas pazīšanas dažreiz paver interesantas iespējas dzīvē. Kontingents jūrā ir dažāds, sākot ar paklausīgiem mātes dēliņiem, 40 gadīgajiem, beidzot ar diezgan ietekmīgiem kriminālā veidā cilvēkiem. Bieži jau gadās, kad tikai jūrā saka – Viss, būs, tak satiksies, pasēdēs iedzers, atbrauks ciemos uz Latviju vai Tu pie mums, un beigās kontakts pazūd. Bet arī ir ar kuriem tiek uzturets labs kontakts vēl jo šodien. Piebilde. Ja pirms aiziešanās jūrā es nebiju rasists, tad tagad esmu par tādu kļuvis, it īpaši kaitina arābi, indieši, ķīnieši, dažreiz grieķi.

MīnusiRisks Lai nu kā Jūrā... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
7.

Mīnusi

Risks. Lai nu kā Jūrā ir gana liels risks dzīvībai. Ja kāds skatījas Kapteini Filipsu, filma par pirātu uzbrukumu, tad jā, tā dzīvē notiek, pats esmu piedzīvojis ko līdzīgu, bet, paldies dievām, ir bijusi apsardze uz kuģa.

Laikapstākļi. Ir diezgan bēdīga statistika, kad kuģi nogrimst vētras dēļ, un izglābties ir maza iespēja. Jo padomā loģiski, Tu esi vairāku tūkstošu kilometru no krasta un kuģis apgāžas, jā, ir glābšanas līdzekļi, bet ne vienmēr paspēj. Glābšanas dienests arī kamēr atlidos vai atkuģos, paies ļoti ilgs laiks. Būsi senam noslīcis vai ar straumi aiznest prom un nomiris no hipotermijas. 20-30m/s un sarkanais brīdīnājums Latvijā, ir kurorta laiks salīdzinājumā ar 9-10 baļļu vētru okeānā.

Uguns briesmas, kuģis pārvadā kravu, ja tankkuģis vai ķīmiķis, tad bīstamu kravu, un nedod dievs, ja kas notiek, nepaspēsi pat dievam pieteikšanas vēstuli uzrakstīt. Ventspilī notika gadījums, kad tankkuģis „Ludvig Svoboda” pilsētā uzsprāga. Spokos ir raksts par viņu, varat palasīt. Prāmis „Estonia” pa pāris minūtēm ar simtiem cilvēkiem aizgājā bojā.

Šie ir tādi izplatīti riski, vel ir kaudzem. Indīgas gāzes, slimības, cilvēka faktors, jeb stulbums utt. Kopumā uz kuģa nenormāli seko drošībai, bet, diemžēl, notiek...notiek letāli gadījumi.

Ģimene un draugi Atrodoties... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
8.

Ģimene un draugi. Atrodoties reisā, pieņemsim 4 mēnešus. Pirmais paiet gana ātri, kamēr pierod pie sava darba, kas un kā darāms. Otrais un trešais jau sākās pamazām apnikums un ceturtajā vēl lielāks zaj*bs, sāc domāt ar vien vairāk par ģimeni, ilgoties, grib satikt draugus, galu gala pieliet acis. Sazināšanas veids ir ierobežots. Ne uz visiem kuģiem ir pieejams brīvi visai apkalpei internets. Zvanīt var, kaut vai okeāna vidū, bet zvanīšanas karte maksā naudu - 60min, kādi 30-40$. Internets, vismaz man bija 100mb, 10$. Un tad nu grozies kā gribi, plāno zvanīšanu un interneta lietošanu. Tik krastā uz jūrnieka klubu pie datoriem vai Wi-Fi skaitās vispar šiks.

Bezmiegs Augot pakāpei... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
9.

Bezmiegs. Augot pakāpei, bezmiega līmenis palielinās. Viss arī atkarīgs no kuģa tipa un reisa, ir pieņemsim kuģi, kuri pārvadā ķīmiju. Viņiem pārgājieni ir 6-8 stundas. Tad ostā izkraušana vai iekraušana, un atkal 6-8 pārgājiens. Un tā 4 mēnešus no vietas, cilvēki tur guļ labi ja 4 stundas dienā. Protams, ir MLC konvencija, kura nosaka atpūtas un strādāšanas laiku, bet realitāte ir pavisam cita. Uz lielākiem kuģiem jau daudz labāka situācija, bet arī var gadīties kādas 2-3 dienas pēc kārtas negulēt, vai labi ja nosnausties stundu, un pie nosacīta darba režīma tas ietekmē organismu.

Ikdieniscaronķas lietas Jā... Autors: Intel Inside Jūrniecības Plusi un Mīnusi. Ģimene? Riski?
10.

Ikdienišķas lietas. Jā, tādas pietrūkst. Man personīgi atrodoties krastā, patīk iebāzt austiņas un ar mūziku, vienkārši pastaigāties ārā. Tāda iespēja Jūrā nav. Pietrūkst zemes, parastas, nolādētas zemes, zāles pa kuru pastaigāt, pat zaļas lapas ar kokiem, dažreiz lietus, smaržas, cilvēki pietrūkst ka tādi, jo 20 purnu ekipāžu redzi 4-6 mēnešus, un apnīk. Jaunas filmas, mūzikas, bļ*, ko tur slēpt, pat pornogrāfijas pietrūkst, pa 4-6 mēnešiem, izskati visu. Kad atbrauc kāds jauns cilvēks, tad visi pie viņa, atvedi kādu jaunu filmu? Ko? Seriālu? Man arī pietrūkst laba viskija, dažreiz gribās paņemt vēsu glāzi, iemest divus kubiciņus ar ledu, un ieliet 18.gadīgu čivasu, izbaudīt garšu, pasēdēt, parunāties ar draugiem.

Bet kā jau teicu, šīs ir tikai mans viedoklis un mani novērojumi.

0
446

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [44]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
zackgreen924 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  zackgreen924 12.01.18 23:38
 
15
0

1. jap kā jau visi noprot autors ir zinošs un prot labi pasniegt tēmu ( viegli uztverama )  

2.vai varētu uzrakstīt nākamājā raksta beigās : kā jūrniecība ( prombūtne ietekmē dzīves kvalitāti un skatoties atpakaļ uz paveikto ar lepnumu vai nožēlu prombūtnes dēļ ) 

3. pēdējā bilde   

Pliiners avatars
Medaļa JolkaMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 13.01.18 04:23  
 
8
0
Jā, par to goda kodeksu pirmo reizi dzirdu, kaut arī pats tagad strādāju Rīgas brīvostā. Uz to vari daudz nepaļauties, ja "draudzenei" kājas kā laidara vārti veras vaļā. Novālēs pus Vecmīlgrāvis un atnāc, pastāsti, kāds tev tur kodekss un cik nopelnīji.☺. Bet kopumā raksts kā parasti, LIELISKS!

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 00:13
 
8
0

atbildot uz prettits komentāru " 4. Tiešām kaisle,  bija manā rajon... "

Nu tad, visdrīzāk, arī, vīrs ostās, nevilka laiku garumā   

Starseed avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Veiksmes lāde
  Starseed 13.01.18 12:11
 
8
0

Raksts loti labs! Mani pat ieintereseja Jurniecibas karjera, izpetiju sikak! Darbs tiem kam nepatik stavet uz vietas. Bet par tam attiecibam - Nu nezinu kads kadreiz bija goda kodekss bet musdienass ja kads vaalee tavu sievieti - viens ir skaidrs - sieviete zinaja ko dara,zinaja ka virietis juuraa - vinai arii ir jauznemaas visas izrietosaas sekas. Vai butu jega milniekam nodarit smagus miesas bojajumus? Nee! Un ja nu sieviete pateica ka vinai nekads dzivesiedrs nekada juraa nepeld? ... Attiecibaas vaina jauznemas tam kurs kraapj nevis ar ko kraapj!

prettits avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Veiksmes lāde
  prettits 13.01.18 00:08
 
7
0

4. Tiešām kaisle,  bija manā rajoniņā viena dāma kurai vīrs jūrnieks. Katru piektdienu tusējās ar citu vīrieti vai pat apgrozījās vairāku kompānijā   

Anonīms
Denis 14.01.18 13:59  
 
5
0

Kāds tu kodeks, ja sieviete pati aiz vientulības tīko un meklē iespēju. Un ne jau viņa teiks, ka viņai vīrs ir jūrniks, bet jūrniekiem ir nerakstīti likumi. Kur nu vēl draudzene. Šodien viņa ir jūrnieka draudzene, rīt arhitekta.

raivisbirch avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Patīk komentārsMedaļa Students
  raivisbirch 13.01.18 22:05  
 
5
0
Pēdējos gadus ar domāju pakugot, piepelnīties.Uz ārzemēm negribas braukt. 2 gadi nodzīvoju UK. Darbs fabrikā man neder, cilvēks/robots. Poļi,lietuviesi, pakistani uc draza, nigas un iniesi vēl soso. Par Letiniem visp nerunas. Pazina jau sen piedāvāja, varot tikt par Fiteri. Tik jāsakārto papīrus, par ko rakstiji iepriekš. Lasu un sāku pārdomāt, ka jūra ar nav nekāda zelta bedre. Vajadzēs parunāt ar paziņu kas un kā, izklausās ka tev pašam jau Zb

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  197403 13.01.18 08:52
 
4
0

  

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 11:32
 
4
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Jā, par to goda kodeksu pirmo reizi dzi... "

Es jau rakstā pieminēju, kad nav jātiekās ar mauku. Ir, protams, vīrieši, kuri zin, kad viņam sievas laiž uz rinķi kā F1 formula, un arī paši viņi ostās palielina sev iespēju dabūt sts slimību, bet, procentuāli, cik esmu sastapis, ir adekvāti cilvēki un neko tādu nepieļauj. Ja, morāli un fiziski ir grūti, kad pieaudz, izturēt kādus 4-6 mēnešus bez seksa, abiem, bet tajā pašā laikā ja ir smadzenes, tad iztur.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.01.18 12:16  
 
4
0
Lidz cik gadiem var būt jūrnieks un ko darīt pēc tam? Dzīvē radusies sajūta, ka pēc 50 īsti jau nevajag nevienam vairs tevi nekādā labi pelnošā darbā.
Ipolits avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Ipolits 13.01.18 20:57  
 
3
0
Man divi braleni ir jura.viens kjet omarus norvegjija,kolegji vinjam parmeta par bortu un vairs nav redzets. Otrs stradaja uz tankeri,uz jautajumu-kadu sifili atvedi? Jautaja-a kadu gribi? Pec meitas piedzimshanas gan pargaja uz GB pramja,biezjak majas var but. Algas abiem labas,bet ta projam bushana bik fegrade. Piemeram otrais kad atbrauc,nedelju pisas ar sievu,pec tam nedelju majas neradas,jo ar visiem jasadzer.

gelandewagen avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  gelandewagen 13.01.18 13:41
 
3
0

Es nezinu kā tagad, 80.gados un 90.gadu sākumā man sencis uz kuģa par ārstu rukāja, tad tāds internets vispar nebija, intelsat telefons vai tikai ostā, bet bija telegrāfs uz katras tupeles, no kuras uz jebkuru pasaules vietu varēja sūtīt.

Alga - krastā 100 - 200 rubļi, a jūrniekiem vismaz 1000$, pie tam, visos krastos uz kuģu kāpa starptautiskās jūrnieku arodbiedrības pārstāvis, lai pārbaudītu, ka ir samaksātas algas, dod ēst, utt. Ja nebija algas samaksātas, kuģi momentāli arestēja, un nelaida tālāk, kamēr alga nebija izmaksāta. Tāpēc jūrniekiem bija valūta, un to psrs un vdk aģenti nu nekādīgi nevarēja savākt kamēr peld pa jūru, bet oficiāli piedāvāja atpirkt pa 4rubļi = 1$ (kaut gan oficiālais kurss bija 64kapeikas par 1$). 

sencis brauca uz ledusskapjiem. kad sabruka psrs, kuba nofraktēja veselu kuģi kā ledusskapi visai valstij, jo momentāli sabruka enerģijas apgāde (vairs nepiegādāja naftu), vot tad bija gan tuvu vājprātam, jo rijamais vai nu makaroni vai nu rīsi, tušonka, zivis un dažādi dārzeņi, ko varēja dabūt kubā, un tā 11 mēnešus. Kopš tiem laikiem sencis neēd makaronus, tušonku, rīsus tikai ar suši. 

Toties mums bija laba elektronika, bija sony walkman pleijeris gan ar austiņām, gan ar mazām tumbiņām (bet austiņas skanēja labāk) ar lādētāju lai nav jātērē bačas, un daudz kas cits.

Tagad uz kuģa laikam vislabāk būtu vai nu vecākajam vai galvenajam inženierim, vai nu kapteiņa tuvumā, lai normālāka alga, krastā labā kantorī varētu nopelnit to pašu.

Acetons avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  Acetons 13.01.18 18:02
 
3
0

Jūrnieki bieži ir tādi, kam patīk būt vienam bez sievas, ģimenes, jo kura gan normāla sieva ar bērnu spēs ilgi izturēt bez vīra..... ja viņa vīru īsti mīl. Parasti atbrauksi no reisa unspogulī redzi ragus   

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 11:34
 
2
0

atbildot uz Jānis komentāru " Tev kādreiz uz kuģa ir bijusi sieviete(... "

Nē, nav bijusi. Man pat tam fiziski laika nepietiek. Ostā kravas operācijas ir 6 stundas strādā 6 atpūta, un tajās 6h es labāk paguļu, nekā iztērēju 50-100$ maukai   Bet ir, kuri piekopj padauzu kultūru, bet uz kuģa vairs neved, katrs par savu vienacaino pitonu atbild pats   

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 13:46
 
2
0

atbildot uz gelandewagen komentāru " Es nezinu kā tagad, 80.gados un 90.gadu... "

Nu tagad ēpasts arī itkā ir brīvi pieejams visai ekipāžai, Kapteinis katru dienu, kādās padsmit reizes aizsūtā, laikam to aizmirsu pieminēt. Bet nu jā, no nostāstiem 80.tajos un 90.tajos gados, flote ka tādā Latvijā bija lielākā un iespējas bija lielākās. importa tehnika, apģērbs, tajos gados uzreiz varējā pateikt kura ir jūrnieku ģimene   

Anonīms
Anonīms 13.01.18 22:58  
 
2
0
Man pašai ir jūrnieks. nav bijuši kaut kādi pārmetumi viens otram. Īsāk sakot, mēs mazāk klausāmies citus un dzīvojam laimīgi. Tā ir profesija un šādi vīrs piegādā ģimenei naudu un, cik stāstīs no pašiem jūrniekiem,ka viņi, bieži vien, iet jūrā sievu dēļ...tāpēc, cilvēki(kuriem nav vienalga par citu dzīvi un nevēlas dzīvot savējo, jo laimīgiem cilvēkiem pilnīgi vienalga kas ir ar citiem), nevajag klausīties nostāstus un tiesāt visus pēc kārtas, kas ir saistīti ar jūru, jo paši no sākuma sasniedziet to ko viņi.
Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 12:27
 
2
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Lidz cik gadiem var būt jūrnieks un ko ... "

Ierēdņi ir arī 60 gadus veci, bet kompānijas tā negribot ņem viņus. Virsniekus jau tā vairāk ņem, jo labu virsnieku trūkst. Kad 50 gadi, un ir apnicis, ir citas iespējas, kur strādāt, pēc tam, saitībā ar jūrniecību un pelnīt arī labu ciparu, tajā pašā Jūras Reģistrā vai kompānijas offisā.

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 13.01.18 12:50
 
2
0

atbildot uz Starseed komentāru " Attieciibaas pamatvertibas un viedokli ir ti... "

Jā, viss atkarīgs no piemēriem un pieredzes, man ir bijis, kad čalis jūrā, un otrs zin, kad meitenei ir vīrietis, pie sāniem, pie tam vēl, kad prom jūrā, viņu vienreiz pabrīdinājā, atteicas ar galvu domāt. Atbrauca no jūras, atrada, izsita mašīnai stiklu, jo negrībēja pats kāpt ārā, izvilka no mašīnas un parunāja. Beigās ziņojums uz policiju, un viņš ir nevainīgs enģelis. Vīrietis? Lupata. Tas ir tikai viens piemērs, procentuāli vairākums, jau zin par attiecībam, tik domā sākumā ar pi*eli nevis ar galvu. Tad nav ko vēlāk brīnīties.  

Starseed avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Veiksmes lāde
  Starseed 13.01.18 12:43
 
2
0

atbildot uz Intel Inside komentāru "Vaina jauzņemās abiem. Tā tas lietas nedarās, u... "

Attieciibaas pamatvertibas un viedokli ir tik daudz cik cilveku uz planetas. Katram sava pieredze + pieredze no apkartejiem. Iemesls kapec ta rakstiju - tapec ka iepriekseja darba kolegis tikas ar meiteni gandriz gadu lidz uzzinaja ka vinai ir pusis 4! gadus. Lai ari viss bija ideali vins stastija ka katru reizi bija tads nemiers ieksaa (seit ticu ka japalaujas savai ieksejai balsij/intuicijai) Vins vairakaart prasija vinai vai viss kartiba,vai vinai ir cits utml. Uz ko sanema noliezdosas atbildes un protams kaa normaals puisis vins ''savu'' draudzeni nepratinaja nepartraukti. Meitene ar vismam vareem sleepa attiecibas gan no viena gan no otra. Jo redz sim darba kolegim naudas netruka bet otrs puisis bija vel students. Uzzinaja pavisam nejausi - draugi redzeja ''vinja'' meiteni pilseeta ar so studentu un kaa jau labi draugi izsekoja un visu atklaja. Piekriitu - vaina jauznemas ABIEM,ja ABI zin. Ja zin tikai tas kurs kraapj tad tur diemzel daudz vainu ''pusisim'' uzvelt nevar. Bet nu katram savas taktikas, Alpha male,skaldi un valdi,raudi vai doesn't matter (zinu arii tadu paariiti) .

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 14.01.18 20:28
 
2
0

atbildot uz Archa komentāru " es nespļauju neko. neesu čūska. Tu tikai izva... "

Paldies, pilnīgi prieks, kad Tu tā uztraucies par citiem. Ir vēl kādi "gudri" dzīves padomi, no pusaudža pieredzes. Obligāti pierakstīšu, pastāstīšu citiem jūrniekiem ar sievām, mēs tak akli visi   

« 1  2  3 »